Νέα

Άννα η Σέρβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 883
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
παντως ρε παιδια πολυ ντορος γινεται με την αννουλα που δεν λεω απο τις φωτογραφιες καλη φαινεται αλλα εχουν περασει πολυ καλυτερα μουνια οπως για μενα η ΙΖΑΜΠΕΛΑ η πολωνεζα τριγετα συγγρου144 κ.λ.π που και ιδιες υπηρεσις προσφερε και οικονομικοτερα και ηταν και μουναρος. βεβαια δεν την εχω δει τη σερβα απο κοντα αλλα απο τις φωτο η ιζαμπελα νομιζω ηταν το κορυφαιο στουντιοκοριτσο και απο εμφανιση και απο υπηρεσιες που εχει περασει αν και εχω να ασχοληθω με το αθλημα απο τοτε που εφυγε δεν νομιζω να εχει περασει τετοιο μουνι. αυτοι που θυμουνται μπορουν να συγρινουν ;)
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
amjik    για πες  καλο  και τι γευση ειχε.Δωσε περιγαφη. Μηκος Πλατος και Βαθος..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alexpapad

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
ειναι πολυ καλιτερη απο της φωτο ,απο κοντα ειναι μουναρος :rockon:
 

alexpapad

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξερω αν ειμαι κολοφαρδος αλλα ξαναπηγα και ημουν 3ος  :dancing: :dancing: :dancing:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
παντως ρε παιδια πολυ ντορος γινεται με την αννουλα που δεν λεω απο τις φωτογραφιες καλη φαινεται αλλα εχουν περασει πολυ καλυτερα μουνια οπως για μενα η ΙΖΑΜΠΕΛΑ η πολωνεζα τριγετα συγγρου144 κ.λ.π που και ιδιες υπηρεσις προσφερε και οικονομικοτερα και ηταν και μουναρος. βεβαια δεν την εχω δει τη σερβα απο κοντα αλλα απο τις φωτο η ιζαμπελα νομιζω ηταν το κορυφαιο στουντιοκοριτσο και απο εμφανιση και απο υπηρεσιες που εχει περασει αν και εχω να ασχοληθω με το αθλημα απο τοτε που εφυγε δεν νομιζω να εχει περασει τετοιο μουνι. αυτοι που θυμουνται μπορουν να συγρινουν ;)

φιλε για να εχει τοση πελατεια κατι κανει η Σερβα...
μπορει να εχει το κοκκαλακι της νυχτεριδας...[μπορει να μην κολλαει στην περιπτωση της αλλα που ξερεις μπορει να εχει το κοκκαλακι της πορνονυχτεριδας!!!]
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
δεν ξερω αν ειμαι κολοφαρδος αλλα ξαναπηγα και ημουν 3ος  :dancing: :dancing: :dancing:

οχι ρε δεν εισαι κωλοφαρδος...απλως ο κωλος σου εχει διαμετρο οσο το Καραϊσκακη!!!!!!!
πω ρε φιλε ...τι εισαι εσυ;;;επειδη ψηνομαι να παω..θες να παμε μαζι;;; με τετοια κωλοφαρδια που χεις θα μπουμε αμεσως!!!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
παντως ρε παιδια πολυ ντορος γινεται με την αννουλα που δεν λεω απο τις φωτογραφιες καλη φαινεται αλλα εχουν περασει πολυ καλυτερα μουνια οπως για μενα η ΙΖΑΜΠΕΛΑ η πολωνεζα τριγετα συγγρου144 κ.λ.π που και ιδιες υπηρεσις προσφερε και οικονομικοτερα και ηταν και μουναρος. βεβαια δεν την εχω δει τη σερβα απο κοντα αλλα απο τις φωτο η ιζαμπελα νομιζω ηταν το κορυφαιο στουντιοκοριτσο και απο εμφανιση και απο υπηρεσιες που εχει περασει αν και εχω να ασχοληθω με το αθλημα απο τοτε που εφυγε δεν νομιζω να εχει περασει τετοιο μουνι. αυτοι που θυμουνται μπορουν να συγρινουν ;)
Θα διαφωνησω bodos και εχω συναντηση την Ιζα ουκ ολιγες φορες !!!
Γουστα ειναι αυτα και καλο ειναι να μην συγκρινουμε δυο ανομια πραγματα .
 

Επισκέπτης
φιλε για να εχει τοση πελατεια κατι κανει η Σερβα...
μπορει να εχει το κοκκαλακι της νυχτεριδας...[μπορει να μην κολλαει στην περιπτωση της αλλα που ξερεις μπορει να εχει το κοκκαλακι της πορνονυχτεριδας!!!]
φιλε μου δεν διαφωνω σε αυτο απλα εχει πεσει και πολυ ρεκλαμα. εγω αυτο που ειπα οτι η ιζαμπελα που εχει φυγει εδω και δυο χρονια ηταν ενα απο τα καλυτερα στουντιοκοριτσα. απο οτι βλεπω η σερβα με τις τιμες θα αρχισει να εχει φθινουσα πορεια . η ιζαμπελα για οποιον την εχει δοκιμασει ας κανει τη συγριση!!!
 

Επισκέπτης
Θα διαφωνησω bodos και εχω συναντηση την Ιζα ουκ ολιγες φορες !!!
Γουστα ειναι αυτα και καλο ειναι να μην συγκρινουμε δυο ανομια πραγματα .
παω πασο αφου ειδικα εσυ ξερεις καλυτερα. απλα νομιζω οτι η ιζαμπελα το πακετο που προσφερε ηταν απο τα κορυφαια στη κατηγορια των στουντιο. τουλαχιστον για τοτε.
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
παω πασο αφου ειδικα εσυ ξερεις καλυτερα. απλα νομιζω οτι η ιζαμπελα το πακετο που προσφερε ηταν απο τα κορυφαια στη κατηγορια των στουντιο. τουλαχιστον για τοτε.
Δεν αντλεγω Ιζα και Σονια ηταν οτι καλυτερο σιγουρα !!!
Απλα περνανε τα χρονια και οπως ο Θωμας Μαυρος ηταν το καλυτερο Σεντερ Φορ μετα απο χρονια πηρε την θεση του καποιος αλλος !!
Αυτο δεν σημαινει οτι δεν ηταν καλος !!
 

alexpapad

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχα νε φιλε ακου πηγενε το σαβατο η κυριακη στης 16:55 ακριβως εγω εχω παει 2 φορες και μου φυγανε 220 ευρω φτανει προς το παρων  :2funny: :2funny: :2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
που το καταλαβες;;;;;;;;; :think:

χαχα...εχεις τριχες στα χερια σου...μαδαει το γατακι!!!

φιλε μου δεν διαφωνω σε αυτο απλα εχει πεσει και πολυ ρεκλαμα. εγω αυτο που ειπα οτι η ιζαμπελα που εχει φυγει εδω και δυο χρονια ηταν ενα απο τα καλυτερα στουντιοκοριτσα. απο οτι βλεπω η σερβα με τις τιμες θα αρχισει να εχει φθινουσα πορεια . η ιζαμπελα για οποιον την εχει δοκιμασει ας κανει τη συγριση!!!

ρεκλαμα=;;;
ναι αυτο με τις τιμες της Σερβας το διαβασα χθες...δν παει καλα η κοπελα εχει παρει ψηλα τον αμανεεεεε!!!!200€ για φουλ ακου κει!!! ποιος θα τα δωσει για 20 λεπτα της ωρας;;;
 

Επισκέπτης
Δεν αντλεγω Ιζα και Σονια ηταν οτι καλυτερο σιγουρα !!!
Απλα περνανε τα χρονια και οπως ο Θωμας Μαυρος ηταν το καλυτερο Σεντερ Φορ μετα απο χρονια πηρε την θεση του καποιος αλλος !!
Αυτο δεν σημαινει οτι δεν ηταν καλος !!
αλλπ αυτο. εγω λεω απλα οτι εχει πεσει πολλη ρεκλαμα. για μενα καποιες αξιες δεν ξεπερνιουνται και αυτεςοι δυο νομιζω ειναι αξεπεραστες!!!! εχει βγει δευτρος μαραντονα; :grin: :grin:
 

alexpapad

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
τι το ακριβινανε ? εμενα μου ειπαι φουλ προγραμα 150
εγω και της 2 φορες πειρα λοκο και σεχ σοου ακαποτη πιπα 110!!! :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom