Νέα

Ανατροπή.Σκηνοθέτησε τον βιασμό της στο Πεδίο του Άρεως για να μη παντρευτει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα averkios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
γιατί η κοπέλα δε δήλωσε οτι ο βιαστής είναι πακιστανός που θα ήταν εύκολα πιστεφτό και δήλωσε ξανθός γαλανομάτηςς;;

γιατί η μαλάκω είναι φαίνεται και λαθρολάγνα...
 

mapaman

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
247
Like
16
Πόντοι
1
γιατί η κοπέλα δε δήλωσε οτι ο βιαστής είναι πακιστανός που θα ήταν εύκολα πιστεφτό και δήλωσε ξανθός γαλανομάτηςς;;
 

Επισκέπτης
γιατί η κοπέλα δε δήλωσε οτι ο βιαστής είναι πακιστανός που θα ήταν εύκολα πιστεφτό και δήλωσε ξανθός γαλανομάτηςς;;

Αν ειπε ετσι, το γλυτωσαν το ξυλο οι Πακιδες. Και μαλλον θα την πληρωσαν τη νυφη τιποτα μπεκριδες Πολωνοι :(




 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Συν του οτι ολά τα Πάκια πέριξ του Πεδίου του Άρεως θα εφαγαν για κανένα ΣΚ το ξύλο της αρκούδας για να ομολογήσουν.



τυπε συνηθισμενα ειναι τα πακια να τρωνε ξυλο    :S :S :S
ασε που οσο περισσοτερο ξυλο τρωνε αυξανουν και τις αντοχες τους στο ξυλοφορτωμα    :grin: :grin: :grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Φραγκο δεν εχει ο Μυλωνας ρε τύπε, στο σπιτι του ηθοποιου εμενε. Αν η κυρια εχει καποια οικονομικη ανεση, κούκλα ειναι.


τυπε αδικια τετοιος μεγαλος καλλιτεχνης να μεινει στον ασο    :S :S :S


 

Επισκέπτης
κλαιω με τη μαλακω...  :2funny:
λεω κι εγω...
βιασμος με συνεργο τσιλιαδορο με μηχανη και μαχαιρωματα χωρις να της το μπηξει
κατι βρωμαγε

Bρε το παλιοπουτανί!τώρα να φάει μια μηνυσάρα,και να την βάλουν σε κελί με αραπάδες!
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.393
Κριτικές
14
Like
3.365
Πόντοι
4.895
Υπάρχει βιντεο σχετικό ή φωτό της λεγάμενης να δούμε πως ήταν?
Απαράδεκτη ή μάχιμη??
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Εγώ πάντως έχω τρομάξει στην ιδέα ότι υπάρχει τύπος που θα παντρευόταν αυτό το ζώο και θα αναπαράγονταν ενδεχομένως μαζί του..
Φαντάσου και αυτός τι είναι για να το κάνει όλο αυτό η γκόμενα!!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
«Είμαι πολύ καλύτερα σήμερα και πιστεύω ότι ήταν μια κακιά στιγμή που θα περάσει γρήγορα. Ήταν ό,τι τραγικότερο έχει συμβεί στη ζωή μου γιατί με χαράκωσε στο στέρνο και στην κοιλιά με μαχαίρι, αν με είχε μαχαιρώσει μπορεί και να μην ζούσα τώρα. Η αλήθεια είναι ότι δεν φοβήθηκα για τη ζωή μου, φοβήθηκα για το βιασμό. Δεν ήθελε να μου κάνει κακό, ήθελε να με απειλήσει και να με βιάσει. Έχω μεγάλο τσαγανό μέσα μου κι όταν μιλάει η ψυχή αδυνατεί το σώμα. Έπρεπε να λειτουργήσει το μυαλό, η αντίσταση και ψυχική δύναμη είναι πολύ σημαντικότερη από τη σωματική δύναμη. Έτσι, λοιπόν βρήκα τη ψυχική δύναμη και κατόρθωσα να τον χτυπήσω στο γόνατο και να τον πετάξω κάτω. Κατάφερα στην κυριολεξία να πετάξω κάτω έναν αλλοδαπό που είχε ύψος 1.80 κι εγώ είμαι αδύνατη με ύψος 1.63. Άρα λοιπόν δεν μετράει η σωματική δύναμη, μετράει η ψυχική δύναμη κι όταν υπάρχει αυτή μπορεί να κερδίσει ακόμα κι έναν γίγαντα που στέκεται απέναντί σου» λέει στο protothema.gr η 25χρονη κοπέλα.

O ψυχίατρος Δημήτρης Σούρας, ο οποίος έχει αναλάβει την κατάσταση της υγείας της 25χρονης που δέχθηκε σεξουαλική επίθεση με μαχαίρι είπε στο protothema.gr: «Μίλησα μαζί της μισή ώρα και μου εξομολογήθηκε η κοπέλα με κάθε λεπτομέρεια, όλα όσα πέρασε. Πρόκειται καθαρά για απόπειρα βιασμού κι όχι ότι πήγαν να την ληστέψουν. Είναι καθαρά απόπειρα βιασμού, το ξαναλέω. Η κοπέλα προσπάθησε να τον αποκρούσει και να τον πετάξει κάτω, οπότε γλίτωσε μέσα από τα χέρια του. Είναι μια κοπέλα σοκαρισμένη και φοβισμένη η οποία ξαφνικά σε μια πολυσύχναστη περιοχή δέχτηκε μια επίθεση από κάποιον ο οποίος ήθελε να την βιάσει και μάλιστα υπό την απειλή μαχαιριού».

γελανε και οι γαμιστρωνες της evas6969 του πεδιου του αρεος
Ούτε ο Τσακ Νορις δεν γλύτωνε απο τον βιαστή!!! :2funny:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
Για άλλη μια φορά, γνήσια Ελεηνίδα άνοιξε το στόμα της και πέταξε μια παπαριά, χωρίς να σκεφτεί τις πιθανές επιπτώσεις σε κάποιους ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ανθρώπους. Αλλά τι λέμε για μυαλό τώρα; Δεν πέρασε από τον ηλίθιο εγκέφαλό της η ιδέα ότι ίσως ο πατέρας της, ο αδελφός της ή ο ΤΥΧΕΡΟΣ πρώην σύζυγος θα μπορούσαν τρελαμένοι να πάρουν ένα ρόπαλο και να κοπανάνε οποιονδήποτε αλλοδαπό φουκαρά έβλεπαν που να ταιριάζει στην περιγραφή, με αποτέλεσμα αργά ή γρήγορα να συλληφθούν και να μπουν στη φυλακή για αυτοδικία, ή να έπεφταν σε μια παρέα εξαγριωμένων αλλοδαπών που θα τους πετσόκοβε. Τι θα τους έλεγε τότε; Συγνώμη; Ουπς, έκανα λάθος, είμαι κακό κορίτσι;   Πόση ψυχασθένεια κουβαλάνε μέσα τους αυτά τα ζώα; συγνώμη ζώα, σας βρίζω χωρίς να φταίτε. Κι όσο για τον ψυχολόγο απέδειξε τι Επιστήμονας είναι (εδώ γελάμε) 
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Δυστυχώς υπάρχουν πολλοί απελπισμένοι. δες τι πήγε και παντρεύτηκε ο άλλος..



είναι σίγουρα ο Μυλωνάς ή απλά ξαναπαντρεύτηκε ο οδοντίατρος?

giphy.gif
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.648
Like
28.818
Πόντοι
6.056
Τα γυρίζει και πάλι η 25χρονη νοσοκόμα: Δεν ανακάλεσα - Έπεσα θύμα σεξουαλικής επίθεσης

Δεν αναγνωρίζει καμία κατάθεση με την οποία ανακαλεί όσα είπε την πρώτη φορά στους αστυνομικούς δηλώνει ο συνήγορός της
Νεο επεισοδιο στο σήριαλ της 25χρονης νοσοκομας που κατήγγειλε οτι έπεσε θύμα βιαστή κοντά στο Πεδίο του Άρεως... :S :S :S

 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.525
Κριτικές
12
Like
6.302
Πόντοι
2.646
Για άλλη μια φορά, γνήσια Ελεηνίδα άνοιξε το στόμα της και πέταξε μια παπαριά, χωρίς να σκεφτεί τις πιθανές επιπτώσεις σε κάποιους ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ανθρώπους. Αλλά τι λέμε για μυαλό τώρα; Δεν πέρασε από τον ηλίθιο εγκέφαλό της η ιδέα ότι ίσως ο πατέρας της, ο αδελφός της ή ο ΤΥΧΕΡΟΣ πρώην σύζυγος θα μπορούσαν τρελαμένοι να πάρουν ένα ρόπαλο και να κοπανάνε οποιονδήποτε αλλοδαπό φουκαρά έβλεπαν που να ταιριάζει στην περιγραφή, με αποτέλεσμα αργά ή γρήγορα να συλληφθούν και να μπουν στη φυλακή για αυτοδικία, ή να έπεφταν σε μια παρέα εξαγριωμένων αλλοδαπών που θα τους πετσόκοβε. Τι θα τους έλεγε τότε; Συγνώμη; Ουπς, έκανα λάθος, είμαι κακό κορίτσι;   Πόση ψυχασθένεια κουβαλάνε μέσα τους αυτά τα ζώα; συγνώμη ζώα, σας βρίζω χωρίς να φταίτε. Κι όσο για τον ψυχολόγο απέδειξε τι Επιστήμονας είναι (εδώ γελάμε)   
είναι γεμάτες οι φυλακές τυπε από κρατούμενους για αυτοδικία?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
Τα γυρίζει και πάλι η 25χρονη νοσοκόμα: Δεν ανακάλεσα - Έπεσα θύμα σεξουαλικής επίθεσης

Δεν αναγνωρίζει καμία κατάθεση με την οποία ανακαλεί όσα είπε την πρώτη φορά στους αστυνομικούς δηλώνει ο συνήγορός της
Νεο επεισοδιο στο σήριαλ της 25χρονης νοσοκομας που κατήγγειλε οτι έπεσε θύμα βιαστή κοντά στο Πεδίο του Άρεως... :S :S :S

Ναι ενταξει. Αυτη τη δουλεια θα κανουμε. Κι αυτος ο Φουσσας, ελεος δηλαδη. Τωρα θα κατηγορησουνε και τους αστυνομικους οτι δεν εκαναν καλα τη δουλεια τους? Ολα εχουν και ενα οριο. Πρεπει να παρεμβει ο εισαγγελεας αμεσα και να τιμωρηθει αυτη η βλαμμενη παραδειγματικα. Δεν ειναι παιχνιδι το δικαστηριο.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166

Για μια στιγμή φοβήθηκα ότι μόνο εγώ το βλέπω  :grin:

Πρεπει να παρεμβει ο εισαγγελεας αμεσα και να τιμωρηθει αυτη η βλαμμενη παραδειγματικα. Δεν ειναι παιχνιδι το δικαστηριο.

Πόσο είναι το παραδειγματικά στην Ελλάδα δλδ?  :2funny:

Θα προλάβει να την πιάσει ο νόμος Παρασκευόπουλου ή τζάμα ασχολιόμαστε?

Εχώ ποστάρει και σε άλλο θέμα κάποιους για παραδειγματική τιμωρία. Θελώ κ εκεί άποψη.  :helpplea:
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
50
Πόντοι
606
Πρεπει να σημοσιευτει φωτογραφια της στον τυπο για να αποφυγουμε περιστατικα εξαπατησης στο μελλον
 

sugardadis

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
540
Κριτικές
10
Like
581
Πόντοι
4.245
Αυτή είναι ικανή να είναι παντρεμένη 10 χρόνια και με 3 παιδιά και να λέει ότι είναι παρθένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom