Νέα

Alexia Rossi

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
πραγματικα μου ελεγε συμαινον συναγωνιστης της παλαιας φρουρας απο την παλε ποτε επιτροπη τον σοφων οπως την ελεγα εγω(τους οποιους ορισμενα μουνοπανα και ορισμενες καριολες τους καναν να μην ξαναγραψουν με τον εναν η αλλο τροπο)μου ελεγε οτι αν πας να δοκιμασεις παθητικο σφαζει στο γονοτα κυριολεκτικα η μανταμ
μου ελεγε χαρακτηριστικα δε οτι μαλλον δεν εχει ανακαληψη το λυπαντικο ακομη οποτε οσοι λατρεις τον βαρβαρων καταστασεων τις πισω πορτα σας προλαβετε
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
πραγματικα μου ελεγε συμαινον συναγωνιστης της παλαιας φρουρας απο την παλε ποτε επιτροπη τον σοφων οπως την ελεγα εγω(τους οποιους ορισμενα μουνοπανα και ορισμενες καριολες τους καναν να μην ξαναγραψουν με τον εναν η αλλο τροπο)μου ελεγε οτι αν πας να δοκιμασεις παθητικο σφαζει στο γονοτα κυριολεκτικα η μανταμ
μου ελεγε χαρακτηριστικα δε οτι μαλλον δεν εχει ανακαληψη το λυπαντικο ακομη οποτε οσοι λατρεις τον βαρβαρων καταστασεων τις πισω πορτα σας προλαβετε

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
πραγματικα μου ελεγε συμαινον συναγωνιστης της παλαιας φρουρας απο την παλε ποτε επιτροπη τον σοφων οπως την ελεγα εγω(τους οποιους ορισμενα μουνοπανα και ορισμενες καριολες τους καναν να μην ξαναγραψουν με τον εναν η αλλο τροπο)μου ελεγε οτι αν πας να δοκιμασεις παθητικο σφαζει στο γονοτα κυριολεκτικα η μανταμ
μου ελεγε χαρακτηριστικα δε οτι μαλλον δεν εχει ανακαληψη το λυπαντικο ακομη οποτε οσοι λατρεις τον βαρβαρων καταστασεων τις πισω πορτα σας προλαβετε

νικολα αυτη δεν ειναι σε ενα βιντεακι που εχωσε κατι μπουφλες σε ενανε κατω απο το σπιτι της? :think: :think:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
νικολα αυτη δεν ειναι σε ενα βιντεακι που εχωσε κατι μπουφλες σε ενανε κατω απο το σπιτι της? :think: :think:
δεν το εχω δει γιατρε αν το δω θα σου πω
υπηρξα τακτικος πελατης της στο παρελθον οποτε ισως καταλαβω
συν οτι ηταν η πρωτη τρανς που πηγε ο αλεφαντος απο την πιατσα οποτε ειναι ιστορικης σημασιας για μενα σημειο αναφορας :grin:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
δεν το εχω δει γιατρε αν το δω θα σου
υπηρξα τακτικος πελατης της στο παρελθον οποτε ισως καταλαβω
συν οτι ηταν η πρωτη τρανς που πηγε ο αλεφαντος απο την πιατσα οποτε ειναι ιστορικης σημασιας για μενα σημειο αναφορας

δες το γιατι ειναι δυο τους φωναζει και μετα χωνει και μια ξεγυρισμενη στον εναν  :grin:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
πραγματικα μου ελεγε συμαινον συναγωνιστης της παλαιας φρουρας απο την παλε ποτε επιτροπη τον σοφων οπως την ελεγα εγω(τους οποιους ορισμενα μουνοπανα και ορισμενες καριολες τους καναν να μην ξαναγραψουν με τον εναν η αλλο τροπο)μου ελεγε οτι αν πας να δοκιμασεις παθητικο σφαζει στο γονοτα κυριολεκτικα η μανταμ
μου ελεγε χαρακτηριστικα δε οτι μαλλον δεν εχει ανακαληψη το λυπαντικο ακομη οποτε οσοι λατρεις τον βαρβαρων καταστασεων τις πισω πορτα σας προλαβετε
δεν το εχω δει γιατρε αν το δω θα σου πω
υπηρξα τακτικος πελατης της στο παρελθον οποτε ισως καταλαβω
συν οτι ηταν η πρωτη τρανς που πηγε ο αλεφαντος απο την πιατσα οποτε ειναι ιστορικης σημασιας για μενα σημειο αναφορας :grin:


Μόνο μην πέις πως σαν πρωτάρης κάθισες και σε  :fuck1: :fuck2:"εσφαξε"  :pipa3: στα γόνατα... και χωρίς βαζελίνα...  :(
 

tslov3r

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
109
Like
4
Πόντοι
1
γιατι δεν μπαινεις στον κοπο να πας να την επισκεφθεις εσυ και να μας πεις τι δικη σου εμπειρια??

Πολύ απλά γιατί μου λείπουν δυο βασικοί παράγοντες:
1)Ο χρόνος (μιας και δεν είμαι από Θεσσαλονίκη
2)Χρήμα για πέταμα, άλλωστε αυτός δεν είναι ο λόγος ύπαρξης του site η πληροφόρηση για την αποφυγή δυσάρεστων εκπλήξεων….
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
Πολύ απλά γιατί μου λείπουν δυο βασικοί παράγοντες:
1)Ο χρόνος (μιας και δεν είμαι από Θεσσαλονίκη
2)Χρήμα για πέταμα, άλλωστε αυτός δεν είναι ο λόγος ύπαρξης του site η πληροφόρηση για την αποφυγή δυσάρεστων εκπλήξεων….
ελα μωρε ενα ταξηδακι ειναι τη θα παθεις τραβα να μας πεις κ μας που δεν προκετε να παμε
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

tslov3r

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
109
Like
4
Πόντοι
1
ελα μωρε ενα ταξηδακι ειναι τη θα παθεις τραβα να μας πεις κ μας που δεν προκετε να παμε

Το ότι θα το κάνω το ταξιδάκι… το θέμα είναι να πάρω καμιά πληροφορία για να μην την πατήσω!!!
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
παντως εχε υπ οψιν οτι τα υδραυλικα της ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ  :zfuck: :zfuck:

[size=10pt]Kαι πολυ καλα μαλιστα μπορω να πω. με λιγα λογια φιλε μου εσυ που ρωτας (οχι εσυ μιχαλη μου) αν εισαι παθητικος θα σε ξεκωλιασει και με το παραπανω . αν εισαι ενεργετικος παλι καλα θα περασεις μιας και εχει μια ιδιαιτερα σφιχτη τρυπουλα. εγω περασα καλα σε και τα 2 επιπεδα. πολυ καλο παιδι. πραγματικα φιλοτιμο και αξιζει τα λεφτα της. ανετη σοβαρη καθαρη με ανεση χρονου προσγειωμενη και φυσικα σωστη επαγγελματιας. φιλικοτατη και ευγενικη. σέβεται τον πελατη . Αυτα τα λιγα[/size]
 

tslov3r

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
109
Like
4
Πόντοι
1
Κάποιος με μάτιασε…. :headbang: :headbang: :headbang:
Ακυρώνεται το ταξιδάκι, δυστυχώς, προσωπικοί λόγοι δεν μου επιτρέπουν να λείψω!
Πάντως θα είναι η πρώτη επιλογή όταν μου δοθεί η ευκαιρία να βρεθώ στη συμπρωτεύουσα :rockon:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
λογικά θα ξανακατέβει Αθήνα   :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom