Νέα

Από Δράμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 728
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas_x

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Είναι Παρασκευή βράδυ, γύρω στις24:00 και θέλω να κατεβάσω τα επίπεδα της τεστοστερόνης μου.Λέω να πάω μια βόλτα από την Σόνια.Πλησιάζοντας βλέπω αρκετά αμάξια από έξω και κάτι μου λέει (ενστικτωδώς!)ότι δεν θα μου βγει σε καλό.Αποφασίζω να μπω (τι να κάνω, έφυγε η Νατάσα :() και συναντιέμαι με τον υπεύθυνο που είναι κύριος, σωστός επαγγελματίας και εξυπηρετικότατος!Παίρνω το 40άρι πρόγραμμα και βουρ στο δωμάτιο.Είχα μια μικρή αναμονή που την κατανοώ γιατί είχε πέσει δουλειά και κάποια στιγμή σκάει μούρη η Σόνια.Γλυκούτσικο, μικρόβυζο κοριτσάκι με ωραίες καμπύλες για το ύψος και τα κιλά της.Μέχρι εδώ, τα καλά!Η πίπα της χωρίς ιδιαίτερο ενδιαφέρον, προκαταρκτικά "0", παιχνίδια/τσαλιμάκια ανύπαρκτα (ΜΗΝ δαγκώνεις τις ρόγες, ΜΗΝ με κάνεις αυτό γαργαλιέμαι, ΜΗΝ μου κάνεις το άλλο δεν μπορώ), στήσιμο στα 4 για να φάμε κωλαράκι αλλά συμπεριφορά σαν ξύλο, στο τέλος βγάζω το προφυλακτικό για να τελειώσω πάνω στο στήθος της (κατ' εντολή και επιθυμία της) και απλά μου τον έπαιζε και κοιτούσε τα ντουβάρια!Τα "παίρνω" και της λέω: Έτσι το κάνω και μόνος μου, και με το που τελειώνω μου είναι στεναχωρημένη/συγχυσμένη, σκουπίζεται ταχύτατα και φεύγει σφαίρα για τον επόμενο. Εντάξει καταλαβαίνω ότι έχει πέσει δουλειά αλλά και εγώ πελάτης είμαι.Απογοητεύτηκα και είναι κρίμα για το παιδί που έχει το μαγαζί αλλά και για τις καλούτσικες κριτικές που διάβασα μέχρι τώρα για την κοπέλα.Πήγα για να χαλαρώσω και έφυγα πιο τσιτωμένος!Άλλη φορά θα ακούω πιστά το ένστικτό μου!
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Είναι Παρασκευή βράδυ, γύρω στις24:00 και θέλω να κατεβάσω τα επίπεδα της τεστοστερόνης μου.Λέω να πάω μια βόλτα από την Σόνια.Πλησιάζοντας βλέπω αρκετά αμάξια από έξω και κάτι μου λέει (ενστικτωδώς!)ότι δεν θα μου βγει σε καλό.Αποφασίζω να μπω (τι να κάνω, έφυγε η Νατάσα :() και συναντιέμαι με τον υπεύθυνο που είναι κύριος, σωστός επαγγελματίας και εξυπηρετικότατος!Παίρνω το 40άρι πρόγραμμα και βουρ στο δωμάτιο.Είχα μια μικρή αναμονή που την κατανοώ γιατί είχε πέσει δουλειά και κάποια στιγμή σκάει μούρη η Σόνια.Γλυκούτσικο, μικρόβυζο κοριτσάκι με ωραίες καμπύλες για το ύψος και τα κιλά της.Μέχρι εδώ, τα καλά!Η πίπα της χωρίς ιδιαίτερο ενδιαφέρον, προκαταρκτικά "0", παιχνίδια/τσαλιμάκια ανύπαρκτα (ΜΗΝ δαγκώνεις τις ρόγες, ΜΗΝ με κάνεις αυτό γαργαλιέμαι, ΜΗΝ μου κάνεις το άλλο δεν μπορώ), στήσιμο στα 4 για να φάμε κωλαράκι αλλά συμπεριφορά σαν ξύλο, στο τέλος βγάζω το προφυλακτικό για να τελειώσω πάνω στο στήθος της (κατ' εντολή και επιθυμία της) και απλά μου τον έπαιζε και κοιτούσε τα ντουβάρια!Τα "παίρνω" και της λέω: Έτσι το κάνω και μόνος μου, και με το που τελειώνω μου είναι στεναχωρημένη/συγχυσμένη, σκουπίζεται ταχύτατα και φεύγει σφαίρα για τον επόμενο. Εντάξει καταλαβαίνω ότι έχει πέσει δουλειά αλλά και εγώ πελάτης είμαι.Απογοητεύτηκα και είναι κρίμα για το παιδί που έχει το μαγαζί αλλά και για τις καλούτσικες κριτικές που διάβασα μέχρι τώρα για την κοπέλα.Πήγα για να χαλαρώσω και έφυγα πιο τσιτωμένος!Άλλη φορά θα ακούω πιστά το ένστικτό μου!
Καλα εκανες και μας ενημερωσες δεν μπορεσα κι γω να ανεβω λογω κακοκαιριας και εκατσα στα αυγα μου αυτο το ΣΚ ! Εκανα και οικονομια  ;)
Και την προηγουμενη που ηρθα πηγα στο διπλα Παπαργυρη 14  κι ουτε εγω περασα καλα  εκει αν διαβασες κριτικη μου  :S
Τα αρνητικα να λεγονται φιλε   ;) 
Κριμα εφυγε και η Νατασσα  :smitten: στην θεση της ξερεις ποια καινουργια  ηρθε ή ηταν κλειστο ?
 

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Ρε σεις την Πέμπτη που πήγα στη Νατάσσα μου είπε πως θα έφευγε αυτή την εβδομάδα. kostas_x πέρασες και είχε φύγει?
 

kostas_x

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Ρε σεις την Πέμπτη που πήγα στη Νατάσσα μου είπε πως θα έφευγε αυτή την εβδομάδα. kostas_x πέρασες και είχε φύγει?




Δεν πέρασα από την Νατάσα  :headbang: γιατί νόμιζα ότι έχει φύγει.
Το θέμα είναι τι θα γίνει στην "Μετά Νατάσα" εποχή γιατί όλες οι υπόλοιπες σε όλα τα σπιτάκια είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ!!!!
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Η Σονια τελικα ειναι μονο εμφανιση.
Καλύτερα  :jerking: γιατι σε τέτοιες εποχές δεν λέει να πετάς 30 ευρω για 10 λεπτα χρονου..........
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Δεν πέρασα από την Νατάσα  :headbang: γιατί νόμιζα ότι έχει φύγει.
Το θέμα είναι τι θα γίνει στην "Μετά Νατάσα" εποχή γιατί όλες οι υπόλοιπες σε όλα τα σπιτάκια είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ!!!!
Τι θα γινει ?  θα δειξη ο χρονος ... ελπιζουμε να φερουν καμια καλη σαν την Νατασσα  :smitten:
Θα τι δοκιμασουμε και την καινουργια που θα φερουν , αν δεν μας κανει ,  βουρ  :badair:και δεν ξαναπαμε πολυ απλο μεχρι να φερουν καμια καλη  με γουστα  ;)
 

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Χαλασε και η Σονια  :S

Κοίτα εγώ πιστεύω τώρα που έριξε την τιμή 30 ευρώ όλα μαζί (λογικά για να χτυπήσει την Νατάσσα) αυξήθηκε κατα πολύ και η πελατεία (γιατί δεν συγκρίνονται εμφανισιακα με την Νατάσσα, η μια 20αρα και η αλλή 40αρα) οπότε το κορίτσι θα τα φτυσε από το  :knockinb:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Κοίτα εγώ πιστεύω τώρα που έριξε την τιμή 30 ευρώ όλα μαζί (λογικά για να χτυπήσει την Νατάσσα) αυξήθηκε κατα πολύ και η πελατεία (γιατί δεν συγκρίνονται εμφανισιακα με την Νατάσσα, η μια 20αρα και η αλλή 40αρα) οπότε το κορίτσι θα τα φτυσε από το  :knockinb:
ΕΕ λογικο φιλε Siggi  , τωρα θα την κανει κι η Σονια  απο Δευτερα-Τριτη θα ρθει μια καινουργια κοπελα απο Μολδαβια 28 χρονων μελαχρινη με λιγο κοκκινο μαλλι , με μεγαλα τιτς  :tits2: !

 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Κοίτα εγώ πιστεύω τώρα που έριξε την τιμή 30 ευρώ όλα μαζί (λογικά για να χτυπήσει την Νατάσσα) αυξήθηκε κατα πολύ και η πελατεία (γιατί δεν συγκρίνονται εμφανισιακα με την Νατάσσα, η μια 20αρα και η αλλή 40αρα) οπότε το κορίτσι θα τα φτυσε από το

Οχι φίλε μου φαίνεται γλυκάθηκε απο το χρήμα και πήρε ψηλά τον αμανέ.
Να βγάζει σε δεκα λεπτά 30 ευρω? για πες μου ολη τη μέρα τι ταμείο κάνει?
Γιατί ο Ελληνας το φαγητό το κόβει άλλα το  :knockinb: μαμισι οχι...........
 

kostas_x

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Οχι φίλε μου φαίνεται γλυκάθηκε απο το χρήμα και πήρε ψηλά τον αμανέ.
Να βγάζει σε δεκα λεπτά 30 ευρω? για πες μου ολη τη μέρα τι ταμείο κάνει?
Γιατί ο Ελληνας το φαγητό το κόβει άλλα το  :knockinb: μαμισι οχι...........

RESPECT!!!  :rockon:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Οχι φίλε μου φαίνεται γλυκάθηκε απο το χρήμα και πήρε ψηλά τον αμανέ.
Να βγάζει σε δεκα λεπτά 30 ευρω? για πες μου ολη τη μέρα τι ταμείο κάνει?
Γιατί ο Ελληνας το φαγητό το κόβει άλλα το  :knockinb: μαμισι οχι...........
Δεν ηταν σωστη απενατι στους πελατες σε θεμα χρονου  :(
Γνωριζε πολυ καλα οτι θα φυγει , οποτε σκεφτηκε δεν θα με ξαναδουνε οι μακακες οποτε ας τους ξεπεταω και οτι αρπαξω απο το μαγαζι  :(
Κι αν ακομα κατεβασε την τιμη το αφεντικο της λογω κρισης , οπως μας ειπε ο Siggi ,  δεν επρεπε να συμπεριφερθει με αυτον τον τροπο στους πελατες της , κι αν ξαναρθει φυσικα δεν θα ξαναπροτιμηθει , με τοσα παραπονα , γιατι δεν ηταν σταθερη μεχρι τελους , οπως οι αλλες κοπελες π.χ. Η Σισσυ , η Αλεξανδρα η Στελλα ... και η Νατασσα απο το διπλα μαγαζι που ηταν  ;)
Πρεπει κι εμεις να του λεμε τα παραπονα μας κι δω αλλα και μπροστα του να τα γνωριζει  κι αυτος , καλο θα ηταν αν μερικοι απο μας δεν εχουν το θαρρος η ντρεπονται ας ρωταει αυτος τον καθενα μας και να σχιματιζει γνωμη για την κοπέλα που φερνει :)
Ελπιζω η καινουργια που θα ερθει σε λιγες μερες  να ειναι καλη.

 

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
kouklakis δεν είπα πως έριξε την τιμή λόγω κρίσης αλλά λόγω ανταγωνισμού. κρίμα που φεύγει και η Σόνια ήθελα να ξαναπάω αλλά δεν πειράζει. Ξέρει κανείς σας αν έφυγε η Νατάσσα και ποια πήγε στη θέση της?
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
kouklakis δεν είπα πως έριξε την τιμή λόγω κρίσης αλλά λόγω ανταγωνισμού. κρίμα που φεύγει και η Σόνια ήθελα να ξαναπάω αλλά δεν πειράζει. Ξέρει κανείς σας αν έφυγε η Νατάσσα και ποια πήγε στη θέση της?
ενταξει οπως και ναχει εριξε την τιμη.

Υ.Γ.
Προς ολους τους συναγωνιστες της γυρω περιοχης !

Ποτε θα παει καποιος στα σπιτακια της Δραμας και στο Στουντιο 7ο χλμ Δραμας-Καβαλας ,  να μας δωσει πληρες αναφορα ?
Οπως τα βλεπω με τον καιρο δεν ειναι σιγουρο αν θα κατεβω παλι αυτο το ΣΚ !  :(
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Πληροφοριες με λενε οτι εφυγε και Η Ραφαελλα η Ρουμανα απο το Κηφησιας 14 !


Με αλλα λογια η Βιλλα Γιωτα θα φερε ή θα φερει καινουργιες κοπελες !

Εφυγε και η Σονια η Ιταλιδα απο το Παπαργυρη 16 !
Χτες ηρθε μια Μολαδαβεζα 28 χρονων με μεγαλα τιτς  :tits2:  στην θεση της Σονιας !


Πηγε κανεις να δει τις καινουργιες  στα σπιτακια της Δραμας ? Να μας πει τις εμπειριες του ?
 

dextermarineee

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοι Φίλοι,

από σήμερα έγινα και εγώ μέλος στην παρέα, είμαι Δραμινός αλλά για χρόνια έλειπα λόγω σπουδών και ερχόμουν μόνο για τις γιορτές κτλ.  Τώρα που είμαι ξανά πίσω μόνιμα θα ενημερώνω κάθε φορά που θα πηγαίνω στα σπίτια ή studio.  Ως εξτραδάκι μπορώ να δώσω πληροφορίες για ένα κωλόμπαρο... αν πιστεύεται ότι δεν ανήκει σε αυτή την κατηγορία δεν θα το ξαναναφέρω. Εύχομαι καλά  :knockinb: σε όλους!!!
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Αγαπητοι Φίλοι,

από σήμερα έγινα και εγώ μέλος στην παρέα, είμαι Δραμινός αλλά για χρόνια έλειπα λόγω σπουδών και ερχόμουν μόνο για τις γιορτές κτλ.  Τώρα που είμαι ξανά πίσω μόνιμα θα ενημερώνω κάθε φορά που θα πηγαίνω στα σπίτια ή studio.  Ως εξτραδάκι μπορώ να δώσω πληροφορίες για ένα κωλόμπαρο... αν πιστεύεται ότι δεν ανήκει σε αυτή την κατηγορία δεν θα το ξαναναφέρω. Εύχομαι καλά  :knockinb: σε όλους!!!
Καλως ηρθες στο φορουμ φιλε , περιμενουμε ενημερωσεις απο τα σπιτακια  :rockon:
Ανοιξε εδω θεμα Κωλομπαρα Δραμας αν δεν μπορεις στο ανοιγω εγω και συ ενημερωνεις εκει  ;)

 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Πρωτη φορα τετοια απογοητευση στην Δραμα ! Το Σαββατο 18/02/2012  !


Εφτασα γυρω στις 18,00 στην Δραμα  εστριψα δεξια για Καβαλα για να παω πρωτα στο Studio Love ! Μπας και φερε καμια Ουγγαρεζα !
Βγηκε απο το δωματιο η Στελλα το λαγουδακι το πιπινι απο Τσεχια με ενα πρωσοπο ακεφατο θαρρεις την πηγαιναν για κρεμαλα ! Περιμενα κανα 15 λεπτο εξω στο σαλονι ο ιδιοκτητης δεν ηταν αλιως θα εβγαινε στην υποδοχη ! Τα  2 δωματια ηταν πιασμενα οταν πηγα , ειπα απο μεσα μου ...καταλαβα θα περιεμενω πολυ ! Μολις ειδα και την ακεφια της Στελλας την ειπα θα παω μια βολτα και μπορει να ξαναρθω !

 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Μετα απο το Studio Love παω στην Δραμα να κανω εκει την μπουρδελοτσαρκα !
ο καιρος μουντος στην Δραμα , στις Σερρες που ειμουν πριν ειχε πολυ καλη μερα ηλιο ειχαν οι Σερραιοι  :cheesy:


Απο παρκινκ εβρισκες παντου με παραξενεψε αλλες φορες ειχε εστω 3 αμαξια ...

Παπαργυρη 14 : Η ομορφη Σαρα , μια αποτυχημενη καταθεση ,  καταθεσα γιατι δεν ειχα αλλη επιλογη ειχα και τις καυλες μου !
Ελληνιδα ή  Σαρα ελεγα , επαιζα κορωνα γραμμα με την σκεψη μου ,  γαμα  :knockinb:την Σαρα την εχω ξαναγαμησει.
Σκετη αποτυχια , ... αλλα οχι να με βγει με τοσο χαλι συμπεριφορα  :S !

Η τσατσα εδω με ενημερωσε οτι Θα ρθει την Κυριακη 19/02/2012  η Ελληνιδα  ή  η Ρουμανα που δουλεψαν πριν λιγο καιρο και η Τατιαννα θα ερθει και αυτη  , καθε βδομαδα θα τις αλλαζει για να εχουν ολες δουλεια ετσι με ειπε !

Παπαργυρη 16 :Κλειστον ! ????  :S Πηγα για φωτο και να δοκιμασω την καινουργια Μολδαβεζα ,το βρηκα κλειστο ,  Ο Γιαννης ουτε στο τηλ. απανταει τι επαθε ?  :dunno:

Κηφησιας 14 : Κλειστον !
Στερεας Ελλαδος 4 :   New Girl ===> Η Εμμυλια Ελληνιδα μελαχρινη 1,60-1,65 υψος με μεγαλα τιτς  :tits2: και χοντροκωλη ! Με υποδεχτηκε η Τσατσα Μπουμπου ! Με λει εφυγε η Νατασσα εχουμε καλο κοριτσι , με βγαινει στην υποδοχη διχως εσωρουχο απο πανω και αρχιζει η τσατσα Μπουμπου  να με λει , κανει ολες τις στασεις ελευθερα πιασιματα πισωκολιτο. Την ρωτησα 2 φορες μετα  κανα γουστο βγαζει ? και με ξαναρχιζει τα ιδια σαν κασετοφωνο REC.PLAY τα περνω και γω στο κρανιο τις λεω θα κανω μια βολτα και θα το σκεφτω !

Τζαμπα η Βενζινη τα πηρα γενικως για την ολη εικονα που ειδα στην Δραμα και την εκανα για Βουλγαρια  , στην γειτονα χωρα περασα καλα απο  :knockinb:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Παπαργυρη 14 !

Άμα σβήσει  η κόκκινη  λάμπα  πρέπει  να  φύγω ….

Σάρα μελαχρινή , αδύνατη ψιλή 1,70 μ. με ωραίο προσωπάκι και βυζί μέτριο λεμονάτο , από Ρωσία απ ότι με είπε η τσατσα . Αυτή την φορά μας είπε άλλα  η Σάρα μέσα στο δωμάτιο δίχως να την ρωτήσω  ότι κατάγεται από Ιταλία  και Ρουμανία  {γονείς της}  , Ηλικία γύρω στα 25 !
Αυτήν την φορά  βιάζονταν  ούτε πελατεία είχε έξω να δικαιολογηθεί  δεν την καταλάβαινα  γιατί  ? :S
Με έβαλε η τσατσα στο 2ο δωμάτιο  στο τελευταίο  αριστερά  γιατί το 1ο αριστερά μόλις μπαίνεις  από την είσοδο δεν  ήταν  ζεστό  για λόγους οικονομίας  το κλείσε  εκείνο το δωμάτιο  και χρησιμοποιούν το 2ο δώμα.
 
Προγράμματα
30 ευρώ απλό
40 ευρώ το 69 !
Κάνει και με 40 ευρώ ακαποτο τσιμπουκακι !
Αυτή την φορά  πήρα  το πρόγραμμα  με 40 ευρώ ακαποτο τσιμπουκακι  να την κάνω ένα τεστ ντραιφ.
Εντάξει πίπα καλή  3 λεπτών  αλλά δεν μου κανε  καραμπαλινκ . :) :(
Σαν προκαταρτικα  άρχισε  με τριβόταν πάνω μου  με τα μικρά βυζιά της , στο γαμησι πάλι έβγαζε  ψεύτικες κραυγές  αχ και βαχ  , αχ αγαπουλη μου ,  αχ καυλα μου ,  χύσε με μέσα  , άιντε ακόμα να χύσεις  το λέγε  αυτό αρκετές φορές. 
  Στάσεις , ξεκίνησε από  πάνω μου αυτή  μετά  την πήρα  στα τέσσερα  και στο τέλος σταμάτησε με το  ιεραποστολικό .Όλα  με βιασύνη .Αγχώθηκα  λιγάκι  με λέει  τώρα  κάτσε εσύ από κάτω να στον παίξω λέω να συνεχίσουμε  όχι με λέει δεν έχω χρόνο άμα σβήση η κόκκινη λάμπα  και με την δείχνει  , ήταν στην γωνία  του δωματίου  πάνω από τον νεροχύτη αριστερά  δηλ. μπαίνοντας από την πόρτα του δωματίου δεξιά πάνω  στην γωνία είναι  θα την δείτε  , … πρέπει  να φύγω  με  είπε. :S
Τελείωσα  , αφού βαρέθηκε και να με τον παίζει  , με λέει  παίξτε  εσύ  τα πήρα  φουλ  στο κρανίο  σβήνει και η λάμπα  με λέει σορρυ  αλλά .. , την λέω βοήθα  την κατάσταση να χύσω  έκανε  πως δεν άκουσε στην αρχή  , μετά  με γαργάλησε  με τα δάκτυλα της  λίγο τα μπαλάκια  και με  έτριβε  με το άλλο της  χέρι  τα μπούτια μου  και εγώ τον έπαιζα  ,  ώσπου ήρθα  με το ζόρι  δεν το ευχαριστήθηκα  , έτσι  το κάνω κι μόνος βλέποντας  μια τσοντα  αυτό δεν είναι γαμησι  ,  αυτή  χαμογέλασε όταν τέλειωσα με αποχαιρέτησε  φεύγοντας      με είπε σήμερα τελευταία  μέρα  αύριο ή μεθαύριο θα ρθει άλλη  κοπέλα  αλλά θα ξανάρθει  και πάλι  . Θα τα ξαναπούμε με λέει .
Την είπα κι γω καλά. Μην σώσεις και με ξαναδείς  ξανά  Σάρα  άμα σε βλέπω  ότι θα σε  υπηρεσία  ,  θα την κάνω Λούις  τρέχοντας  :badair:

Δεν με άφηνε αυτή την φορά  να της γλύφω ούτε να τις πιάνω  το βυζί της .  :S
Παραμονή  στο δωμάτιο  ούτε  10 λεπτά !  :S
Συμμετοχή της ήταν χάλια  , βιαζόταν  , πελάτες δεν είχε  να περιμένουν  αδικαιολόγητη συμπεριφορά  προς πελάτη    , με είπε άμα σβήσει η κόκκινη λάμπα  που ήταν στην  γωνία  του δωματίου  ,με την έδειξε  την ώρα  που με τον έπαιζε για να τελειώσω  ,  πρέπει να φύγω από το δωμάτιο ....

Δεν θα την ξαναπροτιμησω την Σαρα  φυσικα ουτε σας συστηνω συναδελφοι  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom