Νέα

Alexander sauna

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimy jump
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 296
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
απόλυτε, αγόρι μου, γιατί πάντα το πάτε στα άκρα; χάθηκε ένα ωραίο μικρού μεγέθους εσώρουχο ή  που να αναδεικνύει το περιεχόμενο, να καλλιεργεί το υπέροχο ανάγλυφο του πακέτου του πέους που κοιμάται με τη συντροφιά του όσχεου;
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
τυπε θα προτεινες μια σεξουαλικη απελευθερωση δηλαδη?
δικε μου πολιτικα που ανηκεις?
σε καποιο κομμα?

απόλυτε, πολύ σωστά συνδέεις τη σεξουαλικότητα και την πολιτική. Δεν είναι τυχαίο ότι ο έρωτας ανδρών είναι για το πυρ το εξώτερον ενώ οι λεσβίες στο λεσβιακό της τσόντας μας καυλώνουν.
Ναι, δεν πιστέυω σε σεξουαλικά στρατόπεδα και θεωρώ ότι είναι απλά μια κατασκευή και μια προπαγάνδα με συγκεκριμένους στόχους.
Ναι είμαι υπέρ της σεξουαλικής ελευθερίας και της έκφρασης, φτάνει να μπορεί να συνάγεται η συναίνεση των συμμετεχόντων και να μην εκβιάζεται η θέλησή τους.
Οι πολιτικές μου πεποιθήσεις δεν είναι τους παρόντος να δηλωθούν. Εξάλλου ο καθένας είναι αυτό που οι άλλοι καταλαβαίνουν από τις πράξεις του (στην περίπτωσή μας από τα λεγόμενα)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε θα προτεινες μια σεξουαλικη απελευθερωση δηλαδη?
δικε μου πολιτικα που ανηκεις?
σε καποιο κομμα?

απόλυτε, πολύ σωστά συνδέεις τη σεξουαλικότητα και την πολιτική. Δεν είναι τυχαίο ότι ο έρωτας ανδρών είναι για το πυρ το εξώτερον ενώ οι λεσβίες στο λεσβιακό της τσόντας μας καυλώνουν.
Ναι, δεν πιστέυω σε σεξουαλικά στρατόπεδα και θεωρώ ότι είναι απλά μια κατασκευή και μια προπαγάνδα με συγκεκριμένους στόχους.
Ναι είμαι υπέρ της σεξουαλικής ελευθερίας και της έκφρασης, φτάνει να μπορεί να συνάγεται η συναίνεση των συμμετεχόντων και να μην εκβιάζεται η θέλησή τους.
Οι πολιτικές μου πεποιθήσεις δεν είναι τους παρόντος να δηλωθούν. Εξάλλου ο καθένας είναι αυτό που οι άλλοι καταλαβαίνουν από τις πράξεις του (στην περίπτωσή μας από τα λεγόμενα)
τυπε ποιο κομμα θα ψηφισεις?
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Και εδώ θα επανέλθω στο θέμα σάουνες: Είναι άσχημα να θέλει κάποιος να δει και να εξερευνήσει ένα χώρο; Πάει βλέπει και αν του αρέσει κάθεται, αν δε γουστάρει φεύγει. Μάλιστα θα έλεγα ότι επειδή πολλοί έχουν αναστολές και τον αρχέγονο φόβο του αρσενικού που σκέφτεται μη βγει λιγότερο άντρας από κει μέσα, να πάει κάποιος και να ξαναπάει και θα δει ότι δεν κυκλοφορούν τέρατα της κολάσεως, αλλά ίσως ο συνεργάτης του, ο γείτονάς του κλπ, άνθρωποι, δηλαδή, απλοί (όμορφοι, άσχημοι, αγενείς, διακριτικοί).
Μή φοβάστε σε έναν κλειστό χώρο, αν σας προσεγγίσουν και δεν θέλετε, απομακρύνεστε. Κανείς δε βιάζει κανέναν εκεί.
Κι άν καυλώσετε και τον δώσετε σε κανέναν, δεν έγινε και τίποτα και δεν βαφτίζεστε και gay από μια εμπειρία (ή και δύο ή και τρεις κλπ)
Η καύλα και η ηδονή δεν έχουν προσανατολισμό. Θα σας το λέω συχνά για να μείνει και σε κάποιους.....
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Κανένα κόμμα δεν πρεσβεύει τη σεξουαλική ελευθερία και κανένα κόμμα δεν έχει μιλήσει ανοιχτά και έμπρακτα για το σοβαρό ζήτημα της διευθέτησης της συμβίωσης ατόμων του ίδιου φύλου.
Δε με νιάζει ο γάμος με πυροτεχνήματα μάγκες, αλλά ένα σύμφωνο σε συμβολαιογράφο για να εξασφαλίζεται ο σύντροφός μου, αυτό θα το ήθελα. Και κανένα κόμμα δε γουστάρει κατά βάθος, γιατί φοβάται την μήνιν του παπαδαριού και της σκοτεινής αντίδρασης (οι μεν θέλουν την αποκλειστικότητα στην "ειδωλολατρική συνήθεια" και οι δε το απορρίπτουν σαν "αφύσικο" και οτι "δεν είναι του παρόντος έχουμε άλλα πιο σοβαρα ζητήματα").
Ποιούς θέλεις να ψηφίσω, λοιπόν, τους δημίους μου, που όταν είναι να χασκογελάσουν υπάρχω, αλλά όταν είναι να μου αναγνωρίσουν το αυτονόητο δικαίωμα στη σεξουαλική ελευθερία γυρίζουν την πλάτη, γιατί δεν τους αφορά.....
Κάποιος μίλαγε για "κουσούρια" και όλοι γνώριζαμε ότι ασκούσε και αυτός το ίδιο "κουσούρι"
Και κάποιον άλλον τον πάντρεψαν, έκανε και με το στανιό παιδιά και πάλι του τραβούσαν το παντζάκι, γιατί δεν είχε αρχίδια να πει : "Ναι, ρε μάγκες, τον παίρνω"
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΥΓ. το ωραιώτερο σχόλιο το άκουσα από τον νυν Δήμαρχο Αθήνας, όταν ένας δημοσιογράφος τον στρίμωξε που επέτρεψε και υπέθαλψε το περισυνό gay pride.
Είπε λοιπόν " η ελληνική κοινωνία δεν είναι συντηρητική κοινωνία, είναι υποκριτική κοινωνία" και είχε δίκιο.....καλή Κυριακή, μάγκες, σε όλους!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εδώ κολλάει το σχόλιο:
ε, ρε πούστη μου τι γίνεται στον κόσμο....
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
άλλη μαλακία και αυτή στη νέα μόδα (εκτός από τα ξυρισμένα γενν όργανα) : βερμούδες σχεδόν μέχρι τον αστράγαλο και από μέσα σώβρακο κατά κανόνα μιας επώνυμης μάρκας με φαρδύ λάστιχο για να φαίνεται από μακριά και να σφίγγει ανθυγειινά περισσότερο.
Αχχ μόδες συντηρητικές και αντιαισθητικές... σε λίγο θα μας λανσάρουν παπούτσι με κάλτσα  για τη θάλασσα....και θα υπάρχουν τα fashion victims που θα το κάνουν....
πεστα δικε μου!!!!εγω ειμαι παραδοσιακος,σωβρακο τυπου μινερβα απο την λαικη ασπρο,φουντα τα παπαρια και πουκαμισο ανοιχτο με την τριχαρα εξω και την καδενα πρωτη μουρη
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
πεστα δικε μου!!!!εγω ειμαι παραδοσιακος,σωβρακο τυπου μινερβα απο την λαικη ασπρο,φουντα τα παπαρια και πουκαμισο ανοιχτο με την τριχαρα εξω και την καδενα πρωτη μουρη
Ο Νεοκλης ειναι ωραιος τυπος.
 

Επισκέπτης
πεστα δικε μου!!!!εγω ειμαι παραδοσιακος,σωβρακο τυπου μινερβα απο την λαικη ασπρο,φουντα τα παπαρια και πουκαμισο ανοιχτο με την τριχαρα εξω και την καδενα πρωτη μουρη
Με το ανοιγμα στο πλάι τύπε,να χαϊδεύεις τον τζουτζούκος σου αλά Ναπολέων.
Ελπίζω στην καδένα να είναι περασμένος κι ο βαφτιστικός σταυρός.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Με το ανοιγμα στο πλάι τύπε,να χαϊδεύεις τον τζουτζούκος σου αλά Ναπολέων.
Ελπίζω στην καδένα να είναι περασμένος κι ο βαφτιστικός σταυρός.
εετσι!!!!σε βρισκω σωστο δικε μου
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
πεστα δικε μου!!!!εγω ειμαι παραδοσιακος,σωβρακο τυπου μινερβα απο την λαικη ασπρο,φουντα τα παπαρια και πουκαμισο ανοιχτο με την τριχαρα εξω και την καδενα πρωτη μουρη
Εσυ και ο Μπομπ Σφουγγαρακης...

spongebobunderwear.gif
 

vitruvian

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι να σας πω να καυλωσετε, αφού όλοι δηλώνετε ετερο και δεν σας ενδιαφέρει το θεμα. Οι αντρες που μου αρέσουν ποικίλουν στο στυλ.....
 

Moby_Dick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
0
άλλη μαλακία και αυτή στη νέα μόδα (εκτός από τα ξυρισμένα γενν όργανα) : βερμούδες σχεδόν μέχρι τον αστράγαλο και από μέσα σώβρακο κατά κανόνα μιας επώνυμης μάρκας με φαρδύ λάστιχο για να φαίνεται από μακριά και να σφίγγει ανθυγειινά περισσότερο.
Αχχ μόδες συντηρητικές και αντιαισθητικές... σε λίγο θα μας λανσάρουν παπούτσι με κάλτσα  για τη θάλασσα....και θα υπάρχουν τα fashion victims που θα το κάνουν....

Το ξέρω ότι είναι λίγο εκτός θέματος, αλλά αυτό με την βερμούδα στη σάουνα το έχω δει εδώ στην Αγγλία. Σε μικτή σάουνα, που δεν επιτρέπει το γαμήσι (σε πετάνε έξω έτσι και συμβεί κάτι, μπορεί να καλέσουν την αστυνομία), αλλά με τα περισσότερα άτομα γυμνά ή φορώντας Speedo (οι άντρες) ή το κάτω μέρος από μπικίνι (οι γυναίκες) σκάει τύπος στο δωμάτιο του ατμού με την πετσέτα τυλιγμένη γύρω από τη μέση και από κάτω να φαίνεται η βερμούδα μέχρι τη μέση της γάμπας! Το τι γέλιο έριξα εκείνη την ημέρα δεν περιγράφεται!
 

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
Οσοι σχολιαζουν μονο για να ειρωνευτουν με βγαζουν απο τα ρούχα μου :headbang: (οχι οτι ηθελα και πολυ)
 

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Πήγα είδα, ρώτησα και έμαθα.
Ισόγειο με μπαρ και κήπο και μίνι μαγαζάκι με εσώρουχα προς πώληση.
Υπόγειο οπού μπαίνεις γυμνός, πολύ χαμηλός φωτισμός και δωσε.. επίσης δωμάτιο για μασάζ.
Ημιώροφος με 5-6 πριβέ καμπίνες, ντουζ, τουαλέτα και ίντερνετ corner.
Πρώτος όροφος αποδυτήρια, ντουζ, τουαλέτα, σάουνα, τζακούζι, ξαπλώστρες.
Δεύτερος όροφος πολλά δωματιάκια για γαμησι, δωμάτιο για τσοντομαλακια και άλλα περίεργα, ντουζ, τουαλέτα.
Τρίτος όροφος μεγάλο steam room, δηλαδή δωμάτιο ατμού με θέσεις για να αράξεις και καβάτζες για γαμήσι, σάουνα, ντουζ, τουαλέτα.

Είσοδος 15 εύρω, οπού σου δίνουν πετσέτα παντόφλες και προφυλακτικό. Όλα πεντακάθαρα. Διάρκεια παραμονής όση ώρα θέλεις. Είσοδος μονό για άντρες. Ηλικίες 18-60+


 

Συνημμένα

  • flors.jpg
    flors.jpg
    113,9 KB · Εμφανίσεις: 224

BlueBlood

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Gay κυριλέ και καλά, γαμηστρώνας Ευρωπαϊκών προδιαγραφών. Βλέπεις από πιτσιρικάκια (20+ έως πουράκια 65+).
Το κοινό στη συντριπτική πλειοψηφία είναι Έλληνες γυμναστηριάκηδες που είναι βασίλισσες που ψάχνουν τον γκόμενο του περιοδικού με το αλαβάστρινο και τέρμα αναβολισμένο σώμα τύπου φέτες. Περιφέρονται ως άλλα ζόμπι, κοιτάνε ξανακοιτάνε και μετά φεύγουν. Σε κοιτώ με κοιτάς και μετά σιωπή.
Κίνηση δεν κάνει σχεδόν ποτέ κανείς εκτός από ελάχιστες εξαιρέσεις που θυμούνται ότι, το να είσαι gay δεν σε καθιστά και λιγότερο άνδρα, άρα και κυνηγό. Γιατί οι άνδρες ανεξαρτήτως σεξουαλικού προσανατολισμού είμαστε κυνηγοί.
Πολλά κόμπλεξ, ύφος πολλών καρδιναλίων που σε σκανάρει από δάχτυλα ποδιού έως τριχωτό κεφαλής και τούμπαλη.
Χαρακτηριστική αγένεια είναι η εξής:
Στην Αλεξάντερ υπάρχει ένα ξύλινο δωμάτιο σάουνας όπου κάθεσαι για να λιώσεις.
Οπότε τι κάνουν, ανοίγουν πόρτα, σε σκανάρουν και αν δεν τους αρέσεις ξαναβγαίνουν! Και αυτό σε διάστημα 5 δευτερολέπτων! Ανοίγω, κοιτάω, ρίχνω βλέμμα απόρριψης και κλείνω πόρτα επιδεικτικά! Η υπέρτατη αγένεια και ξεφτίλα.
Επειδή έχω πάει σε σάουνες εξωτερικού απλώς καμία σχέση. Θλίβομαι που είναι έτσι μερίδα Ελλήνων gay. Σε σάουνα εξωτερικού, με το που κοιταχτείς με κάποιον, έρχεται και μιλάει κανονικά. Επίσης ο κόσμος εκεί στη σάουνα πάει για φάση. Ούτε για να γίνει κριτικός επιτροπής, ούτε να χασκογελάσει και να απορρίψει κάποιον επειδή του πετάει μια τρίχα. Ούτε για να περάσει κάποιον στην επόμενη φάση.
Τι άλλο; από καθαριότητα καλή είναι για Ελληνικά δεδομένα, το προσωπικό μια χαρά κατά τ'άλλα.
Όλο αυτό έρχεται σε αντίθεση με τις πιάτσες που αν και από πολλούς gay θεωρούνται κατακριτέες, είναι πιο άμεσες και σωστές.
Όσοι πάνε πιάτσες δεν θέλουν να χαριεντιστούν ούτε ψάχνουν τον Απόλλωνα σε συσκευασία νεοέλληνα. Πάνε για ΦΑΣΗ.
ΑΝΤΕ ΞΕΚΟΛΙΣΤΕ ΛΙΓΟ. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom