Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
86
Έχω πάει μια φορά ότι βλέπεις στις φωτογραφίες και χαρά ειναι
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Ξερουμε κατι για εδω παιδια

ναι μουτρο μενει ρεντι ειναι ενα βιμα κ αυτο
Καλή. Κ καλά προσόντα
δεν τρελαθηκα μετρια για μενα
Απάντησε και απο φωνή σκίζει....απλά με κολλάει λίγο που δεν έχει χώρο...
καλη μουτρο αλλα ναι παιζει κ χρεωση ξενοδοχειου
Γνωρίζουμε κάτι για την παραπάνω;
παλια καραβανα μετριου ενδιαφεροντως και επηδοσεων
 

GameMaster

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2021
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα , εχει κανεις εμπειρια ? Να μας πει...
 

La_Coste

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2012
Μηνύματα
27
Like
83
Πόντοι
0
Καλησπερα, έχει καποιος εμπειρία ?
Την ειχα παρει πριν 2 χρονια σε ενα διαμερισμα στη συγγρου χαμηλα. Στελλα αποκαλουνταν τοτε. Απο τις μεγαλυτερες καυλες τρανς που εχω δει, εχυσα στο 10λεπτο. Η τυπισσα ειχε κομπλεξκομπλεξ με το "πακετο" της και το κρατουσε συνεχεια κατα τη διαρκεια του σεξ με το χερι της να μην φαινεται. Το μονο αρνητικό, παρολο που εγω ετσι κι αλλιως μονο παθητικη την ηθελα.
 

La_Coste

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2012
Μηνύματα
27
Like
83
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες.. Εδώ και αρκετό καιρό σκέφτομαι να πάρω trans για ραντεβού, όλο το αναβάλλω λόγω χαζών κολλημάτων αλλά τώρα το πήρα απόφαση..Είμαι μεταξύ 2-3.. Luana Gomes, elenasunrise και alyssa.. Αν κάποιος έχει εμπειρία απο τα εν λόγω κορίτσια παρακαλώ ας βοηθήσει.. Να διευκρινίσω πως μόνο για παθητικές ενδιαφέρομαι όχι για ενεργητικές..
Με την Alyssa εχω εμπειρια. Την προτεινω ανεπιφυλακτα, μετα το σεξ πιασαμε κουβεντα και τελικα την πηδηξα και 2η φορα (χωρις εξτρα χρηματα). Βρισκεται καπου στον Αγ. Ελευθεριο αν θυμαμαι καλα.
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
488
Πόντοι
21

Ξέρει κανείς αν είναι ακόμα στο χώρο ;

Το τηλεφωνο δεν λειτουργεί , στο istagram δεν απαντάει
 

kouin

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
52
Like
6
Πόντοι
0

Γεια σε όλους.
Έχει κάποιος να μας δώσει τα φώτο του, για τις παραπάνω;
 

La_Coste

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2012
Μηνύματα
27
Like
83
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας,

Έχει κανείς εμπειρία με την παρακάτω εταίρα;

Και αν ναι, να γραψει μια πλήρη περιγραφή του εν λόγω κροσακίου.

Ευχαριστώ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Ψαχτο μ τ ονωμα εχουν γραφτει αρκετα
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
328
Κριτικές
17
Like
1.119
Πόντοι
371

Γεια σε όλους.
Έχει κάποιος να μας δώσει τα φώτο του, για τις παραπάνω;
Δες τις κριτικές μου για την Thayna (tsLaura τώρα)
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
86
Γνώμη για τη Αλίκη;;;
 

mavr0s_gat0s

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
41
Like
36
Πόντοι
0
Καλή φαινεται στις φωτο....οταν τη πηρα εγω μονο που δε με εβρισε....καποιος την έπαιρνε απο δύο τρία τηλεφωνα μάλλον και τα ειχε πάρει...δε προλαβα να της πω λέξη...
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.921
Πόντοι
456
Αυτό που μπαίνουν κάθε μέρα διάφοροι στο φόρουμ και το μόνο που κάνουν είναι να ρωτάνε με το ίδιο στυλ ακριβώς "Αυτή καλή ?" , "Γνώμες γι'αυτή ? " χωρίς ποτέ να γράφουν κάτι άλλο πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή.

Πάτε δοκιμάστε και γράψτε μετά οι ίδιοι μια κριτική ή ένα σχόλιο εδώ,έλεος δηλαδή...

Εγώ έχω γράψει πολλές φορές ποιες θεωρώ καλές κι έχω απαντήσει σε προσωπικά μηνύματα άλλες τόσες...Τα θέλουν όλα στο πιάτο μερικοί κι έχω την εντύπωση ότι μπορεί να είναι και τα ίδια άτομα με 2-3 διαφορετικά νικ...
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
86
Αυτό που μπαίνουν κάθε μέρα διάφοροι στο φόρουμ και το μόνο που κάνουν είναι να ρωτάνε με το ίδιο στυλ ακριβώς "Αυτή καλή ?" , "Γνώμες γι'αυτή ? " χωρίς ποτέ να γράφουν κάτι άλλο πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή.

Πάτε δοκιμάστε και γράψτε μετά οι ίδιοι μια κριτική ή ένα σχόλιο εδώ,έλεος δηλαδή...

Εγώ έχω γράψει πολλές φορές ποιες θεωρώ καλές κι έχω απαντήσει σε προσωπικά μηνύματα άλλες τόσες...Τα θέλουν όλα στο πιάτο μερικοί κι έχω την εντύπωση ότι μπορεί να είναι και τα ίδια άτομα με 2-3 διαφορετικά νικ...
Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι σε εμένα γτ εγώ ρώτησα τελευταίος αλλά το τι θα κάνω και το τι θα ρωτάω δεν θα μου το πεις εσύ.
Αν δεν σαρέσει δεν απαντάς και δεν διαβάζεις τα μηνύματα μας
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.921
Πόντοι
456
Δεν αναφέρθηκα σε κανέναν προσωπικά ούτε με ενοχλεί κάποιος συγκεκριμένος αλλά με τους ζήτουλες και τους άσχετους που δεν προσφέρουν τίποτα έχω θέμα γενικά.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
ειδικά εκείνοι που ποστάρουν σε όλα τα θρεντ την ίδια ερώτηση
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.921
Πόντοι
456
Ακριβώς αυτό. Η ίδια ερώτηση σε όλα τα θρεντ με το ίδιο στυλάκι. Εγώ πιστεύω είναι ένα άτομο ή 2-3 το πολύ και κάνουν 15 προφίλ για να ρωτάνε την ίδια μαλακία.

Τραβάτε και δείτε μόνοι σας αν σας ενδιαφέρει μια κοπέλα, το άθλημα έχει και τα ρίσκα του όπως και στα απλά μπουρδέλα.

Ξαναλέω εγώ έχω απαντήσει σε αρκετά πμ γιατί αν ξέρω για κάποια κοπέλα θα πω τη γνώμη μου αλλά είναι μερικοί που το έχουν σύστημα να ρωτάνε για όλο το kanesex...Πάτε και δείτε να σας φύγει και η περιέργεια στην τελική...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom