Νέα

Άγρια κακοποίηση άνδρα από τη σύζυγό του!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα REGGAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι θα κανατε στη θεση του;

  • Θα το εκρυβα απο ντροπη

    Ψήφοι: 2 4,9%
  • Θα επεφταν σφαλιαρες

    Ψήφοι: 14 34,1%
  • Θα τη χωριζα

    Ψήφοι: 13 31,7%
  • Εγω ειμαι a-male

    Ψήφοι: 7 17,1%
  • Θα ανοιγα κυριακατικο θεμα ζητωντας συμβουλες

    Ψήφοι: 5 12,2%
  • Θα εμπαινα

    Ψήφοι: 6 14,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    41

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
550
Κριτικές
1
Like
1.035
Πόντοι
86
Από εμφάνιση τίποτα ουαου κλασσική Αγγλίδα.

Αλλά έχω ακούσει πως οι ψυχοπαθής κάνουν το καλύτερο σεξ. Τώρα άμα ισχύει ;
Δεν θα το ρισκάριζα. Θα την απέφευγα και θα έβρισκα μια γυναίκα με συναίσθημα στο βλέμμα και όχι το παγωμένο μάτι του καρχαρία που έχει αυτή.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
22.299
Κριτικές
1
Like
149.340
Δεν τους το ειχα για να πω την αληθεια.
Αλλα θα μου πεις με τους Αγγλους που εμπλεξαν!
Κοίτα λογω μισής βρετανικής καταγωγής μου οφείλω να πω οτι δεν είναι έτσι τα κορίτσια εκεί...πχ όταν πίνουν το χάνουν οκ, αλλα πέφτουν στα πατώματα λιωμα,τπτ το φοβερό δλδ..
Αυτή μάλλον θα ήταν μιση Ιρλανδή μισή Βρετανή που είναι συνδυασμός άγριος χεχεχεχε!!
Ρε τον κακομοίρη τις έφαγε.. κρίμα!!Είναι λίγο αγαθοι οι άνδρες (οι γνήσιοι Βρετανοί)ψέματα δεν θα πω..
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
27
Like
3.947
Πόντοι
4.895
Από εμφάνιση τίποτα ουαου κλασσική Αγγλίδα.

Αλλά έχω ακούσει πως οι ψυχοπαθής κάνουν το καλύτερο σεξ. Τώρα άμα ισχύει ;
και γω έχω ακούσει για το θηλυκό αλογάκι της παναγίας πως κάνει δυνατό κρεβάτι, αλλά το μετά είναι λίγο πρόβλημα :grin:

 
OP
OP
R

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.437
Like
13.725
Πόντοι
3.506
Κοίτα λογω μισής βρετανικής καταγωγής μου οφείλω να πω οτι δεν είναι έτσι τα κορίτσια εκεί...πχ όταν πίνουν το χάνουν οκ, αλλα πέφτουν στα πατώματα λιωμα,τπτ το φοβερό δλδ..
Αυτή μάλλον θα ήταν μιση Ιρλανδή μισή Βρετανή που είναι συνδυασμός άγριος χεχεχεχε!!
Ρε τον κακομοίρη τις έφαγε.. κρίμα!!Είναι λίγο αγαθοι οι άνδρες (οι γνήσιοι Βρετανοί)ψέματα δεν θα πω..
Ο συγκεκριμενος ηταν για ρεκορ γκινες που τραβηξε ολα αυτα 20 χρονια!
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
238
Like
374
Πόντοι
21
Το οτι ειναι αγγλίδα δεν έχει σημασία. Εδώ τι γίνεται; Να μην υπαρχουν τέτοιες ψυχοπαθείς; Το κακο με αυτές είναι το εξής: σε αναγκάζουν με τον τσαμπουκά τους και τη βία τους να τους φερθείς κι εσυ βίαια, αν εκτιμας τον εαυτό σου. Τέτοιες προσβολές δε μπορεί να γ8νονται ανεκτές. Όμως τότε θα κατηγορήσει τον άντρα για βία, θα παρουσιάσει σενάριο άσπρο μαύρο στις αρχές κλπ. Άρα δεν.
Η άλλη επιλογή είναι αυτό που 3κανε ο τύπος, κάθεσαι και τις τρως και γίνεσαι ισοπεδωμένος μέσα σου. Η τρίτη είναι να φύγεις ετσι που να μη μπορει να σε βρει και να την κάνεις ρεζίλι στους δικους της ανθρώπους.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
27
Like
3.947
Πόντοι
4.895
Κοίτα λογω μισής βρετανικής καταγωγής μου οφείλω να πω οτι δεν είναι έτσι τα κορίτσια εκεί...πχ όταν πίνουν το χάνουν οκ, αλλα πέφτουν στα πατώματα λιωμα,τπτ το φοβερό δλδ..
Αυτή μάλλον θα ήταν μιση Ιρλανδή μισή Βρετανή που είναι συνδυασμός άγριος χεχεχεχε!!


Ρε τον κακομοίρη τις έφαγε.. κρίμα!!Είναι λίγο αγαθοι οι άνδρες (οι γνήσιοι Βρετανοί)ψέματα δεν θα πω..
σοβαρά τα γράφεις τώρα αυτά ; ήθελα να 'ξερα τι θα έλεγες αν οι ρόλοι στην υπόθεση ήταν αντίστροφοι

μάλλον έχει δίκιο ο Μπόκολος που φωνάζει και γω τον έχω κρίνει αυστηρα πως έχει εμμονές με τα meeto και τις λοιπές μαλακίες που μας έχουν προκύψει εσχάτως
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
22.299
Κριτικές
1
Like
149.340
σοβαρά τα γράφεις τώρα αυτά ; ήθελα να 'ξερα τι θα έλεγες αν οι ρόλοι στην υπόθεση ήταν αντίστροφοι

μάλλον έχει δίκιο ο Μπόκολος που φωνάζει και γω τον έχω κρίνει αυστηρα πως έχει εμμονές με τα meeto και τις λοιπές μαλακίες που μας έχουν προκύψει εσχάτως
Δεν θα μπω στη διαδικασία ασκοπου διαλόγου..δες τι εγραψα παραπάνω στον Νηματοθέτη ποσο κριμα είναι πραγματικά μια τετοια κατάσταση (περαν ίσως λιγου χαβαλέ που κάνουμε καλώς η κακώς )εδω και χρόνια σε κάποια θρεντ
Καληνύχτα σου!
*Δεν είμαι παθιασμενη φεμινιστρια γιατι λατρεύω την πουτσα..
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
238
Like
374
Πόντοι
21
Πόσα ζευγάρια να ειναι άραγε που πιάνονται στα χέρια και πετανε πράγματα κλπ; Άρρωστες καταστάσεις. Δε βγαίνει άκρη με τέτοιες μουρλές και ηλίθιες, συνήθως όταν ακούτε περίπτωση που ο αντρας έφυγε απ το σπίτι και παρατησε γυναίκα ακόμα και παιδιά και τον βρίζει ο περίγυρος ως καριόλη, τέτοια φάση είναι, χειριστική τρελή βίαιη γυναίκα που του έκανε το βίο αβίωτο.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.555
Like
12.069
Πόντοι
3.656
ε αναγκάζουν με τον τσαμπουκά τους και τη βία τους να τους φερθείς κι εσυ βίαια, αν εκτιμας τον εαυτό σου.
τύπε αν εκτιμάς τον εαυτό σου δεν φέρεσαι και εσύ βίαια

φεύγεις και δεν ξανά κοιτάς πίσω και της λες να βρει βοήθεια τα ψυχολογικά της

ούτε χέρι σηκώνουμε σε γυναίκες και παιδιά και γενικά σε πιο αδύναμους ούτε τους πάμε κόντρα για να παίξουμε ξύλο :confused:
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
238
Like
374
Πόντοι
21
τύπε αν εκτιμάς τον εαυτό σου δεν φέρεσαι και εσύ βίαια

φεύγεις και δεν ξανά κοιτάς πίσω και της λες να βρει βοήθεια τα ψυχολογικά της

ούτε χέρι σηκώνουμε σε γυναίκες και παιδιά και γενικά σε πιο αδύναμους ούτε τους πάμε κόντρα για να παίξουμε ξύλο :confused:
Τύπε εχω δει ανθρώπους να ξεφεύγουν με ερεθισμα τον τραμπουκισμό απο γυναίκες. Ναι δε σηκώνουμε χερι, ουτε λόγος. Αμα δε το ζήσεις δε ξέρεις τα όρια σου. Σε κανουν να μη ξέρεις τι σου γίνεται. Εκει υπάρχουν δύο αντιδράσεις: ή κάθεσαι σα τον τυπο στην είδηση ή την τραμπουκίζεις πισω, της τη λες και ενας θεός ξέρει τι γίνεται μετά. Ή φεύγεις, και θα είσαι ο κακός της ιστορίας, είναι μάστερ αυτές στην προπαγάνδα, θα σε παρουσιάσει τέρας κλπ.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
878
Like
1.471
Πόντοι
206
Το οτι ειναι αγγλίδα δεν έχει σημασία. Εδώ τι γίνεται; Να μην υπαρχουν τέτοιες ψυχοπαθείς; Το κακο με αυτές είναι το εξής: σε αναγκάζουν με τον τσαμπουκά τους και τη βία τους να τους φερθείς κι εσυ βίαια, αν εκτιμας τον εαυτό σου. Τέτοιες προσβολές δε μπορεί να γ8νονται ανεκτές. Όμως τότε θα κατηγορήσει τον άντρα για βία, θα παρουσιάσει σενάριο άσπρο μαύρο στις αρχές κλπ. Άρα δεν.
Η άλλη επιλογή είναι αυτό που 3κανε ο τύπος, κάθεσαι και τις τρως και γίνεσαι ισοπεδωμένος μέσα σου. Η τρίτη είναι να φύγεις ετσι που να μη μπορει να σε βρει και να την κάνεις ρεζίλι στους δικους της ανθρώπους.

Πολύ προσφιλής τους τακτική για αυτό και θέλουν όλες μεγάλη προσοχή. Μπορεί να σου πετάξουν κάτι που ξέρουν πως θα σε τριγκάρει μόνο και μόνο για να απαντήσεις και να το παίξουν θύματα.

Εκ φύσεως θα πιστέψουν τη γυναίκα οι περισσότεροι.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.806
Κριτικές
36
Like
35.728
Πόντοι
18.565
Δεν θα μπω στη διαδικασία ασκοπου διαλόγου..δες τι εγραψα παραπάνω στον Νηματοθέτη ποσο κριμα είναι πραγματικά μια τετοια κατάσταση (περαν ίσως λιγου χαβαλέ που κάνουμε καλώς η κακώς )εδω και χρόνια σε κάποια θρεντ
Καληνύχτα σου!
*Δεν είμαι παθιασμενη φεμινιστρια γιατι λατρεύω την πουτσα..
Φεμινιστρια της πουτσας δηλαδη.:confused:
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
22.299
Κριτικές
1
Like
149.340

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.555
Like
12.069
Πόντοι
3.656
Τύπε εχω δει ανθρώπους να ξεφεύγουν με ερεθισμα τον τραμπουκισμό απο γυναίκες. Ναι δε σηκώνουμε χερι, ουτε λόγος. Αμα δε το ζήσεις δε ξέρεις τα όρια σου. Σε κανουν να μη ξέρεις τι σου γίνεται. Εκει υπάρχουν δύο αντιδράσεις: ή κάθεσαι σα τον τυπο στην είδηση ή την τραμπουκίζεις πισω, της τη λες και ενας θεός ξέρει τι γίνεται μετά. Ή φεύγεις, και θα είσαι ο κακός της ιστορίας, είναι μάστερ αυτές στην προπαγάνδα, θα σε παρουσιάσει τέρας κλπ.
Στα αρχίδια σου

από αντίδραση λεκτική λέγε ότι θες...κακό σε σένα θα κάνεις...όταν βλέπεις τέτοιες συμπεριφορές απλά την κάνεις δεν κάθεσαι να ανέχεσαι...μιλάω για συμπεριφορές κακοποιητικές όχι να σου ζαλίζει τα @@ με γρκίνια κτλπ...

αλλά ποτέ δεν σηκώνεις χέρι για επίθεση επειδή σήκωσε αυτή.

Το καλύτερο είναι να φεύγεις πριν σε φτάσει στα όρια σου άλλωστε γιατί να κάθεσαι να σε φτάνουν στα όρια σου το χρωστάς σε κανεναν?
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
27
Like
3.947
Πόντοι
4.895
Δεν θα μπω στη διαδικασία ασκοπου διαλόγου..δες τι εγραψα παραπάνω στον Νηματοθέτη ποσο κριμα είναι πραγματικά μια τετοια κατάσταση (περαν ίσως λιγου χαβαλέ που κάνουμε καλώς η κακώς )εδω και χρόνια σε κάποια θρεντ
Καληνύχτα σου!
*Δεν είμαι παθιασμενη φεμινιστρια γιατι λατρεύω την πουτσα..
μα φυσικά, πάντα υπάρχει περιθώριο για λίγο χαβαλέ όταν το θυμα μιας εγκληματικής πράξης (και όχι γενικώς και αορίστως "τέτοιας κατάστασης" όπως την χαρακτηρίζεις )είναι ανδρας.

να δουμε πόσο περιθώριο για χαβαλέ θα υπάρχει αν σκάσει είδηση κακοποιησης γυναίκας από άνδρα
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
22.299
Κριτικές
1
Like
149.340
μα φυσικά, πάντα υπάρχει περιθώριο για λίγο χαβαλέ όταν το θυμα μιας εγκληματικής πράξης (και όχι γενικώς και αορίστως "τέτοιας κατάστασης" όπως την χαρακτηρίζεις )είναι ανδρας.

να δουμε πόσο περιθώριο για χαβαλέ θα υπάρχει αν σκάσει είδηση κακοποιησης γυναίκας από άνδρα
Φώναξε με οταν σκάσει τετοιο θέμα να κάνουμε χαβαλέ κι εκει..είσαι οκ τωρα;
Παω νανι ...δεν την παλεύω με τέτοια κούραση που εχω να μηνυματιζομαι με τυπους-καυλωμενους για μανούρα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.539
Κριτικές
8
Like
11.520
Πόντοι
3.786
Ο άντρας φταίει που την προκάλεσε, ως πότε τα τοξικά αρσενικά θα τρώνε σφαλιάρες ώστε να καταδικάζονται οι γυναίκες; Η πατριαρχία σκοτώνει, διαδώστε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom