Νέα

Αγορα ταμπλετ με πολυ καλο gps + χαρτες Ε.Ε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
τυπε τα φτηνα ταμπλετ δεν εχουν καλο gps ενα VERO ειχα παρει εγω εκτος του οτι ολο κολλαγε, δεν λειτουργουσε και to gps αφου εχανε με το παραμικρο το σημα..
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
H δικιάα μου λύση

Gps bluetooth receiver με τσιπάκι SiRF III (είναι φθηνά, δεν έχουν οθόνη, έχουν μεγάλη αυτονομία, το αφήνεις άνετα στον ήλιο και είσαι με την οθόνη σου στη σκιά για να βλέπεις κιόλας) Το bluetooth πιάνει ως 10 μέτρα, άλλωστε μόνο στίγμα θα περάσει στο κινητό/tablet

Το κάνεις paired μέσω bluetooth με όποιο κινητό/ταβλετ θέλεις

Χάρτες google (θέλουν internet)  ή HERE MAPS δωρεάν από την Νοκια και Samsung (δουλεύουν και με και χωρίς internet). Κατεβάζεις για όποια χώρα θέλεις, αποθήκευση σε κάρτα sd στο κινητό ή tablet

Ta σιρφ ΙΙΙ είναι τόσο καλά που όταν κλειδώσουν δορυφόρο, τα βάζεις κάτω από κάθισμα αυτοκινήτου και συνεχίζουν να δουλεύουν (που λέει ο λόγος)
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Ναι. Μπορείς να κατεβάσεις όποιο πρόγραμμα τζι πι ες θες όπως το ναβιγκον που δουλεύει και χωρίς σύνδεση στο ιντερνετ και τους χάρτες τους κατεβάζεις με updates. Ποιο ενημερωμένο και ποιο γρήγορο πράμα δε θα βρείς.


δλδ θα εχω τζιπιες με το αιπαντ ΧΩΡΙΣ wifi 3g κλπ απλα κατεβαζοντας το ναβιγκον δωρεαν απο το στορε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom