Νέα

Αναπάντεχη γνωριμία με 10αρι - για πείτε σοβαρές γνώμες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 228
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
Επειδη σας αρεσουν οι ιστοριες θα σας πω μια απλη που εζησα επιστρεφοντας με την Emirates από Ν.Υ. (Newark) στην Αθηνα συνεδευομενος απο αλανιαρα γκομενα.
Μου την ειχαν σπασει λοιπον οι Αραβες που συνεχιζαν για Ντουμπαι με την αγενεια τους κι ειχα αρχισει τις κακιες.
Μας εξυπηρετουσαν διαφορες, μεταξυ αυτων και μια 7αρι με γυαλακια. Λεω στη γκομενα δυνατα να ακουει αυτη "Αυτης θελω να της χυσω στη μουρη της να πανε τα πιο πολλα στα γυαλια της!" και την κοιταζα ταυτοχρονα. Αυτη να γελαει σα χαζη, η γκομενα να μου ριχνει κατι μνηνελικα του στυλ "Σκασε ρε μαλακα μην τυχον και ξερει Ελληνικα και γινεις ρεζιλι!"  
Μετα απο ωρα η γκομενα που ηταν bi και αρκετα μαγκισσα πιανει κουβεντα με μια αλλη, Ιταλιδα ηταν μας ειπε. "Απο που ειστε?" "Απο Ελλαδα" "Α εχουμε κι εμεις μια Ελληνιδα τη Σοφια, να τη φωναξω!"
Τη φωναζει κι ερχεται το 7αρι με τα γυαλια! Μενω κοκκαλο η γκομενα να εχει αρχισει υστερικο γελιο κι η Σοφια να μου χαμογελαει και να μου κλεινει πονηρα το ματι.
Ποτε δεν εμαθα αν ηταν επειδη της ειχε αρεσει η ιδεα μου η επειδη χαιροταν για την κατασταση μου υποθετω ομως πως ηταν το δευτερο. :grin: :grin:
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.092
Πόντοι
216
Κουλ αντί να ψιλομαλακίζεσαι ονλάιν είναι η καλύτερη ώρα σιγά σιγά να ετοιμάζεσαι για την ανάσταση γιατί όλο κανα καλό κομμάτι μπορεί να παίξει στην εκκλησία
 

Rotem

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
147
Like
70
Πόντοι
1
Εχω μια απορια ομως...αυτο που μου ειπε ο ενας φιλος μου....οκ, αεροσυνοδος (τα υπολοιπα unofficial, δεν τα ξερουμε, εικασιες...)
ποσα χρονια ομως; Μια ζωη;
Δεν ειναι ολυμπιακη αεροπορια οπως παλια, που επαιρναν συνταξη στα 40, και μετα εκαναν ζωαρα.

Τωρα σε ιδιωτικη εταιρια, πχ νηπιαγωγος οντας, θα κανει την αεροσυνοδο επ'αοριστον;

Ο ενας φιλος μου, μου ειπε οτι δεν το κανουν αυτο το επαγγελμα για πολυ...

Φιλοσοφικο το ερωτημα βεβαια. Αμα κανει γερη μπαζα, μετα μπορει να ερθει Ελλαδα και να κατσει και χωρις δουλεια για χρονια, χωρις να ανοιξει ρουθουνι. Αμα παιρνεις καλα λεφτα, και σε λιγα χρονια αποταμιευεις αρκετα, ενταξει οχι για μια ζωη, αλλα αρκετα.

Εκτος αν ψαχνεται να παντρευτει κανεναν ζαπλουτο, και να λυσει τα προβληματα της, μενοντας ομως εκει, στο ντουμπαι.

Τύπε τζάμπα παιδεύεις το μυαλό σου.
Το αεροσυνοδολικι είναι επάγγελμα που εγγυάται πλήρη αποκατάσταση
 

Συνημμένα

  • liani18-500x717.jpg
    liani18-500x717.jpg
    66,1 KB · Εμφανίσεις: 25
  • dimitrapapandreou010.jpg
    dimitrapapandreou010.jpg
    20,4 KB · Εμφανίσεις: 17

KristoferG

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.820
Like
50
Πόντοι
16
Cool11 η πολη αρχιζει απο Β... και το ονομα της κοπελας απο Σ... ?
Αν ναι, τυγχανει να γνωριζω την κοπελα πολυ καλα,
Προκειται για σοβαρη κοπελα, και στον χαρακτηρα 11ρι οχι απλα 10ρι
Αν ειναι αυτη πμ me

 

mikros_gamikos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2019
Μηνύματα
28
Like
23
Πόντοι
0
Εγώ στη θέση σου θα της έκανα friend request και θα της έστελνα κάτι έξυπνο. Θα προσπαθούσα να διακωμωδήσω το γεγονός ότι την stalk-αρα.
Σίγουρα είναι creepy όπως σου λένε και οι φίλοι σου, αλλά με λίγο χιούμορ το κατεβάζεις σε "πλημμέλημα". Μετά σε ό,τι συζητήσετε θα πρέπει να το παίζεις άνετος, σα να μην τη γουστάρεις και τόσο, ώστε μέχρι να πείτε καληνύχτα να ‘χει παραγραφεί εντελώς.

Θα της έστελνα κάτι τέτοιο να ανοίξει η κουβέντα:

Επιτέλους!!! Έφαγα όλον τον κόσμο να σε βρω! Κι έχω να φάω και μια κατσαρόλα μαγειρίτσα το βράδυ!

υγ1: Ίσως να φρικάρεις λίγο (οκ πολύ!), αλλά είμαι ο τύπος απ’ την καφετέρια μπλα μπλα μπλα. Κατεργάρα, μέχρι και stalker έγινα για πάρτη σου!
υγ2: Καλησπέρα (να το πεις οπωσδήποτε αυτό για να χει να απαντήσει σε κάτι).


Και μετά είπαμε. Το παίζεις πιο άνετος. Όπως στο φλερτ.
 

mikros_gamikos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2019
Μηνύματα
28
Like
23
Πόντοι
0
Α! Και της ζητάς να βγείτε σχετικά γρήγορα. Αλλιώς μπαίνεις friend zone.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Εγώ στη θέση σου θα της έκανα friend request και θα της έστελνα κάτι έξυπνο. Θα προσπαθούσα να διακωμωδήσω το γεγονός ότι την stalk-αρα.
Σίγουρα είναι creepy όπως σου λένε και οι φίλοι σου, αλλά με λίγο χιούμορ το κατεβάζεις σε "πλημμέλημα". Μετά σε ό,τι συζητήσετε θα πρέπει να το παίζεις άνετος, σα να μην τη γουστάρεις και τόσο, ώστε μέχρι να πείτε καληνύχτα να ‘χει παραγραφεί εντελώς.

Θα της έστελνα κάτι τέτοιο να ανοίξει η κουβέντα:

Επιτέλους!!! Έφαγα όλον τον κόσμο να σε βρω! Κι έχω να φάω και μια κατσαρόλα μαγειρίτσα το βράδυ!

υγ1: Ίσως να φρικάρεις λίγο (οκ πολύ!), αλλά είμαι ο τύπος απ’ την καφετέρια μπλα μπλα μπλα. Κατεργάρα, μέχρι και stalker έγινα για πάρτη σου!
υγ2: Καλησπέρα (να το πεις οπωσδήποτε αυτό για να χει να απαντήσει σε κάτι).


Και μετά είπαμε. Το παίζεις πιο άνετος. Όπως στο φλερτ.

Κλασσική περίπτωση τύπου που οι γκόμενες λένε "Α τον γελοίο"
Απ τη στιγμή που έχει σχέση όπως δήλωσε η φίλη της δεν ειναι το παιχνίδι χαμένο μονο, δεν έχει ξεκικήσει καν. Επειδή τη περιέγραψε κ κάπως σοβαρή ο νηματοθέτης.

Τώρα περίπτωση γκομενας που έχει σχέση κ της φλερτάρει κάποιος κ τη διεκδικεί και αυτή κολακεύεται κ ενδίδει.. μιλάμε για γκόμενα τσουλάκι τοτε
 

mikros_gamikos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2019
Μηνύματα
28
Like
23
Πόντοι
0
Κλασική περίπτωση τύπου που έχει φάει μόνο μία χυλόπιτα στη ζωή του. Δεν έχει μεγάλη σημασία τι θα πεις στην αρχή. Αρκεί να ξεχωρίσεις από τον σωρό των καλημεράκηδων. Το θέμα είναι η διαχείριση μετά, αφού κάνεις την αρχή.

Στα υπόλοιπα που λες, συμφωνώ. Το παιχνίδι φαίνεται χαμένο.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Μα γι'αυτο ειπα οτι δεν ειναι ετσι απλο, οπως λενε καποιοι να την πεσεις φορα παρτιδα.

Απλα ομως, σημερα ειναι δεσμευμενη, αυριο μπορει να μην ειναι. Και φυσικα δεν συζητω οτι θα κατσω να περιμενω καμια, αλλοιμονο, η ζωη μου προχωρα μπροστα, απλα επειδη ειναι 10αρι, αν ηταν ελευθερη πχ σε κανα χρονο ή ηταν Ελλαδα, δεν θα με χαλαγε κατι μαζι της, αφου λεει οτι της αρεσα.

Ρε τύπε αν περιγράφεις μια τέτοια γκόμενα που ζει κ εργάζετε στο Ντουμπάι, και έχει κ γκόμενο, και στο ειπε κιολας η φίλη, τι αλλο θες περισσότερο απ το σκηνικό? Μπαίνεις σε κατηγορία γελοίου αν ασχοληθείς..
Το αν είπε της άρεσες δε λέει τπτ απολύτος.. στο υπογράφω αν ασχοληθείς θα πάρεις πάλι την απάντηση "οπως σου είπα εχω σχέση" και θα ρεζιλευτείς ίσως.. Εκτος κι άμα ειναι τσόφλι η γκόμενα που εκει αλλάζει, παιζεις μπάλα να ρίξεις κανα πούτσο.. αλλα δε τη περιγράφεις έτσι τη γκόμενα..
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Κλασική περίπτωση τύπου που έχει φάει μόνο μία χυλόπιτα στη ζωή του. Δεν έχει μεγάλη σημασία τι θα πεις στην αρχή. Αρκεί να ξεχωρίσεις από τον σωρό των καλημεράκηδων. Το θέμα είναι η διαχείριση μετά, αφού κάνεις την αρχή.

Στα υπόλοιπα που λες, συμφωνώ. Το παιχνίδι φαίνεται χαμένο.

Νομιζεις.. απλα ξερω να διαβάζω ποια ειναι τι  ;)

Μαγκια κλανια κ θράσος και πεσιμο το κάνεις αλλα σε αλλη κατηγορία γυναικών.. κ ναι ριχνεις κ κανα μανίκι

 

Επισκέπτης
και κάποια στιγμή τα βλεματα μας διασταυρωθηκαν.

Εκει επρεπε να κανεις κινηση , να παρεις νουμερο, δεν το κανες,  "καηκες".

Την ατολμια την πληρωνεις με την αγαμια.

Να το χεις υποψη, για την επομενη ευκαιρια.

Η δραση, η ενεργεια, ειναι ικανη να αλλαξει μια κατασταση , οχι η θεωρια και η αναβολη.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Επισης οταν μιλάμε για γκόμενες.. ο τροπος που νομίζεις θέλει κάποια να τη προσσεγίσεις δείχνει κ σε ποιά κατηγορία γυναικών απευθύνεσαι.. (κύλησε ο τέτζερης ειναι πάντα)

Ολοι μπορούν να βγάλουν γκόμενα, αλλο λιγότερο, αλλος περισσότερο, αλλος πιο εύκολα κοκ

Το θέμα ειναι τι κατηγορίας γκόμενα θες να βγάλεις κ να ασχοληθείς..

πχ γκομενα που εχει γκομενο κ τη διεκδικώ κ στο τέλος αφήνει τον έναν κ έρχετε σε μένα.. οκ μαγκιά μου πες.. αλλά η γκόμενα δεν ειναι σοβαρής κατηγορίας..

Πριν χρόνια γνώρισα μια στο γυμναστήριο, την έκανα add και της πάτησα ενα πούτσο μετα απο 1 καφέ.. οκ κλαιν δηλ. μια μπασμένη ήταν με ωραιο κολο μέχρι εκει..

Ο νηματοθέτης περιέγραψε 10ρι, κλασσάτη γκόμενα κτλ.. οποτε αν εχει και σχέση οι πιθανότητες ειναι Τζοκερ να κερδίσει κάτι..
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.146
Πόντοι
24.596
Επειδη σας αρεσουν οι ιστοριες θα σας πω μια απλη που εζησα επιστρεφοντας με την Emirates από Ν.Υ. (Newark) στην Αθηνα συνεδευομενος απο αλανιαρα γκομενα.
Μου την ειχαν σπασει λοιπον οι Αραβες που συνεχιζαν για Ντουμπαι με την αγενεια τους κι ειχα αρχισει τις κακιες.
Μας εξυπηρετουσαν διαφορες, μεταξυ αυτων και μια 7αρι με γυαλακια. Λεω στη γκομενα δυνατα να ακουει αυτη "Αυτης θελω να της χυσω στη μουρη της να πανε τα πιο πολλα στα γυαλια της!" και την κοιταζα ταυτοχρονα. Αυτη να γελαει σα χαζη, η γκομενα να μου ριχνει κατι μνηνελικα του στυλ "Σκασε ρε μαλακα μην τυχον και ξερει Ελληνικα και γινεις ρεζιλι!"  
Μετα απο ωρα η γκομενα που ηταν bi και αρκετα μαγκισσα πιανει κουβεντα με μια αλλη, Ιταλιδα ηταν μας ειπε. "Απο που ειστε?" "Απο Ελλαδα" "Α εχουμε κι εμεις μια Ελληνιδα τη Σοφια, να τη φωναξω!"
Τη φωναζει κι ερχεται το 7αρι με τα γυαλια! Μενω κοκκαλο η γκομενα να εχει αρχισει υστερικο γελιο κι η Σοφια να μου χαμογελαει και να μου κλεινει πονηρα το ματι.
Ποτε δεν εμαθα αν ηταν επειδη της ειχε αρεσει η ιδεα μου η επειδη χαιροταν για την κατασταση μου υποθετω ομως πως ηταν το δευτερο. :grin: :grin:
:S :S :S
 

Συνημμένα

  • φίδι-696x428.jpg
    φίδι-696x428.jpg
    63,2 KB · Εμφανίσεις: 15

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Επισης οταν μιλάμε για γκόμενες.. ο τροπος που νομίζεις θέλει κάποια να τη προσσεγίσεις δείχνει κ σε ποιά κατηγορία γυναικών απευθύνεσαι.. (κύλησε ο τέτζερης ειναι πάντα)

Ολοι μπορούν να βγάλουν γκόμενα, αλλο λιγότερο, αλλος περισσότερο, αλλος πιο εύκολα κοκ

Το θέμα ειναι τι κατηγορίας γκόμενα θες να βγάλεις κ να ασχοληθείς..

πχ γκομενα που εχει γκομενο κ τη διεκδικώ κ στο τέλος αφήνει τον έναν κ έρχετε σε μένα.. οκ μαγκιά μου πες.. αλλά η γκόμενα δεν ειναι σοβαρής κατηγορίας..

Πριν χρόνια γνώρισα μια στο γυμναστήριο, την έκανα add και της πάτησα ενα πούτσο μετα απο 1 καφέ.. οκ κλαιν δηλ. μια μπασμένη ήταν με ωραιο κολο μέχρι εκει..

Ο νηματοθέτης περιέγραψε 10ρι, κλασσάτη γκόμενα κτλ.. οποτε αν εχει και σχέση οι πιθανότητες ειναι Τζοκερ να κερδίσει κάτι..

μυστη μου εχω γαμησει κλασσατη και ωραια που ηταν παντρεμενη

η καυλα της καθεμιας ειναι αβυσσος
 

mikros_gamikos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2019
Μηνύματα
28
Like
23
Πόντοι
0
Εγώ έδωσα τα 2 μου cents. Δεν είναι η καλύτερη προσέγγιση (είναι επιχείρηση καμικάζι βασικά), αλλά αν είναι να της μιλήσει μέσω fb, κάπως θα πρέπει να δικαιολογήσει το γεγονός πως τη stalkαρε. Κι από το να το κάνει με σκυμμένο κεφάλι, είναι προτιμότερο να το κάνει σε φάση “και τι έγινε μωρέ;”.

Εγώ προσωπικά θα το τολμούσα, αν έκρινα πως το κοινωνικό χάσμα δεν είναι τεράστιο. Αν δηλαδή στην καλύτερη μου φώτο είμαι με γαλότσες και αρμέγω κατσίκες, κι εκείνη σε μια μέτρια δική της πίνει μοριακά κοκτέιλ στο Burj Al Arab, θα το άφηνα.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Μου είπε λοιπόν ότι είναι αεροσυνοδός, και μένει στο Ντουμπάι!

Τύπε, η Emirates έχει πτήση από Αθήνα για Ντουμπάϊ κάθε μέρα στις 6:05 το απόγευμα.

Κάθε μέρα, 2 ώρες πριν θα πηγαίνεις στον έλεγχο των διαβατηρίων στο ΕλΒεν, εκεί που περνάνε τα πληρώματα και θα κόβεις βόλτες.

Μόλις δεις κάτι τέτοιο ορμάς:

hqdefault.jpg


και αρχίζεις στο μπίρι - μπίρι την δικιά σου.

Για καλλίτερα αποτελέσματα στέλνεις pm στον χρήστη www.bourdela.com/forum/index.php?action=profile;u=177957]acapoeira[/url] και ζητάς να σου δανείσει την στολή πιλότου του.

Οπότε σκας μύτη κάπως έτσι:

Roma%203_MV.jpg


Ένα είναι σίγουρο, θα γαμήσεις:

οι περισσοτερες πιλοτο ψαχνουν για να την κανουν μαζι πισω ευρωπη μετα το κομποδεμα

Η εμπειρία και η στολή μιλάνε.

 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
μυστη μου εχω γαμησει κλασσατη και ωραια που ηταν παντρεμενη

η καυλα της καθεμιας ειναι αβυσσος

Σίγουρα αλλά πάντα πάει ποιος ειμαι τι θέλω και τι ειναι η άλλη κ τι θέλει..

Εσυ ήθελες να γαμήσεις μια κλασσάτη παντρεμένη? Και μαγκιά σου που τη ξεκολιασες

Ο νηματοθέτης έκανε ποστ για να γαμήσει απλά? Δε ξέρουμε ας μας πει..

Δεν ειναι ολα στον ιδιο παρανομαστή..

Γινεται και μια γκομενα που της κλεινεις το μάτι στο κλαμπ να σε ακολουθει στη τουαλετα κ να σου παιρνει τσιμπουκη.. Υπαρχουν σενάρια απ το να ειναι ειτε παντρεμένη, ειτε καποια που το κάνει κάθε βδομάδα με διαφορετικούς.. ειτε κ κάποια που το κάνει πρώτη φορά στη ζωή της.. ειτε πολλά..  Εσυ που πας στη τουαλέτα κ σου παιρνει πίπα... μπορει απ το να τη καψουρετείς μέχρι να τη φτύσεις μετα το χύσιμο κ να εξαφανιστείς  αρα πάντα ειναι ποιος ειναι τι, τι θελει κτλ..


Πχ θυμαμαι ταξίδευα με Qatar airlines και μια αεροσυνοδός ήρθε μου μίλησε σπαστά ελληνικά, ήξερε το ονοματεπώνυμο μου, μου χαμογέλαγε συνέχεια οποτε παιρναγε.. Τι λες γούσταρε πουτσο ή κάτι αλλο? Τι πιστευεις? Και τι θα έκανες εσυ?





 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom