Νέα

Αναπάντεχη γνωριμία με 10αρι - για πείτε σοβαρές γνώμες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 228
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.476
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
3.556
Αφου υπαρχει fb ,στειλε μνμ στο messenger, ποσα θελει για βιζιτα στο σπιτι και αν για να φερεις και φιλο σου για παρτουζωμα θελει τα διπλα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Μια απίστευτα όμορφη κοπέλα, μια θεά, μια κούκλα, πολύ εκλεπτυσμένη όμως, μια αέρινη παρουσία, μια πραγματικά κλασατη κοπέλα. Και φαίνονταν πολύ ζεστη, πολύ γλυκιά παρουσία, ευγενική, πραγματικά αρχοντικη! max 27 ετών την έκοψα. Και φαινονταν κοπελα με μυαλο, προσεγμενη, ουτε προκλητικη, αριστουργημα!

Τύπε cool, δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι αλλά καλά θα κάνεις να απομυθοποιήσεις κάποια πράγματα...

Η νεράιδα που περιγράφεις από πάνω, έχει υπάρξει μίνιμουμ στην παρακάτω κατάσταση

ZCORVBJ.jpg


και μάξιμουμ,άσε μη βάλω τίποτα πιο σόκινγκ μέρα που είναι...

Η ομορφιά δεν είναι κεκτημένο, αλλά ένα εκ γενετής "δώρο"..
Την επιζητούμε την ομορφιά στις γυναίκες,τη θαυμάζουμε,αλλά μέχρι εκεί..
Δεν τρώμε πρόλογο από τέτοια πράγματα..

Έπρεπε να πας να της μιλήσεις, σαν να μιλάς σε οποιαδήποτε άλλη κοπέλα και όχι στην πριγκήπισσα του παραμυθιου που έπλασες στο κεφάλι σου.

Να στέκεσαι με θράσος μπροστά στην ομορφιά, όχι σαν σόι βανίλα μπόι




 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
τυπε αν βρεις το fb της στειλε, να την ξαναπετυχεις λιγακι χλωμο

ποτε δεν ξερεις εχω γαμησει θεομουνα απο πεσιματα που εκανα για την τιμη των οπλων
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
Μου θυμιζεις τα νιατα μου που ειχα τετοιες καψες και μαλιστα επι 10 για μια γκομενα

Φίλε απλά τα πραγνματα , ασε το FB και τις μπουρδες ψαξε βρες το τηλεφωνο της , παρε την πες της ποιος εισαι και πες της οτι σου αρεσει πολυ και θα ηθελες πολυ να τη γνωρισεις

Ολα τα αλλα ειναι ειδος μαζοχισμου και μονο ταλαιπωρια , πονο και απογοητευση θα φερουν , ακου και τους παλαιότερους
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
Τύπε cool, δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι αλλά καλά θα κάνεις να απομυθοποιήσεις κάποια πράγματα...

Η νεράιδα που περιγράφεις από πάνω, έχει υπάρξει μίνιμουμ στην παρακάτω κατάσταση

ZCORVBJ.jpg


και μάξιμουμ,άσε μη βάλω τίποτα πιο σόκινγκ μέρα που είναι...

Η ομορφιά δεν είναι κεκτημένο, αλλά ένα εκ γενετής "δώρο"..
Την επιζητούμε την ομορφιά στις γυναίκες,τη θαυμάζουμε,αλλά μέχρι εκεί..
Δεν τρώμε πρόλογο από τέτοια πράγματα..

Έπρεπε να πας να της μιλήσεις, σαν να μιλάς σε οποιαδήποτε άλλη κοπέλα και όχι στην πριγκήπισσα του παραμυθιου που έπλασες στο κεφάλι σου.

Να στέκεσαι με θράσος μπροστά στην ομορφιά, όχι σαν σόι βανίλα μπόι


ο τυπος εχει δικιο ιδιως για το τελευταιο που λεει
Και ναι απομυθοποιησε την ομορφια , εμεις οι μαλακες οι αντρες νομιζουμε οτι οσο πιο ομορφη τοσο πιο αγνη και ηθικη ειναι ....μεγα λαθος ῞!!!
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Μου θυμιζεις τα νιατα μου που ειχα τετοιες καψες και μαλιστα επι 10 για μια γκομενα

Φίλε απλά τα πραγνματα , ασε το FB και τις μπουρδες ψαξε βρες το τηλεφωνο της , παρε την πες της ποιος εισαι και πες της οτι σου αρεσει πολυ και θα ηθελες πολυ να τη γνωρισεις

Ολα τα αλλα ειναι ειδος μαζοχισμου και μονο ταλαιπωρια , πονο και απογοητευση θα φερουν , ακου και τους παλαιότερους

το fb ειναι πιο αποτελεσματικο αφου ολες το ζητανε για το πρωτο screening
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Απ τη στιγμή που σου ειπε η φίλη οτι εχει σχέση, αν κανεις κίνηση θα σε θεωρήσουν λυγούρι.

Ουκ ολιγες φορες εχω ακουσει γκόνενες να αναφέρουν εναν γελοίο που την πέφτει ενω ξέρει οτι εχουν σχέση.

Επειδη την περιέγραψες και συγκροτημένη κτλ κι οχι τσόφλι, χλώμο να έχεις συνέχεια με το μουνέτο.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
H φίλη της ήταν απλως ευγενικη μαζί σου.

Δηλαδη λες, ειπωθηκε μεν, αλλα στην επι της ουσιας η κοπελα δεν σχολίασε ποτε τιποτε για μενα.
Απλα το ειπε η αλλη απο ευγενεια.
Τι να πω, ειναι μια εκδοχη κι αυτο. Εκλεπτυσμενο ψεμα.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Απ τη στιγμή που σου ειπε η φίλη οτι εχει σχέση, αν κανεις κίνηση θα σε θεωρήσουν λυγούρι.

Ουκ ολιγες φορες εχω ακουσει γκόνενες να αναφέρουν εναν γελοίο που την πέφτει ενω ξέρει οτι εχουν σχέση.

Επειδη την περιέγραψες και συγκροτημένη κτλ κι οχι τσόφλι, χλώμο να έχεις συνέχεια με το μουνέτο.

Μα γι'αυτο ειπα οτι δεν ειναι ετσι απλο, οπως λενε καποιοι να την πεσεις φορα παρτιδα.

Απλα ομως, σημερα ειναι δεσμευμενη, αυριο μπορει να μην ειναι. Και φυσικα δεν συζητω οτι θα κατσω να περιμενω καμια, αλλοιμονο, η ζωη μου προχωρα μπροστα, απλα επειδη ειναι 10αρι, αν ηταν ελευθερη πχ σε κανα χρονο ή ηταν Ελλαδα, δεν θα με χαλαγε κατι μαζι της, αφου λεει οτι της αρεσα.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Βαλκανιε, για να πω κι εγω τις δικες μου 'πονηρες' σκεψεις,
οταν ακουσα 'αεροσυνοδος και ντουμπαι'...λεω καλα κρασια...παει βιζιτα συννεφο...
Αλλα ενταξει ρε παιδια, μην τις βγαλουμε ολες οτι ειναι επαγγελματιες πουτανες.
Amateur μπορει να ειναι οτι θελει η καθεμια.
Αλλα και η ανεργια της Ελλαδας, τσακιζει κοκκαλα, οποτε μπορει η αλλη να πηγε (αφου ειναι και πανεμορφη), για να βγαλει λεφτα ως αεροσυνοδος για καποια χρονια....λογικο μου φαινεται...
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.476
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
3.556
Βαλκανιε, για να πω κι εγω τις δικες μου 'πονηρες' σκεψεις,
οταν ακουσα 'αεροσυνοδος και ντουμπαι'...λεω καλα κρασια...παει βιζιτα συννεφο...
Αλλα ενταξει ρε παιδια, μην τις βγαλουμε ολες οτι ειναι επαγγελματιες πουτανες.
Amateur μπορει να ειναι οτι θελει η καθεμια.
Αλλα και η ανεργια της Ελλαδας, τσακιζει κοκκαλα, οποτε μπορει η αλλη να πηγε (αφου ειναι και πανεμορφη), για να βγαλει λεφτα ως αεροσυνοδος για καποια χρονια....λογικο μου φαινεται...
Ε ναι ρε φιλε . Αντε πια με ολους τους μαλακες και τα στερεοτυπα. Η κοπελα μπορει απλα να παιρνει καμια πιπουλα που και που σε σοβαρους κυριους. Αμεσως να τη βγαλετε βιζιτα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Βαλκανιε, για να πω κι εγω τις δικες μου 'πονηρες' σκεψεις,
οταν ακουσα 'αεροσυνοδος και ντουμπαι'...λεω καλα κρασια...παει βιζιτα συννεφο...
Αλλα ενταξει ρε παιδια, μην τις βγαλουμε ολες οτι ειναι επαγγελματιες πουτανες.
Amateur μπορει να ειναι οτι θελει η καθεμια.
Αλλα και η ανεργια της Ελλαδας, τσακιζει κοκκαλα, οποτε μπορει η αλλη να πηγε (αφου ειναι και πανεμορφη), για να βγαλει λεφτα ως αεροσυνοδος για καποια χρονια....λογικο μου φαινεται...

Mα δε την έβγαλα βίζιτα..
Απλά όσο νεράιδα να σου φαινεται μια γκόμενα, κάποιος στο παρελθόν της ξέσκιζε τον πάτο.
Και αυτός ο κάποιος μπορεί να την είχε μόνο για ξέσκισμα και να μην έδινε και δεκάρα για το άτομό της.

Και επίσης όσο νεράιδα να είναι, όταν και αν την έριχνες στο κρεβάτι, οφείλεις να της δώσεις το μουνί στο χέρι,
κάτι δηλαδή που και η ίδια επιθυμει.

Εσύ όπως γράφεις, μου θυμίζεις τον κλασσικό Έλληνα που μεγάλωσε με δέος για το μουνι,που σε κάθε εμφανίσιμη τυχαία γκόμενα αφιέρωνε τον Αύγουστο του Παπαζογλου και γενικά ούτε τολμουσε να της την πέσει.. 
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Μα γι'αυτο ειπα οτι δεν ειναι ετσι απλο, οπως λενε καποιοι να την πεσεις φορα παρτιδα.

Απλα ομως, σημερα ειναι δεσμευμενη, αυριο μπορει να μην ειναι. Και φυσικα δεν συζητω οτι θα κατσω να περιμενω καμια, αλλοιμονο, η ζωη μου προχωρα μπροστα, απλα επειδη ειναι 10αρι, αν ηταν ελευθερη πχ σε κανα χρονο ή ηταν Ελλαδα, δεν θα με χαλαγε κατι μαζι της, αφου λεει οτι της αρεσα.

ρε τυπε δεν ειπαμε να της στειλεις φωτο το πουλι σου
ρωτα την ποσες μερες θα μεινει και αν συνεχισει την κουβεντα πες της για καφε

ΑΡΓΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΙΕΙΣ
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Όταν λες 10αρι,πώς ακριβώς ήταν δηλαδή;Σαν την Αραβανή ας πούμε;Γιατί εγώ 10αρια στην Ελλάδα δεν βλέπω.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Όταν λες 10αρι,πώς ακριβώς ήταν δηλαδή;Σαν την Αραβανή ας πούμε;Γιατί εγώ 10αρια στην Ελλάδα δεν βλέπω.

δουλευε 10ρι στα attica στην τσιμισκη στα καλλυντικα
την πετυχα την μερα που εφευγα και ειπα να κανω οργανωμενη κινηση στο επομενο off

δεν την ξαναπετυχα
προσπαθησα να ψαρεψω τον γκεουλα πωλητη που ηταν μαζι αλλα δεν ειπε κουβεντα ο βρωμοπουστας για το που δουλευει τωρα
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Mα δε την έβγαλα βίζιτα..
Απλά όσο νεράιδα να σου φαινεται μια γκόμενα, κάποιος στο παρελθόν της ξέσκιζε τον πάτο.
Και αυτός ο κάποιος μπορεί να την είχε μόνο για ξέσκισμα και να μην έδινε και δεκάρα για το άτομό της.

Και επίσης όσο νεράιδα να είναι, όταν και αν την έριχνες στο κρεβάτι, οφείλεις να της δώσεις το μουνί στο χέρι,
κάτι δηλαδή που και η ίδια επιθυμει.

Εσύ όπως γράφεις, μου θυμίζεις τον κλασσικό Έλληνα που μεγάλωσε με δέος για το μουνι,που σε κάθε εμφανίσιμη τυχαία γκόμενα αφιέρωνε τον Αύγουστο του Παπαζογλου και γενικά ούτε τολμουσε να της την πέσει..  

Συμφωνω με οσα λες στις πρωτες παραγραφους.

Οσο γι'αυτα που λες στην τελευταια, σε ενημερωνω οτι εγω 'κρατω χαρακτηρα', οταν αλλοι με πιεζουν να κανω 'κινησεις εδω και τωρα΄.... δεν εχω κανενα δεος...αλλα ξερω οτι κονε με 10αρια στην Ελλαδα, στο ασχετο, δεν τυχαινουν.

Νομιζω ξερεις σε τι κοινωνια ζουμε...ειπα σε φιλο μου τη φαση, και μονο που δεν μου ζητησε να στειλει μηνυμα αυτος...λες κι η γκομενα ειδε αυτον και οχι εμενα...

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
δουλευε 10ρι στα attica στην τσιμισκη στα καλλυντικα
την πετυχα την μερα που εφευγα και ειπα να κανω οργανωμενη κινηση στο επομενο off

δεν την ξαναπετυχα
προσπαθησα να ψαρεψω τον γκεουλα πωλητη που ηταν μαζι αλλα δεν ειπε κουβεντα ο βρωμοπουστας για το που δουλευει τωρα

Εγώ 10αρι εννοώ μούναρο.Να είναι δηλαδή σαν μοντέλο.Τέτοιο δεν έχω δει ούτε Θεσσαλονίκη.Έχω δει 8αρια,αλλά 9αρια και 10αρια δεν έχω πετύχει πουθενά.
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
Εγώ 10αρι εννοώ μούναρο.Να είναι δηλαδή σαν μοντέλο.Τέτοιο δεν έχω δει ούτε Θεσσαλονίκη.Έχω δει 8αρια,αλλά 9αρια και 10αρια δεν έχω πετύχει πουθενά.

H Θεσσαλονικη εχει πολλες μουνάρες , ευκολα ερωτευεσαι ....να τα λεμε ολα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom