Νέα

Από Δράμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 734
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
περασα απο περιεργεια και την ειδα χθες .μου εκανε κατι ανδρικο στη φωνη και την εκανα .ρε μπας και ειναι ενχειρισμενη?με ολο το συμπαθειο αλα εμενα μου εβγαλε αυτο
Τρανς είναι αλλά είναι και γαμώ τα μουνιά.
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
και ο βλακας που εχει το ντελο γιατι δεν το γραφει οτι ειναι τρανς?καλα οτι εχει φερει τους τελευταιους 2 μηνες ειναι για τα μπαζα.σαλονικα και παλι σαλονικα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.749
Κριτικές
183
Like
3.123
Πόντοι
8.535
εγχειρησμενη ειναι,ειναι η γνωστη Μπαρμπη απο Μεταξι,αγκυρας κτλ ειναι γνωστη στους Αθηναιους συναγωνιστες,προφανως κανει το τουρ της στην επαρχια για Χtra $$
 

kourastikos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Αυτη ποια ειναι στην φωτο ? ,  η Μιχαελα αποκλειεται η Γερμανιδα να βγει φωτο ουτε με σφαιρες η Ελλη ασε που μου βγαλες κι το προσωπο αντι να τα κρυψεις τα ματια ,  ενω εμεις που τα κρυβαμε...κανα μονταζ ειναι να κανει διαφημηση το μαγαζι.
Μαγαζι χωρις ποιοτητα δεν αξιζει.
Ειναι σαν να πινεις απο ενα αδειο ποτηρι νερο ,  δεν θα ξεδιψασεις ποτες.

Πέρσι τέτοια εποχή την παίνευες όταν ήταν στον "φίλο" σου από την φτελιά και στο τέλος την ευχαρίστησες και όλας άσε που δεν νομίζω να ανέφερες ΕΣΥ αν είναι trans η όχι όταν έκανες το ανάλογο post (την ενημέρωση εννοώ) για κάποιο άλλο studio.
Επίσης κάθε κοπέλα που έρχεται στο ανάλογο studio, που προσωπικά εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα, την βγάζεις άχρηστη. Φυσικά ο καθένας μας έχει τις δικιές του κριτικές κτλ αλλα μήπως δεν σου φταίνε οι κοπέλες και παίζει κάτι άλλο? :)

ΥΓ: Η φωτογραφία προέρχεται από το fb άρα δεν νομίζω να είναι δικια μου ευθύνη για το πως εμφανίζεται. Το group έτσι και αλλιώς είναι δημόσιο.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Studio1 mihaela..studio2 hot elli..model..

Αυτά έγραψες με την φώτο από κάτω , δεν μας έδωσες πληροφορία ότι είναι αυτή η Ελισάβετ από τον Κολωνό η γνωστή Μπαρπιε .Νόμισα ότι μας έκανες μοντάζ .Σου ζητώ συγνώμη.
Ναι εχεις δικιο , επειδή είναι ενχειρησμενη  δεν ανέφερα ότι είναι Τρανς , γιατί παρεξηγούνται οι κοπέλες σε αυτό το θέμα.
Μπράβο στο στούντιο μια φορά στα τόσα έφερε και μια Πορνο-Σταρ.

Υ.Γ. Τι να μου φταίει αφού μέχρι τώρα όλο Σαβούρες έφερνε κι άλλος συναγωνιστής  παραπάνω το επιβεβαιώνει .
Μακάρι να φέρνει καλές θα γράφουμε τα καλύτερα , όπως στην αρχή που το πρώτο-άνοιξε.

 

kamelot 123

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ Η ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙΑ ΤΟ ΑΝΕΣΙΣ;
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
ΕΚΕΙ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ STUDIO LOVE 1&2 ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΑΜΑΜΕ ΤΡΑΒΕΣΤΙ?ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΤΡΑΒΕΣΤΟ ΕΛΙ  ΚΑΙ ΦΕΡΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ.ΑΙΝΤΕ ΒΛΑΚΑ 
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
Πήγα σήμερα μια βόλτα και στο ''Αμαζόνες'' και στο ''Love Studio 1''. Η κατάσταση τραγική. Στις ''Αμαζόνες'' μια μιλφ κοντή, με περιττά κιλά, ατσούμπαλο σώμα και αδιάφορη φάτσα (για να μην πω προς το άσχημη). Ζήταγε 30 ευρώ για απλό. Την έχω δει και άλλες φορές εκεί, μου φαίνονται υπερβολικά πολλά τα λεφτά που ζητάει. Παρόμοια περίπτωση και το άλλο. Μια ψηλη, με διάσπαρτα περιττά κιλά τύπισσα, με αδιάφορο πρόσωπο. Επίσης 30 ευρώ. Έχω την εντύπωση ότι στην Αθήνα αυτές οι κοπέλες θα δουλεύανε για μαξιμουμ στην καλύτερη 20 ευρώ. Δεν περιμένω να έρχονται οι καλύτερες γκόμενες στη Δράμα, αλλά 30 ευρώ για αυτές τις μετριότητες είναι πάρα πολλά.
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Πήγα σήμερα μια βόλτα και στο ''Αμαζόνες'' και στο ''Love Studio 1''. Η κατάσταση τραγική. Στις ''Αμαζόνες'' μια μιλφ κοντή, με περιττά κιλά, ατσούμπαλο σώμα και αδιάφορη φάτσα (για να μην πω προς το άσχημη). Ζήταγε 30 ευρώ για απλό. Την έχω δει και άλλες φορές εκεί, μου φαίνονται υπερβολικά πολλά τα λεφτά που ζητάει. Παρόμοια περίπτωση και το άλλο. Μια ψηλη, με διάσπαρτα περιττά κιλά τύπισσα, με αδιάφορο πρόσωπο. Επίσης 30 ευρώ. Έχω την εντύπωση ότι στην Αθήνα αυτές οι κοπέλες θα δουλεύανε για μαξιμουμ στην καλύτερη 20 ευρώ. Δεν περιμένω να έρχονται οι καλύτερες γκόμενες στη Δράμα, αλλά 30 ευρώ για αυτές τις μετριότητες είναι πάρα πολλά.
σωστα..ψάχνουν για μαλακες,, ολες οι μπαζολες μαζεμένες στη δραμα και σε αυτα τα δυο στουντιο .λιγο ποιο πανο πηγενοντασ  για δραμα αριστερα.. υπαρχει ενα στουντιο ονομα privet η κατι τετοιο.. 40 ευρο.. αλα φερνει αστερακια.. ριξε μια ματια
 

swadow

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
6
Like
621
Πόντοι
316
εκει καπου καπου φερνει καλα κομματια :hi:
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1

kwlobaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
12
Like
249
Πόντοι
290
Μιας και υπάρχει λειψυδρία ενημέρωσης για τα περιφερειακά ιδρύματα θα επιβεβαιώσω τους συναθλητές...

Στο privat ή prive ή όπως λέγετα...και το οποίο δεν υπάρχει στη λίστα των studio...εμπειρία κοντά στο 15αύγουστο καταπληκτική...μάλλον με την ίδια ουυγαρέζα...ενώ ακόμα παλαιότερα με διαφορετική κοπέλα πάλι πολύ θετική εμπειρία. Αντίθετα στο love και στην Φτελιά μόνο μια μισοθετική εμπειρία μέχρι στιγμής.

 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Μιας και υπάρχει λειψυδρία ενημέρωσης για τα περιφερειακά ιδρύματα θα επιβεβαιώσω τους συναθλητές...

Στο privat ή prive ή όπως λέγετα...και το οποίο δεν υπάρχει στη λίστα των studio...εμπειρία κοντά στο 15αύγουστο καταπληκτική...μάλλον με την ίδια ουυγαρέζα...ενώ ακόμα παλαιότερα με διαφορετική κοπέλα πάλι πολύ θετική εμπειρία. Αντίθετα στο love και στην Φτελιά μόνο μια μισοθετική εμπειρία μέχρι στιγμής.
ετσι.η κοπελα δεν εφερε σε τιποτε αντισταση.ναι σε ολα.. το τελειο πακετο .συνεχιστε ετσι εκει στο  στουντιο  privet
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1

Love studio1 anoixto..mihaela.se liges meres studio2 anoixto...

ρε πας καλα?παλι τον ελεφαντα εφερες?mihaela?αν δεν εχεις καινουργειες κοπελες κλειστο.. γαμο τον μπελα μου.ερχομαστε απο μακρυα ρεεεεεεεεεε..ευτυχως υπαρχει λιγο ποιο πανω το καλο
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Απο σημερα
Η Σισσυ η Πολωνεζα παλι εδω στο Αμαζονες
2ο χλμ. Φτελιάς-Καλαμπακίου) Δράμα
 

Συνημμένα

  • Anna 1.jpg
    Anna 1.jpg
    61,5 KB · Εμφανίσεις: 99

Mikechios

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
33
Like
12
Πόντοι
0
καποιο call girl υπαρχει συναγωνιστες;
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Μόλις σήμερα κοντά σας ή Εύα σας περιμένει να σας γνωρίσει από κοντά 2χλμ Φτελιά Καλαμπακιου
 

kwlobaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
12
Like
249
Πόντοι
290
Κριτική είναι το κείμενο αλλά το μαγαζί δεν υπάρχει και δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το ανεβάσω εγώ στα Studio.

Επίσκεψη προ βδομάδας στο private. Ο τίτλος που θα έβαζα είναι ‘Συνεχόμενη ευχάριστη έκπληξη για επαρχία...‘

Σύμφωνα με το αφεντικό, η Πατρίτσια είναι 21, το από που θέλω να πιστεύω ότι μου διέφυγε γιατί θυμάμαι να λέει Τσεχοσλοβακία !!!
(περισσότερα για το αφεντικό στα ΥΓ.)

Η κοπέλα

Η Πατρίτσια λοιπόν είναι μια ξανθιά κοπέλα γύρω στο 1,70 που με τα τακούνια φεύγει πάνω από το 1,80.
Μαλλί ξανθό (μάλλον φυσικό), πρόσωπο εγώ το βρήκα πολύ γοητευτικό, αθώο, και συνάμα πρόστυχο, με μικρά αλλά έντονα γαλάζια μάτια.
Σου θυμίζει την φοιτήτρια που μένει δίπλα και ενώ ξέρεις ότι καίγεται να τον φάει δεν ξέρεις πως να της το φέρεις.
Στήθος σε μέγεθος γεμάτου άσσου (δεν είναι ανύπαρκτο δεν είναι δυάρι, αλλά υπάρχει και είναι στητό, και με υπέροχες μικρές ρογίτσες που ανταποκρίνονται).
Κώλος για μένα αψεγάδιαστος με ένα tribe tattoo πάνω από την ουρίτσα, κι πρέπει να είχε ακόμα ένα tatto στο αριστερό χέρι.

Το μαγαζί

Το δωμάτιο είχε σαπούνια, χαρτιά, αποσμητικό και lysterine αλλά πετσέτα σου φέρνει το αφεντικό και παντόφλες υπάρχει ένα ζευγάρι που χρησιμοποιείται από όλους.
Μη λυπάστε το 1€...πάρτε μιας χρήσης σε σακούλα...θα το εκτιμήσουν όλοι!

Στα του αγώνα

Ξεκινάω με τα αρνητικά. Η μικρή αρνήθηκε τα φιλιά για τα οποία το πρόγραμμα τα χρέωνε ξεχωριστά και τα οποία πληρώθηκαν! Ενώ δεν αφήνει ούτε παιχνίδι με τον κώλο της, κι ας είναι το πολύ δυνατό της σημείο. Από εκεί και πέρα δεν υπάρχει κάτι αρνητικό.
Μετά από χάδια και τριψίματα, έδειξε να γουστάρει τον περιποιημένο πούτσο και, πουτσοτρίφτηκε με το μουνί της για λίγο πριν τον πάρει στο στόμα.
Προσπάθεια για deepthroat έκανε κατόπιν δικής μου απαίτησης και υποσχέθηκε να προπονηθεί ώστε την επόμενη φορά να τον εξαφανίσει.
Στο γλυφομούνι έχυσε μαζί με δάχτυλο (ναι έχυσε γιατί είχα τα ζουμιά της στα χέρια μου). Στο τέλος μου είπε ότι δεν της αρέσουν τα δάχτυλα μέσα γιατί φοβάται...προτιμά αν είναι να το κάνεις να της χαιδεύεις την κλειτορίδα.
Στο σεξ αλλάξαμε πάνω από 10 στάσεις (είχα κέφι και φαντασία  :grin: ) δεν διαμαρτυρήθηκε πουθενά. Γενικά επειδή μου έβγαζε τρομερή καύλα έκανα προσπάθειες να κρατηθώ να το απολαύσω και την τιμάει που δεν το εκμεταλλεύτηκε προσπαθώντας να με τελειώσει. Έπαιξε στον ρυθμό και τις στάσεις που ήθελα ώστε να το ευχαριστηθώ εγώ.
Συνολικός χρόνος στο δωμάτιο 45’ με τα 37’ καθαρού αγώνα καθώς κοίταξα το ρολόι πριν και μετά.

ΥΓ. Εντυπώσεις

Παρότι οι τιμές για επαρχία είναι τσιμπημένες (50€ το ελευθ. στοματικό! επί της ουσίας σε αναγκάζει να πας στα παραπάνω προγράμματα) η κοπέλα είναι η τρίτη που παίρνω στο μαγαζί ανά περίεργα διαστήματα ανάλογα με τον χρόνο και κυρίως τη τσέπη μου.
Συνολικά έχω πάει 6 φορές. τις πρώτες 3 δεν πέρασα μέσα. στα θετικά ότι ουδέποτε ξύνισε τα μούτρα του το αφεντικό, ούτε προσπάθησε να με κρατήσει. Πάντα χαιρετά ευδιάθετος. Αυτή την φορά επειδή περίμενα να τελειώσει η κοπέλα από συναγωνιστή, τα είπαμε λιγάκι και η γενικότερη φιλοσοφία του στο πως χειρίζεται πελάτες και κοπέλες είναι φαινομενικά τουλάχιστον άψογη. Αν κρίνω από την συμπεριφορά των κοριτσιών που πήρα εγώ μέσα τότε μάλλον είναι και πραγματικά έτσι. Σύμφωνα με τα λεγόμενα του φέρνει 3 κοπέλες που τις εναλλάσσει με τις μέρες, κάτι που δεν μπορώ να επιβεβαιώσω γιατί η επόμενη επίσκεψη θα είναι μετά από αρκετό καιρό.
Ο τύπος ως άντρας σέβεται τον άντρα που τον πληρώνει. Το λέω γιατί είτε πάρεις απλό είτε πάρεις πρόγραμμα δεν σε κόβει όση ώρα κι αν σου πάρει να τελειώσεις και δεν αφήνει ούτε τις κοπέλες να κόψουν ή να αγχώσουν τον πελάτη να τελειώνει. Ο προηγούμενος από μένα πήρε απλό και έκατσε περίπου 20’ στο δωμάτιο. Εννοείτε δεν διαμαρτυρήθηκα και χάρηκα πολύ που είδα τέτοια αντιμετώπιση.

ΥΓ.2. Παράκληση στους γείτονες

Για να μη θεωρηθώ προμότορας, εύχομαι να συνεχίσει έτσι, να διορθώσει την παρασπονδία με τις παντόφλες και μακάρι να τον μιμηθούν σε θέμα συμπεριφοράς προς τον πελάτη τόσο οι γείτονες στο Love όσο και στην Φτελιά. Η Φτελιά επίσης θέλει ανακαίνιση στο δωμάτιο καθώς δεν προσφέρει καν μπάνιο και είναι μεγάλο μείον. Οι κριτικές μου είναι πάντα καλόπιστες.
   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom