Νέα

Από Δράμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 728
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Παπαργυρη 14
Καινούργιο Φρούτο με ανάμικτα κέφια .

Γύρω στις οκτώ ( 20,00 )το βράδυ  Σαββάτου 10/03/2012
Η Νικολ από Ουκρανία ,  μελαχρινή  22 ετών , 1,65 μ. με μεγάλα τιτς  και ξυρισμένο  καθαρό  μουνακι   ! Κατάθεσα με 40 ευρώ .
Καινούργιο Φρούτο με ανάμικτα κέφια .
Η  Τσατσα Μαρία  από  Ρωσία  πολύ ευγενική  γυναίκα . Με είπε  έχει καινούργια κοπέλα  από  Ουκρανία .
Προγράμματα   30 ευρώ  το  απλό .  Πίπα με καπότα  και  γαμησι.
                           40 ευρώ   το  ελεύθερο  στοματικό .
Και   50  ελεύθερο στοματικό   και    69  !

Πήρα  το πρόγραμμα  των  40 ευρώ .   Να την κάνω τεστ ντραιφ.
Η  κοπέλα  κάνει  την  άβγαλτη  μέσα  αλλά   το παίζει  τρέλα  με τον πελάτη.  
Πάλι στο  2ο δωμάτιο  αριστερά   ,  το  πρώτο  το βαλε   η τσατσα   με το αιρκοντίσιον  να ζεσταθεί ,  είναι  πιο  μεγάλο το δωμάτιο   από  το  2ο  , αλλά μάταια  όμως    περίμενα  κανα  15 λεπτό  για να ζεσταθεί  το δώμα    και  με  βαλε τελικά  πάλι   στο  δεύτερο με την κόκκινη  λάμπα.
Έκανα πάλι  σκέψεις   μήπως ξανά φάω  φόλα  και από την Ουκρανεζα .   Λέω ψυχραιμία από  μέσα μου θα  δήξη  ο χρόνος.
Ξεντύνομαι   και μετά από λίγο  σκάει μύτη  και η  Νικολ.
Χαμογελαστή   με  έρχεται  στο κρεβάτι   με  χαϊδεύει  το σώμα μου   και αρχίζει να με ερωτάει   διάφορα  από πού έρχομαι   και  άλλα   προσωπικά  . Μετά κοιτά το ρολόι της     και  με λέει   έχουμε  10-15 λεπτά  τι λέω καλά  κάνε  την αρχή    εσύ  γιατί όπως μιλάμε θα περάσει και η ώρα.
Άσε με πετούσε και πολλά ρώσικα ευτυχώς καταλάβαινα  με λέει  που τα ξέρεις  νταρλινκ  , τις απάντησα  όταν τελειώσουμε   θα στο πω  στο αυτί.
Προκαταρτικά   μηδέν  ,  Η πίπα ακαποτη με δόντι   με πόνεσε λίγο  .  Είχε λίγο διάρκεια.
Τα  βυζιά  της  με άφηνε  να τα πιάνω και να τα  γλύφω  αλλά   που  και  που   με έλεγε  ότι  τις  πονανε    ενώ τις άρεσε  .  Ισπανικό  δεν έκανε  καθόλου   .Καραμπαλινκ  καθόλου .




Μετά βάζει το σκουφάκι  και έρχεται από πάνω   μου   αρχίζει τα  καυλιάρικα  σκίσε με   μωρό μου  τα λέγε και στα ρωσικά  . Μετά  αλλάζουμε στάση   ιεραποστολικό   με λέγε  χύσε  με  μωρό μου   την σφυροκόπησα  άγρια   για μια  στιγμή  ήθελε να σταματήσω  επειδή  πονούσε   από το  άγριο  σφυροκόπημα   αλλά  εγώ  πάλι   ο  βλάκας  σκεφτόμουν  την λάμπα   και λέω  μην  με την πει  και  χυσα στο μουνι της.
Το ωραίο ήταν  χύνω  στο μουνι της  το βγάζω  σιγά σιγά   και με λέει  ανοίγοντας  τα πόδια  της  σπαγγατο  θέλω κιαλο   ακόμα  ένα  5λεπτο  έστω  την  λέω τέλειωσα  μωρό μου  εε αφού γούσταρε την πασπάτεψα τους βυζους  της  δεν   είπε ούτε ποναει  .  Η  ψυχή της  γυναίκας  άβυσσος .  Άσε που πριν  με αποχαιρετίσει με δώσε και ένα φιλί στο στόμα .
Την από χαιρέτισα  στα  ρώσικα   θα τα ξαναπούμε  ….

Παραμονή  στο δώμα  πάνω από 22 λεπτά .  Τα  8 πρώτα  λεπτά  τα φάγαμε  στο μπλα μπλα  με το να με ερωτάει  διαφορα και   με λίγο  χάιδια  !




Υ.Γ. Η τσατσα με ειπε θα κατσει λιγο καιρο η κοπελα να δουμε απο οσα λει τα μισα πιστευω εγω  ;)

 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Παπαργυρη 14 βράδυ τρίτης 13 /3  .
Ξένια Γερμανίδα ....
Ψηλή ωραίο στήθος ,μαύρο πολύ μακρύ μαλλί.
Δεν το ξέρει καλα το άθλημα...
η έφταιγε η κακή μου διάθεση.....?
Μη πιανεις εδώ κρυωνω ...ζέστανα τα χέρια μου.
Χαιδεμα λίγα πράγματα (απο μέρους της )
Απο πάνω σα να ψιλοβαριοταν....
Απο κάτω δεν χαιδευε....
Εν πάση περιπτώσει τα χοντρά έφυγαν.

Α ρε............ Ν Α Τ Α Σ Α
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξέχασα με ξένερω σαν οι ραγαδες της στην κοιλιά ...γεμάτη είναι .
Πέρασα βόλτα και απο το πάνω με την ΕΛληνιδα ...βυζι καλο... Κοντουλα ...
Αν το δοκιμάσει κανένας ας γράψει κριτική ...
Μπορεί να βγάζει γούστα το κορίτσι ...

Ρε φίλε kouklakis τι σου κάνανε .....εσένα βρήκαν να ζητήσουν όσα δεν έβγαλαν που ήταν κλειστά ;
Καλα τους εκανα με τον φίλο που πήγα....
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Ξέχασα με ξένερω σαν οι ραγαδες της στην κοιλιά ...γεμάτη είναι .
Πέρασα βόλτα και απο το πάνω με την ΕΛληνιδα ...βυζι καλο... Κοντουλα ...
Αν το δοκιμάσει κανένας ας γράψει κριτική ...
Μπορεί να βγάζει γούστα το κορίτσι ...

Ρε φίλε kouklakis τι σου κάνανε .....εσένα βρήκαν να ζητήσουν όσα δεν έβγαλαν που ήταν κλειστά ;
Καλα τους εκανα με τον φίλο που πήγα....
Ας δοκιμασει κανεις την Ελληνιδα , η εμπειρια μου  λει οτι γουστα δεν βγαζει , την τσατσα μπουμπου την γνωριζω εδω και χρονια απο αλλου , στην Νατασσα και οτι καλο εχει δεν χρεισιμοποιη τετοια πειθω και ο αλλος ο μπαρμπας παλι αντι να με λει και 1000 ευχαριστω για την πελατεια της Νατασσας που τον πηγα και στην Ραφαελλα ζητα και ρεστα εις τριπλουν ταριφα επειδη του λειπουν φυσικα  τα ευρα  και χτυπουν μυγες .
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Παπαργυρη 14 βράδυ τρίτης 13 /3  .
Ξένια Γερμανίδα ....
Ψηλή ωραίο στήθος ,μαύρο πολύ μακρύ μαλλί.
Δεν το ξέρει καλα το άθλημα...
η έφταιγε η κακή μου διάθεση.....?
Μη πιανεις εδώ κρυωνω ...ζέστανα τα χέρια μου.
Χαιδεμα λίγα πράγματα (απο μέρους της )
Απο πάνω σα να ψιλοβαριοταν....
Απο κάτω δεν χαιδευε....
Εν πάση περιπτώσει τα χοντρά έφυγαν.

Α ρε............ Ν Α Τ Α Σ Α
Χαλασε δηλ. και η Ξενια , τελικα την φεραν στο Παπαργυρη 14 , οι δε τσατσαδες και απο τα δυο που αλλαζουν  μας δουλευουν ... :tickedoff:
Γενικα το Παπαργυρη 14 του αρεσει το μαυρο φαινετε , ειχε και αυτο καποτε κανα καλο μωρο  παει και αυτο  :S
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Χτες ανοιξε το Studio Love

Σημερα πριν λιγο ανοιξε και το Παπαργυρη 16 με καινουργια κοπελα  :)




 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Καλημερα και καλο Σαββατοκυριακο σε ολους και πολλα Βολια  :knockinb:

Χτες 16/03/2012 μετα τις 21,45  μπουρδελοτσαρκα στα στιτακια της Δραμας .

Παπαργυρη 14 :                      Η Νικολ απο Ρωσια.  

Παπαργυρη 16 :
New Girl : Η  Μπεκυ απο Τσεχια 22 χρονων  :smitten: καταθεσα με 40 ευρω  Χ 2  :new_shocked:
εχουμε φωτος θα ανεβασω και κριτικη ! Σπευσατε Πιπινοκυνηγοι 100% εγγυηση  οτι θα περασετε τελεια  ;)

Κηφησιας 14 :        Κλειστο  !

Στερεας Ελλαδος 4 :   Η Ελληνιδα           Η Εμμυλια

Studio Love 7o χλμ Δραμας-Καβαλας :
Η Νικολ   Η Γερμανιδα

 

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Εχθές έκανα απλά μια γύρα από τα σπιτάκια. Είδα την Νικόλ στο Παπαργυρη 14 αρκετά αδύνατη αλλά με μεγάλο βυζί. και την Εμμυλία στο Στερεάς Ελλάδος 4 που επίσης μου φάνηκε και γαμώ και σίγουρα θα την τιμήσω. Επειδή ήμουν λίγο βιαστικός δεν είδα την Μπέκυ η οποία είχε πελάτη.

Κανείς που να έχει δοκιμάσει την Εμμυλία??
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Εχθές έκανα απλά μια γύρα από τα σπιτάκια. Είδα την Νικόλ στο Παπαργυρη 14 αρκετά αδύνατη αλλά με μεγάλο βυζί. και την Εμμυλία στο Στερεάς Ελλάδος 4 που επίσης μου φάνηκε και γαμώ και σίγουρα θα την τιμήσω. Επειδή ήμουν λίγο βιαστικός δεν είδα την Μπέκυ η οποία είχε πελάτη.

Κανείς που να έχει δοκιμάσει την Εμμυλία??
Καλημερα αμα ψηνεσαι τοσο με την Ελληνιδα  Εμμυλια γιατι δεν πας να την δοκιμασεις φοβασαι μην φας πατατα ?  :think:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Σαββατο 17/03/2012  μετα τις 18,00 η ωρα ξανα στα σπιτακια της Δραμς !

Παπαργυρη 14 : Η Νικολ απο Ρωσια

Παπαργυρη 16 : Η Μπεκυ η Τσεχα  :smitten:

Μπεκυ Tsech Sweet Teen Pussy Episode 3&4
 
και μολις τελιωσαμε με  το  2ο  :zfuck: την επιασε περιοδο και κλεισε το μαγαζι ανοιχτο παλι απο 22/03/2012  


Κηφησιας 14 : Κλειστο

Στερεας Ελλαδος 4 : Η Εμμυλια η Ελληνιδα


Studio Love 7o χλμ Δραμας-Καβαλας : Η Νικολ   Η Γερμανιδα
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Χτες Παρασκευη 23/03/2012 μετα απο περιπετεια ταξιδι να νε  καλα ο φιλος και συναδελφος up-load-boy εφτασα στην Δραμα γυρω στις  22,15.
1η σταση ηταν το κωλομπαρο Αλ Πατσινο .

Βλεπε κωλομαπαρα Δραμας.(θρεντ)

τελικα  συναντηθηκαμε  στην 1η Ιουλιου διασταυρωση πηγαινοντας για το Στουντιο Λοβε .

Πριν παμε για  την μπου -τσαρκα πανω πηγαμε στο Χοτελ Ανεσις !

2η σταση Χοτελ Ανεσις
Ειχε 2 γκομενακια καλα , Ρωσιδακια , ηπιαμε τις μπυρες μας και γνωριστηκαμε καλυτερα με τον συανδελφο  up-load-boy ...
θα ρωτησετε που βρισκετε το Χοτελ απαντηση στο επομενο  μηνυμα.

Εχω πολλα ακομα να σας ενημερωσουμε  ;)

 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Xotel Anesis

1453599_v1_m.jpeg


απο το Διοιηκητηριο Δραμας βλεπε διαδρομη χαρτης

1. Κατευθυνθείτε νότια στην Βεργίνας προς Πρώτης Ιουλίου/Διαδρομή 12 140 μ
2. Συνεχίστε προς Χρυσοβέργη 170 μ
3. Στροφή δεξιά στο Παπαφλέσσα 290 μ
4. Στρίψτε στην 2η αριστερά στην Αγίων Αναργύρων Ο προορισμός σας θα βρίσκεται στα δεξιά σας 61 μ

Anessis Αγίων Αναργύρων 8, Δράμα 66100 Ελλάδα

Τιμες 30 ευρω ξενοδοχειο και 30 ευρω  η κοπελα  ;)
Λαχειο ειναι οπως σου κατσει με ολα τα γουστα ,  ενα ομως γαμηση  :zfuck: ριχνεις  ;)
 

Συνημμένα

  • anesis.jpg
    anesis.jpg
    19,4 KB · Εμφανίσεις: 18

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Φιλε  και συναδελφε up-load-boy αν εκανα κανα λαθος να με διορθωσεις  ;)

 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Χτες Παρασκευη 23/03/2012 μετα απο περιπετεια ταξιδι να νε  καλα ο φιλος και συναδελφος up-load-boy εφτασα στην Δραμα γυρω στις  22,15.
1η σταση ηταν το κωλομπαρο Αλ Πατσινο .

Βλεπε[u] κωλομαπαρα[/u] Δραμας.(θρεντ)

τελικα  συναντηθηκαμε  στην 1η Ιουλιου διασταυρωση πηγαινοντας για το Στουντιο Λοβε .

Πριν παμε για  την μπου -τσαρκα πανω πηγαμε στο Χοτελ Ανεσις !

2η σταση Χοτελ Ανεσις
Ειχε 2 γκομενακια καλα , Ρωσιδακια , ηπιαμε τις μπυρες μας και γνωριστηκαμε καλυτερα με τον συανδελφο  up-load-boy ...
θα ρωτησετε που βρισκετε το Χοτελ απαντηση στο επομενο  μηνυμα.

Εχω πολλα ακομα να σας ενημερωσουμε  ;)
κωλομπαρα Δραμας  ηθελα να γραψω σορυ συναδελφοι  για το ορθογραφικο μου λαθος  :grin:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Αφου ειδαμε τι παιζει στο ξενοδοχειο Ανεσις , καλη φαινοταν η μελαχρινη αδυνατη Ρωσιδα ειχε και πελατη πριν  την δουμε , ειχε και μια ξανθια Ρωσιδα δεν καταθεσαμε λεμε αλλη μερα να ξαναπαμε με τον συναδελφο μαζι καμια ωριτσα κατσαμε μετα αναχωρισαμε για την  μπουρδελοτσαρκα στα σπιτακια της Δραμας.


Μετα τις 23,00 η ωρα  στα σπιτακια της Δραμας


Παπαργυρη 14 Η Νικολ Ρωσιδα την καναμε λουις    :badair:μολις την ειδαμε εγω και ο up-load-boy
Παπαργυρη 16 Κλειστον ακομα περιοδο εχει η Μπεκυ  :smitten: ισως σημερα τις περασει θα μαθουμε και θα σας ενημερωσουμε  ;)
Κηφησιας 14 (Βιλλα Γιωτα κατω) Κλειστον

Στερεας Ελλαδος 4
 (Βιλλα Γιωτα πανω) Η Ελληνιδα Εμμυλια  σας εχουμε την  εκπληξη  :new_shocked:


Στουντιο Λοβε η Γερμανιδα η Νικολ
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Στερεας Ελλαδος 4

Η Εμμυλια η Ελληνιδα


Εχασα το στοιχημα με την Τσατσα Μπουμπου :grin:

Μαρτυρας ο συναδελφος up-load-boy

Αφου μας υποδεχτηκε η τσατσα μπουμπου με αγγαλιες και φιλια  μας αρχισε παλι το ιδιο παραμυθι Rec Play  ελευθερα πιασιματα ολες τις στασεις πισωκολιτο και παλι μας ειπε οτι  κανει γουστα αλλα δεν μας το διευκρινησε  :think:
Απο εδω απο κει βρε τι να κανει  η Ελληνιδα η Εμμυλια  :think: εγω παλι κολημενος με την Νατασσα ru. :smitten: μας ειπε τελος δεν θα ξαναρθει η Νατασσα  :smitten: :S
Δεν ειχαμε και αλλη επιλογη Ρισκαρα εγω πρωτος με την προυποθεση αν δεν περασω καλα τα λεφτα πισω και το ωραιο μας ζητησε μονο 30 ευρω για ενα μισαωρο διχως βιασυνη μας ειπε , σας το εγγυομαι το κοριτσι 100% θα περασετε καλα  :new_shocked:
θα περιγραψω συνοπτικα στο αλλο μηνυμα τι  με εκανε η Ελληνιδα Εμμυλια σε γουστα και μετα θα  κατσω να γραψω κριτικη αν δεν την προλαβω σημερα απο Δευτερα θα την ανεβασω  :)
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Λοιπον περιγραφη της κοπελας μελαχρινη 1,60 περιπου με μεγαλους  :tits2: μαλλον εχουν σιλικονη σε καλο πλαστικο χειρουργο πηγε το καταλαβαινεις στις ακρες που ειναι λιγο πετρα .Αυτο λιγο με πειραξε να με ειλικρινης.
Ειναι ολιγομιλητη αυτο που ειναι να στο πει με τροπο και θα σε καυλωσει γρηγορα . 1η φορα καυλωσα τοσο γρηγορα και απο Ελληνιδα δεν το περιμενα να με ειλικρινης .
Προκαταρτικα καλά θα λεγα δεν δαγκωνει της ρωγες απλα σε γλυφει ολο το κορμι και μετα σε γλυφει και τις μπαλες .
Κανει σπεσιαλ ισπανικο διχως να τις πεις κουναει μονη της τα ινια στο  :zfuck: ειναι δηλ. σβελτη σε συτα.
Με κανε σπεσιαλ 69 με αφηνε να βαζω δακτυλα στο μουνακι .
Καθαρο μουνακι να χορτανεις να το γλυφεις εγλυψα φυσικα και τους Βυζους  :tits2:διχως να με πει ποναει σαν τις αλλες  :)
Και το πιο ωραιο ηταν το καραμπαλινκ 10+ !

Το μονο μειον δεν κανει πιπα διχως καποτα και δεν δινει κωλο.Δεν αφηνει φιλια μονο στα μαγουλα.
Παραμονη στο δωμα παρολο που ειχα περιθωριο των 30 λεπτων ηρθα στα 15 λεπτα με βρηκε το ευεσθητο σημειο και με κανε να χυσο γρηγορα.Πραμα που δεν  το περιμενα απο την Εμμυ.
Αυτα σε γενικες γραμμες θα λεγα ειναι ενα λαιτ σβεετ πιπινι !
Αλλα σε συγκριση με την Μπεκυ  :smitten:δεν την φτανει,  σχετικα με τις αλλες Ελληνιδες ειναι 1η δεν εχω  να πω λογια.Ξεπερασε και την Νικολετες απο τα αλλα  :grin:
Μπραβο Εμμυ ,  ειναι μια καλη επιλογη θα ελεγα , οταν ειναι τα αλλα  σπιτακια (θα νε κλειστα )θα την συνιστουσα σε ολους .



 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Καλήμερα φιλε kouklakis τέλειος όπως πάντα στης περιγραφές.
Οι Ελληνικές μετοχές αρχίζουν και ανεβαίνουν Η Ελληνιδα Εμμυλια πέρασε όλα τα τεστ χτες αξία......
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Καλήμερα φιλε kouklakis τέλειος όπως πάντα στης περιγραφές.
Οι Ελληνικές μετοχές αρχίζουν και ανεβαίνουν Η Ελληνιδα Εμμυλια πέρασε όλα τα τεστ χτες αξία......
Καλημερα φιλε up-load-boy  να σε καλα θα ξαναβρεθουμε σιγουρα τωρα που σε βρηκα  :grin:
σε ευχαριστω που με βοηθησες να βρω τον δρομο για Δραμα , αλιως θα μουν ακομα μεσα στο βουνο το Παγγαιο και  θα τρωγα ολα τα γλυκα απο το ζαχαροπλαστειο που βρεθηκα  :2funny:
Θα φαμε ολα τα μουνια της Δραμας  ;)

ναι εχασα και το στοιχημα με την τσατσα μπουμπου  :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.738
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
κ συναντηση μελων κ κοινη μπουρδελοτσαρκα? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
μπραβο παιδες,μπραβο κουκλακη για τις αναφορες,τα τσακισες τα τριγωνα πανοραματος?? :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom