Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 622K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Η Μαρία από Κομανούδη που δουεύει?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.951
Κριτικές
490
Like
36.492
Πόντοι
41.447
Η Μαρία από Κομανούδη που δουεύει?

τα τεμάχια της Κομανούδη εργάζονται στο νεο κατάστημα της ιδιοκτήτριας στην Λ.Αλεξάνδρας 49.
Αν λες μια Μαρια Ρωσίδα, μιλφ αδύνατη με ξανθά (ή κοκκινα μαλλία ) που παρουσιαζόταν και σαν Χριστίνα, είναι στην ψειρού...
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
για την τζουλι απο στουρναρη εχουμε νεα?
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
τα τεμάχια της Κομανούδη εργάζονται στο νεο κατάστημα της ιδιοκτήτριας στην Λ.Αλεξάνδρας 49.
Αν λες μια Μαρια Ρωσίδα, μιλφ αδύνατη με ξανθά (ή κοκκινα μαλλία ) που παρουσιαζόταν και σαν Χριστίνα, είναι στην ψειρού...

Την Μαρία την Ελληνίδα λέω που δούλευε και παλιά στην Μαντζαγριωτάκη
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.951
Κριτικές
490
Like
36.492
Πόντοι
41.447
Την Μαρία την Ελληνίδα λέω που δούλευε και παλιά στην Μαντζαγριωτάκη

δουλευε Κομανουδη μέχρι που έκλεισε.
Για δες αν πήγε στο Λ Αλεξανδρας 49...
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Συναγωνιστές, μήπως έχει πάρει το μάτι (και όχι μόνο) κάποιου, μια Λώρα, ένα πουρό που δούλευε πρώτα στην Θαρίπου εκεί απέναντι από την Ευελπίδων και μετά στην Καλλιρόης 85;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Συναγωνιστές, μήπως έχει πάρει το μάτι (και όχι μόνο) κάποιου, μια Λώρα, ένα πουρό που δούλευε πρώτα στην Θαρίπου εκεί απέναντι από την Ευελπίδων και μετά στην Καλλιρόης 85;
τωρα δουλευει σε μπουρδελο και συστηνεται ως ευα. αλκαμενους 113..
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
υπηρχε μια μασερ απο πειραια την ελεγαν ειρηνη ωμορφη κοπελα μελαχροινη  με κατσαρο μαλλι και ζουμερη πρωην γκαρσονα ηταν οσοι θυμουντε διπλα στησ γραμμες στην καλιροης στο 74 τεταρτο οροφο εφυγε απο εκει και πηγε γλυφαδα απεναντι απο μποουλιγκ στον τρειτο οροφο που δουλευε μονο μπριζολα.  την επαιρνα και στο σπιτι ειχε παει κυπρο ενα διαστημα εκτοτε χαθηκε αν ξερει κανεις τιποτα να αναφερη
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
τωρα δουλευει σε μπουρδελο και συστηνεται ως ευα. αλκαμενους 113..

Μνήσθητι μου Κύριε...
Βρε παπά μου...σαν να μη μας τα λες καλά...πολύ παράξενο να ξέρεις που βρίσκονται σχεδόν όλες (για να μη λέω όλες)...
Κάτι δεν στέκει εδω πέρα...κάτι μου φαίνεται περίεργο...
Αυτές τις γνώσεις τις έχουν συγκεκριμένοι άνθρωποι...με στολή (όχι ποιμαντορική) και από συγκεκριμένες υπηρεσίες (σίγουρα όχι ιερατικές αλλά ιερατςία ναι)...
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Μνήσθητι μου Κύριε...
Βρε παπά μου...σαν να μη μας τα λες καλά...πολύ παράξενο να ξέρεις που βρίσκονται σχεδόν όλες (για να μη λέω όλες)...
Κάτι δεν στέκει εδω πέρα...κάτι μου φαίνεται περίεργο...
Αυτές τις γνώσεις τις έχουν συγκεκριμένοι άνθρωποι...με στολή (όχι ποιμαντορική) και από συγκεκριμένες υπηρεσίες (σίγουρα όχι ιερατικές αλλά ιερατςία ναι)...

γιατι φιλαρακο το μασαζ τι ειναι?
δεν ειναι θρησκεια?
απλα ο πατερ γεωργιος διαθετει τεμαχιακο πλοηγο παντα εις την κωλοτσεπη και ετσι μαλλον θα ξερει που βρισκονται ολες..
τον θυμαμαι απο τοτε που ημουν μαθητευομενος στον Αγιο Δημητριο τον Λουμπαδιαρη που θυμοταν τεμαχια εδω και 30 χρονια..
συγκινηθηκα.. :'(

 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
γιατι φιλαρακο το μασαζ τι ειναι?
δεν ειναι θρησκεια?
απλα ο πατερ γεωργιος διαθετει τεμαχιακο πλοηγο παντα εις την κωλοτσεπη και ετσι μαλλον θα ξερει που βρισκονται ολες..
τον θυμαμαι απο τοτε που ημουν μαθητευομενος στον Αγιο Δημητριο τον Λουμπαδιαρη που θυμοταν τεμαχια εδω και 30 χρονια..
συγκινηθηκα.. :'(

Οποσ πάντα εβέσθητοσ ο πατίρ Μάκσιμοσ, εβλόγισων :rockon: :rockon: :rockon: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
1. Μνήσθητι μου Κύριε...

2. Βρε παπά μου...σαν να μη μας τα λες καλά...πολύ παράξενο να ξέρεις που βρίσκονται σχεδόν όλες (για να μη λέω όλες)...

3. Κάτι δεν στέκει εδω πέρα...κάτι μου φαίνεται περίεργο...

4. Αυτές τις γνώσεις τις έχουν συγκεκριμένοι άνθρωποι...με στολή (όχι ποιμαντορική) και από συγκεκριμένες υπηρεσίες (σίγουρα όχι ιερατικές αλλά ιερατςία ναι)...
1. ....και θαυμαστα τα εργα σου, θα προσέθετα..

2. ποσα χρονια πηγαινεις σε μασαζερι ????

3. ο ''periergos'' ειναι άλλο μελος..

4. καλα ενταξει. θες τωρα και το τηλεφωνο της να την κανεις 2ωρες παρτουζες με τους φιλους σου (με κάνα 100άρικο ολοι μαζι) ????  :rolleyes: :rolleyes:


:tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Kokovikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
εγω πάλι ψάχνω τουλάχιστον 2 έτη να συνερευθώ ξανά με την ρωσίς ταμάρα σε λουτρό όπως και τότε.Πλατεία εξαρχείων το μασάζ.Από τότε εξηφανίσθη,την κατάπιε η γή ή μάλλον σταμάτησε να συνευρίσκεται σε μασαζεγί. :sunglasses:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.951
Κριτικές
490
Like
36.492
Πόντοι
41.447
εγω πάλι ψάχνω τουλάχιστον 2 έτη να συνερευθώ ξανά με την ρωσίς ταμάρα σε λουτρό όπως και τότε.Πλατεία εξαρχείων το μασάζ.Από τότε εξηφανίσθη,την κατάπιε η γή ή μάλλον σταμάτησε να συνευρίσκεται σε μασαζεγί. :sunglasses:
το μασάζ που λές ηταν το Οικονομου 1 και έχει κλέισει εδώ και 1 χρόνο περίπου...
η Ταμάρα ήταν δυνατό τεμάχιο αν θυμάμαι καλά...αλλά δυστυχώς αγνοείται
 

kalamas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
ψάχνω την κλαούντια που ηταν μέχρι πριν λίγο καιρό στο μεσογείων 208. Μου ξέφυγε δεν πρόλαβα να την πάρω, όποιος ξέρει να βοηθήσει
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Σε χθεσινή επίσκεψη στην Φρατζή 4 έμφανίστηκε τεμάχιο milf το οποίο θύμιζε πάρα πολύ την Ρωξάνη απο την Σκρά με την φωβερή κωλάρα. Κατα πάσα πιθανότητα (95%)είναι η ίδια.Για αυτούς που την αναζητούσαν τον τελευταίο καιρό.

ξέρει κάποιος κάτι αν αυτό είναι αλήθεια?...τρομερή κωλάρα η ρωξάνη
 

bentakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γνωριζει κανεις σε ποιο μασατζιδικο στην Αθηνα δουλευει η Αιντα ειναι γυρω στα 40-45
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Γνωριζει κανεις σε ποιο μασατζιδικο στην Αθηνα δουλευει η Αιντα ειναι γυρω στα 40-45
φιλε bentakis, το θρεντ σου συγχωνευτηκε εδω.

καλο θα ειναι να κανουμε ενα ψαξιμο πριν ανοιξουμε νεο θεμα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom