Νέα

Άγρια κακοποίηση άνδρα από τη σύζυγό του!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα REGGAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι θα κανατε στη θεση του;

  • Θα το εκρυβα απο ντροπη

    Ψήφοι: 2 4,9%
  • Θα επεφταν σφαλιαρες

    Ψήφοι: 14 34,1%
  • Θα τη χωριζα

    Ψήφοι: 13 31,7%
  • Εγω ειμαι a-male

    Ψήφοι: 7 17,1%
  • Θα ανοιγα κυριακατικο θεμα ζητωντας συμβουλες

    Ψήφοι: 5 12,2%
  • Θα εμπαινα

    Ψήφοι: 6 14,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    41

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Κοίτα λογω μισής βρετανικής καταγωγής μου οφείλω να πω οτι δεν είναι έτσι τα κορίτσια εκεί...πχ όταν πίνουν το χάνουν οκ, αλλα πέφτουν στα πατώματα λιωμα,τπτ το φοβερό δλδ..
Αυτή μάλλον θα ήταν μιση Ιρλανδή μισή Βρετανή που είναι συνδυασμός άγριος χεχεχεχε!!
Ρε τον κακομοίρη τις έφαγε.. κρίμα!!Είναι λίγο αγαθοι οι άνδρες (οι γνήσιοι Βρετανοί)ψέματα δεν θα πω..

Δηλαδή παίζει καμιά μετεμψύχωση μεταξύ Liam Neeson & Hugh Grant η τύπισσα;;;;; :think:
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
661
Like
1.377
Πόντοι
206
εντάξει μπορεί να την εβρισκε να τρώει ξυλο.ντροπή δεν είναι.πόσοι "αρρενωποι¨ μου στέλνουν μυνηματα οτι θελουν ξυλο και μπουνίδια;
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
559
Πόντοι
311
Από προσωπική εμπειρία πολλές γυναίκες έχουν βίεες συμπεριφορές. Με γυναίκα που είχα σχέση 5 χρόνια εκτός του ότι σχεδόν σε καθημερινή βάση μαλώναμε λογοζήλιας δικιας της συντελεστέα μας φασαρία μου πέταξε το ψαλίδι. Ευτυχώς δεν σήκωσα το χέρι μου να της χτυπήσω απλώς μάζεψα τα πράγματα μου σε μία μαύρη σακούλα σκουπιδιών και έφυγα. Είχα κάνει γαϊδουρινή υπομονή αλλά κρατιόμουν γιατί το σεξ μαζί της ήτανε φοβερό. Πιστεύω ότι αν καθόμουν και άλλο μαζί της κάποια στιγμή θα έφτανε σε αυτό το σημείο να βιαιοπραγει εναντίον μου. Εννοείται πως ποτέ δεν σήκωσα χέρι επάνω της. Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας μέχρι τώρα μετά από 13 χρόνια εξακολουθεί και προσπαθεί να με ψήσει να τα ξαναβρούμε. Αλλά από τέτοιες γυναίκες μακριά φιλαράκια κάποια στιγμή θα σε φάει το κάγκελο.....
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.962
Κριτικές
1
Like
4.534
Πόντοι
456
Δεν αναφερεται πουθενα κατι για τα παιδια...Που βιωναν εστω καποια απο αυτα για ολα τα 20 χρονια.

Μπραβο τους
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
δεν ξέρω για σωματική βία, αλλά επειδή το έχω τσεκάρει...βλέπω συχνά άνδρες που ειδικά στην ομορφιά των γυναικών προσκυνάνε.
Άνδρες πολύ μέτριας εμφάνισης ή με χαμηλή αυτοεκτίμηση να το πω? έχουν όμορφες γυναίκες αλλά η χημεία τους ειναι : "γυναίκα μου βασίλισσα μου ,Θεά μου...μηηηη μη το κάνεις αυτό και κουραστείς!!! Εγω...εγω θα το κάνω...δώσε μου το κουτάλι να βάλω ζάχαρη στο καφε...."
Προσκύνημα κανονικό ,συχνά Και μόνιμα.
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
383
Like
946
Πόντοι
81
εντάξει μπορεί να την εβρισκε να τρώει ξυλο.ντροπή δεν είναι.πόσοι "αρρενωποι¨ μου στέλνουν μυνηματα οτι θελουν ξυλο και μπουνίδια;
Εσύ σχεδόν σε κάθε νήμα πετάγεσαι με ένα προβοκατόρικο oneliner να μας διαβεβαιώσεις λίγο πολύ για το πόσο άνωμαλοι είμαστε όλοι μας σύμφωνα με τη δική σου εμπειρία.
Το ότι έχεις στήσει ένα προφίλ-κράχτη για πούστηδες και άρα ότι είναι αναμενόμενο να δέχεσαι pm από τέτοιους, το έχεις σκεφτεί ποτέ άραγε?
 
Τελευταία τροποποίηση:

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
661
Like
1.377
Πόντοι
206
εγω ποτε δεν ειπα καποιον ανωμαλο για τις καβλες του ούτε πούστη . οποιος αισθανεται ανωμαλος επείδη έχει ιδιαίτερες κάβλες δικαιωμα του. δικαιωμά μου να γράφω σε όποιο νημα θελω ανάλογα. δεν είμαι επαγγελματίας ούτε και κράχτης . εκφράζω τον εαυτό μου και αυτά που διαβάζω.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
814
Like
1.348
Πόντοι
206
δεν ξέρω για σωματική βία, αλλά επειδή το έχω τσεκάρει...βλέπω συχνά άνδρες που ειδικά στην ομορφιά των γυναικών προσκυνάνε.
Άνδρες πολύ μέτριας εμφάνισης ή με χαμηλή αυτοεκτίμηση να το πω? έχουν όμορφες γυναίκες αλλά η χημεία τους ειναι : "γυναίκα μου βασίλισσα μου ,Θεά μου...μηηηη μη το κάνεις αυτό και κουραστείς!!! Εγω...εγω θα το κάνω...δώσε μου το κουτάλι να βάλω ζάχαρη στο καφε...."
Προσκύνημα κανονικό ,συχνά Και μόνιμα.
Ξέρω τύπο που ήρθε με τα ΠΟΔΙΑ από τη Ρουμανία που σπούδαζε ψυχολόγος ( Έλληνας απλά δε ξέρει να οδηγάει και δεν είχε συγκοινωνία εκείνη τη περίοδο ) για να βρει τη κοπέλα που γνώρισε στο facebook.

Κατέληξε τα φτιάξει με τη παλαβή που τον έκανε ότι ήθελε , αυτός να δουλεύει σαν το σκύλο σε ότι δουλειά μπορεί να βρει και αυτή να παίζει λολ όλη μέρα.

Στη τελική χώρισαν αλλά ακόμα μένουν μαζί , και από ότι κατάλαβα πάλι μόνο αυτός δουλεύει.

Οκ δε μπορείς να τη διώξεις αλλά ρε φίλε βάλε την να σου δίνει ένα ποσό για τα νοίκια.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
74
Like
13.515
Πόντοι
25.036
Κάτω η Μητριαρχία, να δοθεί ένα τέλος στις συνεχώς αυξανόμενες ανδροκτονίες και να πάψουν να μας τις βρέχουν, όποτε τους καπνίσει.
Μόνο όταν κάνουμε bdsm...
 
OP
OP
R

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.679
Πόντοι
3.506
Κάτω η Μητριαρχία, να δοθεί ένα τέλος στις συνεχώς αυξανόμενες ανδροκτονίες και να πάψουν να μας τις βρέχουν, όποτε τους καπνίσει.
Μόνο όταν κάνουμε bdsm...
Οι μαζοχιστες εξαιρουνται
:grin:
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
να είμαστε ειλικρινείς : ο μέσος άνδρας παρακαλάει για να γαμήσει.Και τεράστιο ποσοστό ανδρών δεν έχει παει ποτέ σε πουτάνα.Συνδυάστε αυτα τα 2 στοιχεία και καταλαβαίνετε όλοι τι προκύπτει !!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
R

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.679
Πόντοι
3.506
να είμαστε ειλικρινείς : ο μέσος άνδρας παρακαλάει για να γαμήσει.Και τεράστιο ποσοστό ανδρών δεν έχει παει ποτέ σε πουτάνα.Συνδυάστε αυτα τα 2 στοιχεία και καταλαβαίνετε όλοι τι προκύπτει !!!!!!!!!!!!!!!
Το δευτερο τουλαχιστον για τα μελη αποκλειεται.
Για τους επισκεπτες δεν παιρνω ορκο!
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
υπάρχει μεγάλο μέρος του ανδρικου πληθυσμού...μάγκες άνδρακλες...γκομενιάρηδες...γυναικάδες όπως θέλετε πεστο το...που περασαν τη ζωή τους χωρίς να πηδήξουν πουτάνα...Αυτονόητο για πολλές περιοχές της χώρας...για πολλούς άνδρες κλπ κλπ...
 

MOYNOPILOT

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2023
Μηνύματα
47
Like
185
Πόντοι
0
φιλος γνωρισε ουκρανη βιζιτα,την αγορασε,βιζιτα σε κλειστη κοινωνια η τυπισσα,εγω δεν την πηρα λογω φιλου,πηγε ουκρανια την παντρεψε με φιλο του,γυρισανε,την χωρισε χωρισε και αυτος,της αγορασε σπιτι και οταν μετα απο χρονια τους επισκεφτηκα ,ειχε κανει παιδι μαζι της,ηρθε μετα απο 2 ωρες σπιτι ,ηταν με φιλες βολτα ,και ακουω το ωραιο...ρωταει αυτη ,μαγειρεψες τιποτα?κοκκαλο εγω ,τελικα φαγαμε απ,εξω και ακουσα και διαλεξη εναντια των ρατσιστων ελληνων αντρων..μαιστα,φυσικα δεν ξαναπατησα...πηγαινε η παντοφλα συννεφο...!! ποιος εχει την ευθυνη?αυτος η αυτη?μουνοδουλος που ανεχεται το κερατο θα ανεχθει και την βια
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
R

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.679
Πόντοι
3.506
φιλος γνωρισε ουκρανη βιζιτα,την αγορασε,βιζιτα σε κλειστη κοινωνια η τυπισσα,εγω δεν την πηρα λογω φιλου,πηγε ουκρανια την παντρεψε με φιλο του,γυρισανε,την χωρισε χωρισε και αυτος,της αγορασε σπιτι και οταν μετα απο χρονια τους επισκεφτηκα ,ειχε κανει παιδι μαζι της,ηρθε μετα απο 2 ωρες σπιτι ,ηταν με φιλες βολτα ,και ακουω το ωραιο...ρωταει αυτη ,μαγειρεψες τιποτα?κοκκαλο εγω ,τελικα φαγαμε απ,εξω και ακουσα και διαλεξη εναντια των ρατσιστων ελληνων αντρων..μαιστα,φυσικα δεν ξαναπατησα...πηγαινε η παντοφλα συννεφο...!! ποιος εχει την ευθυνη?αυτος η αυτη?μουνοδουλος που ανεχεται το κερατο θα ανεχθει και την βια
1000045334.png
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.801
Like
2.838
Πόντοι
456
φιλος γνωρισε ουκρανη βιζιτα,την αγορασε,βιζιτα σε κλειστη κοινωνια η τυπισσα,εγω δεν την πηρα λογω φιλου,πηγε ουκρανια την παντρεψε με φιλο του,γυρισανε,την χωρισε χωρισε και αυτος,της αγορασε σπιτι και οταν μετα απο χρονια τους επισκεφτηκα ,ειχε κανει παιδι μαζι της,ηρθε μετα απο 2 ωρες σπιτι ,ηταν με φιλες βολτα ,και ακουω το ωραιο...ρωταει αυτη ,μαγειρεψες τιποτα?κοκκαλο εγω ,τελικα φαγαμε απ,εξω και ακουσα και διαλεξη εναντια των ρατσιστων ελληνων αντρων..μαιστα,φυσικα δεν ξαναπατησα...πηγαινε η παντοφλα συννεφο...!! ποιος εχει την ευθυνη?αυτος η αυτη?μουνοδουλος που ανεχεται το κερατο θα ανεχθει και την βια
Έπρεπε να είχε πάρει ελλεινιδα τυπε..
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.006
Κριτικές
9
Like
3.320
Πόντοι
456
για να μην διαβαζω 3 σελιδες,επεσε στραπονια;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Conan

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.006
Κριτικές
9
Like
3.320
Πόντοι
456
Ξέρω τύπο που ήρθε με τα ΠΟΔΙΑ από τη Ρουμανία που σπούδαζε ψυχολόγος ( Έλληνας απλά δε ξέρει να οδηγάει και δεν είχε συγκοινωνία εκείνη τη περίοδο ) για να βρει τη κοπέλα που γνώρισε στο facebook.

Κατέληξε τα φτιάξει με τη παλαβή που τον έκανε ότι ήθελε , αυτός να δουλεύει σαν το σκύλο σε ότι δουλειά μπορεί να βρει και αυτή να παίζει λολ όλη μέρα.

Στη τελική χώρισαν αλλά ακόμα μένουν μαζί , και από ότι κατάλαβα πάλι μόνο αυτός δουλεύει.

Οκ δε μπορείς να τη διώξεις αλλά ρε φίλε βάλε την να σου δίνει ένα ποσό για τα νοίκια.
μην μου πεις απο βορεια Ρουμανια!!
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.057
Like
2.757
Πόντοι
456
Φαντάζομαι, ο τύπος θα ήταν κανάς μαζόχας. Τρέχα γύρευε, τι κάλο έχει ο καθένας στο μυαλό του. Και η γυναίκα δεν θα είναι στα καλά της, να υποθέσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom