Νέα

Αναπάντεχη γνωριμία με 10αρι - για πείτε σοβαρές γνώμες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 228
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Βαλκανιε, για να πω κι εγω τις δικες μου 'πονηρες' σκεψεις,
οταν ακουσα 'αεροσυνοδος και ντουμπαι'...λεω καλα κρασια...παει βιζιτα συννεφο...
Αλλα ενταξει ρε παιδια, μην τις βγαλουμε ολες οτι ειναι επαγγελματιες πουτανες.
Amateur μπορει να ειναι οτι θελει η καθεμια.
Αλλα και η ανεργια της Ελλαδας, τσακιζει κοκκαλα, οποτε μπορει η αλλη να πηγε (αφου ειναι και πανεμορφη), για να βγαλει λεφτα ως αεροσυνοδος για καποια χρονια....λογικο μου φαινεται...

Συνήθως αυνανίζουν την καμήλα κάποιου σείχη ή στη χειρότερη περίπτωση τις χέζει στα βυζιά αφού έχει φάει hummus.



 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
Τύπε μου από τα λίγα που γράφεις εδώ φαίνεσαι cool ατομάκι, αλλά πάνω στην ιστορία σου αυτή με το μωρό θα συμφωνήσω σε ότι σου είπε ο Β.Π.
Ειδικά αφού η γκόμενα είναι Ντουμπάι..Πολύ πιθανό αν μάθεις τι έκανε εκεί να γκρεμιστεί το παραμύθι που έχεις πλάσει στο μυαλό σου.
 

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
Ειναι 10αρι (ας ειναι και 8-9αρι!) δυτικη που εχει βαση το Dubai και δεν κανει βιζιτες?
Ουτε μια στο εκατομμυριο! Στο Dubai βιζιταρουν με 500αρικα κατι μιλφς και κατι βοηθες πιστολακια 6αρια και βγαλε.
Απλα αν ειναι οντως 10αρι κανει πολυ ακριβες βιζιτες, τοσο ακριβες που στην Ελλαδα αυτη η ταριφα δεν υπαρχει καν!
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.640
Κριτικές
1
Like
1.904
Πόντοι
366
κλασσικη καταληξη,τη βγαλαμε πουτανα  :tooth:
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.519
Κριτικές
12
Like
6.291
Πόντοι
2.646
Τυπε, αν έγινε αυτές τις μέρες, κάνε επίθεση άμεσα, είτε μέσω φμπ είτε μένοντας όλη μέρα στο καφέ μέχρι να σε ρωτήσει η κολλητή της, πες της ότι περιμένεις μήπως και έρθει η άλλη κατά τυχη, μήπως και την προλάβεις και είναι ακόμα εδώ. Αν φύγει, ξέχασε την.
 

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
Πληροφοριακα παντως οι περισσοτερες Ελληνιδες πουτανες δεν εχουν λογαριασμο και κριτικες στο μπου!
Ποσο μαλλον οι πιο ακριβες κι οσες κανουν καριερα σε δυσκολες πιατσες του εξωτερικου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Εσκασε Κυριακατικο?
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
κλασσικη καταληξη,τη βγαλαμε πουτανα  :tooth:

Τύπε έχω γνωστή που δεν βλέπεται και μια φίλη της 9άρι (το δέκα είναι μόνο του Θεού) ήταν αεροσυνοδός στην Emirates. Ξέρω από πρώτο χέρι τι έκανε εκεί. Μία περίφτωσις τέτοιας γκόμενας είναι αρκετή για την τήρηση της γενικότητας, του όλου.
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.092
Πόντοι
216
Κλαίω μαλάκες!Έπικ!!!!Κουλ11, κάνε της ένα τεστ εγκυμοσύνης γιατί παίζει να ψάχνει μπαμπά για το οσονούπω μούλικο με το σκατουλί χρώμα.... Χου χου χα, χι, χα χου χα  :2funny:
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.092
Πόντοι
216
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Τύπε μου από τα λίγα που γράφεις εδώ φαίνεσαι cool ατομάκι, αλλά πάνω στην ιστορία σου αυτή με το μωρό θα συμφωνήσω σε ότι σου είπε ο Β.Π.
Ειδικά αφού η γκόμενα είναι Ντουμπάι..Πολύ πιθανό αν μάθεις τι έκανε εκεί να γκρεμιστεί το παραμύθι που έχεις πλάσει στο μυαλό σου.

thanks...
Ε γι αυτο ειμαστε εδω, να ακουσουμε κι αλλες αποψεις...δεν σημαινει οτι συμφωνουμε παντα, αλλα καλο ειναι να ξερουμε τι σκεφτονται κι οι αλλοι.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Τύπε έχω γνωστή που δεν βλέπεται και μια φίλη της 9άρι (το δέκα είναι μόνο του Θεού) ήταν αεροσυνοδός στην Emirates. Ξέρω από πρώτο χέρι τι έκανε εκεί. Μία περίφτωσις τέτοιας γκόμενας είναι αρκετή για την τήρηση της γενικότητας, του όλου.

Για πες τι εκανε. Αλλα αν ξερεις απο πρωτο χερι...γιατι ο κοσμος θελει να ακουει ιστοριες, κι ας μην εχουν σχεση με την πραγματικοτητα...
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
Για πες τι εκανε. Αλλα αν ξερεις απο πρωτο χερι...γιατι ο κοσμος θελει να ακουει ιστοριες, κι ας μην εχουν σχεση με την πραγματικοτητα...

Τα έγραψαν κοντολογίς οι προηγούμενοι παίχτη μου...πάνω κάτω ότι είπε ο kman με μια δόση υπερβολής. Μη χαλάς χρόνο και ενέργεια άσκοπα. Αν θες όντως να την κυνηγήσεις, πρέπει να της αποδείξεις ότι μπορείς να ζήσεις για λίγο καιρό όπως αυτή και να μπεις στα παπούτσια της και τον κόσμο της. Τελικά θα καταλάβεις ότι έκανες μαλακία γιατί αυτές πολύ απλά δε συμβιβάζονται με τίποτα!
 

tonisk

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Απλά είναι τα πράγματα στείλε μνμ έξυπνο και διακριτικό τι είχες τί έχασες! Ο τολμών νικά!
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Τα έγραψαν κοντολογίς οι προηγούμενοι παίχτη μου...πάνω κάτω ότι είπε ο kman με μια δόση υπερβολής. Μη χαλάς χρόνο και ενέργεια άσκοπα. Αν θες όντως να την κυνηγήσεις, πρέπει να της αποδείξεις ότι μπορείς να ζήσεις για λίγο καιρό όπως αυτή και να μπεις στα παπούτσια της και τον κόσμο της. Τελικά θα καταλάβεις ότι έκανες μαλακία γιατί αυτές πολύ απλά δε συμβιβάζονται με τίποτα!

Αν καταλαβαινω καλα τι λες,
αυτες εκει με τοσο χρημα, ταξιδια, περιγυρος πλουσιος κλπ,
εχουν μπει ας πουμε στην 'μεγαλη ζωη'....
οντως ετσι δεν αξιζει να μπεις σε τετοιο τρυπακι....
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.180
Like
8.627
Πόντοι
1.406
Μια ρεαλιστικη τακτικη που μπορει να ακολουθησει ειναι να μαθει ποτε ταξιδευει για ντουμπαι και να κλεισει πτηση για τοτε και να την συναντησει εντελως τυχαια στο αεροπλανο. Να παραγγελνει συνεχομενα για να μπορει να της μιλησει. Και να μεινει στο ιδιο ξενοδοχειο που μενουν οι αεροσυνοδοι και να καθεται λομπι περιμενοντας να την συναντησει... Αν δεν την πετυχει μπορει να παρει καμια βιζιτα για να μην παει τζαμπα το ταξιδι και να γραψει κριτικη μετα :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Εχω μια απορια ομως...αυτο που μου ειπε ο ενας φιλος μου....οκ, αεροσυνοδος (τα υπολοιπα unofficial, δεν τα ξερουμε, εικασιες...)
ποσα χρονια ομως; Μια ζωη;
Δεν ειναι ολυμπιακη αεροπορια οπως παλια, που επαιρναν συνταξη στα 40, και μετα εκαναν ζωαρα.

Τωρα σε ιδιωτικη εταιρια, πχ νηπιαγωγος οντας, θα κανει την αεροσυνοδο επ'αοριστον;

Ο ενας φιλος μου, μου ειπε οτι δεν το κανουν αυτο το επαγγελμα για πολυ...

Φιλοσοφικο το ερωτημα βεβαια. Αμα κανει γερη μπαζα, μετα μπορει να ερθει Ελλαδα και να κατσει και χωρις δουλεια για χρονια, χωρις να ανοιξει ρουθουνι. Αμα παιρνεις καλα λεφτα, και σε λιγα χρονια αποταμιευεις αρκετα, ενταξει οχι για μια ζωη, αλλα αρκετα.

Εκτος αν ψαχνεται να παντρευτει κανεναν ζαπλουτο, και να λυσει τα προβληματα της, μενοντας ομως εκει, στο ντουμπαι.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Εχω μια απορια ομως...αυτο που μου ειπε ο ενας φιλος μου....οκ, αεροσυνοδος (τα υπολοιπα unofficial, δεν τα ξερουμε, εικασιες...)
ποσα χρονια ομως; Μια ζωη;
Δεν ειναι ολυμπιακη αεροπορια οπως παλια, που επαιρναν συνταξη στα 40, και μετα εκαναν ζωαρα.

Τωρα σε ιδιωτικη εταιρια, πχ νηπιαγωγος οντας, θα κανει την αεροσυνοδο επ'αοριστον;

Ο ενας φιλος μου, μου ειπε οτι δεν το κανουν αυτο το επαγγελμα για πολυ...

Φιλοσοφικο το ερωτημα βεβαια. Αμα κανει γερη μπαζα, μετα μπορει να ερθει Ελλαδα και να κατσει και χωρις δουλεια για χρονια, χωρις να ανοιξει ρουθουνι. Αμα παιρνεις καλα λεφτα, και σε λιγα χρονια αποταμιευεις αρκετα, ενταξει οχι για μια ζωη, αλλα αρκετα.

Εκτος αν ψαχνεται να παντρευτει κανεναν ζαπλουτο, και να λυσει τα προβληματα της, μενοντας ομως εκει, στο ντουμπαι.

οι περισσοτερες πιλοτο ψαχνουν για να την κανουν μαζι πισω ευρωπη μετα το κομποδεμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom