Νέα

Αν ειχατε παιδι με πουτανα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα αναγνωριζατε δικο σας παιδι μαπο καταλαθος με πορνη και αφου σας το εμφανιζε μετα απο 1-2 χρονια

  • ναι

    Ψήφοι: 28 45,9%
  • οχι

    Ψήφοι: 33 54,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    61

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
ΦΑΝΗ

Κάποτες που΄χα αγαπήσει,
δεν μου φτανε πλιά το γαμήσι,
ήθελα και το παραπάνω,
κυρία είπα θα την κάνω !

Θα ΄χουμε σπίτι με αυλή,
να παίζει μπάλα το παιδί,
γκαράζ και μπάρμπεκιου μπροστά,
και μιά πισίνα αλφαδιά !

Εσύ κυρία για να γίνεις,
πρέπει τα δέοντα να δίνεις,
κοινώς να μου τα ακουμπάς,
όσα απ τη τρύπα κονομάς !

Μία η πουτάνα η ζωή,
και άλλη μιά είσαι κι εσύ
κι εγώ τις δύο σας παρτούζα
κι ας είν΄ο κώλος σου χαβούζα !

Η αγάπη μου η μοναδική
-πουτάνα ήταν η Φανή-
της είπα, στη δουλειά εσύ
κι εγώ θα παίζω δηλωτή !

Και μ΄εγκατέλειψε η μαλάκω
με είπε κλέφτη-ψεύτη-βλάχο
της άστραψα μιά γυριστή
κι έδωσα τέλος στη γιορτή !

:grin:



 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.705
Κριτικές
1
Like
2.059
Πόντοι
606
ΦΑΝΗ

Κάποτες που΄χα αγαπήσει,
δεν μου φτανε πλιά το γαμήσι,
ήθελα και το παραπάνω,
κυρία είπα θα την κάνω !

Θα ΄χουμε σπίτι με αυλή,
να παίζει μπάλα το παιδί,
γκαράζ και μπάρμπεκιου μπροστά,
και μιά πισίνα αλφαδιά !

Εσύ κυρία για να γίνεις,
πρέπει τα δέοντα να δίνεις,
κοινώς να μου τα ακουμπάς,
όσα απ τη τρύπα κονομάς !

Μία η πουτάνα η ζωή,
και άλλη μιά είσαι κι εσύ
κι εγώ τις δύο σας παρτούζα
κι ας είν΄ο κώλος σου χαβούζα !

Η αγάπη μου η μοναδική
-πουτάνα ήταν η Φανή-
της είπα, στη δουλειά εσύ
κι εγώ θα παίζω δηλωτή !

Και μ΄εγκατέλειψε η μαλάκω
με είπε κλέφτη-ψεύτη-βλάχο
της άστραψα μιά γυριστή
κι έδωσα τέλος στη γιορτή !

:grin:
επος :rockon:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Την έιχα δεί και λίγο ΦΟΥΝΤΑΣ , τότενες,..... :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Το έφαγα το "δεί",.....! :cheesy:

Να ΄στε καλά ρε παίδες ! Λίγο γέλιο στη ζωή μας (την πουτάνα !!!!!!)  :grin:

Καληνύχτα, πάω να σαβουρώσω, ότι έχει φτιάξει η "φουκαριάρα η μάνα μου"
 

Don Frantcesco

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
1
Ρε πόσοι μλκ υπάρχουν γύρω μας  :headbang: Αρκεί να δεις τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας  :uglystupid:
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
[quote author=Don Frantcesco  link=topic=219716.msg6249967#msg6249967 date=1430421758]
Ρε πόσοι μλκ υπάρχουν γύρω μας  :headbang: Αρκεί να δεις τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας  :uglystupid:
[/quote]

Για το Ναί ή για το Όχι μιλάς Πόρνε μου ???
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Δε νομιζω να το κραταγε αλλα και αν το κραταγε,που θα σε εβρισκε?
και μη νομιζεις οτι πολλες τις απασχολει ο πατερας.Ξερω πολλες που θελουν παιδι και ας μην εχει πατερα...
Έχει συμβεί φίλε, ξέρω περίπτωση
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Βασικα η ψηφοφορια ειναι λιγο ανουσια...

Εντωμεταξυ αν γκαστρωσεις πουτανα σε μπουρδελο, ειτε απο ατυχημα ειτε οχι, γεννησει, γινει τεστ dna και αποδειχτει οτι ειναι δικο σου, μπορει να κινηθει νομικα και να απαιτησει διατροφες και τετοια; :think:
Ναι μπορεί
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Βασικα η ψηφοφορια ειναι λιγο ανουσια...

Εντωμεταξυ αν γκαστρωσεις πουτανα σε μπουρδελο, ειτε απο ατυχημα ειτε οχι, γεννησει, γινει τεστ dna και αποδειχτει οτι ειναι δικο σου, μπορει να κινηθει νομικα και να απαιτησει διατροφες και τετοια; :think:

Αν είναι νόμιμη με άδειες παραμονής και τα ρέστα,ναι σε κυνηγάει.... ;) ;) ;) :hi: :hi: :hi:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Σε καρφωνει το DNA......Εχουν βγει ολα τα κολπα
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Βασικα η ψηφοφορια ειναι λιγο ανουσια...

Εντωμεταξυ αν γκαστρωσεις πουτανα σε μπουρδελο, ειτε απο ατυχημα ειτε οχι, γεννησει, γινει τεστ dna και αποδειχτει οτι ειναι δικο σου, μπορει να κινηθει νομικα και να απαιτησει διατροφες και τετοια; :think:

Τα αρχίδια θα σου κλάσει.Μπορεί να αναγκαστείς να αναγνωρίσεις το παιδί αν αποδειχτεί οτι είσαι ο πατέρας αλλά:

1.Για να σου ζητήσει διατροφή πρέπει να έχεις περισσότερο χρήμα από την πουτάνα πράγμα δύσκολο.
2.Πρέπει να είναι κάτω των 18 το παιδί.
3.Πρέπει να αποδείξει ότι συμφωνήσατε και οι 2 να κάνετε παιδί πράγμα επισης δύσκολο καθόσον την επισκέφθηκες στο μπουρδέλο και πλήρωσες και όχι στο σπίτι της.Μπορείς να ισχυριστείς δόλο δικό της.
4.Πρέπει να δείξει ότι βρισκόταν εδώ και δούλευε  νόμιμα επισης πολύ δύσκολο.
5.Να εξηγήσει για ποιο λόγο γαμήθηκε με ένα πελάτη στο μπουρδέλο ακάποτα που είναι αδίκημα στο δικό μας νομικό σύστημα γιατί βάζει σε κίνδυνο τη δημόσια υγεία λόγω της δουλειάς της.

Και 1002 άλλα που μπορώ να παραθέσω αλλά βαριέμαι.Λάδι βγαίνεις σε τέτοιες περιπτώσεις μη σου πω θα σε πληρώσει κιόλας αν πάρεις κανένα γάτο δικηγόρο.

Το θέμα είναι ψυχολογικό-κοινωνικό και όχι οικονομικό ή νομικό cobreti.Αν σου σκάσει μετά από 20 χρόνια το παιδί στην πόρτα σου τι κάνεις;Γιατί δεν ξέρεις πώς θα είναι η ζωή σου σε 20 χρόνια. :S :S :S
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.007
Like
21.081
Πόντοι
5.006
απεναντι στο παιδι, αν αναγνωριστεις ως πατερας, εχεις υποχρεωση διατροφης... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
απεναντι στο παιδι, αν αναγνωριστεις ως πατερας, εχεις υποχρεωση διατροφης... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

1.Υπάρχει ποσόστωση έχουν αλλάξει τα πράγματα δεν είναι όπως το '80 που μας χόρευαν στο ταψί οι καριόλες.Μια φορά γαμάς μια ζωή πληρώνεις που λέγανε παλιά αυτά.Τότε βγήκε το ρητό.Αν η τύπισσα έχει χρήμα αρκετό ώστε να καλύψει τις ανάγκες του παιδιού το πολύ πολύ να καταβάλεις ένα συμβολικό ποσό ανάλογα με τις οικονομικές σου δυνατότητες.Αλλά αυτό συνεπάγεται και δικαιώματα δικά σου πχ να το βλέπεις κάποιες φορές το μήνα κ.α.Αυτά καμιά γυναίκα που τρέχει στα δικαστήρια δεν τα θέλει οπότε όποια μπορεί να συντηρηθεί και δεν έχει λαμβάνειν χοντρό από τον πατέρα παραιτείται της διατροφής ώστε να γλιτώσει τις υποχρεώσεις.

2.Αν αποδειχτεί ότι η τύπισσα είχε δόλο και γκαστρώθηκε χωρίς να το ξέρει ο πατέρας μπορείς να ισχυριστείς εκβιασμό και τότε και δεν πληρώνεις τίποτα και το χάνει το παιδί η τύπισσα πάει σε ίδρυμα.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.007
Like
21.081
Πόντοι
5.006
1.Υπάρχει ποσόστωση έχουν αλλάξει τα πράγματα δεν είναι όπως το '80 που μας χόρευαν στο ταψί οι καριόλες.Μια φορά γαμάς μια ζωή πληρώνεις που λέγανε παλιά αυτά.Τότε βγήκε το ρητό.Αν η τύπισσα έχει χρήμα αρκετό ώστε να καλύψει τις ανάγκες του παιδιού το πολύ πολύ να καταβάλεις ένα συμβολικό ποσό ανάλογα με τις οικονομικές σου δυνατότητες.Αλλά αυτό συνεπάγεται και δικαιώματα δικά σου πχ να το βλέπεις κάποιες φορές το μήνα κ.α.Αυτά καμιά γυναίκα που τρέχει στα δικαστήρια δεν τα θέλει οπότε όποια μπορεί να συντηρηθεί και δεν έχει λαμβάνειν χοντρό από τον πατέρα παραιτείται της διατροφής ώστε να γλιτώσει τις υποχρεώσεις.

2.Αν αποδειχτεί ότι η τύπισσα είχε δόλο και γκαστρώθηκε χωρίς να το ξέρει ο πατέρας μπορείς να ισχυριστείς εκβιασμό και τότε και δεν πληρώνεις τίποτα και το χάνει το παιδί η τύπισσα πάει σε ίδρυμα.
ολα εινια θεμα αποδειξης...μην εισαι τοσο σιγουρος οτι η τυπισσα θα αποδειχτει οτι εχει πολυ χρημα...ο καθενας παντως θα καταβαλλει διατροφη αναλογα με τις δυνατοτητες του..
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
ολα εινια θεμα αποδειξης...μην εισαι τοσο σιγουρος οτι η τυπισσα θα αποδειχτει οτι εχει πολυ χρημα...ο καθενας παντως θα καταβαλλει διατροφη αναλογα με τις δυνατοτητες του..

Τα σκηνικά αυτά παίζουν μόνο σε φραγκάτους που θέλει κάποια καριόλα καθαρίστρια,γραμματέας κτλ να τους παγιδέψει.Τον κομπράκο δεν τον κόβω να είναι φραγκάτος.Άρα κλάιν μάιν.Άσε που η τύπισσα έτσι όπως έγινε το σκηνικό και απο τη δουλειά που κάνει έχει πολύ μεγάλες πιθανότητες να της το πάρει η πρόνοια το παιδί και άρα καθάρισε ο μάγκας.

Κόβω τον πούτσο μου δεν υπάρχει περίπτωση να μπλέξει από αυτό το θέμα μην τον πριζώνουμε τσάμπα.Έχει κάνει άλλες μαλακίες για να αγχώνεται φτάνουν :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom