Νέα

Ανατροπή.Σκηνοθέτησε τον βιασμό της στο Πεδίο του Άρεως για να μη παντρευτει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα averkios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.919
Like
30.171
Πόντοι
5.006
Θα μας πει ο δικηγόρος του σιτε τί ποινές προβλέπονται σε αυτήν την περίπτωση που κινητοποίησε αδίκως την αστυνομία η δεσποινίδα;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.121
Πόντοι
39.662
ο γαμπρος λενε την ειχε πολυ μεγαλη και της επαιρνε το κωλαρι μερα παρα μερα... δεν αντεχε αλλο κωλογαμησι δηλωσε η παραλιγο νυφη
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Τι άλλο θα διαβάσουμε για τις τρελές Ελλεηνιδες των τελευταίων γενεων που είναι μόνο για τον πουτσο τελικά.
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Δεν λέει ότι ονειρεύεται βιασμούς σε πάρκα μας λέει ήθελε να μην παντρευτεί  :grin:  :grin: όποιος πεινάει καρβέλια ονειρεύεται  :sleeping: :sleeping:   :bottom: :bottom:   :knockinb: :knockinb:
 

Virginios_Richter

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
41
Like
2.336
Πόντοι
5.191
Να ακυρώσει το γάμο δηλαδη πως το σκέφτηκε...,?
Οτι θα πάω να γίνω ρεζίλι στο πανελλήνιο για να καταλαβει ο γαμπρός ποσο ζώων ειμαι και να φύγει.
Άλλη εξήγηση δεν μπορώ να βρω.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
Να ακυρώσει το γάμο δηλαδη πως το σκέφτηκε...,?
Οτι θα πάω να γίνω ρεζίλι στο πανελλήνιο για να καταλαβει ο γαμπρός ποσο ζώων ειμαι και να φύγει.
Άλλη εξήγηση δεν μπορώ να βρω.
Ρε τύπε, ειναι δεδομενο οτι το μυαλο καποιων ανθρωπων υπό πιεση λειτουργει περιεργα.

Προφανως η συγκεκριμενη κοπελα σκεφθηκε, οτι αν σκηνοθετησει εναν βιασμο, θα μπορει να επικαλεσθει μετα ψυχολογικη καταρρευση ωστε να μπορει να αναβαλλει τον γαμο επειδη δεν θα ειναι σε θεση να πραγματοποιησει τις διαδικασίες του ή επειδη δεν θα εχει μυαλο να σκεφτεται γαμους και οικογενειες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
Δυστυχώς υπάρχουν πολλοί απελπισμένοι. δες τι πήγε και παντρεύτηκε ο άλλος..


Φραγκο δεν εχει ο Μυλωνας ρε τύπε, στο σπιτι του ηθοποιου εμενε. Αν η κυρια εχει καποια οικονομικη ανεση, κούκλα ειναι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
και ήταν λέει και ένας ψυχίατρος που ήταν σίγουρος ότι έγιναν έτσι τα πράγματα όπως τα είχε πει η κυρία... :2funny: :2funny: :2funny:
μπράβο σε αυτούς που του έδωσαν το δίπλωμα!
Ποιος ψυχιατρος μωρε? Ο Σούρας που βγαινει στη Νικολούλη και στα πανελ? Εγω με το που τον ειδα ειπα "εφοσον εκανε διαγνωση ο Σουρας σωθηκαμε". Ειναι δυνατον σοβαρος επιστημονας να ειναι ολη μερα στα καναλια?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
«Είμαι πολύ καλύτερα σήμερα και πιστεύω ότι ήταν μια κακιά στιγμή που θα περάσει γρήγορα. Ήταν ό,τι τραγικότερο έχει συμβεί στη ζωή μου γιατί με χαράκωσε στο στέρνο και στην κοιλιά με μαχαίρι, αν με είχε μαχαιρώσει μπορεί και να μην ζούσα τώρα. Η αλήθεια είναι ότι δεν φοβήθηκα για τη ζωή μου, φοβήθηκα για το βιασμό. Δεν ήθελε να μου κάνει κακό, ήθελε να με απειλήσει και να με βιάσει. Έχω μεγάλο τσαγανό μέσα μου κι όταν μιλάει η ψυχή αδυνατεί το σώμα. Έπρεπε να λειτουργήσει το μυαλό, η αντίσταση και ψυχική δύναμη είναι πολύ σημαντικότερη από τη σωματική δύναμη. Έτσι, λοιπόν βρήκα τη ψυχική δύναμη και κατόρθωσα να τον χτυπήσω στο γόνατο και να τον πετάξω κάτω. Κατάφερα στην κυριολεξία να πετάξω κάτω έναν αλλοδαπό που είχε ύψος 1.80 κι εγώ είμαι αδύνατη με ύψος 1.63. Άρα λοιπόν δεν μετράει η σωματική δύναμη, μετράει η ψυχική δύναμη κι όταν υπάρχει αυτή μπορεί να κερδίσει ακόμα κι έναν γίγαντα που στέκεται απέναντί σου» λέει στο protothema.gr η 25χρονη κοπέλα.

O ψυχίατρος Δημήτρης Σούρας, ο οποίος έχει αναλάβει την κατάσταση της υγείας της 25χρονης που δέχθηκε σεξουαλική επίθεση με μαχαίρι είπε στο protothema.gr: «Μίλησα μαζί της μισή ώρα και μου εξομολογήθηκε η κοπέλα με κάθε λεπτομέρεια, όλα όσα πέρασε. Πρόκειται καθαρά για απόπειρα βιασμού κι όχι ότι πήγαν να την ληστέψουν. Είναι καθαρά απόπειρα βιασμού, το ξαναλέω. Η κοπέλα προσπάθησε να τον αποκρούσει και να τον πετάξει κάτω, οπότε γλίτωσε μέσα από τα χέρια του. Είναι μια κοπέλα σοκαρισμένη και φοβισμένη η οποία ξαφνικά σε μια πολυσύχναστη περιοχή δέχτηκε μια επίθεση από κάποιον ο οποίος ήθελε να την βιάσει και μάλιστα υπό την απειλή μαχαιριού».

γελανε και οι γαμιστρωνες της evas6969 του πεδιου του αρεος
Γεια σου ρε ψυχίατρε. Και εναν περαστικο να ρωτησεις στο δρομο, θα σου πει οτι ειναι υποπτο να λεει τοσα πολλά και να μιλαει με τοσο στομφο καποια που μολις υπεστη αποπειρα βιασμου. Αλλά εσυ μαλλον κυριε ψυχιατρε, σε καποιο βιβλιο θα ειδες στην περιπτωσιολογια οτι μπορει η λογοδιαρροια να ειναι μια στις εκατο συμπτωμα μετατραυματικού στρες και θεωρησες οτι βρηκες την περιπτωση.

Καπως πρεπει να λεγεται στην ψυχολογια αυτο, να ταυτιζουμε αυτο που εχουμε μπροστα μας, με την αναγκη να επιβεβαιωσουμε μια θεωρια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
Θα μας πει ο δικηγόρος του σιτε τί ποινές προβλέπονται σε αυτήν την περίπτωση που κινητοποίησε αδίκως την αστυνομία η δεσποινίδα;
Ψευδης αναφορα στην Αρχή. Φυλακιση απο 1 εως 5 ετη.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.785
Πόντοι
1.496
Μολις εκανε τη καταγγελια βιασμου, ετρεξαν τα 2 αδερφια της να δουν τι εγινε και μιλησαν και στα καναλια. Μπας και τη πιεσαν να παντρευτει κανεναν φιλο τους γνωστο τους και επειδη δεν ηθελε εκανε τη κοτσανα;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
Μολις εκανε τη καταγγελια βιασμου, ετρεξαν τα 2 αδερφια της να δουν τι εγινε και μιλησαν και στα καναλια. Μπας και τη πιεσαν να παντρευτει κανεναν φιλο τους γνωστο τους και επειδη δεν ηθελε εκανε τη κοτσανα;
Κατι τετοιο θα εχει γινει, προφανως. Και επιχειρησε να θυματοποιηθει για να μπορουν να της κανουν τα χατηρια και να μην την πιεζουν.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.648
Like
28.818
Πόντοι
6.056
Ρε τύπε, ειναι δεδομενο οτι το μυαλο καποιων ανθρωπων υπό πιεση λειτουργει περιεργα.

Προφανως η συγκεκριμενη κοπελα σκεφθηκε, οτι αν σκηνοθετησει εναν βιασμο, θα μπορει να επικαλεσθει μετα ψυχολογικη καταρρευση ωστε να μπορει να αναβαλλει τον γαμο επειδη δεν θα ειναι σε θεση να πραγματοποιησει τις διαδικασίες του ή επειδη δεν θα εχει μυαλο να σκεφτεται γαμους και οικογενειες.

Ακριβως ετσι! Βρισκόταν υπο πίεση και την πρώτη μαλακιά που της κατέβηκε στο μυαλό την έκανε πράξη :idiot: :uglystupid: Τελικά κατάφερε να έχει τραβήγματα με το νόμο και να γίνει ρεζίλι των σκυλιών σε γονείς, συγγενείς, φίλους, συναδέλφους και γείτονες.
 
OP
OP
A

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
Θα μας πει ο δικηγόρος του σιτε τί ποινές προβλέπονται σε αυτήν την περίπτωση που κινητοποίησε αδίκως την αστυνομία η δεσποινίδα;
Συν του οτι ολά τα Πάκια πέριξ του Πεδίου του Άρεως θα εφαγαν για κανένα ΣΚ το ξύλο της αρκούδας για να ομολογήσουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom