Νέα

6+1 λογους που αγαπαμε τις ρωσιδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
Οι Ρωσίδες έχουν το καλό οτι σου τονώνουν τον εγωισμό σου λένε οτι είσαι πουτσαράς και πρέπει να πετύχεις σπουδαία πράγματα.Σε κάνουν να έχεις φιλοδοξίες.Πολωνέζες Ουκρανές είναι πιο πεσσιμίστριες γειωμένες κάπως σε τραβάνε στον πάτο.Οι Τσέχες πιο ισορροπημένες.
Γενικά οι Ρωσίδες τρώνε πολύ περισσότερα αλλά σε βάζουν και να ρισκάρεις πιο πολύ και είναι πολύ πιο περιποιητικές στέκονται πολύ καλύτερα σα γκόμενες.
Είναι και θέμα γούστου βέβαια στο θέμα του τσιμπουκιού οι Πολωνέζες δεν παίζονται.Ουκρανές Ρωσίδες είναι σχεδόν πάντα πρόθυμες για παρτούζες βασικά με τις Σλάβες στις περισσότερες περιπτώσεις η σχέση καταλήγει σε τρίγωνο ή τετράγωνο.
Σου γνωρίζουν δηλαδή τις φίλες τους με σκοπό να τις γαμήσεις δεν είναι άσχημα.

Η "τετραγωνη" λογικη σου μετατρεπει ολες τις σχεσεις με σλαβες σε ... τριγωνα και τετραγωνα !!!  :2funny: :2funny:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.896
Πόντοι
216
Παιχτε τον μαγκες  :2funny:
hLdMVWuuMQo.jpg

Δυνατο καυλακι :rockon:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Η "τετραγωνη" λογικη σου μετατρεπει ολες τις σχεσεις με σλαβες σε ... τριγωνα και τετραγωνα !!!  :2funny: :2funny:

Ενας Πολωνός μου ανέφερε την έκφραση τρίγωνο.Μου είπε οτι γάμησε καμιά 700αριά Πολωνέζες ως promoter σε κλαμπ στο Μπιαλυστόκ και μου έδειξε και φωτό.Να νιώθεις τελείως μαλάκας.
Οποιο Σλάβο και να ρωτήσεις τα ίδια σου λένε.Οι δικές μας είναι πολύ εύκολες το ξέρουν όλοι και οι ξένοι το ξέρουν.Ετσι είναι ιστορικά.Απλά είναι εύκολες τον παίρνουν από όλους στο εξωτερικό τις γαμάνε όλοι εύκολα τα ίδια και εδώ.
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Ενας Πολωνός μου ανέφερε την έκφραση τρίγωνο.Μου είπε οτι γάμησε καμιά 700αριά Πολωνέζες ως promoter σε κλαμπ στο Μπιαλυστόκ και μου έδειξε και φωτό
Υπάρχουν και πολωνικη version του Σπαλιαρα?  :o :o :o
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Οι Ρωσίδες έχουν το καλό οτι σου τονώνουν τον εγωισμό σου λένε οτι είσαι πουτσαράς και πρέπει να πετύχεις σπουδαία πράγματα.Σε κάνουν να έχεις φιλοδοξίες.Πολωνέζες Ουκρανές είναι πιο πεσσιμίστριες γειωμένες κάπως σε τραβάνε στον πάτο.Οι Τσέχες πιο ισορροπημένες.
Γενικά οι Ρωσίδες τρώνε πολύ περισσότερα αλλά σε βάζουν και να ρισκάρεις πιο πολύ και είναι πολύ πιο περιποιητικές στέκονται πολύ καλύτερα σα γκόμενες.
Είναι και θέμα γούστου βέβαια στο θέμα του τσιμπουκιού οι Πολωνέζες δεν παίζονται.Ουκρανές Ρωσίδες είναι σχεδόν πάντα πρόθυμες για παρτούζες βασικά με τις Σλάβες στις περισσότερες περιπτώσεις η σχέση καταλήγει σε τρίγωνο ή τετράγωνο.
Σου γνωρίζουν δηλαδή τις φίλες τους με σκοπό να τις γαμήσεις δεν είναι άσχημα.

:woldman: δεν ειναι ετσι οπως τα λες μιστερ kman2 τα πραγματα διαστρευλωνεις την αληθεια για τις ρωσιδες
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Για μενα εκανες μαλακια που αφησες ρωσιδα τετοιων προδιαγραφών (εμφάνιση, λεφτα) για ελληνιδα, και ειμαι σιγουρος οτι ησουν επιρρεασμένος απο στερεώτυπα φιλων και συγγενων.
Η ελληνιδα θα σου παχυνει και θα γίνει μοσχαράκι στα 30 φευγα της.Θα σταματησεις να την γουσταρεις αργότερα καθως θα γίνει ντοφαλάκι (μετα το πρωτο παιδι σιγουρα), και αργα η γρήγορα θα της τα φορέσεις. Και αν δε το κανεις αρχικα σιγουρα θα το σκεφτεσαι.
Ειδικα το γεγονος οτι αφου χωρίσατε , πηρε το αεροπλάνο και ηρθε να σε βρει παει να πει οτι σε αγαπουσε παρα μα παρα πολυ. Εγω θα την παντρευόμουν μετα απο κατι τετοιο...

Αμα μου πεις οτι η ελληνιδα δεν σε πιεζε για γάμο δε θα σε πιστεψω....

μεγα λαθος τυπε κατσε τωρα και λουσου τη βαλκανια και πονηρη ελλεηνιδα  :2funny:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Πριν εναμιση χρονο,ημουν κ γω με μια ρωσιδα πειπεου για ενα χρονο.
Πολυ καλο παιδι,την ειχα γνωρισει απο το topface και δειλα δειλα αναπτυχθηκε το ειδυλλιο...
Μετα πο 2-3 μηνες συνομιλιας ηρθε και στην ελλαδα να με δει οπου ειχαμε και τις πρωτες σεξουαλικες επαφες.Ομολογω οτι ηταν καλη,ομως ουτε με αφηνε να τη γλυψω,ουτε απο κωλο με αφηνε.Ουτε δαχτυλο δε με αφηνε να πλησιασω κοντα στην πισω της τρυπα...
Γενικα ειχαμε μια ηρεμη σχεση,με ζηλευε λιγο,οχι τραγικα και λογικο λογω αποστασης.
Ηταν πολυ υπακουη,κατω απο μενα παντα.Δεν αντιλεγε ποτε και γενικα ακουγε οτι της ελεγα.
Με ηθελε παρα πολυ και μου το δειχνε σε καθε ευκαιρια.
Ειχε κ ενα τεταρτο ελληνιδας μεσα της καθως ο παππους της ηταν ελληνας.Αγαπουσε πολυ την Ελλαδα και ηθελε πολυ να ερθει εδω.Οσο ημασταν μαζι ειχε ερθει τουλαχιστον 4 φορες να με βλεπει,εμενα σε μενα καθως μενω μονος μου,πηγαμε διακοπες κτλ...Ανεβηκα κ γω μοσχα μια φορα κ περασα υπεροχα.Δε μου χαλασε κανενα χατηρι,οτι ηθελα καναμε παντα.
Χωρισαμε γιατι με ξελογιασε μια ελληνιδα και γιατι η Ρωσιδα με πιεζε για γαμο κατι που εγω δεν ηθελα αμεσα.
Εκεινη ομως ηθελε χθες γιατι ηταν ηδη 35 και ηθελε παιδι.
Ε,με αυτα κ με αυτα χωρισαμε γιατι δεν σταματαγε να πιεζει αλλα και λογω της ελληνιδας που με αυτη ειμαι μαζι ακομα και τωρα.
Μιλαμε ακομα με τη Ρωσιδα,εναμιση χρονο μετα το χωρισμο μας και ακομα ελπιζει...εχει ερθει 4 φορες στην ελλαδα,τη μια αμεσως μετα το χωρισμο μας με την ελπιδα να με ξανακερδισει αλλα δεν...
Τοτε βρεθηκαμε αλλα μετα απο τοτε με εκβιαζε οτι θα πει στη δικια μου οτι βρεθηκαμε και της απαγορεψα να με ξαναδει οσο και αν με παρακαλαει.
Καταλαβαινει οτι εκανε μαλακια και λαθος χειρισμους στη σχεση μας και ομολογω οτι αν ειχε παιξει καλυτερα τα χαρτια της ισως να την ειχα παντρευτει καθοτι και μουναρα ητανε και φτωχια δεν ητανε αλλα και θα χα μια καβατζα στη μοσχα για διακοπες αλλα κ για να ζησω αμα τα πραγματα δυσκολευανε...
Ακομα την εχω στο μυαλο μου δεν το κρυβω καθοτι σαν ανθρωπος ηταν εξαιρετη...
Φανταστειτε οτι μετα τον χωρισμο μας εχασε ποσα κιλα απο τη στενοχωρια της και εγινε στυλακι...οταν ημασταν μαζι ειχε 5 κιλα παραπανω ας πουμε χωρις να ειναι ασχημα πανω της καθως ηταν και 1.82 υψος...
Εν κατακλειδι μπορω να πω οτι οι ρωσιδες ειναι καλη περιπτωση για τον ελληνα τον αντρα...Τον αγαπανε`.Ενας φιλος που παντα ειχε Ρωσιδες διπλα του μου πε μια σοφη κουβεντα,οτι οι Ρωσιδα η γυναικα ειναι σαν τον ελληνα τον αντρα...
οποιος το πιασε το πιασε...
Τους Ρωσους δεν τους θελουν γιατι τις υποτιμανε και τις βαρανε ενω ο Ελληνας τις προσεχει...


1.σε πιεζε για να εξασφαλιστει στην ελλαδα!οι ρωσιδες μετα τα 30 εκει δε τις κοιταει αντρας!!

2 τελικα και εμεις οι αντρες κοιταμε τη βολεψει μας μη λεμε για τις γυναικες και ειδικα για τις ελλεινιδες τυπε μου

3 δε μας συμφερει τυπε να ειναι σαν και εμας!!γιατι για να μας πεισει οτι ειναι πιστη θα πρεπει να γαυγισει!!! χαχαχ
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
1.σε πιεζε για να εξασφαλιστει στην ελλαδα!οι ρωσιδες μετα τα 30 εκει δε τις κοιταει αντρας!!

2 τελικα και εμεις οι αντρες κοιταμε τη βολεψει μας μη λεμε για τις γυναικες και ειδικα για τις ελλεινιδες τυπε μου

ο φεμινισμος των γυναικων στο δυτικο κοσμο εχει κανει τις γυναικες απλησιαστες απροσιτες και με πολλες απαιτησεις με αποτελεσμα να ευλογουν τα γενια τους οι ανδρες στη δυση για τις ανατολικες γυναικες  εδω που τα λεμε δεν εχουν και αδικο
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ετσι ειναι, εσυ που εισαι παντρεμενος με ρωσιδα ξερεις πολυ καλυτερα απο ολους εμας οτι δεν υπαρχουν στον κοσμο καλυτερες γυναικες οχι μονο σε ομορφια αλλα εχουν και ολο το πακετο, καλες νοικοκοιρες, καλες μαμαδες, ειδικα οσες εχουν και υψηλη μορφωση ειναι πολυ κουλτουργιαρες, τα λεγομενα σου καλυπτουν πληρως τους 6+1 λογους που αγαπαμε τις ρωσιδες.

I LOVE RUSSIAN GIRLS  :smitten: :smitten: :smitten:
[/quoteστα διαφημιστικα για νυφεσ τα ειδεσ αυτα?χαχαχαχα.γνωρισα μερικεσ καλεσ νοικοκυρεσ αλλα οι πλιστεσ στα αρχιδια τουσ ολα.μπορει να πανε σε ενα μαχαζι να αφησουν το παιδακι 2 χρονςν να χαθει να τησ ψαχνει και αυτεσ καμια εγνοια.μετα απο καμια ωρα αν θυμηθουν να βρουν το παιδακι να κλαιει με αγνωστουσ χαχαχαχ.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.182
Κριτικές
3
Like
10.322
Πόντοι
3.506
Στη Ρωσία, άνοιξε τις πύλες της η πρώτη σχολή στοματικού έρωτα. Οι καθηγητές μαθαίνουν τις γυναίκες κόλπα για να βελτιώσουν την τεχνική τους και να απογειώσουν τους άνδρες.

Tα μαθήματα κοστίζουν 45 ευρώ και η ιδέα έχει βρει ήδη μεγάλη ανταπόκριση.

http://[URL unfurl="true"]www.crashonline.gr/wp-content/uploads/2015/12/oral.jpg[/img[/URL]]

(Στο bou.μπορουν να παρουν οσα μαθηματα θελουν δωρεαν.. :pipa1:)

Πηγη:[URL unfurl="true"]http://www.crashonline.gr/time-out/548319/τα-κόλπα-που-μαθαίνουν-οι-ρωσίδες-στο-σ/[/URL]
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346

Χαρη επειδη με τα μαχαιρωματα μας εριξες την ψυχολογια στο αλλο νημα του κιεβου

σου αφιερωνω το βιντεο

ωστε να παψεις να βλεπεις δρακους  :happy:
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Εχουν εμφανιση και σερβις
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Είναι γυναίκες που τσαλακώνονται στο σεξ, δεν είναι μη μου άπτου
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Δεν ειναι και τοσο ευκολο ομως να προσεγγισεις αυθεντικες Ρωσιδες, εκ Ρωσιας, εν τη Ρωσια διαμενουσες,
οταν ζεις/μενεις στην Ελλαδα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom