Νέα

Από Δράμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 728
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
κ συναντηση μελων κ κοινη μπουρδελοτσαρκα? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
μπραβο παιδες,μπραβο κουκλακη για τις αναφορες,τα τσακισες τα τριγωνα πανοραματος?? :grin: :grin:

Καλα μετά απο ενα σπεσιαλ μαμιση χρειάζεται να απολαύσεις και μια σοκολάτα να ανεβεί το ζάχαρο......
:2funny:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Έχασα το στοίχημα με την Τσατσα Μπουμπου :S

Παρασκευή  23/03/2012 , μετά τις 23,00 η ώρα  μπουρδελοτσαρκα  στα σπιτάκια της Δράμας  μαζί  με τον συνάδελφο      up-load-boy.
Η Εμμυλια η Ελληνίδα  , μας έκανε  την έκπληξη . :)
Έχασα το στοίχημα με την Τσατσα Μπουμπου,  μάρτυρας ο συνάδελφος  up-load-boy .
Αφού μας υποδέχτηκε η τσατσα μπουμπου με αγκαλιές και φιλιά  μας άρχισε πάλι το ίδιο παραμύθι Rec Play  ελεύθερα πιασίματα όλες τις στάσεις πισωκολιτο και πάλι μας είπε ότι  κάνει γούστα αλλά δεν μας το διευκρίνισε. 
Από εδω από κει βρε τι να κάνει  η Ελληνίδα η Εμμυλια  εγώ πάλι κολλημένος με την Νατασσα ru.  :smitten: μας είπε  η τσατσα  τέλος δεν θα ξαναρθεί η Νατασσα  :smitten:  :S
Δεν είχαμε και άλλη επιλογή Ρίσκαρα εγώ πρώτος με την προϋπόθεση αν δεν περάσω καλά τα λεφτά  μου  πίσω ,  δέχτηκε  αφού  δώσαμε και    τα χέρια  με την τσατσα  τι χάνω αν  σε περίπτωση  περάσω  εγώ καλά    και το ωραίο μας ζήτησε  αυτή  την φορά  μόνο 30 ευρώ    για ένα μισάωρο δίχως βιασύνη μας είπε η τσατσα  , σας το εγγυώμαι το κορίτσι 100% θα περάσετε καλά  . :)
Λοιπόν περιγραφή της κοπέλας μελαχρινή 1,60 περίπου με μεγάλους  βυζους  :tits2:  μάλλον έχουν σιλικόνη σε καλό πλαστικό χειρουργό πήγε το καταλαβαίνεις στις άκρες που είναι λίγο πέτρα .Αυτό λίγο με πείραξε να με ειλικρινής. :)
Είναι ολιγομίλητη αυτό που είναι να στο πει με τρόπο και θα σε καυλώσει γρήγορα . 1η φορά καύλωσα τόσο γρήγορα και από Ελληνίδα δεν το περίμενα να με ειλικρινής .
Προκαταρτικά καλά θα λεγα δεν δαγκώνει της ρώγες απλά σε γλύφει όλο το κορμί και μετά σε γλύφει και τις μπάλες . :)
Κάνει σπέσιαλ ισπανικό δίχως να τις πεις κουναει μόνη της τα ινία στο  είναι δηλ. σβέλτη σε συτα.
Με κανε σπέσιαλ 69 με άφηνε να βάζω δάκτυλα στο μουνακι . :)
Καθαρό μουνακι να χορταίνεις να το γλύφεις έγλυψα φυσικά και τους Βυζους  δίχως να με πει  ποναει  σαν τις άλλες 
Και το πιο ωραίο ήταν το καραμπαλινκ 10+ !  :thumbsup: :cool2: :rockon:
Το μόνο μείον δεν κάνει πίπα δίχως καπότα και δεν δίνει κωλο.  Δεν αφήνει φιλιά μόνο στα μάγουλα. :S
Παραμονή στο δώμα παρόλο που είχα περιθώριο των 30 λεπτών ήρθα στα 15 λεπτά με βρήκε το ευαίσθητο σημείο και με κάνε να χύσω γρήγορα.  Πραγματικά  που δεν  το περίμενα από την Εμμυλια . :)
Αυτά σε γενικές γραμμές θα λεγα είναι ένα λαιτ σβεετ πιπινι ! :)
Αφού  δίνω  τα 30 ευρώ  μου λέει  η τσατσα  πέρνα  σε όποιο δωμάτιο  θέλεις  δεν  είχε  πελατεία  εκείνη  την ώρα  μόνο εμείς ήμασταν  .Εν το μεταξύ  πιασαν  το μουχαμπετι  η τσατσα  με τον  συνάδελφο  up-load-boy.  στο σαλόνι.
Μπαίνω  στο δωμάτιο  ξεντύνομαι  με την ησυχία μου  ξαπλώνω  και περιμένω  έρχεται μετά  το κορίτσι  χαμογελώντας  Αφού  συστηθήκαμε  άρχισε  τα προκαταρτικά να με γλύφει  όλο μου το σώμα  να κατεβαίνει  στις μπάλες  και  με κάνε  το σπέσιαλ  καραμπαλινκ  . Έπειτα  με βάζει  τον πουτσο ανάμεσα στους  βυζους της και  μετά  με άφηνε  να  χουφτώνω  και να γλύφω  τους  βυζους  της.
Ύστερα  γέρνει  στην στάση  69  , έγλυφα  το καθαρό μουνακι της  και  εναλλάξ  έβαζα  δάκτυλα  στο μουσκεμένο  μουνακι  της.
Η  Εμμυλια  εξακολουθούσε  να με γλύφει  σε αυτή ν  την  στάση  τις  μπάλες μου  και  με τρόπο  με πέρασε την  καπότα  και με κάνε  σπέσιαλ  πίπα. Αν την έκανε και δίχως  προφυλαχτικό  θα ήταν  τέλεια . :)
Μετά  αλλάζουμε  στάση  ανεβαίνει  από πάνω μου  εγώ  πιάνω  τους βυζους της  και με τις βάζει  πάνω  στο πρόσωπο  να τα  γλύφω  έπειτα  αλλάξαμε  στάση  ιεραποστολικό  και πλάγια  εκεί  χούφτωνα  την κωλαρα της.  Μετά  γυρνά ξανά  στην στάση  69  να με αφήνει να γλύφω  το  καυλωμένο  μουνακι  της  να περιεργάζομαι  εναλλάξ    με τα δάκτυλα  το μουνακι  της  και αυτή  να με κάνει  με πιο πολύ  πάθος  το καραμπαλινκ  και να με ξαναπαίρν ει  πίπα  μέχρι  που χυσα στο  στόμα  της  φυσικά μες  στην  καπότα .Χαμογέλασε  και με είπε  όλα  εντάξει  μωρό μου  . Φιληθήκαμε  στα μάγουλα μόνο.  Όλα  οκ.  της  είπα  και με αποχαιρέτισε  ευγενικά .  Μετά  από όλα  αυτά που με κανε  δεν μπόρεσα  να πω τίποτα  πως  δεν πέρασα  καλά ,  παρόλο  που είχαμε άνεση  χρόνου  30 λεπτών  έχυσα  στα 15  λεπτά  με καύλωσε  πολύ  το  σπέσιαλ καραμπαλικ  της.
Βγήκα  στο σαλόνι  η τσατσα  και ο συνάδελφος  up-load-boy ακόμα  στο μπιρι  μπιρι  χαχαχχα.  Άμα  σε δει καλό παιδί  η τσατσα  δεν σε αφήνει  .  Με λέει η τσατσα  για πες  πως πέρασες  ?  έτοιμη  ήταν  να με δώσει  το 30αρι  πίσω  …τις  είπα  της  τστατσας  μπουμπους  έχασα  το στοίχημα  ξέρει  ο  συνάδελφος    up-load-boy τι  έχασα  την επομένη  φορά  που θα πάω  θα  τις  το δώσω .  Λεφτά  πάντως  δεν έχασα  …κάτι  που δεν μπορώ  να σας  το πω . Αυτό παραμένει  μεταξύ μας  του  up-load-boy και  της  τσατσας . 

Αλλά σε σύγκριση με την Μπεκυ   :smitten:δεν την φτάνει,  σχετικά με τις άλλες Ελληνίδες  που είχα  γαμησει  στα άλλα  σπιτάκια  είναι 1η δεν έχω  να πω λόγια.  Ξεπέρασε και τις  Νικολέτες από τα άλλα  σπιτακια.
Μπράβο Εμμυλια  ,  είναι μια καλή επιλογή θα έλεγα , όταν είναι τα άλλα  σπιτάκια (θα νε κλειστά )θα την συνιστούσα σε όλους . :rockon:


 

kostas_x

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα φιλε up-load-boy  να σε καλα θα ξαναβρεθουμε σιγουρα τωρα που σε βρηκα  :grin:
σε ευχαριστω που με βοηθησες να βρω τον δρομο για Δραμα , αλιως θα μουν ακομα μεσα στο βουνο το Παγγαιο και  θα τρωγα ολα τα γλυκα απο το ζαχαροπλαστειο που βρεθηκα  :2funny:
Θα φαμε ολα τα μουνια της Δραμας  ;)

ναι εχασα και το στοιχημα με την τσατσα μπουμπου  :2funny:


Μπράβο, παλικάρια, καλή συνέχεια & καλό βόλι! :rockon:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Συναδελφοι και φιλοι σας εχω Νεα απο την Νατασσα ru.  :smitten:  
οσοι ενδιαφερονται μονο με Π.Μ.  ;)

Παπαργυρη 14 : Πιθανον η Νικολ η Ρωσιδα  ή καμια ανακυκλωσιμη απο Καβαλα που αλλαζουν  :grin:
Παπαργυρη 16 : Προσωρινα Κλειστο  :(  Η Μπεκη  :smitten: Τσεχα  μας εφυγε στην πατριδα της για σοβαρους οικογενειακους λογους μετα  την περιοδο που ειχε ,  ελπιζουμε να ξαναγυρισει αν πανε ολα καλα .
Κηφησιας 14 : Κλειστον (θα φερει καινουργια κοπελα ποτε .. :dunno:)
Στερεας Ελλαδος 4 : Η Αιμυλια η Ελληνιδα μεχρι τωρα ειναι η μονη καλη :thumbsup: :cool2: :rockon: στην Δραμα  :rolleyes:

Studio Love 7o χλμ Δραμας-Καβαλας : Την Μ.Εβδομαδα  με πληροφορησε οτι  θα ανοιξει με την καινουργια κοπέλα . Ποτε ακριβως δεν ειναι στο χερι του .

Αυτα τα νεα σας ευχομαι ολους σας Καλο Πασχα  :smitten: :grouphug: :smitten:

images



 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
υναδελφοι και φιλοι σας εχω Νεα απο την Νατασσα ru.  Smitten 
οσοι ενδιαφερονται μονο με Π.Μ.  Wink
στειλε με αδιαβαστο ....
περιμενω pm
Ευχαριστω.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
στειλε με αδιαβαστο ....
περιμενω pm
Ευχαριστω.
Λυπαμαι αλλα σας στελνω ολους αδιαβαστους  :grin:
...τωρα πως και τι μην την ψαχνεις φιλε  :2funny:
Σε στηλα Π.Μ. μην στεναχωριεσαι αμα δεν το ελαβες να στο ξανα- στηλω και στο εμαιλ σου  :)

 

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Μάλλον η Νατάσσα επέστρεψε και είναι στο Κηφισίας 14
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τις ίδιες πληροφορίες έχω κι εγώ.....
Άντε να κάνουμε ανάσταση ...
Kouklakis όταν φεύγεις αδειάζει το forum.
Συναγωνιστες να ενημερωνετε....
 

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
εγώ μίλησα με την ίδια. απλά κατάλαβα με αυτά που μου έλεγε ότι βρίσκεται εκει...
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
Που σαι ρε Kouklaki να κανεις κανα ρεπορταζ...σε χασαμε 
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Η Νατασα μαλλον εφυγε στον Βολο.
Στο κατω (Παπαργυρη 14) η Ζωη απο Βουλγαρια .
Ψηλη ,ευγενικη, γελαστη ..μου αρεσε.


 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Που εισαι μεγαλε κουκλακι?
Μηπως βρικες τιποτα καλο και τρως κοκο καθε μερα?........ :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Παπαργυρη στο δεξι
30 Απλο
40 Γυμνο
50 Οτι θελεις  :think:

Βικτωρια 2η μερα λεει δουλευει , Μαυρο πιπινακι 22 ετων  πολυ ωραιο δερμα , οχι μεγαλο βυζι ,  
μυρωδατη , στητος γυμνασμενος κωλος , ηταν λεει χορευτρια καπου
προκαταρκτικο φουλ - γελαστη , καλα περασε ο τυπος . 50 εσκασε
Μας φουντωσε νυχτιατικα  :cum:
Τσατσος στο καταστημα , θα κανει και σελιδα στο Φεισμπουκ λεει για ενημερωση κλτ
Αν μαθω θα γραψω , αν και δε νομιζω και αυτα κατα τυχη τα εμαθα ...
Καλα σοκολατενια γαμησια  :fuck2:
Χαιρετισματα και αγωνιστηκους χαιρετισμους  :zfuck:

Υγ
Στο αλλο μια ψιλη ρωδιδα μιλφ , μαλλι στον ωμο σγουρο ξανθο ,
Τα αλλα στον αλλο δρομο  ηταν κλειστα αν καταλαβα καλα
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing: Καλημερα αδελφια μου αλητες πουλια (οπως λεει ο μεγας ΤΟΛΗΣ) ξερει κανεις εαν παιζει στα μερη σας καποια  ονοματι ΜΠΑΡΜΠΙ , μετρια στο υψος, ξανθο μαλλι, αδυνατη, απο ουγγαρια...????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom