Νέα

Ακάποτο με πουτάνα. Δεν φοβάται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Galb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ακάποτο με πουτάνα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 75 35,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 138 64,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    213

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.713
Κριτικές
28
Like
2.452
Πόντοι
6.265
Παντως κακα τα ψεμματα καμια σχεση το "ακαπακοτο" με το "ελευθερο"(δεν λεω οτι ειμαι υπερ να γινεται με τις "ιεροδουλες"
καλυτερα να αντικατασταθει μαλιστα απο footjob ;)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
αλλά θα μου πείτε ρε παιδιά... εάν τύχει σε κάποιον καμιά
ξεπέτα, one night stand κλπ... δεν θα κάνει ακάποτο ή να της κάνει γλυφομούνι;;
που ξέρει τι έκανε πριν;;
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.153
Κριτικές
5
Like
58.677
Πόντοι
12.056
Παντως χωρις πλακα τωρα...οι κυνδυνοι ειναι πολλοι...
Ειδικα αμα εισαι ελευθερας βοσκης αρσενικο δεν ξερεις απο που θα σου ερθει...
Αλλα βεβαια το κακο με εμας τους αντρες ειναι οτι εχουμε 2 εγκεφαλους και οταν αιματωνετε ο κατω, ο πανω χτυπαει πιρρακια..οποτε προσοχη παντου και παντα..!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
καποια πραγματα ,οπως το ακαποτο,το κανουμε μονο με τις γυναικες μας!!
Ε, ναι!

Αφού είμαστε βέβαιοι με πόσους έχει πάει (μωρό μου είσαι η τρίτη μου σχέση) πριν από εμάς. Δεν είμαστε?

Και τους έχουμε γνωρίσει προσωπικά και είμαστε βέβαιοι πως είναι υπευθυνα άτομα και τους έχουμε ζητήσει να μας δώσουν τις τελευταίες τους αιματολογικές εξετάσεις. Δεν τους το ζητήσαμε?

Και είμαστε βέβαιοι πως η γυναίκα μας δεν σταματάει σε κανένα μοτέλ με κάποιον από το γραφείο για ένα γρήγορο, πριν περάσει να πάρει τα παιδιά από το σχολείο. Δεν είμαστε βέβαιοι?

...εεεεε? Πως είπατε?

Καλά είναι αυτά που λες warhol, και συμφωνώ κι σε στηρίζω. Αλλά... υπάρχει ΠΑΝΤΑ ένα "αλλά"!
 

ilvara

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
41
Like
4
Πόντοι
0
Παντως κακα τα ψεμματα καμια σχεση το "ακαπακοτο" με το "ελευθερο"(δεν λεω οτι ειμαι υπερ να γινεται με τις "ιεροδουλες"
καλυτερα να αντικατασταθει μαλιστα απο footjob ;)

Καλη ιδεα!! Αλλα πρεπει να αξιζουν τα ποδια της τυπισσας...
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
ναι αλλα αν εσυ εισαι καθαρος και κολησης τιποτα παρασιμα απο τη γυναικα σου την εστηλες αδιαβαστη και ολα καλα(λεμε τωρα)ενω αν την κολλησης εσυ τοτε τρεχα, ολοι θα ειναι εναντιον σου
 

ilvara

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
41
Like
4
Πόντοι
0
Ειμαι υπερ του ακαποτου 1) Οταν ειμαι πεντακαθαρος στην περιοχη μου, 2) Ειμαι σε καλο "μαγαζι" που δεν φερνει οτι να 'ναι  3) Μετα την "πραξη" να πας να πληθεις καλα... τι τα εχουν τα γαμημενα τα "λουτρα" μεσα? (εννοειται δεν εχουν ολα τα μαγαζια "λουτρα" αλλα θα προτιμησω τα μαγαζια που εχουν χωρις συζητηση κι ας πληρωσω παραπανω) 4) επειδη τα dark lights που εχουν εκει δεν μπορεις να δεις καλα το χαμογελο της γκομενας μπορεις να δεις ποσο λευκα ειναι τα δοντια της... τουτεστιν οσο πιο λευκα φενονται τοσο το καλυτερο διοτι εν γενει φροντιζει και λιγο τα δοντια της (βεβαια θα μου πειτε "κι στα δοντια τα πισω εχει κατι κουφαλες "ΝΑ", τι γινεται?" δεν εχω απαντηση....)

Τωρα τι να σας πω.... Ειναι αν σου τυχει. Να φτασουμε δηλαδη σε σημειο να περνουμε μαζι μας ενα στοματικο διαλυμα που σκοτωνει σχεδον οτι μικροβιο υπαρχει και λεμε στην γκομενα... "Κανε λιγα μπουκωματα και γαργαρες με αυτο και μετα ελα να με γλυψεις" ?? :uglystupid:

:2funny:




 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Φιλε ilvara, αυτά που γράφεις λυπάμαι αλλά είναι εντελώς ανυπόστατα. Απορώ για το iq ορισμένων. Και το λέω χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν. Στο "καλό μαγαζί" ξέρεις εσύ αν πηγαίνει κάποιος που μπορεί να έχει κάποια αρρώστια? 'Η πιστεύεις ότι αν μολυνθείς από κάτι, αν πλυθείς μετά θα φύγει η ασθένεια?! Ή μήπως μια καλή οδοντοστοιχία σημαίνει και υγεία? Και δεν είναι μόνο το aids. Είναι και πολλές άλλες ασθένειες που μπορεί να αρπάξεις. Μπορεί όχι θανατηφόρες, όπως μερικές περιπτώσεις aids, αλλά σίγουρα ασθένειες που θα σε ταλαιπωρήσουν. Λίγη προσοχή και λιγότερη επιπολαιότητα σ' αυτά που γράφουμε δεν βλάπτει.
 

ilvara

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
41
Like
4
Πόντοι
0
Τοτε για να εισαι μεσα.... Ψεκασου με αντισυπτικα, φορα καποτα και μακρια απο ακοποτες πιπες....
Αυτη ειναι η αποψη που ειπα προηγουμενος. Αλλα οταν λες για i.q και οι περισσοτεροι υπερβαλλουμε και τρομοκρατουμε τον καθενα λεγοντας για ενα σορω αρρωστιες που μεταδιδονται με το στομα ειναι και αυτο αφελεια την στιγμη που δεν εχει καποιος μιλησει ποτε με εργαστηριακο μικροβιολογο ουτε με γιατρους.

 

Επισκέπτης
ακαποτο ποια με τιποτα.8 φορες το εκανα και νομιζα οτι ηταν το ποιο καυλοτικο στο σεξ.την 9η φορα πηρα το παρασιμο (βλεννορια)και μου εφυγε η μαγκια ολη.ολη την ωρα ετσουζε και ετρεχε το πΟΥ___ μου.και ευτηχος δεν εκανα τιποτα με την γυναικα μου.ασχημη εμπειρια και δεν αξιζει να ρισκαρης.ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Πόσες φορές έχω ακούσει αυτήν την ιστορία...άραγε;
Αυτό ακριβώς που περιγράφει το παλικάρι είναι η ουσία της συζήτησης αυτής.
Δεν μίλησα ποτέ για υστερίες και το τι κάποιος θα κάνει σε μία μόνιμη σχέση. Αλλά αν δεν κάνω λάθος σε οικους ανοχής και στους εν λόγω χώρους, οι ιερόδουλες, έχρονται σε επαφή με αρκετούς απο εσάς καθημερινώς, γεγονός που είναι απόλυτα αληθές. Πολύ δύσκολα μια  καθημερινή κοπέλα δεν μπορεί να φτάσει αυτό το ποσοστό εκτός και εάν εκδίδεται. 
Εν πάσει περιπτώσει λίγη προσοχή δεν βλάπτει.
 

Επισκέπτης
Ειμαι υπερ του ακαποτου 1) Οταν ειμαι πεντακαθαρος στην περιοχη μου, 2) Ειμαι σε καλο "μαγαζι" που δεν φερνει οτι να 'ναι  3) Μετα την "πραξη" να πας να πληθεις καλα... τι τα εχουν τα γαμημενα τα "λουτρα" μεσα? (εννοειται δεν εχουν ολα τα μαγαζια "λουτρα" αλλα θα προτιμησω τα μαγαζια που εχουν χωρις συζητηση κι ας πληρωσω παραπανω) 4) επειδη τα dark lights που εχουν εκει δεν μπορεις να δεις καλα το χαμογελο της γκομενας μπορεις να δεις ποσο λευκα ειναι τα δοντια της... τουτεστιν οσο πιο λευκα φενονται τοσο το καλυτερο διοτι εν γενει φροντιζει και λιγο τα δοντια της (βεβαια θα μου πειτε "κι στα δοντια τα πισω εχει κατι κουφαλες "ΝΑ", τι γινεται?" δεν εχω απαντηση....)

Τωρα τι να σας πω.... Ειναι αν σου τυχει. Να φτασουμε δηλαδη σε σημειο να περνουμε μαζι μας ενα στοματικο διαλυμα που σκοτωνει σχεδον οτι μικροβιο υπαρχει και λεμε στην γκομενα... "Κανε λιγα μπουκωματα και γαργαρες με αυτο και μετα ελα να με γλυψεις" ?? :uglystupid:

:2funny:
Πάρε να έχεις
consequences1.jpg
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Τοτε για να εισαι μεσα.... Ψεκασου με αντισυπτικα, φορα καποτα και μακρια απο ακοποτες πιπες....
Αυτη ειναι η αποψη που ειπα προηγουμενος. Αλλα οταν λες για i.q και οι περισσοτεροι υπερβαλλουμε και τρομοκρατουμε τον καθενα λεγοντας για ενα σορω αρρωστιες που μεταδιδονται με το στομα ειναι και αυτο αφελεια την στιγμη που δεν εχει καποιος μιλησει ποτε με εργαστηριακο μικροβιολογο ουτε με γιατρους.

Το Πανεπιστήμιο του Columbia, έχει πολύ καλό ενημερωτικό σάιτ γι' αυτά τα θέματα στο οποίο γράφουν γιατροί. Στο λίνκ εξηγεί μερικές μόνο από τις ασθένειες που μπορεί να πιάσεις από στοματικό σέξ.

 

pappios

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδία έχω μία μεγάλη απορία.Λοιπόν άντε κάποιοι φοβούνται να τους κάνει η πουτάνα ακάποτο για να μην κολλήσουν τίποτα.Η πουτάνα δεν φοβάται να κάνει ακάποτο στον καθένα?Αυτή δεν φοβάται μην κολλήσει τίποτα?Μου μυρίζει κάτι ύποπτο εδώ..  :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid:
Λοιπόν όταν πάτε σε ένα μπουρδέλο και ακούτε άκαποτο αυτό σημαίνει ότι η πουτάνα έχει κάποια άρρώστια και προσπαθεί να την μέταδωσει για να έκδικηθει τους μάλακες άντρες όπως λέει. Γι αυτό ποτέ ακάποτο με μια που την γάμανε 40-50 άγνωστοι κάθε μέρα πακιστανοί αλβανοί αιγύπτιοι μπαγκλαντεσιανοί και κάθε λογης βρομιάρηδες!
 

paterjohn

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
603
Like
0
Πόντοι
6
Ρε παιδία έχω μία μεγάλη απορία.Λοιπόν άντε κάποιοι φοβούνται να τους κάνει η πουτάνα ακάποτο για να μην κολλήσουν τίποτα.Η πουτάνα δεν φοβάται να κάνει ακάποτο στον καθένα?Αυτή δεν φοβάται μην κολλήσει τίποτα?Μου μυρίζει κάτι ύποπτο εδώ..  :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid:
ειμαι μια ρωσιδα 23 χρονων με παιδι χωρισμενη και κατεληξα εδω πορνη. στα 15 κοβωντας τις φλεβες μου προσπαθησα αποτυχημενα να αυτοκτονησω .ειμαι πολυ υπερηφανη αλλα αποτυχημενη. ηρθα εδω να βγαλω λευτα αλλα δεν γουσταρω καθολου που με γαμαει ο καθε ενας ανωμαλος χοντρος βρωμιαρης ψευτης τιποτενιος για κατι ψωροευρω. μου γαμαει την πρωσοπικοτητα. αυτοκτωνω λοιπον καθε μερα με ακαποτες περιπτυξεις στο σεξ πινοντας καπνιζοντας και οτι αλλο! και θα σας παρω μαζυ μου . και κανεις δεν θα αντισταθει γιατι ειμαι 1.85 ξανθια μουναρα ρωσιδα που μου "τελειωσαν οι καποτες και στο λεω τωρα που δεν κρατιεσαι. ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ μουνι σερνει καραβι στον βυθο!
 

J_blues

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
μπα....εγω εχω πειστει απο καποιους ανωτερους εδω μεσα, και δεν με απασχολει το ακαπωτο. Ετσι δεν ειναι παιδια; ξερετε εσεις..εσεις ολοι που λεγατε, ρωτα αυτους που τα λενε, οχι εμας..μεσα!
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε ταρατσα ποια ασθενεια ειναι αυτη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom