Νέα

Ακάποτο με πουτάνα. Δεν φοβάται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Galb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ακάποτο με πουτάνα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 75 35,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 138 64,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    213

Kriss1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα τυπαδες.. χτες εκανα την μλκια και γω και μου εκανε στοματικο χωρις καποτα..ειχα στο μυαλο μου οτι δεν υπαρχει κυνδινος με αυτο το τροπο αλλα διαβασα διαφορα και εχω αγχωθει.τι να κανω??
 

PsyVator

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
65
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα τυπαδες.. χτες εκανα την μλκια και γω και μου εκανε στοματικο χωρις καποτα..ειχα στο μυαλο μου οτι δεν υπαρχει κυνδινος με αυτο το τροπο αλλα διαβασα διαφορα και εχω αγχωθει.τι να κανω??
ξεαγχώσου αν δεν βγάλεις τίποτα στις πρωτες 2 εβδομάδες λογικα θα εισαι οκ, εκτος αν κολλησες hpv που θα ληθει μονο του στο 6μηνο αλλα πιθανον να μην μαθεις ποτε οτι καν το ειχες, αρα ηρεμησε και κανε με προφυλαξη τις υπολοιπες 2 εβδομαδες αν εχεις σχεση
 

PsyVator

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
65
Like
6
Πόντοι
0
εκτος αν εκανες και κανενα πινελο με τον πουτσο που τοτε μπορει ν ακολλησεις μια γκαμα απο αφροδισια...
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
Καλησπερα τυπαδες.. χτες εκανα την μλκια και γω και μου εκανε στοματικο χωρις καποτα..ειχα στο μυαλο μου οτι δεν υπαρχει κυνδινος με αυτο το τροπο αλλα διαβασα διαφορα και εχω αγχωθει.τι να κανω??
Να τακτοποιησεις τις υποθεσεις σου τυπε αυτο να κανεις  :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

Kriss1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ξεαγχώσου αν δεν βγάλεις τίποτα στις πρωτες 2 εβδομάδες λογικα θα εισαι οκ, εκτος αν κολλησες hpv που θα ληθει μονο του στο 6μηνο αλλα πιθανον να μην μαθεις ποτε οτι καν το ειχες, αρα ηρεμησε και κανε με προφυλαξη τις υπολοιπες 2 εβδομαδες αν εχεις σχεση

τυπε ευχαριστω... 25μερες μετα τωρα δεν εχω εμφανισει τιποτα. αλλα χτες μου εκανε στοματικο η κοπελα μου και φοβαμαι μην τις μεταφερω τιποτα...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
Εσείς με τα ακαποτα έχετε εγκέφαλο άραγε ή είστε τίποτα αμοιβάδες?
γιατι τυπε θα σε ρωτησουμε αν θα βαζουμε περιτυλιγμα στο πουτσο μας;
παστρικος "επιβητορας αισθησεων" με καποτα, ουτε τον ρολο ενος κλωνου δεν μπορειτε να στηριξετε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom