Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Επιτρέπεται από το νόμο φυσικά η ιδιοκτητρια οίκου ανοχής να εργάζεται σε αυτόν;


      Μα ο νομος παντα και αυτος που ισχυει και ο παλαιοτερος νομιμοποιει την ιδιοκτητρια να εργαζεται και να εχει και καποιες αλλες να συνεργαζεται .
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Μαριανάκι μου, καλησπέρα σου!!! ΜΑΝΟΣΣΣΣΣΣΣΣ! μόλις ψήφισα, αυτο που έλεγες παραπάνω! θα σου στείλω Pm σε λίγο, μόλις γράψω κάτι εδώ μέσα για τη σημερινή μας συνάντηση. Πολλά φιλάκια καρδούλα μου και να είσαι πάντα καλά. Ευελπιστώ να τα πούμε σύντομα, δε σου υπόσχομαι πολύ σύντομα, αλλά μέσα στην επόμενη εβδομάδα. Φιλάκια
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλη τη παρέα και τους λάτρεις της Μαριάννας! Σήμερα είχα μια απίστευτα ωραία εμπειρία μαζί της και θα ήθελα να γράψω μερικά πράγματα.

Λοιπόν, επειδή το είχα προγραμματίσει, η εργασία μου με έφερε στη περιοχή της "Αγκυρας 1" όπου βρίσκεται η ΘΕΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ, αλλα λόγω  ακύρωσης ενος ραντεβού μου, έφτασα στο "σπίτι" κατά τις 10:00 κι όχι στις 11:00 που της είχα πεί. Συναντηθήκαμε στη πόρτα που έβγαινε για να πάρει κάτι και μου είπε να μπώ και έρχεται. Πέρασα λοιπόν μέσα όπου είδα μια άλλη τσα2, η οποία ήταν ευγενέστατη και μου είπε ότι είναι η Μαριάννα που μόλις ήρθε και θα επιστρέψει σε λίγο, περίμενε να τη δείς. Της απαντάω ότι δεν χρειάζεται επειδή την ξέρω και πέρασα αμέσως στο δωμάτιο. Μετά απο κανένα 15λέτο, έρχεται το ΜΩΡΟ, όπου μετά τις απαράιτητες καλημέρες και λίγα προκαταρκτικά λογάκια άρχισε το έργο! δεν θα αναφερθω σε ό,τι έγινε γιατί πολύ απλά δεν υπάρχουν λόγια να τα περιγράψω κι όσα περιγράφονται δεν λέγονται διότι (οπως είπα κι έχθες δεν εκθέτω μια Κυρία ποτέ) αυτά είναι για τα άτομα που το διασκέδασαν κι όχι για κοινή χρήση! μετα απο αρκετη ωρα κι αφού ειχαμε τελειωσει τη πραξη, καθησαμε στο κρεβατι κι αρχισαμε τη κουβεντουλα σαν δυο καλα φιλαρακια που λενε τα νεα τους. Τι σας ελεγα εχθες, για τη φιλη σας, τη γκομενα σας, τη γυναικα σας? πολυ καλυτερα, διοτι γυναικες σαν τη Μαριαννα ξερουν ν' ακουν τους άλλους και όταν το κανουν το κανουν επειδη το θελουν κι οχι γιατι τους το επιβαλλει κάποιος. Ειχα δεσμό με τέτοια γυναίκα στο παρελθόν για 2 1/2 χρόνια, τα οποία ήταν καλύτερα της ζωής μου. Οπότε τέτοιες γυναίκες είναι οι καλύτερες και σαν φίλες.

Όσο για κάποιν φίλο, ο οποίος μου έστειλε ένα κακόβουλο pm (είπε κάποια λόγια για το Μαριαννακι) που δε λέγονται, θα ήθελα να του πώ ότι δεν τον υποχρεώνει κανένας να πάει όχι μονο στη Μαριάννα, αλλά και σε οποιαδήποτε άλλη γυναίκα του είδους, οπότε τα άσχημα και κακόβουλα σχόλεια να λείπουν παρακαλώ πολύ γιατι την επόμενη φορά θα τον αδιάσω με την μία και θα βγάλω το pm του εδώ να δείτε και οι υπόλοιποι τι μαλάκες κυκλοφορούν ανάμεσά μας.

Να είσαι καλά Μαριαννάκι, ξεκίνησε απίθανα η μέρα μου και συνεχίζει ωραιότερα. Πολλά φιλιά :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

FAIH_1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
                      :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

  Καλησπερα Μαριαννακι μου :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα Μαριαννάκι........ εισαι καλά? θα με ξέχασες, διότι απο εχθές σου έστειλα το Pm και δεν φάνηκες καθόλου!!! Πολλά φιλάκια καρδούλα μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K)(K) για το Μαριαννάκι που μας ξεχασε!!!!!
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
ποια κοπελα δουλευει σημερα το απογευμα ?????
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
348
Κριτικές
15
Like
277
Πόντοι
5.102
σημερα απογευμα ειναι η ελενα η γερμανιδα κατα 99% ,η ευα ειναι δευτερα μεχρι πεμπτη
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Εχει κανενας φωτογραφίες της 'Έλενας?????? :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
ποια κοπελα δουλευει σημερα το απογευμα ?????



νομιζω οτι σήμερα δουλευει η μυρτώ. Αν δεν κάνω λάθος η έλενα εχει σταματησει να δουλευει παρασκευη εδω και καιρο
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα, σε όσους ειναι εδω!!!!!!!!!!!!!
Τι έγινε και έχει πέσει τόση ξεραϊλα τοσες μέρες????????? συνέβει τίποτα? μας την έπεσε κανένας? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Η σιωπη σου Μαριαννα στο πμ που σου εστειλα και ακομη δεν πηρα απαντηση κατι τετοιο λεει  :think:

Καλησπερα κουκλες Ευα και Μαριαννα  :-* :-* :-*
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
221
Πόντοι
6
Που έχουν χαθεί τα αιλουροειδή; Ελπίζω να μην πάθαν τίποτα...
 

milfslave

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Το Μαριαννάκι τα σπάει όλα συναγωνιστές ίσως από τις καλήτερες εμπειρίες μου στα σπιτάκια..................


Υ.Γ. Ακολουθεί κρητική
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom