Νέα

Ανελεητο πρωκτικο σεξ με καταληξη στο νοσοκομειο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα purgiotis40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 298
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
παιδια εκεινο που θελω να ομολογησω μια και μιλαω σε αντρες ειναι οτι το μωρο το εχω ερωτευτει αρκετα..και ειναι σχεση με χρηματα..το θεωρειτε φυσιολογικο αυτο που νιωθω, αν σκεφτουμε οτι ειμαι 41 και αυτη μολις 20?
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
εννοειται..παντα ακαποτα με το μικρο το εχω αναφερει ξανα αν διοαβασες στα σχολια κατω απο τις φωτο του..

Το ανεφερες αυτο στο γιατρο και τη νοσοκομα μηπως το χυσαμολι δε κανει καλο στις ραγαδες?
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.627
Like
14.610
Πόντοι
3.656

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
παιδια εκεινο που θελω να ομολογησω μια και μιλαω σε αντρες ειναι οτι το μωρο το εχω ερωτευτει αρκετα..και ειναι σχεση με χρηματα..το θεωρειτε φυσιολογικο αυτο που νιωθω, αν σκεφτουμε οτι ειμαι 41 και αυτη μολις 20?

Πιο σίγουρο σε βλέπω στη νοσοκόμα
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.627
Like
14.610
Πόντοι
3.656
Πάντως για να σας ενημερώσω ότι ο άνθρωπος λέει μπούρδες.... ραγάδες κάνει και η δική μου η τρύπα στα καλά καθούμενα, χωρίς σεξ δηλαδή, μόνο από το  :shit: ή από το πλύσιμο που της κάνω, και η ραγάδα δεν βγάζει αίμα, δηλαδή δεν τρέχει το αίμα για να το δεις...

χαχα τόσο fake....

επίσης σε τι ειδικότητα γιατρού πήγατε?


σε οφθαλμιατρο τυπε,γιατι ο τυπος του πεταξε του μουνετου τα ματια εξω   :S :S :S
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Παιδια θελω να πω δημοσιως ενα μεγαλο ευχαριστω στους 58 φιλους που με τιμησαν με τα πμ τους αλλα το μωρο τοχω μονο για την παρτη μου γιατι τοχω καψουρευτει! ευχαριστω πολυ και παλι!  :hi:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.627
Like
14.610
Πόντοι
3.656
Η αιμορραγία δεν έχει σχέση με την ραγαδα,  είναι επειδή έσπασε αγγειο.
Αλλά από την στιγμή που δημιουργήθηκε ραγαδα δεν θεραπεύεται.
Κάθε φορά που θα κάνει πρωκτικο θα υπάρχει πόνος.
Και όσο κάνει τόσο θα χειρότερα θα γίνονται οι ραγαδες στο τέλος θα χρειαστεί χειρουργείο.


τυπε μονο ο δοκτωρ λιλας ξερει την σωστη τεχνικη   :grin: :grin: :grin: :woldman:
 

Συνημμένα

  • λιλας.jpg
    λιλας.jpg
    86,9 KB · Εμφανίσεις: 60

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom