Νέα

Αν ειχατε παιδι με πουτανα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα αναγνωριζατε δικο σας παιδι μαπο καταλαθος με πορνη και αφου σας το εμφανιζε μετα απο 1-2 χρονια

  • ναι

    Ψήφοι: 28 45,9%
  • οχι

    Ψήφοι: 33 54,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    61

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Να σου το χαλάσω λίγο;Τα παιδιά αυτά 9 στις 10 φορές αποκτούν τρομερά ψυχολογικά επειδή μεγαλώνουν σε άσχημο περιβάλλον.Δεν εννοώ από λεφτά αλλά όλα τα υπόλοιπα που χρειάζεται ένα παιδί να μεγαλώσει.Για να ξεφύγουν από τη δύσκολη πραγματικότητα λοιπόν πλάθουν ένα παραμύθι στο μυαλό τους.Αν η πουτάνα δεν βρει πατέρα να το μεγαλώσει και εξακολουθήσει να κάνει αυτή τη δουλειά το παιδί θα πλάσει μια ιδανική εικόνα στο μυαλό του για σένα.Σκέφτεσαι μετά από χρόνια να έρθει κάποιο 20αχρονο να σου χτυπήσει την πορτα και να σου πει πατέρα;
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Ρε φιλε το σκεφτομουν αυτο σοβαρα...Με οποιες κοπελες εχω παει ακα εχουν σταματησει λιγο μετα να δουλευουν...Ολες εκτος απο 1. Απο εξετασεις οκ ειμαι οποτε τι στο πεος....ολεςςς??
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ρε φιλε το σκεφτομουν αυτο σοβαρα...Με οποιες κοπελες εχω παει ακα εχουν σταματησει λιγο μετα να δουλευουν...Ολες εκτος απο 1. Απο εξετασεις οκ ειμαι οποτε τι στο πεος....ολεςςς??

αν δεν έφευγαν, θα ήταν κάπως έτσι:


Mormon-family-with-two-wi-007.jpg
 

Jockel

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2023
Μηνύματα
15
Κριτικές
3
Like
125
Πόντοι
0
Ρε φιλε το σκεφτομουν αυτο σοβαρα...Με οποιες κοπελες εχω παει ακα εχουν σταματησει λιγο μετα να δουλευουν...Ολες εκτος απο 1. Απο εξετασεις οκ ειμαι οποτε τι στο πεος....ολεςςς??
Ενεα μηνες θαλει παντος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom