Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

stefan sal

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2019
Μηνύματα
141
Κριτικές
10
Like
960
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστες..Σκέφτομαι μέσα στη βδομάδα να κλείσω με Nancyzaxaria, ειδα insta και έχω πάθει σοκ!!! Εχει πάρει κανείς πρόσφατα? Αξίζει σαν παθητική?
 

nscorpios

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
120
Like
147
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστες..Σκέφτομαι μέσα στη βδομάδα να κλείσω με Nancyzaxaria, ειδα insta και έχω πάθει σοκ!!! Εχει πάρει κανείς πρόσφατα? Αξίζει σαν παθητική?
H ζαχαρια ειναι μεγαλη φιρμα δεν ξερω αν αντεχει η τσεπη σου και το κυριοτερο αν θελει και αυτη
 

stefan sal

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2019
Μηνύματα
141
Κριτικές
10
Like
960
Πόντοι
1.011
H ζαχαρια ειναι μεγαλη φιρμα δεν ξερω αν αντεχει η τσεπη σου και το κυριοτερο αν θελει και αυτη
Εχει ανεβάσει αγγελία στο kane sex.. 150 ευρώ την ώρα λέει..Πίστεψέ με η τσέπη αντέχει και πολύ παραπάνω.. Η ερώτησή μου ήταν αν είναι έχει κανείς άποψη για τις υπηρεσίες της σαν παθητική..Το αν θα με δεχτεί ή αν το αντέχει η τσέπη μου είναι άλλο θέμα..Σε ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση
 

Noone21

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2022
Μηνύματα
19
Like
26
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες! Εχουμε αποψη για την εν λογω κυρια?



 

George(6)

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2020
Μηνύματα
22
Like
37
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους και συγγνώμη εκ των προτέρων εάν έχει αναφερθεί η συγκεκριμένη. Φαίνεται πολύ τούμπανο και θα ήθελα ένα feedback εάν γνωρίζει κάτι κάποιος. Ευχαριστώ.

 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
476
Κριτικές
27
Like
1.434
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα σε όλους και συγγνώμη εκ των προτέρων εάν έχει αναφερθεί η συγκεκριμένη. Φαίνεται πολύ τούμπανο και θα ήθελα ένα feedback εάν γνωρίζει κάτι κάποιος. Ευχαριστώ.

Εκτός θέματος, αλλά αυτό το feedback τι το ήθελες; Υπάρχουν ελληνικές λέξεις πολλές (σχόλια, εμπειρία) για να ρωτήσεις. Έχουμε μια υπέροχη γλώσσα και τη βασανίζουμε. Γιατί;
 
  • Like
Αντιδράσεις: dcfuck
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
79
Like
285
Πόντοι
21
on

την είχα πάρει εγώ πριν κανα 1μιση χρόνο ως gingerprincess, είναι επιλεκτική αμα. της αρέσεις θα περάσεις καλά. Ωραίο μωρό τότε, τώρα δεν ξέρω αν άλλαξε
Πόσο πήγε το μαλλί, μήπως θυμάσαι φίλε; Γιατί με ενδιαφέρει
 

HelenaGirl

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2023
Μηνύματα
1
Like
6
Πόντοι
0
Ψάχνω τρανς με πάρα πολύ μεγάλη πουτσα...θέλω να πάω πρώτη φορά και να το ευχαριστηθώ...απλα δε ξερω...πάνε με γυναίκες??? Έχει κάποιος να μου προτείνει καμια με μεγάλο κ χοντρο???
 

vido

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
50
Like
140
Πόντοι
0
Ψάχνω τρανς με πάρα πολύ μεγάλη πουτσα...θέλω να πάω πρώτη φορά και να το ευχαριστηθώ...απλα δε ξερω...πάνε με γυναίκες??? Έχει κάποιος να μου προτείνει καμια με μεγάλο κ χοντρο???

Ψάχνω τρανς με πάρα πολύ μεγάλη πουτσα...θέλω να πάω πρώτη φορά και να το ευχαριστηθώ...απλα δε ξερω...πάνε με γυναίκες??? Έχει κάποιος να μου προτείνει καμια με μεγάλο κ χοντρο???
Δεν πανε ολες οι trans με γυναίκες. καλό θα ειναι μεσα απο τις αγγελίες να ρωτήσεις αν πανε και εφοσον ειναι θετικές και το τι κανουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Daeva2

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
403
Like
1.445
Πόντοι
201
Δεν πανε ολες οι trans με γυναίκες. καλό θα ειναι μεσα απο τις αγγελίες να ρωτήσεις αν πανε και εφοσον ειναι θετικές και το τι κανουν.

Σωστά. Να προσθέσω επίσης πως ακόμη και αν η τρανς γράφει πως πηγαίνει, παραμένει πολύ μεγάλη η πιθανότητα να μην της κάνει "κούκου", όταν δει τον γυναικείο κώλο στημένο.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
31
Like
7.468
Πόντοι
3.886
Σωστά. Να προσθέσω επίσης πως ακόμη και αν η τρανς γράφει πως πηγαίνει, παραμένει πολύ μεγάλη η πιθανότητα να μην της κάνει "κούκου", όταν δει τον γυναικείο κώλο στημένο.
Υπάρχει αυτό το ενδεχόμενο;Να μην καυλώσει με γυναικείο κώλο;
 

ggkkqq

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2023
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά αξίζει η αγάπη;
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.526
Like
4.593
Πόντοι
456
Ψάχνω τρανς με πάρα πολύ μεγάλη πουτσα...θέλω να πάω πρώτη φορά και να το ευχαριστηθώ...απλα δε ξερω...πάνε με γυναίκες??? Έχει κάποιος να μου προτείνει καμια με μεγάλο κ χοντρο???
θες να σου κάνουμε εμείς εδω μια ωραια παρτουζίτσα να ευχαριστηθείς;
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736
Ψάχνω τρανς με πάρα πολύ μεγάλη πουτσα...θέλω να πάω πρώτη φορά και να το ευχαριστηθώ...απλα δε ξερω...πάνε με γυναίκες??? Έχει κάποιος να μου προτείνει καμια με μεγάλο κ χοντρο???
με γυναικες καθαρα κατα 99% δεν πανε εκτος αν εχουν παρει "μαγικο χαπακι" συνηθως πανε με ζευγαρια με τον αντρα ενεργοπαθητικο για να μπορεσουν να εχουν στυση. σχεδον ολες λενε οτι πανε και με γυναικες αλλα συνηθως αναφερουν στις αγγελιες τους οτι το δεχονται σαν ζευγαρι και οχι μονες γυναικες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom