Νέα

Ανατροπή.Σκηνοθέτησε τον βιασμό της στο Πεδίο του Άρεως για να μη παντρευτει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα averkios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
Βρομερές Ελεηνίδες τι να πει κανείς
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
959
Πόντοι
1.011
Και να ήταν η μόνη τρελή εκεί έξω καλά θα ήταν
 

Fante

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
89
Like
76
Πόντοι
0
Φαντασου να εισαι μπαουγκτζης και να σε βιασουν στο πεδιο του... Αρεως!!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
είναι γεμάτες οι φυλακές τυπε από κρατούμενους για αυτοδικία?

όχι, γιατί είναι πταίσμα. Αν έσπαγαν οι εν λόγω τύποι το κεφάλι κάποιου ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ότι διαπράττουν αυτοδικία, θα κατηγορούνταν για ένοπλη επίθεση και ίσως και για διασπορά μίσους, δεν είμαι δα και Δικηγόρος ή Εισαγγελέας. Επεσήμανα το γεγονός ότι οι δικοί της (αν ήταν θερμοκέφαλοι), θα μπορούσαν να μπλέξουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ, πιστεύοντας τα λόγια της και προσπαθώντας να πάρουν εκδίκηση
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
όχι, γιατί είναι πταίσμα. Αν έσπαγαν οι εν λόγω τύποι το κεφάλι κάποιου ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ότι διαπράττουν αυτοδικία, θα κατηγορούνταν για ένοπλη επίθεση και ίσως και για διασπορά μίσους, δεν είμαι δα και Δικηγόρος ή Εισαγγελέας. Επεσήμανα το γεγονός ότι οι δικοί της (αν ήταν θερμοκέφαλοι), θα μπορούσαν να μπλέξουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ, πιστεύοντας τα λόγια της και προσπαθώντας να πάρουν εκδίκηση
Περιεργα πραγματα. Γνωριζεις οτι η "αυτοδικια" ειναι πταισμα, αρα γνωριζεις οτι η αυτοδικια στα νομικα δεν ειναι καθολου αυτο που επικρατει στην καθομιλουμενη. Αυτοδικία στα νομικα ειναι να επεμβαινεις σε κατι αμφισβητουμενο και να το κανεις δικο σου. Μολαταυτα δεν εισαι δικηγορος. Αλλά ξερεις κατι τοσο "εξειδικευμενο". Περιεργα πραγματα...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
Περιεργα πραγματα. Γνωριζεις οτι η "αυτοδικια" ειναι πταισμα, αρα γνωριζεις οτι η αυτοδικια στα νομικα δεν ειναι καθολου αυτο που επικρατει στην καθομιλουμενη. Αυτοδικία στα νομικα ειναι να επεμβαινεις σε κατι αμφισβητουμενο και να το κανεις δικο σου. Μολαταυτα δεν εισαι δικηγορος. Αλλά ξερεις κατι τοσο "εξειδικευμενο". Περιεργα πραγματα...

Ναι. Είκοσι χρόνια γυρνώ στα δικαστήρια. Η δουλειά μου με φέρνει αναγκαστικά σε συνεργασία με μηχανικούς και δικηγόρους, ώστε να κάνω καλή παρουσίαση σα μάρτυρα στο δικαστήριο. Οι περισσότεροι συνάδελφοι περιμένοντας τη σειρά της υπόθεσης έλυναν σουντόκου, διάβαζαν εφημερίδες, έπαιζαν με το κινητό τους. Εγώ συνήθιζα να παρακολουθώ όλες τις υποθέσεις και να ρωτάω ότι μου έκανε εντύπωση. Άκου διαστροφή που με βαράει κατακέφαλα
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
Τα γυρίζει και πάλι η 25χρονη νοσοκόμα: Δεν ανακάλεσα - Έπεσα θύμα σεξουαλικής επίθεσης

Δεν αναγνωρίζει καμία κατάθεση με την οποία ανακαλεί όσα είπε την πρώτη φορά στους αστυνομικούς δηλώνει ο συνήγορός της
Νεο επεισοδιο στο σήριαλ της 25χρονης νοσοκομας που κατήγγειλε οτι έπεσε θύμα βιαστή κοντά στο Πεδίο του Άρεως... :S :S :S


τα ξαναματαγυρισε η γκομενα

τελικα δεν επεσε θυμα σεξουαλικης επιθεσης



μαλακα να σου κατσει τετοια γκομενα καταληγεις στο ψυχιατριο για πλακα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom