Νέα

Ανελεητο πρωκτικο σεξ με καταληξη στο νοσοκομειο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα purgiotis40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 298
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
οχι ειπε ο γιατρος οτι επειδη ειναι μικρη σε ηλικια θα θεραπευτει..αλλα θελει για λιγο καιρο ειδικη διατροφη για να εχει μαλακα κοπρανα..αστα τυπε εκανα κακο στην μικρη αθελα μου και εχω τυψεις..
Οφείλεις πλέον να την αποκαταστήσεις
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Tυπε και τις διαστασεις τις περιμενα μεγαλυτερες.  :S :S :S :S

μέχρι 600 px πάει νομίζω σε πλάτος, και 700 σε ύψος κύριε iakovos.

τα οποία τα βάζετε ως εξής (img width=600)(/img)

έβαλα παρενθέσεις για να το εμφανίσει...
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
οχι ειπε ο γιατρος οτι επειδη ειναι μικρη σε ηλικια θα θεραπευτει..αλλα θελει για λιγο καιρο ειδικη διατροφη για να εχει μαλακα κοπρανα..αστα τυπε εκανα κακο στην μικρη αθελα μου και εχω τυψεις..

Τυπε επρεπε να παρεις τηλεφωνο νοσοκομας  :pipa3: ωσπου να γινει καλα η μικρη
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Τυπε επρεπε να παρεις τηλεφωνο νοσοκομας  :pipa3: ωσπου να γινει καλα η μικρη
τυπε τωρα που το λες και ειμαι ψυχραιμος θεωρω οτι εκανα γκαφα..καπως επρεπε να πλευρισω την τυπισα..αλλα εκεινη την ωρα ταχα παιξει..σκεφτομουνα μην της ειχα κανει καμμια ρηξη εντερου και ειχα τρεξιματα..και ολα αυτα με πεος μολις 17 εκατοστων..δλδ αμα την πηδουσε κανενας με 20 και βαλε τι θα παθαινε η μικρη ρε τυποι?
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
τυπε τωρα που το λες και ειμαι ψυχραιμος θεωρω οτι εκανα γκαφα..καπως επρεπε να πλευρισω την τυπισα..αλλα εκεινη την ωρα ταχα παιξει..σκεφτομουνα μην της ειχα κανει καμμια ρηξη εντερου και ειχα τρεξιματα..και ολα αυτα με πεος μολις 17 εκατοστων..δλδ αμα την πηδουσε κανενας με 20 και βαλε τι θα παθαινε η μικρη ρε τυποι?

οργασμό?  :S
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
τυπε τωρα που το λες και ειμαι ψυχραιμος θεωρω οτι εκανα γκαφα..καπως επρεπε να πλευρισω την τυπισα..αλλα εκεινη την ωρα ταχα παιξει..σκεφτομουνα μην της ειχα κανει καμμια ρηξη εντερου και ειχα τρεξιματα..και ολα αυτα με πεος μολις 17 εκατοστων..δλδ αμα την πηδουσε κανενας με 20 και βαλε τι θα παθαινε η μικρη ρε τυποι?

Ρήξη πνεύμονα το λιγότερο, μη σου πω και αμυγδαλές  :grin:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.711
Κριτικές
181
Like
23.879
Πόντοι
33.598
Τύπε λένε ότι ο καφές κάνει καλό στους ραγάδες. Έκανες τη μαλακία και δεν έπαιξες με τη νοσοκόμα, δε ρωτούσες και τίποτα χρήσιμο το γιατρό; Ευκαιρία ήταν....
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
τυπε τωρα που το λες και ειμαι ψυχραιμος θεωρω οτι εκανα γκαφα..καπως επρεπε να πλευρισω την τυπισα..αλλα εκεινη την ωρα ταχα παιξει..σκεφτομουνα μην της ειχα κανει καμμια ρηξη εντερου και ειχα τρεξιματα..και ολα αυτα με πεος μολις 17 εκατοστων..δλδ αμα την πηδουσε κανενας με 20 και βαλε τι θα παθαινε η μικρη ρε τυποι?

ρε τυπε με την πρεζου πηγες;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
τυπε τωρα που το λες και ειμαι ψυχραιμος θεωρω οτι εκανα γκαφα..καπως επρεπε να πλευρισω την τυπισα..αλλα εκεινη την ωρα ταχα παιξει..σκεφτομουνα μην της ειχα κανει καμμια ρηξη εντερου και ειχα τρεξιματα..και ολα αυτα με πεος μολις 17 εκατοστων..δλδ αμα την πηδουσε κανενας με 20 και βαλε τι θα παθαινε η μικρη ρε τυποι?
τυπε ειδες καμια Βισσυ στα επειγοντα,καναν Ρεμο :think: :S :S :S
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
Τυπε κρεμπιε εριξες? Δε μας ειπες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom