Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 625K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Karaboujouklis

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Για τον G.G.XXX:Απολύτως σωστές οι κρίσεις για Άννα και Τάνια.Η Αννούλα ήταν το κάτι άλλο.Καταλαβαινόμαστε...Αν είναι εκτός Αθηνών, πρέπει να είναι σε πόλη της Κρήτης, απ' ότι μου έλεγε. Να προσθέσω, για εγκυκλοπαιδικούς λόγους και κάτι άλλο. Όταν πρωτοείδα την Τάνια, της είχα πει ότι είναι σαν τις κοπέλλες που έπαιρνα σε ξενοδοχεία από αγγελίες εφημερίδων, τον παλιό καλό καιρό. Τότε, μου είπε ότι πράγματι δούλευε σε τέτοιο γραφείο και ότι πλέον δεν υπάρχουν στα γραφεία αυτά, οι όμορφες κοπέλλες των ετών 1998-2003.
 

dimitris_zaz

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Για τον G.G.XXX:Απολύτως σωστές οι κρίσεις για Άννα και Τάνια.Η Αννούλα ήταν το κάτι άλλο.Καταλαβαινόμαστε...Αν είναι εκτός Αθηνών, πρέπει να είναι σε πόλη της Κρήτης, απ' ότι μου έλεγε. Να προσθέσω, για εγκυκλοπαιδικούς λόγους και κάτι άλλο.

Σε παρακαλώ , επειδη πραγματικά ήτανε ο λόγος που έκανα μασάζ , ήτανε πραγματικά φοβερή , άμα την εντοπίσεις πες μου οκ?
Αχ Αννούλα....αυτό είναι ρε παιδια...η κοπέλα ητανε sex slave όχι μαλακίες.....
 

BARBAS

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
να ρωτησω κι εγω η Ντινα απο Φραντζη 4 ενα καστανο λεπτουλικο μικρο που παιζει?
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
δυστυχως αποχωρησε απο ιλιαδα η γιωτα και πιθανως κι απο την ενεργο δραση που ελπιζω να ειναι προσκαιρη.οποιος την παρει ματι παρακαλειται να ενημερωσει αμεσα.
 

dimosthenis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Η Νάταλι αποχώρησε από Στουρνάρη 63. (Ψηλή αδύνατη, ξανθιά, τριαντάρα-κάτι, πρώην Ολγα στη Μιχαλακοπούλου)
Πού πήγε???
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Επανερχομαι να ρωτησω (το χαβα μου εγω)τους μασαζιαριδες του Λεκανοπαιδιου για την τυχη
της Λιας (σολωμου 54 μεχρι Νοεμβριο)..

Παρακαλω οποιος την πετυχει πουθενα να αναφερει γιατι ηδη παρα τις φιλοτιμες προσπαθειες Ζανας-Ατζελινας εχω στερειτικα και προβλεπω αχαρες γιορτες!!!!!!

ευχαριστω τα μαλλα............ :headbang: :headbang: :headbang:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.961
Κριτικές
490
Like
36.549
Πόντοι
41.447
Επανερχομαι να ρωτησω (το χαβα μου εγω)τους μασαζιαριδες του Λεκανοπαιδιου για την τυχη
της Λιας (σολωμου 54 μεχρι Νοεμβριο)..

Παρακαλω οποιος την πετυχει πουθενα να αναφερει γιατι ηδη παρα τις φιλοτιμες προσπαθειες Ζανας-Ατζελινας εχω στερειτικα και προβλεπω αχαρες γιορτες!!!!!!

ευχαριστω τα μαλλα............ :headbang: :headbang: :headbang:

αυτή είναι γενικά φοβιτσιάρα και με το παραμικρό εγκαταλείπει το χώρο και επανέρχεται μετά απο καιρό σε άλλο μαγαζί...
αν την πετύχουμε κάπου θα σε ενημερώσουμε.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Η Τάνια από Στουρνάρη ήταν λίγο ξεπέτα και ευρωφόνισσα. Πολύ ωραίο πρόσωπο και σώμα (είχε λίγη κυτταρίτιδα όμως) αλλά από μασάζ μούφα. Νομίζω ο Παπάς ανέφερε πως τη "μάζεψαν" μαζί με τη Μάρσι.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
αυτή είναι γενικά φοβιτσιάρα και με το παραμικρό εγκαταλείπει το χώρο και επανέρχεται μετά απο καιρό σε άλλο μαγαζί...
αν την πετύχουμε κάπου θα σε ενημερώσουμε.
Θα ειμαι υποχρεος
:dancing: :dancing: :dancing:
 

Karaboujouklis

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η Τάνια από Στουρνάρη ήταν λίγο ξεπέτα και ευρωφόνισσα. Πολύ ωραίο πρόσωπο και σώμα (είχε λίγη κυτταρίτιδα όμως) αλλά από μασάζ μούφα. Νομίζω ο Παπάς ανέφερε πως τη "μάζεψαν" μαζί με τη Μάρσι.
Δεν διαφωνώ για το μασάζ, αλλά το δέρμα της ήταν μελαχρινό, καθαρό και λείο σαν από σολάριουμ.Κάποιες φορές κατευθυνθήκαμε και στο παρακείμενο στρώμα, που υπήρχε στο δωμάτιο. Πρόσφερε απλόχερα το πονηρό χαμόγελό της και επιδείκνυε και τις δυο hole της. Εγώ, πάντως δεν άντεξα, είχα σαλιώσει το ξυρισμένο γατάκι της.
Για την Άννα τι να πούμε. Όποιος τη βρει πρώτος, ας ειδοποιήσει.
Συμφωνώ επίσης με σύντροφο για τη μυρωδιά του πισινού πολλών μασαζιούχων.Δυστυχώς δεν πλένονται.Αν οι σερίφισσες ακούν, ας κάνουν κάποια σύσταση.
 

aries451958

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίζει κανείς για τη Ρόζα από Δ[size=60pt]εριγνυ[/size] 14?
 

oreoteros

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες πριν 3- 4 χρονια Δημητρα- Κυρα- Αννα πατησσιων 220 η κατι τετοιο. Καποιο απο τα τεμαχια αυτα παιζει ακομα?? Πm αν ξερει καποιοσ. thnks
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Για την Άννα τι να πούμε. Όποιος τη βρει πρώτος, ας ειδοποιήσει.
Αν λες για την Ανά που εργαζόταν στην Μάρνης28 , μια ψιλή αρκετή όμορφη κοπέλα γύρο στα 25 .προσφέρει υπηρεσίες Σολωμού 54ος
 

dimosthenis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Επανέρχομαι με αναζήτηση Νατάλης, πρώην Ολγας από Μιχαλακοπούλου.
Η Νάταλη, ψηλή Ρωσίδα, αδύνατη, τριάντα-κάτι, αποχώρησε προσφατα από Στουρνάρη 63.
Ξέρει κανείς πώς μπορώ να τη βρω?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.961
Κριτικές
490
Like
36.549
Πόντοι
41.447
Επανέρχομαι με αναζήτηση Νατάλης, πρώην Ολγας από Μιχαλακοπούλου.
Η Νάταλη, ψηλή Ρωσίδα, αδύνατη, τριάντα-κάτι, αποχώρησε προσφατα από Στουρνάρη 63.
Ξέρει κανείς πώς μπορώ να τη βρω?

φιλε Δημοσθένη, δυστυχώς η Όλγα δεν δουλευει πλέον σε κανένα μαγαζί...
έχει σταματήσει προς το παρών
 

Kostaslaw

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
επανέρχομαι και εγώ δριμύτερος ελπίζω. ευχόμενος καλό ξεκίνημα θέλω να ρωτήσω μήπως ξέρει κανείς για την άλλη Όλγα την ψηλή ξανθιά ρωσίδα που δούλευε στη Φωκίωνος.
 

asaitos kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
160
Like
14
Πόντοι
1
επανέρχομαι και εγώ δριμύτερος ελπίζω. ευχόμενος καλό ξεκίνημα θέλω να ρωτήσω μήπως ξέρει κανείς για την άλλη Όλγα την ψηλή ξανθιά ρωσίδα που δούλευε στη Φωκίωνος.

για ψαξε θησεως 31..
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Καλύτερη νέα χρονιά σε όλους, πριν από μερικά χρόνια υπήρχε ελεύθερη μασαζού Ελένη ή Έλενα πολύ ωραίο μωρό μελαχροινό 1,65 με τέλεια κανόνια 28-30 που έδινε ραντεβού σε Hotel νότια προάστια, πολύ καλό μασάζ και μπριζόλα. Μάλιστα στα πρώτα ραντεβού ζητούσε να δεί και ταυτότητα για ασφάλεια. Την είχε πάρει κανείς? Ξέρετε τώρα που μπορεί να βρίσκεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom