Νέα

Ανδρέας Φικιώρης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα komis diablo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ztheo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Είναι σίγουρα κομπογιαννίτης
 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
τελικα ρε παιδια αξιζει αυτη  η συσκευη οζοντος καποιος μου προτεινε να παρω για τη μανα μου τη θελω που υποφερει απο αυχενικο γιατι λεει θα φυγουν ολα και δε θα ξαναπονεσει το κεφαλι της ποτέ :huh: εδω και πολλα χρονια  εχει ημικρανιες περιπου 2,3 φορες τη βδομαδα ολοι οι γιατροι της λενε οτι ,δεν υπαρχει κατι που μπορει να κανει απλα θα ερχοντε οι ημικρανιες και θα φευγουν, το μονο που κανει ειναι οταν εχει να παιρνει κανα παυσιπονο.
Εχει καποιος καμια ιδια ή παρομοια εμπειρια να πει στα σιγουρα?
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
τελικα ρε παιδια αξιζει αυτη  η συσκευη οζοντος καποιος μου προτεινε να παρω για τη μανα μου τη θελω που υποφερει απο αυχενικο γιατι λεει θα φυγουν ολα και δε θα ξαναπονεσει το κεφαλι της ποτέ :huh: εδω και πολλα χρονια  εχει ημικρανιες περιπου 2,3 φορες τη βδομαδα ολοι οι γιατροι της λενε οτι ,δεν υπαρχει κατι που μπορει να κανει απλα θα ερχοντε οι ημικρανιες και θα φευγουν, το μονο που κανει ειναι οταν εχει να παιρνει κανα παυσιπονο.
Εχει καποιος καμια ιδια ή παρομοια εμπειρια να πει στα σιγουρα?
Φίλε η χρήση του όζοντος έχει αρχίσει από πολλα χρόνια.
Μπορείς να το ψάξεις στο ινερνετ.Δεν υπάρχει καμμία απόδειξη
ότι έχει αποτέλεσμα,αντίθετα επειδή κάνει το αίμα πιο όξινο σε
PH ,έχει παρενέργειες.Πρόσεξε ,άλλο πράγμα η χρηση του για
αποστείρωση τραυμάτων.Λειτουργεί σαν placebo,η συσκευή αυτή
που αγόρασες .
 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
Φίλε η χρήση του όζοντος έχει αρχίσει από πολλα χρόνια.
Μπορείς να το ψάξεις στο ινερνετ.Δεν υπάρχει καμμία απόδειξη
ότι έχει αποτέλεσμα,αντίθετα επειδή κάνει το αίμα πιο όξινο σε
PH ,έχει παρενέργειες.Πρόσεξε ,άλλο πράγμα η χρηση του για
αποστείρωση τραυμάτων.Λειτουργεί σαν placebo,η συσκευή αυτή
που αγόρασες .

Ευχαριστω για την απαντηση φίλε
Την συσκευη δεν την αγορασα ακομα ,την ψαχνω, και  διαβαζω γνωμες γιατι κανει 300 ευρω
δεν ειναι φθηνη.
Οταν λες placebo μαλλον αναφερεσαι στο φαινομενο της αυθυποβολης που σιγουρα παιζει το ρολο της αλλα αν ειναι ετσι δεν δινω τοσα λεφτα.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ακριβώς .Όρισες πολύ σωστά το placebo ,δηλ.το εικονικο φάρμακο,
όπως ονομάζεται στην Ιατρική ,σαν φαινόμενο αυθυποβολής.Για να βοηθήσεις την μητέρα σου για τις ημικρανίες ,ψάξε γιατρό ειδικευμένο από την "ελληνική εταιρία κεφαλαλγίας" ,που εκδίδει
και περιοδικό.Μην πετάς τα λεφτά σου.Το όζον έχει κάποιες εφαρμογές ,όχι όμως στην ημικρανία.
 

ztheo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Τί περιμένεις από εναν άνθρωπο ο οποίος μπήκε ιατρική επειδή είχε διασυνδέσεις και ετσι πέρναγε και τα μαθήματα!!
 

frifrikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
Ακριβώς .Όρισες πολύ σωστά το placebo ,δηλ.το εικονικο φάρμακο,
όπως ονομάζεται στην Ιατρική ,σαν φαινόμενο αυθυποβολής.Για να βοηθήσεις την μητέρα σου για τις ημικρανίες ,ψάξε γιατρό ειδικευμένο από την "ελληνική εταιρία κεφαλαλγίας" ,που εκδίδει
και περιοδικό.Μην πετάς τα λεφτά σου.Το όζον έχει κάποιες εφαρμογές ,όχι όμως στην ημικρανία.
                :thumbsup:
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
λοιπον το δεδομενο ειναι οτι το οζον σκοτωνει τα μικροβια. εγω δεν εχω τη συσκευη αλλα ειναι λογικο οτι αν οζονωσεις το νερο θα σκοτωθουν τα βακτηρια που περιεχει. επισης λογικο οτι αν πινεις νερο με οζον θα σκοτωσεις βακτηρια του πεπτικου συστηματος
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Αρκετό καιρό πριν γίνει γνωστός τον είχα επισκεφτεί στο ιατρείο του στο Κολωνάκι. Αν και ο τύπος έχει σπουδάσει γιατρός, έκανε μπαμ η συμπεριφορά αρπακτικού. Πλάσαρε το όζον όπως τη coca-cola...πάει με όλα...(εμένα δε με πείθει πάντως, μπορεί να πέφτω κι έξω...)

Τι ειδικοτητα εξασκουσε στο Κολωνακι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom