Νέα

Αγοραίος έρωτας και trafficking

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zrtstra
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
μα ειναι αναγκαια η ισοπεδωση..γιατι οταν καποιος δεν εχει το θαρρος να παραδεχτει οτι θελει μονο να γαμαει και στα αρχιδια του αν η αλλη ζει στην κολαση για να φχαριστιεται αυτος, εφευρισκει το ιδεολογημα οτι ολες οι πουτανες θελουν και το κανουν για τα λεφτα και ετσι αυτοεξαπαταται και κοιμαται ησυχος.. ολα ειναι στο μυαλο

1)οι αυταπάτες και τα ιδεολογήματα όμως μπορεί κάλλιστα να ισχύουν και για σένα φίλε μου
δεν σου δίνει κανένας τα μονοπώλιο της αλήθειας , μην είσαι εγωιστής

2)οι περισσότεροι δεν λέτε να εννοήσετε ότι η "σύγχρονη δουλεία" (και δεν αναφέρομαι μόνο στο traficking) δεν έχει την ίδια μορφή όπως
απλουστευμένα την έχετε στο μυαλό σας, με αυτή του μεσαίωνα , με αλυσίδες , απειλές , εκβιασμούς ,σκλαβοπάζαρα , βουντού κτλ . Είναι άλλου τύπου ανάλυση που δεν νομίζω ότι έχει νόημα να συζητήσουμε στο bourdela.com , εξάλλου αν κάποιος έχει τέτοιες ανησυχίες υπάρχει μεγάλη βιβλιογραφία στην οποία μπορεί να στραφει, αν δεν θέλει να διαβάσει ας έχει όποια άποψη τον κάνει να αισθάνεται χαρούμενος.

Θα θέσω όμως ένα ερώτημα : μπορεί να είναι δούλος κάποιος (στην εποχή της νεοφιλελεύθερης οικονομίας) , αλλά με άλλο τρόπο απ'αυτόν του μεσαίωνα , ακόμα και αν πιστεύει ότι είναι ελεύθερος ακόμα και πολλές φορές χαρούμενος?
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Με προλαβε ο τυπος απο πανω μου αλλα φιλε μου αυτο τωρα που το εγραψες ειναι μεγαλο θεμα
το οποιο το φεμινιστικο δηθεν κινημα ανεραστων γκομενων και αγαπουληδων δεν εννοει να καταλαβει.
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ρε ενταξει μην δικαιολογηστε αλλο, το καταλαβαμε στα αρχιδια σας αν η "κοπελα" το προηγουμενο βραδυ ειπε στο σωματεμπορα οτι θελει να σταματησει και αυτος τη σαπισε στο ξυλο :uglystupid:  ο κοσμος ειναι γενικα αδικος και αλλες μαλακιες :jerking:  για να δικαιολογηστε ομως μηπως κατα βαθος σας πειραζει? :think: Υ.Γ  αν δουλευε καθαριστρια και πηγαινε στο αφεντικο και ελεγε οτι θελω να σταματησω τη δουλεια, αυτος θα τη πλακωνε στο ξυλο? η εκει τα κερδη δεν ειναι τοσα πολλα που να αξιζει να απειλεις τον/την "εργαζομενη" με τη βια? :think: (φιλικα παντα, κουβεντα κανουμε)
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Χτε το βραδυ ετυχε να μαθω και να δω για εναν τυπο που επεσε εξω απο ενα σουβλατζιδικο
ξερος μαλλον απο πρεζα,δεν ξερω τι εγινε μετα,το ανεφερα ετσι τυπικα γιατι εμεις καθομαστες εδω και τα λεμε
και σιγουρα καποιοι πολλοι οπως εγω βρηκαν τον χρονο να μπουν να πουνε τιποτα και να αλλαξουν καμια
αποψη για πουτανες η οτι αλλο τους καυλωσει,δεν ειδα να απαντησει κανεις,δηλαδη πρεπει να τους κατηγορησουμε τωρα
που δεν εσπευσαν να δουν τι εγινε;
Το κρατος ειναι υπευθυνο για ολα,ειναι ο μονος ενοχος,ο οποιος καλλειται εδω και χρονια
να εισαγει παιδεια α ποιοτητας και αυτο εξαλλειφει και την υπαρκτη της β ποιοτητας.
Ειναι ο ενοχος που κοβει ρευματα σε αναπηρους και μειωνει συνταξεις γερων.
Εκει να πατε να τα πειτε,οχι εδω με την αβαντα της οθοναρας.
Αλλα γιατι να πατε;ειναι πιο ευκολο να γραψει καποιος κατι και μετα να παει για μπανιο ε;
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Με προλαβε ο τυπος απο πανω μου αλλα φιλε μου αυτο τωρα που το εγραψες ειναι μεγαλο θεμα
το οποιο το φεμινιστικο δηθεν κινημα ανεραστων γκομενων και αγαπουληδων δεν εννοει να καταλαβει.
έτσι  ;) αλλά εμένα δεν με πειράζει που δεν το καταλαβαίνουν

θα σου πώ τι εννοώ:
όλοι ανεξαιρέτως είναι αναγκαίοι για τη διατήρηση του status quo ενός συστήματος
και ο πιρφρορέστης και ο picker και η πουτάνα και ο επιστήμονας και ο έξυπνος και ο βλάκας
και ο φεμινιστής , ακόμα και αν έχουν παντελώς διαφορετικές απόψεις , είναι αναγκαίο να υπάρχουν όλοι.

γιατί: αμα πάρεις έναν ανθρώπινο οργανισμό , προφανώς δεν είναι όλα τα κύτταρα εγκέφαλος , χρειάζονται και τα κόκκαλα , και το δέρμα και το έντερο και οι τρίχες και όλα.

Ο καθένας ας έχει την άποψή του την οποία σεβόμαστε ,όμως δεν μπορεί όλοι να τα καταλαβαίνουν όλα , έκαστος στο έιδος του και ο λουμίδης στους καφέδες  ;)
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Ασια φαν εισαι ατυχος η ατυχη γιατι το διαβασα εγω αυτο και τυγχανει να εχω περασει δια πυρος και σιδηρου.
Μπορω να σε αποστομωσω γιατι μου δινεις την δυνατοτητα χωρις να βουτηξεις την γλωσσα στο μυαλο σου.
Ακου:την επομενη φορα που θα εχεις προβλημα με κατι τετοιο τοσο ευαισθητο μπουκαρε στο μπουρδελο και παρτα ολα
παραμαζωμα αν εχεις αντερα η καλεσε την αστυνομια.
Εγω ειμαι ενας μαλακας που δεν με νοιαζει,εσενα που σε νοιαζει κανε κατι!
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Εγω για να τσακωθω στο μπουρδελο θα πρεπει η να με κλεψουν η να μου πουνε φουμαρα στο σαλονι.
Δεν θα τσακωθω ποτε για αλλον εκτος αν ειναι μικρο παιδι ανυπερασπιστο.
Θα πληρωσουμε ολοι τα λαθη μας οι ενηλικοι εδω-σε αυτη την ζωη!
Γιατι ετσι πρεπει αν θες να εισαι αξιοπρεπης.
Να μην ζητας ποτε βοηθεια,καλυτερα ψοφα!

Φιλικα παντα!
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ασια φαν εισαι ατυχος η ατυχη γιατι το διαβασα εγω αυτο και τυγχανει να εχω περασει δια πυρος και σιδηρου.
Μπορω να σε αποστομωσω γιατι μου δινεις την δυνατοτητα χωρις να βουτηξεις την γλωσσα στο μυαλο σου.
Ακου:την επομενη φορα που θα εχεις προβλημα με κατι τετοιο τοσο ευαισθητο μπουκαρε στο μπουρδελο και παρτα ολα
παραμαζωμα αν εχεις αντερα η καλεσε την αστυνομια.
Εγω ειμαι ενας μαλακας που δεν με νοιαζει,εσενα που σε νοιαζει κανε κατι!
δεν παω στα μπουρδελα τυπε (εχω παρα πολλα χρονια) αν πηγαινα και επεφτε κατι τετοιο στην αντιληψη μου μπορει και να το εκανα :uglystupid:  (καταγγελια στην αστυνομια) δεν ηθικολογω ποτε απλα σχολιαζω το ποσο αναισθητοι εχουμε γινει σαν κοινωνια (ολοι μας) και την υποκριτικη σταση μας απεναντι σε αυτο και αντιστοιχα θεματα
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Δεν πειραζει φιλε μου που δεν πας σαν μπουρδελιαρης γιατι και παλι μπορεις σαν απλος περαστικος να βοηθησεις.
Μπρος πηγαινε,αν θες ξερω που να παω να μου πουνε ψεμματα για μεσα στο δωματιο,θα βαλω τις φωνες,θα γυρισω το κρεβατι αναποδα και θα κατσω να με σπασουν.
Δεν θα αντισταθω ασχετως αν μπορω η οχι(σιγουρα ειναι επικινδυνο αυτο γιατι ειναι παντα 50-50 ολα στην ζωη ασχετως παραμετρων).
Εκει θα με ακουσεις και θα ξερεις οτι δεν θα κανω τιποτα,θα γινω η πουτανα σου για ενα βραδυ,θα ερθεις να με σωσεις η να τις φας για'μενα;
θα στενοχωρηθεις;οχι ε;

Παραδειγμα εφερα.......
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Και βεβαια εννοειται οτι εχεις δικιο Ασια φαν,εννοειται οτι σαπισαν ολα,αλλα μην το λες γιατι εκτιθεσαι.
Καλυτερα να το καταπινεις μεχρι να κανεις κατι,ετσι το κατι θα ειναι πιο δυνατο,τωρα απλα ξεθυμαινεις.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
μα ειναι αναγκαια η ισοπεδωση..γιατι οταν καποιος δεν εχει το θαρρος να παραδεχτει οτι θελει μονο να γαμαει και στα αρχιδια του αν η αλλη ζει στην κολαση για να φχαριστιεται αυτος, εφευρισκει το ιδεολογημα οτι ολες οι πουτανες θελουν και το κανουν για τα λεφτα και ετσι αυτοεξαπαταται και κοιμαται ησυχος.. ολα ειναι στο μυαλο

παντως οπως ισοπεδωση ειναι ολες οσες ειναι πορνες ειναι απο την θεληση τους και δεν υπαρχει πουθενα εξαναγκασμος και εκμεταλευση αλλο τοσο ειναι και το αντιθετο εξισου υστερικο οτι ολες οι πορνες τρωνε μπουκετα και ειναι θυματα μαστροπων....
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Μια φορα σε καποιο μπουρδελο που εννοειται οτι δεν θα πω γιατι δεν ειμαι ρουφ,ετυχε να ερθουν καποιοι απ'εξω και να χαιδευουν την εξωπορτα
ενω εγω πλησιαζα στο αυγοκομα.
Δεν ξερω ποιοι ηταν αλλα οι κοπελουδες και η γκρουπιερισα μου ειπε ελα απο εδω και με φυγαδευσαν,το συστημα ειναι παντοδυναμο
και βρεθηκα αλλου εξω!
Και εσεις θελετε να λυσετε τα προβληματα της παγκοσμιοποιησης-χαχα!
 
OP
OP
Z

zrtstra

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Συγχαρητήρια στον θεματοθέτη
αλλά και στους φίλους που επιβεβαιώνουν το προφανές, ότι το traficking είναι ένας φεμινιστικός
μύθος ο οποίος είναι πιστευτός μόνο απο φεμινίστριες και πιρφορέστηδες.

Προφανώς δεν έχεις καταλάβει το παραμικρό για τις θέσεις του θεματοθέτη.

Όσον αφορά στις ερωτήσεις που έθεσα, αν έχω καταλάβει καλά από τις απαντήσεις, μπορούμε να πούμε ότι όσο πιο υποβαθμισμένες είναι οι συνθήκες σε ένα χώρο, τόσο μεγαλύτερες είναι οι πιθανότητες να απασχολούνται εκεί θύματα trafficking. Διορθώστε με αν κατάλαβα λάθος.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Καλησπέρα,
είμαι νέος στο χώρο του αγοραίου έρωτα και νέος στο site.
Θα ήθελα τη γνώμη σας σχετικά με το θέμα του trafficking. Είναι σαφές ότι πληρώνοντας για μια κοπέλα που είναι θύμα trafficking, τροφοδοτούμε αυτή τη δραστηριότητα. Δεδομένου αυτού, θα ήθελα να πληρώνω για τις υπηρεσίες κοπέλας που εξασκεί το επάγγελμα από επιλογή.

Πως μπορούμε να ξεχωρίζουμε αν μια κοπέλα είναι θύμα trafficking ή όχι; Υπάρχουν χώροι που δουλεύεουν με trafficking και άλλοι που δουλεύουν με κοπέλες που το κάνουν με τη θέλησή τους ή κάθε περίπτωση κοπέλας είναι διαφορετική ακόμα και στον ίδιο χώρο; Αν υπάρχουν χώροι που δουλεύουν με τη συγκατάθεση των κοπέλων, ποιοί είναι, ή έστω, πως μπορούμε να τους ξεχωρίζουμε;
Περιμένω τη γνώμη σας, ιδιαίτερα των παλαιότερων και των ίδιων των κοπέλων που μπαίνουν στο forum.

Ευχαριστώ

Πρεπει να χυσεις πολυ ιδρωτα και σπερμα στον στιβο της ιδονης
για να αρχιζεις να καταλαβαινεις ΑΝ, λεω ΑΝ εισαι λιγο σπιρτο και τα πιανεις.

Κατα τα αλλα μην την ψαχνεις και πολυ!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
παρεπιπτόντως παραθέτω μια παλιά συνέντευξη που χαν πάρει τα παιδιά εδώ απο μια τσατσά:
(ίσως γίνει κάπως πιο κατανοητό απο κάποιους το προφανές)

Π:"πορνορεπόρτερ
Τ:τσατσά

υγ: μη μου πείτε τπτ για πνευματικά δικαιώματα , δεν θυμάμαι , απλά το είχα κρατήσει στο "πρόχειρο" και επ'ευκαιρία το θυμήθηκα.

Π : Ακούγονται διάφορα για κυκλώματα εκμετάλλευσης ιερόδουλων. Έχετε διαπιστώσει τίποτα στους οίκος ανοχής;

Τ : Καμία δεν κάθεται με το ζόρι.

Π : Δηλαδή το κάνουν με τη θέλησή τους έτσι; Το χρήμα κινεί τους πάντες άλλωστε.

Τ : Εδώ τον Χριστό τον σταυρώσανε για 30 αργύρια. έγινε ρουφιάνος αυτός ο πούστης.

Π : Τα δεδουλευμένα που καταλήγουν; Τα κρατάει η κοπέλα ή θα βρεθεί κάποιος ''εξυπνάκιας'' για να της τα φάει;

Τ : Θέλει να τα κρατήσει; θέλει να τα δώσει;
Αυτό είναι θέμα δικό της. Από μένα θα φύγει καθαρή. Θα τα πληρωθεί τα ραντεβού της

Π : Οι ιερόδουλες έχουν προσωπική ζωή;

Τ : Όλες έχουνε. Και αν θέλει να έχει τον άνθρωπό της θα τον έχει.

Π : Έχουν αγόρια τα κορίτσια της δουλειάς;

Τ : Οι περισσότερες έχουνε. Είτε αλβανούς, είτε ρουμάνους, είτε οποιαδήποτε άλλη φυλή.

Π : Αυτοί τους τα παίρνουν τα λεφτά;

Τ : Σιγά μην τα βάζουν και στην τράπεζα!

Π :  Ποια είναι η δική σας σχέση με τους άντρες;

Τ : Είχα παλιά μια σχέση αλλά από κει και πέρα τίποτε άλλο. Δεν ξανακάνω σχέση. Και γιατί να κάνω; Για να μου τρώνε τα χρήματα; Δεν ξέρω να τα φάω μόνη μου. Ξέρω. Τι; Nα σε πληρώνω να με γαμάς; Τράβα γαμίσου από κει που 'ρθες.

Π : Τελικώς, τι μπορεί να αποκομίσει μια ιερόδουλη όταν σταματήσει να δουλεύει;

Τ : Όταν φύγει μια κοπέλα που κάνει αυτή τη δουλειά μερικά χρόνια κι έχει μυαλό να μαζέψει κάποια χρήματα μπορεί να ρίξει μαύρη πέτρα πίσω της και να πει εγώ γαμήθηκα κι έκανα κάτι. Έφτιαξα κάτι.

Π : Ακούγεται ότι κάποιες πεθαίνουν στην ψάθα. ισχύει αυτό;

Τ : Ισχύει. Αφού γαμιούνται τόσα χρόνια και φεύγουν χωρίς μία επειδή τους τα 'χει φάει ο γκόμενος δε θα πεθάνουν στην ψάθα; Εγώ τόσα χρόνια που δουλεύω αυτή τη δραχμή την μαζεύω, δεν την δίνω. Πάω για ένα σκοπό. Έτσι πρέπει να κάνουν και αυτές.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
παρεπιπτόντως παραθέτω μια παλιά συνέντευξη που χαν πάρει τα παιδιά εδώ απο μια τσατσά:
(ίσως γίνει κάπως πιο κατανοητό απο κάποιους το προφανές)

Π:"πορνορεπόρτερ
Τ:τσατσά

υγ: μη μου πείτε τπτ για πνευματικά δικαιώματα , δεν θυμάμαι , απλά το είχα κρατήσει στο "πρόχειρο" και επ'ευκαιρία το θυμήθηκα.

Π : Ακούγονται διάφορα για κυκλώματα εκμετάλλευσης ιερόδουλων. Έχετε διαπιστώσει τίποτα στους οίκος ανοχής;

Τ : Καμία δεν κάθεται με το ζόρι.

Π : Δηλαδή το κάνουν με τη θέλησή τους έτσι; Το χρήμα κινεί τους πάντες άλλωστε.

Τ : Εδώ τον Χριστό τον σταυρώσανε για 30 αργύρια. έγινε ρουφιάνος αυτός ο πούστης.

Π : Τα δεδουλευμένα που καταλήγουν; Τα κρατάει η κοπέλα ή θα βρεθεί κάποιος ''εξυπνάκιας'' για να της τα φάει;

Τ : Θέλει να τα κρατήσει; θέλει να τα δώσει;
Αυτό είναι θέμα δικό της. Από μένα θα φύγει καθαρή. Θα τα πληρωθεί τα ραντεβού της

Π : Οι ιερόδουλες έχουν προσωπική ζωή;

Τ : Όλες έχουνε. Και αν θέλει να έχει τον άνθρωπό της θα τον έχει.

Π : Έχουν αγόρια τα κορίτσια της δουλειάς;

Τ : Οι περισσότερες έχουνε. Είτε αλβανούς, είτε ρουμάνους, είτε οποιαδήποτε άλλη φυλή.

Π : Αυτοί τους τα παίρνουν τα λεφτά;

Τ : Σιγά μην τα βάζουν και στην τράπεζα!

Π :  Ποια είναι η δική σας σχέση με τους άντρες;

Τ : Είχα παλιά μια σχέση αλλά από κει και πέρα τίποτε άλλο. Δεν ξανακάνω σχέση. Και γιατί να κάνω; Για να μου τρώνε τα χρήματα; Δεν ξέρω να τα φάω μόνη μου. Ξέρω. Τι; Nα σε πληρώνω να με γαμάς; Τράβα γαμίσου από κει που 'ρθες.

Π : Τελικώς, τι μπορεί να αποκομίσει μια ιερόδουλη όταν σταματήσει να δουλεύει;

Τ : Όταν φύγει μια κοπέλα που κάνει αυτή τη δουλειά μερικά χρόνια κι έχει μυαλό να μαζέψει κάποια χρήματα μπορεί να ρίξει μαύρη πέτρα πίσω της και να πει εγώ γαμήθηκα κι έκανα κάτι. Έφτιαξα κάτι.

Π : Ακούγεται ότι κάποιες πεθαίνουν στην ψάθα. ισχύει αυτό;

Τ : Ισχύει. Αφού γαμιούνται τόσα χρόνια και φεύγουν χωρίς μία επειδή τους τα 'χει φάει ο γκόμενος δε θα πεθάνουν στην ψάθα; Εγώ τόσα χρόνια που δουλεύω αυτή τη δραχμή την μαζεύω, δεν την δίνω. Πάω για ένα σκοπό. Έτσι πρέπει να κάνουν και αυτές.
νταξι ρε φιλκε δικιο εχεις χαλαρωσε...

Απλα οσο και να γνωριζονται η καθε κοπελες των στουντιο δεν ξερει η καθε κοπελα για την καθεμια για ποιο λογο το κανει..

διαβασε αυτο το αρθρο αν και παλιο
οπως επεισης πολοι απο δαυτους υποσχονται δουλειες στυλ σερβιτορας, μπαργουμαν κλπ σε καθε αλλοδαπη και της χωνουν στα μπουρδελα..
Με το ζορι, με συμφωνιες? Δεν ξερω..
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
νταξι ρε φιλκε δικιο εχεις χαλαρωσε...

Απλα οσο και να γνωριζονται η καθε κοπελες των στουντιο δεν ξερει η καθε κοπελα για την καθεμια για ποιο λογο το κανει..

διαβασε αυτο το αρθρο αν και παλιο
οπως επεισης πολοι απο δαυτους υποσχονται δουλειες στυλ σερβιτορας, μπαργουμαν κλπ σε καθε αλλοδαπη και της χωνουν στα μπουρδελα..
Με το ζορι, με συμφωνιες? Δεν ξερω..

εσυ εισαι ρε ο σταμ ο αγαπουλης?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εσυ εισαι ρε ο σταμ ο αγαπουλης?
οταν κατεβω πιατσα θα γαμησω μερικους κωλους δηθεν αντρων και φλουφλιδων που μου εχουν βγαλει αυτην την φημη..

αιντε με το καθε λαικοβλασταρο ...


Πατε και γαμηθητε πατοκωρφα ενας ενας ...

 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
οταν κατεβω πιατσα θα γαμησω μερικους κωλους δηθεν αντρων και φλουφλιδων που μου εχουν βγαλει αυτην την φημη..

αιντε με το καθε λαικοβλασταρο ...


Πατε και γαμηθητε πατοκωρφα ενας ενας ...


καλα ρε μην τρελαινεσαι δε σε ειπαν και καμπουρη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom