Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Ρε τύπε ακραίο μου ακούγεται, αλλά ας πει κάποιος που ξέρει. Εγώ απόσχω από το μαγαζί ένα χρόνο αν και νταραβερίζομαι με ρωσάκι που δουλεύει εκεί.
 

Επισκέπτης
Ρε τύπε ακραίο μου ακούγεται, αλλά ας πει κάποιος που ξέρει. Εγώ απόσχω από το μαγαζί ένα χρόνο αν και νταραβερίζομαι με ρωσάκι που δουλεύει εκεί.
den ksero to stage name tis kardia mou
ουτε παω γενικα στριπτιτζαδικα
απλα απο περιεργια  :grin:

στο εν λογο μαγαζι πηδας στα πριβε;
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: σωστόςςςςςςςςςςςςςς
Όχι τύπε δεν υπάρχει καν πριβέ βασικά, άσπειλη και αμόλυντη, άντε παντρέψουμε αγορίνα να γαμήσουμε  :grin:
:2funny: :2funny: :2funny:
ειναι γρια ρε φιλε για μενα
λυση αναγκης μεταξυ των ταξιδιων μου  ;)
την ειχα γνωρισει συπτωματικα σε μια παρτουζα (μου την ειχε φερει ενα ρωσσιδακι που εβγαινα τοτε) :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Καλά επειδίς εγώ έχω σοβαρό σκοπό και μπορεί να χαθεί η ερώτηση με τις τζιβιτζιλιές σου την επικαιροποιώ:

Μπορεί κάποιος μάγκας που έχει πάει πρόσφατα να παραθέσει το ρόστερ των ρουμάνων στο μαγαζί; Ευχαριστώ.

 

Επισκέπτης
Καλά επειδίς εγώ έχω σοβαρό σκοπό και μπορεί να χαθεί η ερώτηση με τις τζιβιτζιλιές σου την επικαιροποιώ:

Μπορεί κάποιος μάγκας που έχει πάει πρόσφατα να παραθέσει το ρόστερ των ρουμάνων στο μαγαζί; Ευχαριστώ.
k08.gif
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
Καλά επειδίς εγώ έχω σοβαρό σκοπό και μπορεί να χαθεί η ερώτηση με τις τζιβιτζιλιές σου την επικαιροποιώ:

Μπορεί κάποιος μάγκας που έχει πάει πρόσφατα να παραθέσει το ρόστερ των ρουμάνων στο μαγαζί; Ευχαριστώ.
θα σου πω οσες μου ρχονται
σονια αλινα
ρενατα
γκαμπριελα
για τις αλλες δεν ειμαι σιγουρος οποτε ας μην πω καμια μαλακια
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
22
Like
2.027
Πόντοι
1.796
θα σου πω οσες μου ρχονται
σονια αλινα
ρενατα
γκαμπριελα
για τις αλλες δεν ειμαι σιγουρος οποτε ας μην πω καμια μαλακια

Προσθέτω και άλλες ..
μικαέλα
έρικα η κριστίνα
μανουέλα...κόπελα που κάνει show...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Ευχαριστώ για την προσπάθια παιδιά, δεν άκουσα αυτά που ήθελα να ακούσω βέβαια αλλά αρκεί η πρόθεση  :grin:
 

BronxNY

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
10
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Τι ώρα ξεκινούν τυπικά τα show?
Τελευταία φορά που πήγα ήταν κατα τις 1-1.30 και αν θυμάμαι καλά είχα χάσει ενα-δυο "εργα" στην σκηνή.
 

polwnos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2010
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Φήμες λένε ότι το Αλκατραζ δεν είναι πλέον Αφραπαζ.. Ράδιο αρβύλα;  λεω να περάσω αυτές τις μέρες να τσεκάρω μιας κ δεν έκατσε λίγες μέρες πριν το μπατσελορ.
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Φήμες λένε ότι το Αλκατραζ δεν είναι πλέον Αφραπαζ.. Ράδιο αρβύλα;  λεω να περάσω αυτές τις μέρες να τσεκάρω μιας κ δεν έκατσε λίγες μέρες πριν το μπατσελορ.
Γιατι ποτε ηταν Αφραπαζ???
 

Ksebidomenos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Έχω ακούσει ότι στο alcatraz έχει γίνει μόδα και πηγαίνουν ζευγαράκια ακόμα και γυναικοπαρέες ή γενικά μεικτές παρέες. Ισχύει?
Υπάρχει κανένα άλλο strip club που να τραβάει τέτοιο κόσμο?
 

Ksebidomenos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Έχω ακούσει ότι στο alcatraz έχει γίνει μόδα και πηγαίνουν ζευγαράκια ακόμα και γυναικοπαρέες ή γενικά μεικτές παρέες. Ισχύει?
Υπάρχει κανένα άλλο strip club που να τραβάει τέτοιο κόσμο?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Έχω ακούσει ότι στο alcatraz έχει γίνει μόδα και πηγαίνουν ζευγαράκια ακόμα και γυναικοπαρέες ή γενικά μεικτές παρέες. Ισχύει?
Υπάρχει κανένα άλλο strip club που να τραβάει τέτοιο κόσμο?

Ναι το κινκυ και το λιντο...Αλλά όχι αυτό που γίνεται στο άλκα!
 

Ksebidomenos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ωραίος! Θα γίνει καμιά βόλτα να δούμε τι παίζει ;)
 

tonydeus

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παίδες,σόρρυ που ρωτάω εδώ,αλλά μιας και τα έχει ο ίδιος,θέμα για το Wall Strip δεν υπάρχει;Πέρασα απόψε και πέρασα γαμηστερά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom