Νέα

Ανελεητο πρωκτικο σεξ με καταληξη στο νοσοκομειο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα purgiotis40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 298
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Την εβαλε μπρουμυτα και πηρε ενα ξυλακι σαν αυτα του παγωτου και κατι ψαχουλευε εκει..αστα μιλαμε για ρεζιλικι..η νοσοκομα ομως ειμαι σιγουρος οτι σκανδαλιστικε, αλλα δεν ειχα ορεξη για καμακι,ημουν ανησυχος πολυ.. :helpplea: :S
τυπε ο γιατρος δεν σκεφτηκε να γαμησει κ αυτος μιας και ειχε ανοιξει πλεον το κωλοτρυπιδι :think: :S :S :S
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Πάντως για να σας ενημερώσω ότι ο άνθρωπος λέει μπούρδες.... ραγάδες κάνει και η δική μου η τρύπα στα καλά καθούμενα, χωρίς σεξ δηλαδή, μόνο από το  :shit: ή από το πλύσιμο που της κάνω, και η ραγάδα δεν βγάζει αίμα, δηλαδή δεν τρέχει το αίμα για να το δεις...

χαχα τόσο fake....

επίσης σε τι ειδικότητα γιατρού πήγατε?
γαστρεντερολογο τυπε..σε πληροφορω οτι αν εχεις ραγαδα και γαμηθεις θα ματωσει..καντο και ελα να μας πεις εντυπωσεις μετα!
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
τυπε ο γιατρος δεν σκεφτηκε να γαμησει κ αυτος μιας και ειχε ανοιξει πλεον το κωλοτρυπιδι :think: :S :S :S
δεν εκανε καμμια κινηση τυπε..ισως η νοσοκομα ναταν γκομενα του και να κολλησε ο γιατρος..ως γνωστον σχεδον ολες οι νοσοκομες γαμιουνται με γιατρους..
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
δεν εκανε καμμια κινηση τυπε..ισως η νοσοκομα ναταν γκομενα του και να κολλησε ο γιατρος..ως γνωστον σχεδον ολες οι νοσοκομες γαμιουνται με γιατρους..
τυπε λες με το ιδιο ξυλακι να εξετασε κανεναν με λαρρυγιτιδα :think: :S :S :S
 

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
185
Πόντοι
26
Πάντως για να σας ενημερώσω ότι ο άνθρωπος λέει μπούρδες.... ραγάδες κάνει και η δική μου η τρύπα στα καλά καθούμενα, χωρίς σεξ δηλαδή, μόνο από το  :shit: ή από το πλύσιμο που της κάνω, και η ραγάδα δεν βγάζει αίμα, δηλαδή δεν τρέχει το αίμα για να το δεις...

χαχα τόσο fake....

επίσης σε τι ειδικότητα γιατρού πήγατε?


Η αιμορραγία δεν έχει σχέση με την ραγαδα,  είναι επειδή έσπασε αγγειο.
Αλλά από την στιγμή που δημιουργήθηκε ραγαδα δεν θεραπεύεται.
Κάθε φορά που θα κάνει πρωκτικο θα υπάρχει πόνος.
Και όσο κάνει τόσο θα χειρότερα θα γίνονται οι ραγαδες στο τέλος θα χρειαστεί χειρουργείο.
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Τυποι καλησπερα ανοιγω αυτοτο θεμα προς γνωσιν και συμμορφωσιν οσων απο σας γινεστε βιαιοι στο πρωκτικο σεξ..Το περιστατικο ελαβε χωρα την παρασκευη το βραδυ και εχει ως εξης..πηγα με το μωρο (που σας εχω συστησει στην σελιδα γυμνες φωτο απο κοπελες μας σελιδα 2258) σε ξενοδοχειο γαμιστρωνα..δυστυχως ειχα ξεχασει να παρω μαζι μου την Κ-Υ και τα επακολουθα θα τα διαβασετε παρακατω..μπηκαμε λοιπον στο δωματιο με την μικρη και αφου καναμε μπανακι ξαπλωσαμε στο κρεββατι για τα περαιτερω..αφου μου εκανε μια πολυ καλη πιπουλα την εβαλα στα 4 και της τον εχωσα στεγνα στον πρωκτο..αρχισε να φωναζει και να λεει οτι ποναει αλλα αυτο αντι να με πτοησει με καυλωνε αγριως..την πηδουσα περιπου για 20 λεπτα, αφου πριν ειχα κουμπωσει ενα λεβιτρα των 10(το διασπειρομενο) που ειναι καταπληκτικο..αφου τελειωσαμε το μωρο παρουσιασε μικρη αιμορραγια και πονουσε..επειδη αυτο συνεχιζοτανε την πηγα στα εκτακτα και δυστυχως γιναμε ρεζιλι αφου επρεπε στον γιατρο να πουμε την αληθεια..ο γιατρος μου εκανε μια ευγενικη παρατηρηση λεγοντας μου οτι στο πρωκτικο πρεπει παντα να βαζουμε λιπαντικο και να γινεται με προσοχη..τελικα ευτυχως ηταν απλα μια δημιουργια ραγαδας και αφου δοθηκαν οδηγιες και φαρμακα απο τον γιατρο φυγαμε και πηγαμε σπιτι..τελικα σημερα το μωρο ειναι πολυ καλυτερα εγω ομως εχω τυψεις..γι αυτο τυποι προσοχη στο πρωκτικο σεξ..παντα με προσοχη και παντα με καλη λιπανση του πρωκτου!  :hi:

:headbang: :headbang: :headbang:
Απο την Παρασκευή και το γράφεις τώρα ρε τύπε; αυτά τα θέματα τα ανοίγουν Κυριακή πρωι πρωι
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
γαστρεντερολογο τυπε..σε πληροφορω οτι αν εχεις ραγαδα και γαμηθεις θα ματωσει..καντο και ελα να μας πεις εντυπωσεις μετα!

στα εκτακτα

Έχουν και γαστρεντερολόγο στα επείγοντα, συγχαρητήρια στον υπουργό υγείας τότε.... :S

ΥΓ πολύ gray anatomy πρέπει να έχετε δει εσείς...
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Η αιμορραγία δεν έχει σχέση με την ραγαδα,  είναι επειδή έσπασε αγγειο.
Αλλά από την στιγμή που δημιουργήθηκε ραγαδα δεν θεραπεύεται.
Κάθε φορά που θα κάνει πρωκτικο θα υπάρχει πόνος.
Και όσο κάνει τόσο θα χειρότερα θα γίνονται οι ραγαδες στο τέλος θα χρειαστεί χειρουργείο.
οχι ειπε ο γιατρος οτι επειδη ειναι μικρη σε ηλικια θα θεραπευτει..αλλα θελει για λιγο καιρο ειδικη διατροφη για να εχει μαλακα κοπρανα..αστα τυπε εκανα κακο στην μικρη αθελα μου και εχω τυψεις..
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Η αιμορραγία δεν έχει σχέση με την ραγαδα,  είναι επειδή έσπασε αγγειο.
Αλλά από την στιγμή που δημιουργήθηκε ραγαδα δεν θεραπεύεται.
Κάθε φορά που θα κάνει πρωκτικο θα υπάρχει πόνος.
Και όσο κάνει τόσο θα χειρότερα θα γίνονται οι ραγαδες στο τέλος θα χρειαστεί χειρουργείο.

μάλλον έχετε δίκιο... κι εγώ γι αυτό μάλλον δεν κάνω πολύ τα τελευταία χρόνια, αλλά αν μπει σιγά στην αρχή ο άλλος και με λιπαντικό, ούτε που σε ενοχλεί, δεν ερεθίζεται δηλαδή και να υπάρχει.
 

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
185
Πόντοι
26
Την εβαλε μπρουμυτα και πηρε ενα ξυλακι σαν αυτα του παγωτου και κατι ψαχουλευε εκει..αστα μιλαμε για ρεζιλικι..η νοσοκομα ομως ειμαι σιγουρος οτι σκανδαλιστικε, αλλα δεν ειχα ορεξη για καμακι,ημουν ανησυχος πολυ.. :helpplea: :S


Αν την έβαλε μπρουμητα λες μαλακιες η εξέταση δεν γίνεται μπρουμητα.  :uglystupid:
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
στα εκτακτα

Έχουν και γαστρεντερολόγο στα επείγοντα, συγχαρητήρια στον υπουργό υγείας τότε.... :S

ΥΓ πολύ gray anatomy πρέπει να έχετε δει εσείς...
εσυ τραβα να γλειψεις κανα αρχιδι να συνελθεις και αστον υπουργο υγειας..
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
οχι ειπε ο γιατρος οτι επειδη ειναι μικρη σε ηλικια θα θεραπευτει..αλλα θελει για λιγο καιρο ειδικη διατροφη για να εχει μαλακα κοπρανα..αστα τυπε εκανα κακο στην μικρη αθελα μου και εχω τυψεις..
την ξαναπηρες απο κωλο οταν γυρισατε σπιτι :think: :S :S :S
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
το κακο με τις γκομενες ειναι οτι δεν ξερεις οταν φωναζουν αν το κανουν επειδη πονανε η το κανουν fake  για να μας καυλωσουν..ετσι νομιζα και γω και δεν σταματαγα οταν φωναζε και ελεγε οτι ποναει..
:S
 

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
185
Πόντοι
26
οχι ειπε ο γιατρος οτι επειδη ειναι μικρη σε ηλικια θα θεραπευτει..αλλα θελει για λιγο καιρο ειδικη διατροφη για να εχει μαλακα κοπρανα..αστα τυπε εκανα κακο στην μικρη αθελα μου και εχω τυψεις..


Άσε ρε παίχτη εμείς τι δουλειά κάνουμε ?
Δεν έχει σχέση η ηλικία οι ραγάδες δεν έχουν θεραπεία.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.292
Πόντοι
1.720

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Τυποι καλησπερα ανοιγω αυτοτο θεμα προς γνωσιν και συμμορφωσιν οσων απο σας γινεστε βιαιοι στο πρωκτικο σεξ..Το περιστατικο ελαβε χωρα την παρασκευη το βραδυ και εχει ως εξης..πηγα με το μωρο (που σας εχω συστησει στην σελιδα γυμνες φωτο απο κοπελες μας σελιδα 2258) σε ξενοδοχειο γαμιστρωνα..δυστυχως ειχα ξεχασει να παρω μαζι μου την Κ-Υ και τα επακολουθα θα τα διαβασετε παρακατω..μπηκαμε λοιπον στο δωματιο με την μικρη και αφου καναμε μπανακι ξαπλωσαμε στο κρεββατι για τα περαιτερω..αφου μου εκανε μια πολυ καλη πιπουλα την εβαλα στα 4 και της τον εχωσα στεγνα στον πρωκτο..αρχισε να φωναζει και να λεει οτι ποναει αλλα αυτο αντι να με πτοησει με καυλωνε αγριως..την πηδουσα περιπου για 20 λεπτα, αφου πριν ειχα κουμπωσει ενα λεβιτρα των 10(το διασπειρομενο) που ειναι καταπληκτικο..αφου τελειωσαμε το μωρο παρουσιασε μικρη αιμορραγια και πονουσε..επειδη αυτο συνεχιζοτανε την πηγα στα εκτακτα και δυστυχως γιναμε ρεζιλι αφου επρεπε στον γιατρο να πουμε την αληθεια..ο γιατρος μου εκανε μια ευγενικη παρατηρηση λεγοντας μου οτι στο πρωκτικο πρεπει παντα να βαζουμε λιπαντικο και να γινεται με προσοχη..τελικα ευτυχως ηταν απλα μια δημιουργια ραγαδας και αφου δοθηκαν οδηγιες και φαρμακα απο τον γιατρο φυγαμε και πηγαμε σπιτι..τελικα σημερα το μωρο ειναι πολυ καλυτερα εγω ομως εχω τυψεις..γι αυτο τυποι προσοχη στο πρωκτικο σεξ..παντα με προσοχη και παντα με καλη λιπανση του πρωκτου!  :hi:

images
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Άσε ρε παίχτη εμείς τι δουλειά κάνουμε ?
Δεν έχει σχέση η ηλικία οι ραγάδες δεν έχουν θεραπεία.

κύριε nickos99 θέλω να κλείσω ραντεβού, να έρθω να μου ανοίξετε ...τα μάτια. εννοώ να μου λύσετε τις απορίες μου περί ραγάδων και σκίσιμο τρύπας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom