Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 624K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
το μασάζ που λές ηταν το Οικονομου 1 και έχει κλέισει εδώ και 1 χρόνο περίπου...
η Ταμάρα ήταν δυνατό τεμάχιο αν θυμάμαι καλά...αλλά δυστυχώς αγνοείται
δυο μασατζιδικα δεν ειχε εκει ενα στον 1ο και ενα σε αλλο οροφο (3ο?)
στου ισογειου μια μελαχροινη με σπεσιαλ καμπυλες πως την ελεγαν ξερει κανεις?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
δυο μασατζιδικα δεν ειχε εκει ενα στον 1ο και ενα σε αλλο οροφο (3ο?)
στου ισογειου μια μελαχροινη με σπεσιαλ καμπυλες πως την ελεγαν ξερει κανεις?

2 είχε.
1 στο ισόγειο και ένα (μεγαλύτερο) στον 4ο...αν θυμαμαι καλά.
Και τα 2 έκλεισαν και τα τεμάχια σκορπίστικαν.
Την μελαχρινή που λές δεν την θυμάμαι... :think:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αυτες που αναζηταμε και δινουμε στοιχεια τους πειστευω οτι μας εχουν εντυπωσιαση και θελουμε να της ξαναδουμε μπορει να μη της ξαναδουμε μπορει ομως απο το πουθενα να βρεθουν μπροστα μας ενα παραδειγμα πριν πολλα χρονια ηταν ενα ιδρυμα στην οδο καπρου οσοι θυμουντε πηγα μια μερα και πηρα μια ξανθια ζουμερη πολλη καλλη μου αρεσε ειχα παει καμποσες φορες την εχασα απο εδω απο εκει πουθενα υστερα απο χρονια παω στη συγκρου 12 και την βλεπω πολλυ μεγαλη και καμια σχεση με αυτη που ηξερα ποια ηταν το αφεντικο της ορημου.
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα τι θα γινει θα βοηθησει κανενας στην ανακαλυψη της τζουλης απο στουρναρη ?
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Έχω λοιπόν κι εγώ όχι 1 αλλά 2 αναζητήσεις-ερωτήσεις προς όποιον ξέρει κάτι... 1. Πάολα (κοντή, ξανθούλα, νομίζω Μολδαβή από Φωκίωνος παλαιότερα), 2. Ειρήνη (ψηλή, μελαχρινή από Ορίμου παλαιότερα)
Η Πάολα φίλε μου έχει σταματήσει εδώ και λίγο καιρό,και δεν δουλεύει πουθενά ...για την ώρα.Για την άλλη που λες δεν ξέρω.
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Η Πάολα φίλε μου έχει σταματήσει εδώ και λίγο καιρό,και δεν δουλεύει πουθενά ...για την ώρα.Για την άλλη που λες δεν ξέρω.
Κρίμα που δεν δουλεύει πουθενά - για εμάς κρίμα τουλάχιστον!!  ;)  Σ'ευχαριστώ για την προσπάθεια και την καλή διάθεσή φίλε!
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
για οποιον ενδιαφερεται η αννιτα απο καλιροης  της γιουλης ειναι τωρα σαρκαδινου και λαγουμτζη.
 

dimitris_zaz

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες η Αννούλα απο μάρνης που είναι ????????
Ψηλή , μελαχρινή απο την Γεωργία γύρω στα 24 με μεγάλο στήθος.


Μια καύλα είχα και εγω και την έχασα. :'( :'( :'( :'( :'(

Σας παρακαλώ όποιος την εντοπίσει να σφυρίξει
 

SIN MANIAC

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλη ξαναρχη και απο εμενα.

Ψαχνω την Χαρα απο Ξενοπουλου. Μελαχροινη(τοτε), γυμνασμενη, πολυ καλο μασαζ. Δεν ειναι αυτη που ηταν Χαλανδρι-Μαρουσι.

Νομιζω οτι και ενας αλλος συναγωνιστης την ψαχνει.

Ευχαριστω
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
με μεγαλη χαρα-ικανοποιηση εισερχομαι στο αγαπημενο σαιτ με την ευχη να ξεραθουνε τα καβλια ολων αυτων που το διωκουν.......
επ ευκαιρια  να κανω και μια αναζητηση....

μηπως γνωριζει κανενας την τυχη της ΛΙΑΣ απο Σολωμου 54??????
εχει θεαθει πουθενα προσφατα ????

χιλια ευχαριστω προκαταβολικα !!!!!
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
επιστροφη στην ενεργο δραση για δημητρα στη φερρων,πρωην ιλιαδα.μονο φραπε οπως παντα.αν προσφερει κατι αλλο ας γραψει καποιος και τι συστημα ακολουθειται.
 

lycosstomantri

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
165
Πόντοι
280
Να ρωτήσω και εγώ τους συναθλητές αν γνωρίζει κανείς κανά νέο για την Πατρίτσια, 35αρα, ψηλή αδύνατη που δούλευε Σολωμου 59.
Thanks
 

Karaboujouklis

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αφού άρχισαν οι αναζητήσεις, αν ξέρεις κάποιος ας μας πληροφορήσει που πήγαν οι Άννα και Τάνια από Στουρνάρη. Ειδικά για την Αννούλα, ήταν φοβερή επαγγελματίας κατ' εμέ. Συμφωνώ με σύντροφο για τον προβληματισμό για τα εν λόγω ιδρύματα. Αντί να τα αφήνουν να λειτουργούν ελεύθερα και να εκτονώνεται ο κόσμος, μικρός και μεγάλος, πάνε και τα κλείνουν; Μετά, όμως, ας μην έχουν παράπονο οι δήθεν ηθικολόγοι (πολιτικοί, παπάδες, αστυνομία)γιατί οι πιτσιρικάδες τους πετάνε κτρώνες. Το πρόβλημα είναι η α-γαμία. Κι όσο σπάνε τα κρύσταλλα στο σβέρκο και δεν συσσωρεύονται στο κάτω κεφάλι, τόσο πιο ήρεμος είναι ο κόσμος. Συγνώμη για την πολυλογία, αλλά έλεος. Τα γ...σια τους φταίνε;Τέλος πάντων, στην τελευταία επίσκεψη στο εν λόγω θεραπευτήριο, προσπάθησα να ρωτήσω, αλλά δεν βρήκα απάντηση.
 

Karaboujouklis

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ο.Κ., αλλά στερήθηκα για λίγο το καταφύγιο. Η Αννούλα ήταν γεματούλα,σγουρά κάπως μαλλιά, πλούσιο στήθος,συμπαθητικό πρόσωπο, ήταν εμφανή τα σημάδια της πρόσφατης γέννας στο πρόσωπο, μέτρια στο ύψος και επίσης έκανε πολύ καλό (πραγματικό)μασάζ.Η Τάνια (την ξέρουν πολύ απ' ότι βλέπω στο site), από Λιθουανία, ήταν ψηλή, μελαχρινή, ίσια μαλλιά, είχε και τατού, κορμάρα, ξυρισμένο, απ' ότι μου είχε πει είχε θητεύσει και σε γραφείο που δούλευε από εφημερίδες.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
εγω γιατι δεν τις ξερεω αυτες...
μπας εχουν και δευτερα ονοματα?
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Ο.Κ., αλλά στερήθηκα για λίγο το καταφύγιο. Η Αννούλα ήταν γεματούλα,σγουρά κάπως μαλλιά, πλούσιο στήθος,συμπαθητικό πρόσωπο, ήταν εμφανή τα σημάδια της πρόσφατης γέννας στο πρόσωπο, μέτρια στο ύψος και επίσης έκανε πολύ καλό (πραγματικό)μασάζ.Η Τάνια (την ξέρουν πολύ απ' ότι βλέπω στο site), από Λιθουανία, ήταν ψηλή, μελαχρινή, ίσια μαλλιά, είχε και τατού, κορμάρα, ξυρισμένο, απ' ότι μου είχε πει είχε θητεύσει και σε γραφείο που δούλευε από εφημερίδες.

Η Άννα είναι εκτός Αθηνών, πράγματικά πάρα πολύ καλό μασάζ και από λοιπές υπηρεσίες super
κι όταν είχε τα κέφια της (σπάνια βέβαια) έψαχνες να βρεις τα @@ σου,
πάντος όπως έχω ξαναπεί και στα χειρότερά της η Άννα ήταν πολύ καλύτερη από πολλές άλλες,
τέλος πάντων, τι να κάνουμε.........κάνει μαλλάξεις στη "περιφέρεια"........!!!!!

Ο μουναρομούναρος η Τάνια δεν ξέρω που είναι, πραγματικός παίδαρος,
από τα καλύτερα "γατάκια" της αγοράς, αλλά ξεπέτα.......μα πολύ ξεπέτα.......!!!!!
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Κύριοι αν κάποιος ξέρει ας μας πει που είναι η Λία από Σολωμού 54 6ος,
έχει εκδηλώσει ενδιαφέρον κι άλλος συνάδελφος, πράγματι η κοπέλα αξίζει,
κατά τη γνώμη μου είναι το απόλυτο gfe.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
2 είχε.
1 στο ισόγειο και ένα (μεγαλύτερο) στον 4ο...αν θυμαμαι καλά.
Και τα 2 έκλεισαν και τα τεμάχια σκορπίστικαν.
Την μελαχρινή που λές δεν την θυμάμαι... :think:
ενα τουμπανο ψηλο με σγουρο καστανο μαλλο και ολα τουμπανο επανω της,
το επαιζε κα ντροπαλη..
στι ιδογειο αυτη...
και πανω στον 4ο ειχε μια καλη ξανθια πιπινο-ειδες...
 

Επισκέπτης



Σύντροφοι επειγόντος πληροφορίες για Λεττονή Χριστίνα που εργαζόταν Πατησίων 131 και Βίκυ Ρωσίδα από Καλλιρόης 48! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom