Νέα

Άγρια κακοποίηση άνδρα από τη σύζυγό του!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα REGGAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι θα κανατε στη θεση του;

  • Θα το εκρυβα απο ντροπη

    Ψήφοι: 2 4,9%
  • Θα επεφταν σφαλιαρες

    Ψήφοι: 14 34,1%
  • Θα τη χωριζα

    Ψήφοι: 13 31,7%
  • Εγω ειμαι a-male

    Ψήφοι: 7 17,1%
  • Θα ανοιγα κυριακατικο θεμα ζητωντας συμβουλες

    Ψήφοι: 5 12,2%
  • Θα εμπαινα

    Ψήφοι: 6 14,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    41

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
550
Κριτικές
1
Like
1.035
Πόντοι
86
εντάξει μπορεί να την εβρισκε να τρώει ξυλο.ντροπή δεν είναι.πόσοι "αρρενωποι¨ μου στέλνουν μυνηματα οτι θελουν ξυλο και μπουνίδια;
Ρε, χαμένα τα έχετε όλοι εδώ μέσα; Αυτή η Αγγλίδα έχει τεράστια απώλεια φαιάς ουσίας, τρομακτική εγκεφαλική βλάβη και κάθεστε και θεωρητικολογείτε όλοι για τους άνδρες που εκθηλυνθήκανε, γίνανε παθητικοί και τις γυναίκες που γίνανε πιο αρρενωπές; Και το πράμα του ακόμα θα μπορούσε να του είχε κόψει με το κουζινομάχαιρο, πάτε καλά;
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
550
Κριτικές
1
Like
1.035
Πόντοι
86
φιλος γνωρισε ουκρανη βιζιτα,την αγορασε,βιζιτα σε κλειστη κοινωνια η τυπισσα,εγω δεν την πηρα λογω φιλου,πηγε ουκρανια την παντρεψε με φιλο του,γυρισανε,την χωρισε χωρισε και αυτος,της αγορασε σπιτι και οταν μετα απο χρονια τους επισκεφτηκα ,ειχε κανει παιδι μαζι της,ηρθε μετα απο 2 ωρες σπιτι ,ηταν με φιλες βολτα ,και ακουω το ωραιο...ρωταει αυτη ,μαγειρεψες τιποτα?κοκκαλο εγω ,τελικα φαγαμε απ,εξω και ακουσα και διαλεξη εναντια των ρατσιστων ελληνων αντρων..μαιστα,φυσικα δεν ξαναπατησα...πηγαινε η παντοφλα συννεφο...!! ποιος εχει την ευθυνη?αυτος η αυτη?μουνοδουλος που ανεχεται το κερατο θα ανεχθει και την βια
Φίλε, όποιος παντρευτεί Ανατολική γυναίκα είναι βλάκας με περικεφαλαία, γιατί δεν έχουν καθόλου συναισθήματα, μόνο να φτιαχτούνε οικονομικά τις νοιάζει. Μακριά από τέτοιες. Άσε που μερικοί επειδή επίτηδες τους κάνουν αυτές καλό σεξ είναι πέσε πίτα να σε φάω. Πλήρωσε για ένα PSE ένα καλό call-girl και έληξε η υπόθεση. Τόσο απλό είναι. Αυτά βέβαια για τις νορμάλ Ουκρανές. Για όσες είναι βίζιτες αυτό που έχω να πω είναι ότι ο τύπος μπορεί να είχε την ανωμαλιούλα του, να ήταν από αυτούς που θέλουν τις γυναίκες πολυμεταχειρισμένες, έχουν και τίποτα βίτσια άλλα ίσως, τέλοσπαντων κλασσικά και γνωστά ήταν και είναι πάντα αυτά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom