Νέα

ΑλληλοΜαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fatonpoutso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 949
  • Εμφανίσεις 128K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ενας φιλος το εκανε συχνα οταν ηταν μικρος,
και του αρεσε πολυ απ οτι ελεγε...

...τελευταια τον συναντησα τυχαια ενα βραδυ στη Συγγρου
τυπε ειδες τι του εκανε η φοιτητικη ζωη?
του ανοιξε νεους οριζοντες
και αμεση επαγγελματικη αποκατασταση
αυτο δεν ειναι το νοημα των πανεπιστημιων? :grin:
 

foititisgiannena

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2013
Μηνύματα
118
Like
4
Πόντοι
1
Ρε φοιτητή, γκόμενα έχεις; Μάλλον όχι. Γιατί αν είχες και σε είχε ξεζουμίσει δεν θα σου περνούσε από το μυαλό να κάνεις κάτι τέτοιο. Και επειδή βαρέθηκες να την παίζεις μόνος σου, θέλεις κι ένα πιο ξεκούραστο :jerking: χέρι!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Βρες γκόμενα και θα δεις. Αλλιώς σε κλαίω, λίλας θα γίνεις!

έχω γκόμενα κ τα πάμε μια χαρά και στον σεξουαλικό τομέα!πειράζει δηλ που θέλω να δοκιμάσω και κάτι άλλο?δεν είναι όλα άσπρο ή μαύρο,δηλ αν κάνεις κάτι τέτοιο να καταλήξεις και υπέρτατος γκέι.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
έχω γκόμενα κ τα πάμε μια χαρά και στον σεξουαλικό τομέα!πειράζει δηλ που θέλω να δοκιμάσω και κάτι άλλο?δεν είναι όλα άσπρο ή μαύρο,δηλ αν κάνεις κάτι τέτοιο να καταλήξεις και υπέρτατος γκέι.
τυπε πως και δεν εχεις προτεινει καμια παρτουζα στην γκομενα? :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καλησπέρα παιδιά,πρώτη φορά γράφω εδώ και θέλω τη γνώμη σας.Είμαι στρέιτ αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω αλληλομαλακία,δηλαδή να παίξω με το πουλί άλλου κ αυτός με το δικό μου.Είμαι 21 και το σκέφτομαι εδώ και 1-2 χρόνια.Ποια είναι η γνώμη σας?το έχει δοκιμάσει κανείς??
η γνωμη μας ειναι να σεβεσαι τους θεσμους και τις παραδοσεις και να ανοιγεις το θεμα σου κυριακη.....


κατα τα αλλα ετσι ξεκινησε κι ο λιλας και ειδες που κατεληξε.....
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Όποιος θέλει να απαντήσει κάτι στα σοβαρά ας γράψει...
Αυτος ο αλλος ειναι συμφοιτητης σου? Και αν πανω στο αλληλοπαιξιμο σου τη παρει στο στομα και αρχισει να σε τσιμπουκωνει θα το δεχτεις? Κι αν σε παροτρυνει να κανεις και συ το ιδιο? Ετσι για πειραματισμο...
Γνωμη μου ειναι πως ειναι ΑΔΥΝΑΤΟ να μεινετε μονο στο αλληλοπαιξιμο και θα επακολουθησουν κι αλλα γιατι πολυ απλα ο ανθρωπος ειναι απο την φυση του περιεργος και ερευνητικος πανω στο σεξ. Οποτε θεωρησε το ως δεδομενο οτι δεν θα μεινετε εκει. Τωρα αμα το γουσταρεις καντο αλλα παραδεξου οτι εισαι και λιγο (εως πολυ) αμφι. Εμενα αν μου τον επαιζε αλλος απλα δεν θα μου σηκωνοταν, οποτε ειναι προφανες οτι εχεις κλιση...
 

Επισκέπτης
πες στο μικρακι το γκομενακι σου να σου κανει κολπα με κανα flesh light να νιωσεις το διαφορετικο-ξενικο αν καιγεσαι τοσο...αλλιως θες τα ξινα και το πας για Ηγουμενιτσα απο Πορτο Καγιο μερια..  
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
η γνωμη μας ειναι να σεβεσαι τους θεσμους και τις παραδοσεις και να ανοιγεις το θεμα σου κυριακη.....


κατα τα αλλα ετσι ξεκινησε κι ο λιλας και ειδες που κατεληξε.....
ο λιλας ξεκινησε πιο μικρος ρε τυπε :rolleyes:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Αυτος ο αλλος ειναι συμφοιτητης σου? Και αν πανω στο αλληλοπαιξιμο σου τη παρει στο στομα και αρχισει να σε τσιμπουκωνει θα το δεχτεις? Κι αν σε παροτρυνει να κανεις και συ το ιδιο? Ετσι για πειραματισμο...
Γνωμη μου ειναι πως ειναι ΑΔΥΝΑΤΟ να μεινετε μονο στο αλληλοπαιξιμο και θα επακολουθησουν κι αλλα γιατι πολυ απλα ο ανθρωπος ειναι απο την φυση του περιεργος και ερευνητικος πανω στο σεξ. Οποτε θεωρησε το ως δεδομενο οτι δεν θα μεινετε εκει. Τωρα αμα το γουσταρεις καντο αλλα παραδεξου οτι εισαι και λιγο (εως πολυ) αμφι. Εμενα αν μου τον επαιζε αλλος απλα δεν θα μου σηκωνοταν, οποτε ειναι προφανες οτι εχεις κλιση...
πολυ αναλυση για να του πεις με ομορφο τροπο οτι αρχισε να πουστευει...... :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ε ηταν ταλεντο ρε τυπε.....γιαυτο εξαφανιζει κουτσουρα και δεντρα ολοκληρα στον κωλο του σαν τον κοπερφιλντ......
σωστος τυπε
ενταξει ο γιαννοφοιτητης θελει πολλα καρβελια για να φτασει στα επιπεδα λιλα :rockon:
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • epic-facepalm.jpg
    epic-facepalm.jpg
    51,9 KB · Εμφανίσεις: 87

foititisgiannena

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2013
Μηνύματα
118
Like
4
Πόντοι
1
πολυ αναλυση για να του πεις με ομορφο τροπο οτι αρχισε να πουστευει...... :2funny:

όχι δεν είναι συμφοιτητής..πως είμαι αμφί απ τη στιγμή που ούτε έχω κάνει κάτι με άλλον αλλά ούτε μου σηκώνεται όταν βλέπω άντρες παρά μόνο γυναίκες?όλα αυτά τα σκέφτομαι πανω στις καύλες μου,όπως φαντασιώνονται πολλοί πολλά!γι'αυτό ρωτάω αν το έχει κάνει κανείς να μάθω αν του άρεσε!εκ του ασφαλούς όλοι λένε διάφορα!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
όχι δεν είναι συμφοιτητής..πως είμαι αμφί απ τη στιγμή που ούτε έχω κάνει κάτι με άλλον αλλά ούτε μου σηκώνεται όταν βλέπω άντρες παρά μόνο γυναίκες?όλα αυτά τα σκέφτομαι πανω στις καύλες μου,όπως φαντασιώνονται πολλοί πολλά!γι'αυτό ρωτάω αν το έχει κάνει κανείς να μάθω αν του άρεσε!εκ του ασφαλούς όλοι λένε διάφορα!
τυπε ο γλ ειναι χοντρανθρωπος :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom