Νέα

Αν ειχατε παιδι με πουτανα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα αναγνωριζατε δικο σας παιδι μαπο καταλαθος με πορνη και αφου σας το εμφανιζε μετα απο 1-2 χρονια

  • ναι

    Ψήφοι: 28 45,9%
  • οχι

    Ψήφοι: 33 54,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    61

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Κανεναs δεν μπορει να ξερει προκαταβολικα , πωs θα αντιδρασει μελλοντικα, οταν εμφανισθει εναs μαντραχαλοs και σου πει οτι αποδεδειγμενα ειναι γιοs σου, που τον εκανεs εν αγνοια σου και χωριs να σου ριχνει ευθυνεs
Οσο κι αν θεs να το κρυψειs απ τον κοινωνικο σου περιγυρο , θα το εχειs μαθει εσυ...Αυτο φτανει
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Πολυ λογικα τα επιχειρηματα σου και οντως ετσι πρεπει να ειναι...

Οσο για το ψυχολογικο-κοινωνικο, καλως η κακως σαν ανθρωπος ειμαι αρκετα σταρχιδιστης και χοντροπετσος.
Το οτι εχω το ιδιο αιμα με καποιον δεν αποτελει συνθηκη ικανη να με κανει να ενδιαφερομαι κι ολας.
Θα μπορουσα καλλιστα να γραψω στα @@ εναν πολυ στενο συγγενη μου και παραλληλα να βοηθαω και να νοιαζομαι για καποιον αλλο ανθρωπο, που για χ-ψ λογους εχουμε δεθει πολυ παραπανω.
Τωρα βεβαια θα μου πεις οτι "εξω απ το χορο, πολλα τραγουδια λενε..."
Τι να σου πω, δεν νομιζω να γινει ποτε αυτο που λες και αν γινει δεν ξερω πως θα το χειριστω...
Βασικα τι λεμε τωρα, εδω δεν ξερω καν αν τη γκαστρωσα την τυπισα, υποθεσεις κανουμε...   :grin:

Ξέρουμε ότι λέιπει καιρό όμως...Βασικά εμένα λόγος δε μου πέφτει εσύ αποφασίζεις

 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Αυτό είναι το ΜΕΓΑΛΕΙΟ του Μπουρδέλα Πόρνοι μου ...εκτός από Πουτανοπληροφορίες έχει και:

-Χρηματοοικονομικές Πληροφορίες

-Νομικές Πληροφορίες

-Ψυχολογική Στήριξη

-Κοινωνιολογική Ανάλυση

-Real Estate

-ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ , ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ !!!
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Αυτό είναι το ΜΕΓΑΛΕΙΟ του Μπουρδέλα Πόρνοι μου ...εκτός από Πουτανοπληροφορίες έχει και:

-Χρηματοοικονομικές Πληροφορίες

-Νομικές Πληροφορίες

-Ψυχολογική Στήριξη

-Κοινωνιολογική Ανάλυση

-Real Estate

-ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ , ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ !!!

Και μετά από όλα αυτά δε μου νοικιάζεις και το σπίτι :'( :'( :'( :'( :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Τι άλλο πρέπει να κάνω όχι πες μου τι;;; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Αυτό είναι το ΜΕΓΑΛΕΙΟ του Μπουρδέλα Πόρνοι μου ...εκτός από Πουτανοπληροφορίες έχει και:

-Χρηματοοικονομικές Πληροφορίες

-Νομικές Πληροφορίες

-Ψυχολογική Στήριξη

-Κοινωνιολογική Ανάλυση

-Real Estate

-ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ , ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ !!!

Σεισμολογία...Αστροφυσική...τα πάντα... :)
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Πολυ λογικα τα επιχειρηματα σου και οντως ετσι πρεπει να ειναι...

Οσο για το ψυχολογικο-κοινωνικο, καλως η κακως σαν ανθρωπος ειμαι αρκετα σταρχιδιστης και χοντροπετσος.
Το οτι εχω το ιδιο αιμα με καποιον δεν αποτελει συνθηκη ικανη να με κανει να ενδιαφερομαι κι ολας.
Θα μπορουσα καλλιστα να γραψω στα @@ εναν πολυ στενο συγγενη μου και παραλληλα να βοηθαω και να νοιαζομαι για καποιον αλλο ανθρωπο, που για χ-ψ λογους εχουμε δεθει πολυ παραπανω.
Τωρα βεβαια θα μου πεις οτι "εξω απ το χορο, πολλα τραγουδια λενε..."
Τι να σου πω, δεν νομιζω να γινει ποτε αυτο που λες και αν γινει δεν ξερω πως θα το χειριστω...
Βασικα τι λεμε τωρα, εδω δεν ξερω καν αν τη γκαστρωσα την τυπισα, υποθεσεις κανουμε...   :grin:
Φίλε όταν αφορά ένα παιδί όσο χοντρόπετσος και να είσαι δεν είναι εύκολο να το γράψεις στα @@ σου . Τους συγγενείς τους γράφεις εύκολα
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Και μετά από όλα αυτά δε μου νοικιάζεις και το σπίτι :'( :'( :'( :'( :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Τι άλλο πρέπει να κάνω όχι πες μου τι;;; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Τώρα θα σε Φτιάξω, και έχω κάνει και σούπερ ανακαίνιση/ανακατασκευή τύπε μου στο 'παλιό',
-Πατώματα (πλακάκια σε στύλ 'ντέκ πλοίου' απομίμηση ξύλου)
-Μπάνιο (πλήρης ανακατασκευή είχα αφήσει μόνο τα μπετά και έκανα πλήρες rebuild)
-Αλουμίνια
-Πόρτα Ασφαλείας (με διπλή θωρακισμένη κλειδαριά Defender)
-LED Φώτα εξωτερικών χώρων
-κ.λ.π. που βαργιέμαι να γράφω τώρα
το μόνο θέμα είναι το πότε θα μου καβλώσει να μετακομίσω ...χεχεχε

Υ.Γ. Για να μην σου πώ που έχει 'Θέα' γιατί θα 'πέσει' ο Server...αχαχαχαχα
 

Συνημμένα

  • Patoma.Image.23032011.001.jpg
    Patoma.Image.23032011.001.jpg
    257,9 KB · Εμφανίσεις: 14
  • 10082011.Light.Closed.jpg
    10082011.Light.Closed.jpg
    292,9 KB · Εμφανίσεις: 31

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Εσυ στη θεση μου τι θα κανες ρε τυπε;
Θα μπορουσες να πεις οχι σε μια γυναικαρα που θελει να γινεις ο πατερας των παιδιων της, χωρις να εχεις καμια υποχρεωση απενταντι της;
Θα μπορουσες να αρνηθεις μια τοσο μεγαλη τιμη; :grin:
Το πορνωδες dna μου ηθελε η γυναικα... :wanker: :grin: Γιατι απο λεφτα νταξει δεν πειναμε, αλλα δε μας τρεχουν κ απ τα μπατζακια... Αν και για τα σημερινα δεδομενα ομολογουμενως ειμαι αρκετα καλα οικονομικα, παρολαυτα κελεπουρι δε με λες... Αν εψαχνε για σπονσορα, ουτε στο τοπ 1000 της λιστας της δε θα ημουνα... Ξερεις οτι οι πιρφοροι ειναι αμετρητοι...  :grin:
Απλα το μολυσμενο σπερμα των πιρφορων, δε το θελει καμια γυναικα τη μητρα της! Τρεμουν στην ιδεα οτι το παιδι μπορει να γινει καθυστερημενο σαν αυτους  :2funny:
Γυναικειο ενστικτο βλεπεις...  :-
Οι πιο πολλοί θα το κάναμε . Το ερώτημα είναι αν θα μπορούσαμε να ξέρουμε πως το παιδί μας είναι στη Ρουμανία και να αδιαφορούμε. Θα αντεχαμε να μην το δούμε ποτε ?
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Εσυ στη θεση μου τι θα κανες ρε τυπε;
...Απλα το μολυσμενο σπερμα των πιρφορων, δε το θελει καμια γυναικα τη μητρα της!
Τρεμουν στην ιδεα οτι το παιδι μπορει να γινει καθυστερημενο σαν αυτους  :2funny:
Γυναικειο ενστικτο βλεπεις...  :-

ΠΣΣΣ Δώσε ΠορνοΛόρδε Μου Δώσε Πόνο Λέμε !!!

Οι Πυρφόροι Κατέστρεψαν την Ελλάδα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.809
Πόντοι
39.662
ενταξει θα κανατε παιδι με ιεροδουλη ...για πειτε μας και ποια θα θελατε να γκαστρωσετε ?
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μυστη μου φαινεται εξαιρετικα πορνωδες  :wanker: :wanker: :wanker:

Που να έδειχνα και το W/C Πόρνε μου,

να πηγαίνεις για Χέσιμο (στα πλαίσια της ημερήσιας ενημέρωσης) και να μη σου κάνει καρδιά να βγείς...αχαχαχαχαχα

Άσε που θα τα τρέλλαινες τα Τσουρκάκια να τα παίρνεις πισωκολλητά πάνω στα λούξ πλακάκια...
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Εσυ στη θεση μου τι θα κανες ρε τυπε;
Θα μπορουσες να πεις οχι σε μια γυναικαρα που θελει να γινεις ο πατερας των παιδιων της, χωρις να εχεις καμια υποχρεωση απενταντι της;
Θα μπορουσες να αρνηθεις μια τοσο μεγαλη τιμη; :grin:
Το πορνωδες dna μου ηθελε η γυναικα... :wanker: :grin: Γιατι απο λεφτα νταξει δεν πειναμε, αλλα δε μας τρεχουν κ απ τα μπατζακια... Αν και για τα σημερινα δεδομενα ομολογουμενως ειμαι αρκετα καλα οικονομικα, παρολαυτα κελεπουρι δε με λες... Αν εψαχνε για σπονσορα, ουτε στο τοπ 1000 της λιστας της δε θα ημουνα... Ξερεις οτι οι πιρφοροι ειναι αμετρητοι...  :grin:
Απλα το μολυσμενο σπερμα των πιρφορων, δε το θελει καμια γυναικα τη μητρα της! Τρεμουν στην ιδεα οτι το παιδι μπορει να γινει καθυστερημενο σαν αυτους  :2funny:
Γυναικειο ενστικτο βλεπεις...  :-

Αδερφάκι ότι και να σου πω εγώ είναι η δική μου οπτική γωνία.Εφόσον έχουμε διαφορετικό σκεπτικό δεν έχει καμία σημασία τι λέω εγώ.Άσε που δεν είμαι Πάπας για να έχω το αλάθητο.Εσύ θα κάνεις αυτό που γουστάρεις τελεία.Απλά να ξέρεις, κι αυτό σου το λέω επειδή είμαι παθών, η μαλακία είναι γαιδούρα και γυρνάει στον αφέντη της.

Τώρα για τα υπόλοιπα προφανώς η τύπισσα ήθελε το dna σου επειδή είσαι ομορφούλης και γλυκούλης και κάνεις τα πουτανάκια να μουσκεύουν και μπράβο σου :thumbsup: :thumbsup:
Αλλά σου θυμίζω ότι αν παίρνεις 1000 ευρώ και είσαι και όλα τα παραπάνω μπορείς κάλλιστα να γίνεις πολύ καλή επιλογή γαμπρού και όχι χορηγού.
Μπορεί επίσης να θέλει να πουλήσει το παιδί για να σταματήσει το πουτανιό γιατί της πέφτει δύσκολο.
Μπορεί να ισχύουν πολλά.Κι όπως λέει κι ένας συναγωνιστής μην πιστεύεις πούστη λογια και πουτάνας μοιρολόγια.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Τώρα θα σε Φτιάξω, και έχω κάνει και σούπερ ανακαίνιση/ανακατασκευή τύπε μου στο 'παλιό',
-Πατώματα (πλακάκια σε στύλ 'ντέκ πλοίου' απομίμηση ξύλου)
-Μπάνιο (πλήρης ανακατασκευή είχα αφήσει μόνο τα μπετά και έκανα πλήρες rebuild)
-Αλουμίνια
-Πόρτα Ασφαλείας (με διπλή θωρακισμένη κλειδαριά Defender)
-LED Φώτα εξωτερικών χώρων
-κ.λ.π. που βαργιέμαι να γράφω τώρα
το μόνο θέμα είναι το πότε θα μου καβλώσει να μετακομίσω ...χεχεχε

Υ.Γ. Για να μην σου πώ που έχει 'Θέα' γιατί θα 'πέσει' ο Server...αχαχαχαχα


Εξερόχυσον!!!! :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection:
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ειπες τη μαγικη λεξη τυπε μου!
Ενω γενικα μου αρεσει η παρακμη και η καλτιλα, με το WC εχω κολλημα, θελω να ειναι χλιδατο! :wanker:

Εντελώς Χλιδάτο και Μοντέρνο, αφού φτιάχτηκε με το δικό μου γούστο (Μοντελέ γούστο όπως το
γούστο μου για τα Κορίτσια) το 2010 και έκανα και τον 'εργολάβο' μια και μέτρησα και διάλεξα
τα πάντα όλα ένα ένα, αφού να φανταστείς το W/C του νέου μου σπιτιού που είναι κατασκευής
του 2000 η πολυκατοικία μου φαίνεται πολύ φτωχό σε σχέση με αυτό που 'έφτιαξα εγώ'.

Μόνο υδρομασάζ δεν έβαλα (Μπιντέ έβαλα για να πλένουν οι Τσούρκες τις τρύπες τους...χεχεχε)
γιατί ήταν too much για την περιοχή...αχαχαχαχαχα

Υ.Γ. Και όταν, Cobrito, ο Έρωτας της Ζωής μου (ξέρεις ποιά λέω) 'δούλευε' Διδύμου 8Β ισόγειο,
    της έλεγα να έρθει μετά τη δουλειά 'να το εγκαινιάσουμε', αλλά με απαξίωνε η κάργια
    ....αχαχαχαχαχα, Δεν ήταν καθόλου Ρομαντική Ψυχή όπως εμείς, το νού της μόνο στο ΧΡΗΜΑΑΑ.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Εντελώς Χλιδάτο και Μοντέρνο, αφού φτιάχτηκε με το δικό μου γούστο (Μοντελέ γούστο όπως το
γούστο μου για τα Κορίτσια) το 2010 και έκανα και τον 'εργολάβο' μια και μέτρησα και διάλεξα
τα πάντα όλα ένα ένα, αφού να φανταστείς το W/C του νέου μου σπιτιού που είναι κατασκευής
του 2000 η πολυκατοικία μου φαίνεται πολύ φτωχό σε σχέση με αυτό που 'έφτιαξα εγώ'.

Μόνο υδρομασάζ δεν έβαλα (Μπιντέ έβαλα για να πλένουν οι Τσούρκες τις τρύπες τους...χεχεχε)
γιατί ήταν too much για την περιοχή...αχαχαχαχαχα

Υ.Γ. Και όταν, Cobrito, ο Έρωτας της Ζωής μου (ξέρεις ποιά λέω) 'δούλευε' Διδύμου 8Β ισόγειο,
    της έλεγα να έρθει μετά τη δουλειά 'να το εγκαινιάσουμε', αλλά με απαξίωνε η κάργια
    ....αχαχαχαχαχα, Δεν ήταν καθόλου Ρομαντική Ψυχή όπως εμείς, το νού της μόνο στο ΧΡΗΜΑΑΑ.


:orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Οι πιο πολλοί θα το κάναμε . Το ερώτημα είναι αν θα μπορούσαμε να ξέρουμε πως το παιδί μας είναι στη Ρουμανία και να αδιαφορούμε. Θα αντεχαμε να μην το δούμε ποτε ?

το σενάριο τύπε μάλλον έχει το σκηνικό του στην Ελλάδα, και όχι Ρουμανία...

είναι μία win-win κατάσταση: ρομαντισμός και αναμνήσεις από την μία πλευρά, και, ρομαντισμός αναμνήσεις και κάτι χιλιάδες ευρώ προφανώς μετά την επιτυχή γέννηση και υιοθεσία ίσως κάπου στην Ελλάδα, από την άλλη.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
το σενάριο τύπε μάλλον έχει το σκηνικό του στην Ελλάδα, και όχι Ρουμανία...

είναι μία win-win κατάσταση: ρομαντισμός και αναμνήσεις από την μία πλευρά, και, ρομαντισμός αναμνήσεις και κάτι χιλιάδες ευρώ προφανώς μετά την επιτυχή γέννηση και υιοθεσία ίσως κάπου στην Ελλάδα, από την άλλη.
Δε συμφωνώ γιατί ξέρω περίπτωση. Πολλές από τις κοπέλες είναι πολύ ρομαντικές και ας κάνουν αυτή τη δουλειά..... γυναίκες είναι και αυτές.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Αν παρατηρησεις, ολες οι Ρουμανες εχουν τρελα με τα παιδια... Αν περασουν τα 22-23 και δεν εχουν κανει παιδι, τρελενονται!!!
8 στις 10 πουτανες εχουν παιδι και οι περισσοτερες το εχουν παρατημενο στη ρουμανια και το μεγαλωνουν οι μαναδες τους.
Δε τους νοιαζει να κανουν απαραιτητα οικογενεια και τετοια, ειναι στα αρχιδια τους. Γκαστρωνονται με οποιον γουσταρουν
Α γειά σου!Γι'αυτό όλες με ρωτάνε αν έχω γυναίκα και παιδί;(Ή και γι'αυτό...)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom