Νέα

Αγοραίος έρωτας και trafficking

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zrtstra
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sifnios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Αυτές που δουλεύουν στα μπουρδέλα/studio/city tour δεν είναι θύματα human traffiking;Δεν λεω καλά κάνουν τα κορίτσια μας ξαλαφρώνουν αλλά μήπώς είμαστε ΑΘΕΛΑ ΜΑΣ συνένοχοι σε ένα αποτρόπαιο έγκλημα;
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Αυτές που δουλεύουν στα μπουρδέλα/studio/city tour δεν είναι θύματα human traffiking;Δεν λεω καλά κάνουν τα κορίτσια μας ξαλαφρώνουν αλλά μήπώς είμαστε ΑΘΕΛΑ ΜΑΣ συνένοχοι σε ένα αποτρόπαιο έγκλημα;
Στα μπουρδέλα που εκδίδονται για 10-20e σίγουρα(με τα μισά τουλάχιστον να πάνε στο μαγαζί),στα studios που τα λεφτά είναι περισσότερα κ ψιλο ελέγχονται παίζεται(μάλλον θύματα του συστήματος που δεν αφήνει περιθώρια πολλές φορές είναι οι περισσότερες κ το κάνουν επειδή έχουν ανάγκη τα λεφτά),τα ct που τα κονομάνε καλά κ είναι πολλές φορές μοντέλες είναι το λιγότερο πιθανό να΄ναι θύματα trafficking.

Aν και σε όλες τις κατηγορίες παίζετε με τους νταβάδες να υπάρχουν παντού.....
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Αυτές που δουλεύουν στα μπουρδέλα/studio/city tour δεν είναι θύματα human traffiking;Δεν λεω καλά κάνουν τα κορίτσια μας ξαλαφρώνουν αλλά μήπώς είμαστε ΑΘΕΛΑ ΜΑΣ συνένοχοι σε ένα αποτρόπαιο έγκλημα;

Ναι, άθελά μας γινόμαστε συνένοχοι αν η κοπέλα είναι θύμα trafficking, είτε το ξέρουμε είτε όχι, και πάμε μαζί της.

Σωστά ανέφερε ο pz89 ότι όσο πιο ακριβό είναι το κόστος της συνεύρεσης, τόσο μικρότερη η πιθανότητα να βρεις περιπτώσεις trafficking. Χωρίς να είναι απόλυτο και αυτό βεβαια.
 

sifnios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ θα έλεγε όσο ακριβότερο το  :fuck2: τόσο πιο πιθανό το traffiking γιατί ο νταβας θα έχει περισσότερη υπεραξία να καρπωθεί απο το αρχαιότερο επάγγελμα.
Εμένα πάντως με βάζει σε σκέψεις ότι η πλειοψηφία των ιερόδουλων είναι απο χώρες είτε του πρώην ανατολικού μπλοκ(που εκεί τώρα δουλεύουν για ένα κομμάτι ψωμι και αν)ή του τρίτου κόσμου(Αφρική ή απω ανατολή Κίνα,Ταιλάνδη).Σε αυτές τις χώρες το όνειρο για μια καλύτερη ζωή ξεγελάει και τις πιο μη ευπιστές γκόμενες
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Αυτές που δουλεύουν στα μπουρδέλα/studio/city tour δεν είναι θύματα human traffiking;Δεν λεω καλά κάνουν τα κορίτσια μας ξαλαφρώνουν αλλά μήπώς είμαστε ΑΘΕΛΑ ΜΑΣ συνένοχοι σε ένα αποτρόπαιο έγκλημα;

Και σενα τι σε νοιαζουν ολα αυτα ρε δικε μου? Μπατσος εισαι?
 

sifnios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0

Ένα οδοιπορικό του Κώστα Βαξεβάνη στα κολαστήρια του Μπαγκλαντές.Νομίζετε ότι είμαστε μακρυά;  :-
 

sifnios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0

Επίσης ένα ντοκυμαντέρ για τις σύγχρονες σκλάβες του 21ου αιώνα
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Εγώ θα έλεγε όσο ακριβότερο το  :fuck2: τόσο πιο πιθανό το traffiking γιατί ο νταβας θα έχει περισσότερη υπεραξία να καρπωθεί απο το αρχαιότερο επάγγελμα.
Εμένα πάντως με βάζει σε σκέψεις ότι η πλειοψηφία των ιερόδουλων είναι απο χώρες είτε του πρώην ανατολικού μπλοκ(που εκεί τώρα δουλεύουν για ένα κομμάτι ψωμι και αν)ή του τρίτου κόσμου(Αφρική ή απω ανατολή Κίνα,Ταιλάνδη).Σε αυτές τις χώρες το όνειρο για μια καλύτερη ζωή ξεγελάει και τις πιο μη ευπιστές γκόμενες

Δεν διαφωνώ, κατ'αναγκη, μαζί σου. Αλλά προσεξε μια λεπτή διαφορά: εγώ μίλησα για trafficking ενώ εσύ μιλάς τώρα για νταβάδες. Σίγουρα υπάρχει επικάλυψη, αλλά οι δύο έννοιες δεν ταυτίζονται. Εγω αυτό που είπα το είπα για το trafficking και μόνο. Όσον αφορά τους νταβάδες, μπορεί να έχεις και δίκιο.
 

sifnios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Και σενα τι σε νοιαζουν ολα αυτα ρε δικε μου? Μπατσος εισαι?


Όχι δεν είμαι μπάτσος νέο παιδί είμαι μες τις καύλες μου αλλά αν είναι να γαμάω και ουσιαστικά να βιάζω σωματικώς και ψυχικώς γυναίκες ευχαριστώ δεν θα πάρω.

Τουλάχιστον αν είναι να υπάρχουν πουτάνες τουλάχιστον όλα τα λεφτά να παίρνουν αυτές και να εργάζονται για την πάρτη τους και για τους πελάτες τους
 

sifnios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Και για να μην παρεξηγηθώ :2funny:

 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Όχι δεν είμαι μπάτσος νέο παιδί είμαι μες τις καύλες μου αλλά αν είναι να γαμάω και ουσιαστικά να βιάζω σωματικώς και ψυχικώς γυναίκες ευχαριστώ δεν θα πάρω.

Τουλάχιστον αν είναι να υπάρχουν πουτάνες τουλάχιστον όλα τα λεφτά να παίρνουν αυτές και να εργάζονται για την πάρτη τους και για τους πελάτες τους

Σωστα μιλάς!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Όχι δεν είμαι μπάτσος νέο παιδί είμαι μες τις καύλες μου αλλά αν είναι να γαμάω και ουσιαστικά να βιάζω σωματικώς και ψυχικώς γυναίκες ευχαριστώ δεν θα πάρω.

Τουλάχιστον αν είναι να υπάρχουν πουτάνες τουλάχιστον όλα τα λεφτά να παίρνουν αυτές και να εργάζονται για την πάρτη τους και για τους πελάτες τους

Ευγε νεε μου. Καλα κανεις. Εσυ θα πας μπροστα...
Για να τα καταφερεις καλυτερα ομως, αλλη φορα κοιτα μερικες λεπτομερειουλες.. πχ πριν ανοιξεις ενα θεμα να κοιτας αν υπαρχει αλλο παρομοιο. Ε? Ευκολο ειναι, μια αναζητησουλα κανεις.
Και για να μη τα πολυλογαμε.... "Το θρεντ συγχωνευτηκε" :grin:
 

sifnios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Οκ αδερφέ συγνώμη που δεν το έψαξα θα το κάνω την επόμενη φορά που θα θέλω να ανοίξω τόπικ
 

sifnios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
:woldman: Μίλησε ο παλιός του bourdela.com σεβασμος
 

sifnios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Αν ένας ψυχιατρος/ψυχαναλυτής ήταν και χάκερ και έμπαινε σε αυτο το σαιτ θα ήξερε ποιά είναι η μελλοντική πελατεία του :think:
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Αν ένας ψυχιατρος/ψυχαναλυτής ήταν και χάκερ και έμπαινε σε αυτο το σαιτ θα ήξερε ποιά είναι η μελλοντική πελατεία του :think:

Γιατί να είναι και χάκερ; Αυτά που γράφονται δημόσια είναι αρκετά... Δεν θα χρειαζόταν να χακέψει τίποτα.
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
Αν ένας ψυχιατρος/ψυχαναλυτής ήταν και χάκερ και έμπαινε σε αυτο το σαιτ θα ήξερε ποιά είναι η μελλοντική πελατεία του :think:

γιατι πιστευεις πως εισαι τρελος?


Γιατί να είναι και χάκερ; Αυτά που γράφονται δημόσια είναι αρκετά... Δεν θα χρειαζόταν να χακέψει τίποτα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom