Νέα

Αγοραίος έρωτας και trafficking

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zrtstra
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλα ρε μην τρελαινεσαι δε σε ειπαν και καμπουρη
να ξερεις... οποιος εδω μεσα κραζει συνεχεια με την λεξη < πιρφορος> ,<αγαπουλης> κλπ

ειναι τρεις χειροτερος..  απο στομα ιεροδουλων αυτο που τους εχουν δει απο κοντα..

απλα εμενα μου την σπαει η υποκρισια, ποιος ξερει τι ανθρωποι ειναι εξω στην ζωη αυτα τα καθηζηματα..

και τα εισαγωγικα πανω πανε για συγκεκριμενα ατομα διοτη αυτες της λεξεις της χρησιμοποιουν αρκετοι πλεον, οποτε οι παρεξηγησεις ας βγουν απ την μεση..

 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
οταν κατεβω πιατσα θα γαμησω μερικους κωλους δηθεν αντρων και φλουφλιδων που μου εχουν βγαλει αυτην την φημη..

αιντε με το καθε λαικοβλασταρο ...


Πατε και γαμηθητε πατοκωρφα ενας ενας ...
σιγα μην εμφανιστεις, ντιβα  :rolleyes:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
οπως επεισης πολοι απο δαυτους υποσχονται δουλειες στυλ σερβιτορας, μπαργουμαν κλπ σε καθε αλλοδαπη και της χωνουν στα μπουρδελα..
Με το ζορι, με συμφωνιες? Δεν ξερω..

να υποθέσω ότι αυτός ο τρόπος σκέψης σου/σας,
είναι πρόφαση και άλλοθι για να στρέφεστε στα studio
και τις ακριβοπληρωμένες πόρνες οι οποίες δεν είναι θύματα traficking αλλά απεναντίας υψηλής υποστάθμης προσωπικότητες (στα δικά σου/σας μάτια), και να εκδηλώνετε απέναντί τους συγκεκριμένες συμπεριφορές
(πουδεν θα ήθελα αναφέρω) ?

μην απαντήσεις ήταν ρητορικό το ερώτημα ;)
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Καλα, φερνουν ακομα πουτανες στην Ελλαδα???  :think:
Εγω πιστευα πως αυτο εχει τελειωσει απο καιρο
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
να ξερεις... οποιος εδω μεσα κραζει συνεχεια με την λεξη < πιρφορος> ,<αγαπουλης> κλπ

ειναι τρεις χειροτερος..  απο στομα ιεροδουλων αυτο που τους εχουν δει απο κοντα..

απλα εμενα μου την σπαει η υποκρισια, ποιος ξερει τι ανθρωποι ειναι εξω στην ζωη αυτα τα καθηζηματα..

και τα εισαγωγικα πανω πανε για συγκεκριμενα ατομα διοτη αυτες της λεξεις της χρησιμοποιουν αρκετοι πλεον, οποτε οι παρεξηγησεις ας βγουν απ την μεση..
άσε τα παλουκάρια να εκφράζονται ...έτσι και αλλιώς που ξέρεις τι ζόρια τραβάει ο καθένας και τι πληγωμένο παρελθόν έχει... άλλωστε ο πραγματικός αγαπουλης στο τέλος γίνεται το ακριβός αντίθετο του ... λίγη γνώση ψυχολογίας να έχεις και καταλαβαίνεις πολλά πράγματα   :grin:
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
άσε τα παλουκάρια να εκφράζονται ...έτσι και αλλιώς που ξέρεις τι ζόρια τραβάει ο καθένας και τι πληγωμένο παρελθόν έχει... άλλωστε ο πραγματικός αγαπουλης στο τέλος γίνεται το ακριβός αντίθετο του ... λίγη γνώση ψυχολογίας να έχεις και καταλαβαίνεις πολλά πράγματα   :grin:


Σας παρακαλω μην χαλατε το θρεντ,εδω ειναι για αγοραιο ερωτα και trafficking........ :s&m_2:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Μαζευτειτε 5-6 μαζι να μου την πειτε επειδη σας εριξα στην λουμπα,ναι φιλε μου γιατι;εχεις κανενα σπιτι για νοικιασμα;δεν φευγω!
Έχεις  σύνδρομο καταδίωξης ρε φίλε? που νομίζεις ότι σου την πέφτουν όλοι  :idiot:
Θα σε ξέρω τότε γείτονες είμαστε  :grin:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
να υποθέσω ότι αυτός ο τρόπος σκέψης σου/σας,
είναι πρόφαση και άλλοθι για να στρέφεστε στα studio
και τις ακριβοπληρωμένες πόρνες οι οποίες δεν είναι θύματα traficking αλλά απεναντίας υψηλής υποστάθμης προσωπικότητες (στα δικά σου/σας μάτια), και να εκδηλώνετε απέναντί τους συγκεκριμένες συμπεριφορές
(πουδεν θα ήθελα αναφέρω) ?

μην απαντήσεις ήταν ρητορικό το ερώτημα ;)
ειχαμε εναν καθηγητη στο γυμνασιο που εκανε ρητορικες ερωτησεις και ζητουσε απαντηση.. :)

εγω προσωπικα δεν στραφηκα στης ακριβοπληρωμενες αλλα σε συγκεκριμενς του μεταξουργειου και μερικες της φυλής..

 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Έχεις  σύνδρομο καταδίωξης ρε φίλε? που νομίζεις ότι σου την πέφτουν όλοι  :idiot:
Θα σε ξέρω τότε γείτονες είμαστε   :grin:

Α ωραια τοτε με συγχωρεις για την επιθετικοτητα αφου μενεις διπλα,απο γειτονες δεχομαι και ΧριστοΠαναγιες,απλα οντως διεκρινα ενα πεσιμο!
Και αντεδρασα σαν ορχις που ειμαι!
Αδυνατον να με ξερεις,ισως να εχουμε μοιραστει το ιδιο στρωμα η καμια γκομενα αλλα να με ξερεις δεν γινεται!
Εδω κανεις δεν ξερει κανεναν φιλε μου οπως το εννοεις!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Έχεις  σύνδρομο καταδίωξης ρε φίλε? που νομίζεις ότι σου την πέφτουν όλοι  :idiot:
Θα σε ξέρω τότε γείτονες είμαστε   :grin:

Τελικα ο κοσμοs ειναι μικροs.....Θα γνωριστειτε μεσω του μπου, στην ιδια γειτονια :grin:
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Εννοειται οτι θα γνωριστουμε γιατι ετσι ειναι το φυσιολογικο......
το μεμπτο και καποιες φορες το ηθικο-ανηθικο......
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
ειχαμε εναν καθηγητη στο γυμνασιο που εκανε ρητορικες ερωτησεις και ζητουσε απαντηση.. :)

εγω προσωπικα δεν στραφηκα στης ακριβοπληρωμενες αλλα σε συγκεκριμενς του μεταξουργειου και μερικες της φυλής..

ωραία , αν και δεν αναφερόμουν σε σένα προσωπικά
επέτρεψέ μου  να κάνω ακόμα μερικές  ρητορικές ερωτήσεις χωρίς να θέλω απάντηση :

1) τι όφελος θα είχε ένας αδίστακτος "trafficker" να απαγάγει ένα νεαρό θήλυ του κατηχητικού
να το βασανίσει , να το βιάσει να απειλήσει αυτό και την αθώα οικογένειά του , για να το εξαναγκάσει να πηδιέται σ'ένα βρώμικο μπουρδέλο ,και το κακόμοιρο να παρουσιάζεται στους βιαστές πελάτες, με μια αλυσίδα στο πόδι , αιμόφυρτο , μωλοπισμένο , κλαμμένο , καταρακωμένο ψυχολογικά , ενώ αντί γι'αυτό θα μπορούσε να είχε 150 πρόθυμα πουτανάκια που θα παρακαλούσαν να ξεσκίζονταν στο μετάξι για 5000 ευρώ καθαρά το μήνα ?
2) Ποιός αδίστακτος μαστρωπός θα πίστευε ότι θα είχε έστω και 1 ευρώ όφελος ή θα απέφευγε το κόστος της ισόβιας κάθειρξης , αν κατέφευγε σ'αυτή την τακτική μαστρωπείας ?
3) Όμως ακόμα και αν κάποιοι καταλαβαίνουν το άτοπο , τι σκοπός εξυπηρετείται ώστε να είναι πιστευτό το θέμα του trafficking στην κοινωνία απο κάποιες ομάδες ?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ωραία , αν και δεν αναφερόμουν σε σένα προσωπικά
επέτρεψέ μου  να κάνω ακόμα μερικές  ρητορικές ερωτήσεις χωρίς να θέλω απάντηση :

1) τι όφελος θα είχε ένας αδίστακτος "trafficker" να απαγάγει ένα νεαρό θήλυ του κατηχητικού
να το βασανίσει , να το βιάσει να απειλήσει αυτό και την αθώα οικογένειά του , για να το εξαναγκάσει να πηδιέται σ'ένα βρώμικο μπουρδέλο ,και το κακόμοιρο να παρουσιάζεται στους βιαστές πελάτες, με μια αλυσίδα στο πόδι , αιμόφυρτο , μωλοπισμένο , κλαμμένο , καταρακωμένο ψυχολογικά , ενώ αντί γι'αυτό θα μπορούσε να είχε 150 πρόθυμα πουτανάκια που θα παρακαλούσαν να ξεσκίζονταν στο μετάξι για 5000 ευρώ καθαρά το μήνα ?
2) Ποιός αδίστακτος μαστρωπός θα πίστευε ότι θα είχε έστω και 1 ευρώ όφελος ή θα απέφευγε το κόστος της ισόβιας κάθειρξης , αν κατέφευγε σ'αυτή την τακτική μαστρωπείας ?
3) Όμως ακόμα και αν κάποιοι καταλαβαίνουν το άτοπο , τι σκοπός εξυπηρετείται ώστε να είναι πιστευτό το θέμα του trafficking στην κοινωνία απο κάποιες ομάδες ?
Ρίγκο πλάκα μας κάνεις έτσι;;;

Δεν υπάρχει το trafficking???

Από την κατάρρευση του υπαρκτού λίγες τις εκμεταλλεύτηκαν,τί, είναι όλα ένας αστικός μύθος;;;
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
sorry που επεμβαίνω έτσι ξεκάρφωτα αλλά το 99% όσων εκδίδονται σήμερα πιά, είναι με τη θέλησή τους. Τα πρώτα χρόνια πιάστηκαν χιλιάδες από τις ανατολικές κορόϊδα, αλλά τώρα πιά δεν υπάρχει κοπέλα που να φεύγει από τη χώρα της και να μην γνωρίζει τι πάει να κάνει. Έχουν γυρίσει χιλιάδες και χιλιάδες και έχουν πει τις ιστορίες τους σε κάθε χώρα που πρέπει να είναι κουφή όποια πάει να δουλέψει και δεν ξέρει τι θα κάνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom