Νέα

6+1 λογους που αγαπαμε τις ρωσιδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Καλό είναι να δούμε τι λένε και οι ''άλλοι'' !!!

Αγγλοσάξωνες αρα ''πρακτικοί'' άνθρωποι !!! :2funny: :2funny:

Ο τίτλος ''Οι 7 λόγοι για τους οποίους δεν πρέπει να βγεις σε ραντεβού με ρωσίδα''



Αλλά πανάθεμά τες, μόνο που βλέπεις το μωρό που έχουν στη φωτογραφία στην αρχή, σε κάνει να διαβάζεις όλο το υπόλοιπο κείμενο ''βερεσε'' !!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.374
Κριτικές
3
Like
3.189
Πόντοι
786
Marina Vinogradova υπογράφει το άρθρο, σιγά μην είναι Αγγλοσάξων :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Marina Vinogradova υπογράφει το άρθρο, σιγά μην είναι Αγγλοσάξων :grin:

Σωστός !!! Δεν το πρόσεξα !!! :hi: :hi:
Αλλά ούτως η άλλως το σχόλιο περι αγγλοσαξώνων, για πλάκα το έγραψα !! :2funny: :2funny:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.374
Κριτικές
3
Like
3.189
Πόντοι
786
Όχι και τόσο πλάκα, γενικά σκέφτεσαι αρκετά Αγγλοσαξονικά (δεν είναι κακό, είναι δάσκαλοι σε πολλά σημαντικά)

"Στου ύστερου το τρέμουλο το θάνατο ξορκίζω"

Between the desire
And the spasm
Between the potency
And the existence
Between the essence
And the descent
Falls the Shadow
For Thine is the Kingdom

For Thine is
Life is
For Thine is the

This is the way the world ends
This is the way the world ends
This is the way the world ends
Not with a bang but a whimper

T.S. Eliot

Αυτός ήταν Αγγλοσάξων
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Όχι και τόσο πλάκα, γενικά σκέφτεσαι αρκετά Αγγλοσαξονικά (δεν είναι κακό, είναι δάσκαλοι σε πολλά σημαντικά)

"Στου ύστερου το τρέμουλο το θάνατο ξορκίζω"

Between the desire
And the spasm
Between the potency
And the existence
Between the essence
And the descent
Falls the Shadow
For Thine is the Kingdom

For Thine is
Life is
For Thine is the

This is the way the world ends
This is the way the world ends
This is the way the world ends
Not with a bang but a whimper

T.S. Eliot

Αυτός ήταν Αγγλοσάξων
:hi: :hi:
Ναι και εγώ ''επηρεάστηκα'' απο αυτόν, στο Λονδίνο και στο Μάντσεστερ !!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Απλά η κουφάλα η Ασία με κατατρέχει !!! :2funny: :2funny:

Αλλά είμαστε off topic.
Οπότε το σταματάμε εδώ !! :hi: :hi:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.374
Κριτικές
3
Like
3.189
Πόντοι
786
Οι Ρωσίδες έχουν ψηλά την Αγγλία (γιατί είναι ψωνάρες) on topic :grin:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.374
Κριτικές
3
Like
3.189
Πόντοι
786
Για να πω και κανά σοβαρό, οι Ρωσίδες είναι μεν εθιστικές για δύο λόγους. Α. Είναι μεγάλα παρτάκια και προβάλλουν τον εαυτό τους με κάθε εντυπωσιακό τρόπο. Αυτό προκαλεί διαγωνισμό στα αρσενικά. Β. Έχουν και αυτό το δήθεν παραδοσιακό παραμύθι ότι επιζητούν την αντρική πρωτοβουλία που δίνει ρόλο στο αρσενικό. Είναι μεγάλες σουπιές όμως, άφιλες, προδοτικές, και παρλαπίπες. Δύο ειδών έχει, αυτές που είναι πολιτικάντισες και λένε όλο ψέμματα και αυτές που είναι ακατέργαστες και λένε ωμά απαιτητικά τι σκέφτονται. Ενδιάμεσες δεν έχει. Καλές είναι μόνο όταν δεν μετράνε. Για τον Έλληνα καλύτερες είναι οι Σέρβες και το μακρύτερο οι Ουγγαρέζες.
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
μπα δεν νομιζω δικε μου εχω τσουροφλιστει απο τις ελληνιδες και αν σου λεω κατι ξερω. ειμαι ενας 30αρης δεν ειμαι και πολυ μικρος για να μην ξερω εξαλου εχω κανει με 900 γυναικες σεξ απο τη μερα που γενιθηκα που θα παει μια μερα θα τον φτασω τον σπαλιαρα
λοιπον να το πιασουμε το θεμα στα μαθηματικα.....εγραψες οτι πρωτη φορα συνουσιαστηκες στα 12 σου...αρα εισαι ενεργος σεξουαλικα 18 χρονια...
αν διαιρεσουμε το 900 (γυναικες) με το 18(ετη)μας κανουν 50 γυναικες στο χρονο αρα κατι παραπανω απο 4 το μηνα..... θα ηταν απολυτα εφικτο το νουμερο που λες....αν αυτα τα 18 ενεργα σου σεξουαλικα χρονια δεν συμπεριλαμβανονταν απο 12 εως περιπου τα 20 σου οπου οπως και να το κανουμε τα οικονομικα ενος παιδιου αυτης της ηλικιας δεν ειναι και τα πλεον ανθηρα...με το γεγονος οτι ευθαρσως δηλωνεις οτι πας πολυ συχνα επι χρημασι....ενας αντρας της δικιας σου ηλικιας με τα δικα σου οπως δηλωνεις δεδομενα πιστευω οτι εφικτο νουμερο βαση μαθηματικων ειναι γυρω στις 400 με 500
Απλα μονο διευκρινησε ποσοστιαια ποσες απο αυτες ηταν επι χρημασι και ποσες δεσμος ή ξεπετα
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
οχι ρε αδερφε οχι δεν ηταν ολες πουτανες
για να σου δωσω να καταλαβεις οταν σπουδαζα στο πανεπιστημιο γαμησα περιπου 100-120 συμφοιτητριες μου
εκανα σοβαρη σχεση με 3 ρωσιδες
αλλα εχω γαμησει και πολλες πουτανες ολων των εθνικοτητων
εδω ομως δεν βγαινουν τα νουμερα
5 χρονια φοιτητης μεσο ορο... 24 φοιτητριες....2 το μηνα....και διαφορετικες;;;
ουτε στην κομοτηνη που ειναι τσαμπα το μουνι αυτα τα νουμερα :grin: που εχει τα πιο <γυναικια> πανεπιστημια εκει...και εχει βγει και η ρηση...στη κομοτηνη που ειναι τσαμπα το μουνι  :grin:
πιστευω οτι υπερβαλεις εαυτον λογω ζηλου.....αλλωστε αδελφε εδω δεν ειμαστε να κρινουμε κανεναν...και ουτε να την μετρησουμε ποιος την εχει μεγαλυτερη....οποτε κατ εμενα δεν εχουν σημασια τα νουμερα...αλλα γενικα η προσεγγιση και ο τροπος

ΥΓ δεν σε κρινω σαν ανθρωπο...ουτε εχω τασεις αντιπαραθεσης με κανεναν....κρινω μονο τα γραπτα σου


Απο οτι καταλαβα εισαι απο Β. Ελλαδα....καλο ειναι να γνωρισεις τον Allantalon  την εμβληματικοτερη φιγουρα του φορουμ. που κι αυτος (κι οχι μονο) γουσταρει τα ταξιδια με το αυτοκινητο
 

Επισκέπτης
Για τον Έλληνα καλύτερες είναι οι Σέρβες

Τρέχα πιάσ'τες.

Κατ' ἀρχὰς σύστημα ἡμερησίου/νυκτερινοῦ παιγνίου, εἰς τὸ ὁποῖον σχεδὸν ἀναγκαία συνθήκη εἶναι νὰ εἶσθε νέος καὶ ὡραῖος, δὲν ἐφαρμόζεται - οἱ Σέρβοι εἶναι ἐκ τῶν εὐειδεστέρων ἀνδρῶν τῆς ὑφηλίου.

Ὁπότε ἀπομένει τὸ παίγνιον γνωριμιῶν, καὶ τὸ (χωλὸν) διαδικτυακόν. Ἀμφότερα ἀπαιτοῦσιν οἰκονομικὴν ἐπάρκειαν (τρέχα βρές την), καὶ ἐπιπλέον διὰ τὸ πρῶτον δέον ὅπως διεισδύσητε εἰς κοινωνικὸν κύκλον Σέρβων. Δύσκολον καὶ χρονοβόρον.

Μὴ παρασύρεσθε ἐκ τῆς προσηνείας καὶ εὐγενείας των.

Πολὺ περισσοτέρας πιθανότητας ἔχει τις μετὰ Ῥωσσίδων.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.374
Κριτικές
3
Like
3.189
Πόντοι
786
Τι να πιάσω, είδα και έπαθα πως να με αφήσουν. Δεν πολυγουστάρουνε τους δικούς τους οι Σέρβες άμα έχουν άκρη για παραέξω γιατί είναι παγώνια κτητικοί και τις τσαμπουκαλεύονται κιόλας. Οι Ρωσίδες είναι μεγάλος πληθυσμός και θα βρει να γαμήσει κάτι ο καθείς αλλά αν μιλαμε ποιότητα μόνο από Μόσχα αξίζουν που Ευρωπαιοφέρνουν, γιατί οι εκτός είναι καρμπόν χωριατοψωνισμένες. Κλαρινογαμπρός η μπράβος άμα είσαι κάνεις χωριό. Αλλιώς σπόνσορας και κερατάς. Άσε που στο τσακίρ κέφι πατάνε κέρατο και εκεί που παίρνουν κάμψεις δηλαδή, δεν έχουν εμπιστοσύνη, είναι μεγάλα αδέσποτα.
 

Επισκέπτης
Μόσχα δὲν παίζει, θέλει γερὸ χρῆμα, ἀκόμη καὶ σήμερον.

Ἐν ἐπαρχίᾳ ὄντως θὰ γαμήσῃ ὁ λαός. Καὶ ἀξίζουν.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Τρέχα πιάσ'τες.

Κατ' ἀρχὰς σύστημα ἡμερησίου/νυκτερινοῦ παιγνίου, εἰς τὸ ὁποῖον σχεδὸν ἀναγκαία συνθήκη εἶναι νὰ εἶσθε νέος καὶ ὡραῖος, δὲν ἐφαρμόζεται - οἱ Σέρβοι εἶναι ἐκ τῶν εὐειδεστέρων ἀνδρῶν τῆς ὑφηλίου.

Ὁπότε ἀπομένει τὸ παίγνιον γνωριμιῶν, καὶ τὸ (χωλὸν) διαδικτυακόν. Ἀμφότερα ἀπαιτοῦσιν οἰκονομικὴν ἐπάρκειαν (τρέχα βρές την), καὶ ἐπιπλέον διὰ τὸ πρῶτον δέον ὅπως διεισδύσητε εἰς κοινωνικὸν κύκλον Σέρβων. Δύσκολον καὶ χρονοβόρον.

Μὴ παρασύρεσθε ἐκ τῆς προσηνείας καὶ εὐγενείας των.

Πολὺ περισσοτέρας πιθανότητας ἔχει τις μετὰ Ῥωσσίδων.

Στον αντίποδα πάντως του επιχειρήματός σου, οι Ελληνες που εργάζονταν σε τεχνικές εταιρίες στη Σερβία είχαν πολλές επιτυχίες !!

Οπως υποδηλώνει και η παρακάτω ανάρτηση.


Με κάθε επιφύλαξη περί της ''ποσοτικής'' εγκυρότητας της ανάρτησης.

Ομως όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά.


 

Επισκέπτης
Στον αντίποδα πάντως του επιχειρήματός σου, οι Ελληνες που εργάζονταν σε τεχνικές εταιρίες στη Σερβία είχαν πάντως πολλές επιτυχίες !!

Οπως υποδηλώνει και η παρακάτω ανάρτηση.


Με κάθε επιφύλαξη περί της ''ποσοτικής'' εγκυρότητας της ανάρτησης.

Ομως όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά.

Οἱ τεχνικοὶ (ὄχι οἱ ἐργάται, οἱ ὑπομηχανικοὶ καὶ μηχανικοὶ) εἶναι ἀπελπιστικοὶ βητάδες.

Τὰ σκᾶνε καὶ τοὺς κάθονται. Ἴσως ὄχι ἀμέσως, διότι αἱ Σέρβαι εἶναι αἱ ὀλιγώτερον εὐεπήφοραι εἰς τὴν πορνείαν γυναὶ τοῦ κόσμου, ἀλλὰ ἐμμέσως.

Σᾶς ἔχω εἰπεῖ ἐπανειλημμένως ὅτι εἰς τὴν συλλογιστικὴν σας θὰ πρέπῃ νὰ διαχωρίζητε σαφῶς τὴν πορνείαν ἐκ τοῦ ἐλευθέρου παιγνίου.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.374
Κριτικές
3
Like
3.189
Πόντοι
786
Μόσχα δὲν παίζει, θέλει γερὸ χρῆμα, ἀκόμη καὶ σήμερον.

Ἐν ἐπαρχίᾳ ὄντως θὰ γαμήσῃ ὁ λαός. Καὶ ἀξίζουν.

Να πας να βρεις επιτούτου βέβαια είναι ακριβά. Αν σου κάτσει αβίαστη γνωριμία αυτές είναι οι καλύτερες όμως. Απο επαρχίες οι πιο καλές είναι απο Σιβηρία κατ εμέ. Για γαμήσια και γκομενιλίκια είναι όλες οι Ρωσίδες πρώτες, αλλά για σχέση οι πιο πολλές καταντάνε μεγάλα παλτά. Όλο χατσού και και ασχετίλα είναι.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.374
Κριτικές
3
Like
3.189
Πόντοι
786

Οι πιο ζεστές χαλαρές και μη νευρωτικές είναι οι Σιβηριανές. Υποβόσκει νεύρωση στις πιο πολλές υπόλοιπες Σίδες. Μέσο όρο βασικά είναι βόρειες Ελληνίδες και δεν το ξέρουνε. :grin:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
1. κανουν το καλυτερο σεξ
2. ειναι καλες νοικοιρες
3. δεν σου τα πριζουν οταν εχεις σχεση μαζι της
4. δεν λενε ποτε οχι στο σεξ ακομη και οταν εχουν πονοκεφαλο η περιοδο
4. γινονται καλες μαμαδες
5. δεν παιρνουν το πανω χερι ποτε σε μια σχεση γιατι οι ανδρες ειναι το ισχυρο φυλο
6. παντα προσεχουν την σιλουετα και την εμφανιση τους ανεξαρτητου ηλικιας
+1. της αρεσει ο πειραματισμος και οι καινουργιες εμπειριες με τον συντροφο της πανω στο σεξ
Πριν εναμιση χρονο,ημουν κ γω με μια ρωσιδα πειπεου για ενα χρονο.
Πολυ καλο παιδι,την ειχα γνωρισει απο το topface και δειλα δειλα αναπτυχθηκε το ειδυλλιο...
Μετα πο 2-3 μηνες συνομιλιας ηρθε και στην ελλαδα να με δει οπου ειχαμε και τις πρωτες σεξουαλικες επαφες.Ομολογω οτι ηταν καλη,ομως ουτε με αφηνε να τη γλυψω,ουτε απο κωλο με αφηνε.Ουτε δαχτυλο δε με αφηνε να πλησιασω κοντα στην πισω της τρυπα...
Γενικα ειχαμε μια ηρεμη σχεση,με ζηλευε λιγο,οχι τραγικα και λογικο λογω αποστασης.
Ηταν πολυ υπακουη,κατω απο μενα παντα.Δεν αντιλεγε ποτε και γενικα ακουγε οτι της ελεγα.
Με ηθελε παρα πολυ και μου το δειχνε σε καθε ευκαιρια.
Ειχε κ ενα τεταρτο ελληνιδας μεσα της καθως ο παππους της ηταν ελληνας.Αγαπουσε πολυ την Ελλαδα και ηθελε πολυ να ερθει εδω.Οσο ημασταν μαζι ειχε ερθει τουλαχιστον 4 φορες να με βλεπει,εμενα σε μενα καθως μενω μονος μου,πηγαμε διακοπες κτλ...Ανεβηκα κ γω μοσχα μια φορα κ περασα υπεροχα.Δε μου χαλασε κανενα χατηρι,οτι ηθελα καναμε παντα.
Χωρισαμε γιατι με ξελογιασε μια ελληνιδα και γιατι η Ρωσιδα με πιεζε για γαμο κατι που εγω δεν ηθελα αμεσα.
Εκεινη ομως ηθελε χθες γιατι ηταν ηδη 35 και ηθελε παιδι.
Ε,με αυτα κ με αυτα χωρισαμε γιατι δεν σταματαγε να πιεζει αλλα και λογω της ελληνιδας που με αυτη ειμαι μαζι ακομα και τωρα.
Μιλαμε ακομα με τη Ρωσιδα,εναμιση χρονο μετα το χωρισμο μας και ακομα ελπιζει...εχει ερθει 4 φορες στην ελλαδα,τη μια αμεσως μετα το χωρισμο μας με την ελπιδα να με ξανακερδισει αλλα δεν...
Τοτε βρεθηκαμε αλλα μετα απο τοτε με εκβιαζε οτι θα πει στη δικια μου οτι βρεθηκαμε και της απαγορεψα να με ξαναδει οσο και αν με παρακαλαει.
Καταλαβαινει οτι εκανε μαλακια και λαθος χειρισμους στη σχεση μας και ομολογω οτι αν ειχε παιξει καλυτερα τα χαρτια της ισως να την ειχα παντρευτει καθοτι και μουναρα ητανε και φτωχια δεν ητανε αλλα και θα χα μια καβατζα στη μοσχα για διακοπες αλλα κ για να ζησω αμα τα πραγματα δυσκολευανε...
Ακομα την εχω στο μυαλο μου δεν το κρυβω καθοτι σαν ανθρωπος ηταν εξαιρετη...
Φανταστειτε οτι μετα τον χωρισμο μας εχασε ποσα κιλα απο τη στενοχωρια της και εγινε στυλακι...οταν ημασταν μαζι ειχε 5 κιλα παραπανω ας πουμε χωρις να ειναι ασχημα πανω της καθως ηταν και 1.82 υψος...
Εν κατακλειδι μπορω να πω οτι οι ρωσιδες ειναι καλη περιπτωση για τον ελληνα τον αντρα...Τον αγαπανε`.Ενας φιλος που παντα ειχε Ρωσιδες διπλα του μου πε μια σοφη κουβεντα,οτι οι Ρωσιδα η γυναικα ειναι σαν τον ελληνα τον αντρα...
οποιος το πιασε το πιασε...
Τους Ρωσους δεν τους θελουν γιατι τις υποτιμανε και τις βαρανε ενω ο Ελληνας τις προσεχει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom