Νέα

6+1 λογους που αγαπαμε τις ρωσιδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Εγω  είμαι παντρεμένος 7 χρόνια με Ρωσίδα με την οποία είχα και 3 χρόνια σχέση πριν. Είναι πολύ καλά. Κυρίως με το σεξ μια φορά που να θέλω εγώ δεν μου είπε βαριέμαι.Έπρεπε να φύγω 6 το πρωί για το εργοτάξιο και την ξύπναγα στην 5 30 για σεξ, και σηκωνότανε. Σιγά μην σηκωνότανε η ελληνίδα. Αυτές μόνο για να βάφονται είναι.
Και βέβαια δεν κάνουνε τα ηλίθια ψυχολογικά βασανιστήρια που κάνουν οι ντόπιες. Όντως μέσα στο σπίτι θέλουν τον άντρα να είναι αρχηγός. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι άβουλες. Έχουν τρόπο να επηρεάζουν την λήψη αποφάσεων. Αν έφτιαχνα ένα γήινο παράδεισο οι γυναίκες θα ήταν ρωσσίδες.

ετσι ειναι, εσυ που εισαι παντρεμενος με ρωσιδα ξερεις πολυ καλυτερα απο ολους εμας οτι δεν υπαρχουν στον κοσμο καλυτερες γυναικες οχι μονο σε ομορφια αλλα εχουν και ολο το πακετο, καλες νοικοκοιρες, καλες μαμαδες, ειδικα οσες εχουν και υψηλη μορφωση ειναι πολυ κουλτουργιαρες, τα λεγομενα σου καλυπτουν πληρως τους 6+1 λογους που αγαπαμε τις ρωσιδες.

I LOVE RUSSIAN GIRLS  :smitten: :smitten: :smitten:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Εγω  είμαι παντρεμένος 7 χρόνια με Ρωσίδα με την οποία είχα και 3 χρόνια σχέση πριν. Είναι πολύ καλά. Κυρίως με το σεξ μια φορά που να θέλω εγώ δεν μου είπε βαριέμαι.Έπρεπε να φύγω 6 το πρωί για το εργοτάξιο και την ξύπναγα στην 5 30 για σεξ, και σηκωνότανε. Σιγά μην σηκωνότανε η ελληνίδα. Αυτές μόνο για να βάφονται είναι.
Και βέβαια δεν κάνουνε τα ηλίθια ψυχολογικά βασανιστήρια που κάνουν οι ντόπιες. Όντως μέσα στο σπίτι θέλουν τον άντρα να είναι αρχηγός. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι άβουλες. Έχουν τρόπο να επηρεάζουν την λήψη αποφάσεων. Αν έφτιαχνα ένα γήινο παράδεισο οι γυναίκες θα ήταν ρωσσίδες.

Ετοιμάσου για πμ από δεκάδες υποψήφιους γαμπρούς μήπως παίζει καμμιά φίλη της.
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
добрый вечер παιδες, ο μπακαλης που ειναι να γραψει καποιο σχολιο με τον ωραιο τροπο που αναλυει τα γεγονοτα 
 

Επισκέπτης
добрый вечер παιδες, ο μπακαλης που ειναι να γραψει καποιο σχολιο με τον ωραιο τροπο που αναλυει τα γεγονοτα 

Ἐδῶ. Ἔστειλα 2 κριτικές. Λοιπόν, ἀν μπορεῖς οἰκονομικά πήγαινε Ῥωσσία, ἀκόμα καὶ Μόσχα, συμφέρει λόγῳ ὕφεσης.
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Ἐδῶ. Ἔστειλα 2 κριτικές. Λοιπόν, ἀν μπορεῖς οἰκονομικά πήγαινε Ῥωσσία, ἀκόμα καὶ Μόσχα, συμφέρει λόγῳ ὕφεσης.

κατα το μαη σκοπευω να παω, θεου θελοντος, δεν λεω καιρου επιτρεποντως γιατι θα εχει καλο καιρο  :2funny:

για την υφεση ακουσες τιποτα νεα φρεσκα απο ρωσια;
 

Επισκέπτης
κατα το μαη σκοπευω να παω, θεου θελοντος, δεν λεω καιρου επιτρεποντως γιατι θα εχει καλο καιρο  :2funny:

για την υφεση ακουσες τιποτα νεα φρεσκα απο ρωσια;

Θορυβημένος ὁ κόσμος μὲ τὰ 94 ῥούβλια ανὰ Εὐρώ (τόσο τὸ παίρνουν ἀπὸ τὰ ἀνταλλακτήρια, ὄχι 85-86 ποὺ εἶναι τὸ fixing).

Κανονικὰ θὰ ἔπρεπε νὰ εἴχαμε ξαμοληθεῖ, ἀλλὰ ἀς ὄψεται ὁ Α. Παπανδρέου - ἀπὸ αὐτὸν ἄρχισαν ὅλα.
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
Θορυβημένος ὁ κόσμος μὲ τὰ 94 ῥούβλια ανὰ Εὐρώ (τόσο τὸ παίρνουν ἀπὸ τὰ ἀνταλλακτήρια, ὄχι 85-86 ποὺ εἶναι τὸ fixing).

Κανονικὰ θὰ ἔπρεπε νὰ εἴχαμε ξαμοληθεῖ, ἀλλὰ ἀς ὄψεται ὁ Α. Παπανδρέου - ἀπὸ αὐτὸν ἄρχισαν ὅλα.
Κι έπεται συνέχεια μέχρι τον Ιούνιο..
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Θορυβημένος ὁ κόσμος μὲ τὰ 94 ῥούβλια ανὰ Εὐρώ (τόσο τὸ παίρνουν ἀπὸ τὰ ἀνταλλακτήρια, ὄχι 85-86 ποὺ εἶναι τὸ fixing).

Κανονικὰ θὰ ἔπρεπε νὰ εἴχαμε ξαμοληθεῖ, ἀλλὰ ἀς ὄψεται ὁ Α. Παπανδρέου - ἀπὸ αὐτὸν ἄρχισαν ὅλα.

μεχρι το μαη μπορει να υποτιμηθει κι' αλλο ποτε δεν ξερεις, ιδωμεν στην πορεια
καλο βραδι μπακαλη παω καμια τσαρκα προς τα εξω τα λεμε αυριο παλι
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
Ἀς μὴν παρασυρθοῦμε ἀπὸ τὴν καταστροφολογία τοῦ Δημητράκη.
Είναι φυσικό επόμενο αγαπητέ Μπακάλη, εφόσον δεν θα υπάρξει η δυνατότητα αγοράς νέων ανταλλακτικών, μηχανημάτων για νέες εξορύξεις σε νέες περιοχές-επαρχίες και η ακύρωση συμφωνιών εταιρειών θηρίων (βλ. Ατομστρόι εξπορτ) για πυρηνικούς αντιδραστήρες στην γείτονα χώρα. Δεν συμμερίζομαι τον Δημήτρη σε καμία περίπτωση όμως τολμάω όντας μέσα στα πράγματα να κάνω την πρόβλεψη ότι το ρούβλι θα σταματήσει τον Ιούνιο γύρω στα 120-130
 

Επισκέπτης
Θὰ ἔπρεπε λοιπὸν ἤδη νὰ εἴμαστε ἐκεῖ. Τιμὲς κοψοχρονιά (γιὰ Μὀσχα).
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.jpg
    Χωρίς τίτλο.jpg
    383,7 KB · Εμφανίσεις: 144

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
Θὰ ἔπρεπε λοιπὸν ἤδη νὰ εἴμαστε ἐκεῖ. Τιμὲς κοψοχρονιά (γιὰ Μὀσχα).
Όντως για όσους γνωρίζουν την πραγματικότητα αυτές οι τιμές είναι επιοικώς εξευτελιστικές..
Υπάρχουν πολύ καλύτερες προτάσεις, όχι βέβαια τόσο κεντρικά, που προσφέρουν καλύτερο επίπεδο ανέσεων.. Κι επειδή το θρεντ είναι για γυναίκες  :) να επισημάνω πως όσες δεν επιμένουν να πληρωθούν σε συνάλλαγμα πλέον κοστίζουν τα μισά σε σχέση με ένα χρόνο πριν..παράδεισος  ;)
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Πριν εναμιση χρονο,ημουν κ γω με μια ρωσιδα πειπεου για ενα χρονο.
Πολυ καλο παιδι,την ειχα γνωρισει απο το topface και δειλα δειλα αναπτυχθηκε το ειδυλλιο...
Μετα πο 2-3 μηνες συνομιλιας ηρθε και στην ελλαδα να με δει οπου ειχαμε και τις πρωτες σεξουαλικες επαφες.Ομολογω οτι ηταν καλη,ομως ουτε με αφηνε να τη γλυψω,ουτε απο κωλο με αφηνε.Ουτε δαχτυλο δε με αφηνε να πλησιασω κοντα στην πισω της τρυπα...
Γενικα ειχαμε μια ηρεμη σχεση,με ζηλευε λιγο,οχι τραγικα και λογικο λογω αποστασης.
Ηταν πολυ υπακουη,κατω απο μενα παντα.Δεν αντιλεγε ποτε και γενικα ακουγε οτι της ελεγα.
Με ηθελε παρα πολυ και μου το δειχνε σε καθε ευκαιρια.
Ειχε κ ενα τεταρτο ελληνιδας μεσα της καθως ο παππους της ηταν ελληνας.Αγαπουσε πολυ την Ελλαδα και ηθελε πολυ να ερθει εδω.Οσο ημασταν μαζι ειχε ερθει τουλαχιστον 4 φορες να με βλεπει,εμενα σε μενα καθως μενω μονος μου,πηγαμε διακοπες κτλ...Ανεβηκα κ γω μοσχα μια φορα κ περασα υπεροχα.Δε μου χαλασε κανενα χατηρι,οτι ηθελα καναμε παντα.
Χωρισαμε γιατι με ξελογιασε μια ελληνιδα και γιατι η Ρωσιδα με πιεζε για γαμο κατι που εγω δεν ηθελα αμεσα.
Εκεινη ομως ηθελε χθες γιατι ηταν ηδη 35 και ηθελε παιδι.
Ε,με αυτα κ με αυτα χωρισαμε γιατι δεν σταματαγε να πιεζει αλλα και λογω της ελληνιδας που με αυτη ειμαι μαζι ακομα και τωρα.
Μιλαμε ακομα με τη Ρωσιδα,εναμιση χρονο μετα το χωρισμο μας και ακομα ελπιζει...εχει ερθει 4 φορες στην ελλαδα,τη μια αμεσως μετα το χωρισμο μας με την ελπιδα να με ξανακερδισει αλλα δεν...
Τοτε βρεθηκαμε αλλα μετα απο τοτε με εκβιαζε οτι θα πει στη δικια μου οτι βρεθηκαμε και της απαγορεψα να με ξαναδει οσο και αν με παρακαλαει.
Καταλαβαινει οτι εκανε μαλακια και λαθος χειρισμους στη σχεση μας και ομολογω οτι αν ειχε παιξει καλυτερα τα χαρτια της ισως να την ειχα παντρευτει καθοτι και μουναρα ητανε και φτωχια δεν ητανε αλλα και θα χα μια καβατζα στη μοσχα για διακοπες αλλα κ για να ζησω αμα τα πραγματα δυσκολευανε...
Ακομα την εχω στο μυαλο μου δεν το κρυβω καθοτι σαν ανθρωπος ηταν εξαιρετη...
Φανταστειτε οτι μετα τον χωρισμο μας εχασε ποσα κιλα απο τη στενοχωρια της και εγινε στυλακι...οταν ημασταν μαζι ειχε 5 κιλα παραπανω ας πουμε χωρις να ειναι ασχημα πανω της καθως ηταν και 1.82 υψος...
Εν κατακλειδι μπορω να πω οτι οι ρωσιδες ειναι καλη περιπτωση για τον ελληνα τον αντρα...Τον αγαπανε`.Ενας φιλος που παντα ειχε Ρωσιδες διπλα του μου πε μια σοφη κουβεντα,οτι οι Ρωσιδα η γυναικα ειναι σαν τον ελληνα τον αντρα...
οποιος το πιασε το πιασε...
Τους Ρωσους δεν τους θελουν γιατι τις υποτιμανε και τις βαρανε ενω ο Ελληνας τις προσεχει...

Για μενα εκανες μαλακια που αφησες ρωσιδα τετοιων προδιαγραφών (εμφάνιση, λεφτα) για ελληνιδα, και ειμαι σιγουρος οτι ησουν επιρρεασμένος απο στερεώτυπα φιλων και συγγενων.
Η ελληνιδα θα σου παχυνει και θα γίνει μοσχαράκι στα 30 φευγα της.Θα σταματησεις να την γουσταρεις αργότερα καθως θα γίνει ντοφαλάκι (μετα το πρωτο παιδι σιγουρα), και αργα η γρήγορα θα της τα φορέσεις. Και αν δε το κανεις αρχικα σιγουρα θα το σκεφτεσαι.
Ειδικα το γεγονος οτι αφου χωρίσατε , πηρε το αεροπλάνο και ηρθε να σε βρει παει να πει οτι σε αγαπουσε παρα μα παρα πολυ. Εγω θα την παντρευόμουν μετα απο κατι τετοιο...

Αμα μου πεις οτι η ελληνιδα δεν σε πιεζε για γάμο δε θα σε πιστεψω....
 

horonia

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2011
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Αναλόγως τον άνθρωπο λεω εγω, δεν υπάρχει γενικός κανόνας, πάντως από εμπειρία δικού μου ανθρώπου όντως οι Ρωσίδες -όχι Ουκρανες- είναι καλές στις σχέσεις τους, σε προσέχουν αλλα δε πρέπει να γενικεύουμε , ετσί πιστεύω εγώ
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Αναλόγως τον άνθρωπο λεω εγω, δεν υπάρχει γενικός κανόνας, πάντως από εμπειρία δικού μου ανθρώπου όντως οι Ρωσίδες -όχι Ουκρανες- είναι καλές στις σχέσεις τους, σε προσέχουν αλλα δε πρέπει να γενικεύουμε , ετσί πιστεύω εγώ.
Oι ουκρανες δεν ειναι καλες στις σχέσεις (ημουνα με μια ουκρανη 2,5 χρόνια) θα συμφωνησω εδω. Αυτη που ειχα εγω προσπαθουσε να παρει το πάνω χέρι στη σχέση, και εκει γινοταν ομηρικοι καυγάδες (της πέταξα καρεκλα μια φορα για να μη της σπασω τα μουτρα στις μπουνιες :2funny:). Aυτο δεν το ανεχομαι επ ουδενί απο καμια.
Στο sex δεν ηταν τιποτα wow.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αναλόγως τον άνθρωπο λεω εγω, δεν υπάρχει γενικός κανόνας, πάντως από εμπειρία δικού μου ανθρώπου όντως οι Ρωσίδες -όχι Ουκρανες- είναι καλές στις σχέσεις τους, σε προσέχουν αλλα δε πρέπει να γενικεύουμε , ετσί πιστεύω εγώ

Οι Ρωσίδες έχουν το καλό οτι σου τονώνουν τον εγωισμό σου λένε οτι είσαι πουτσαράς και πρέπει να πετύχεις σπουδαία πράγματα.Σε κάνουν να έχεις φιλοδοξίες.Πολωνέζες Ουκρανές είναι πιο πεσσιμίστριες γειωμένες κάπως σε τραβάνε στον πάτο.Οι Τσέχες πιο ισορροπημένες.
Γενικά οι Ρωσίδες τρώνε πολύ περισσότερα αλλά σε βάζουν και να ρισκάρεις πιο πολύ και είναι πολύ πιο περιποιητικές στέκονται πολύ καλύτερα σα γκόμενες.
Είναι και θέμα γούστου βέβαια στο θέμα του τσιμπουκιού οι Πολωνέζες δεν παίζονται.Ουκρανές Ρωσίδες είναι σχεδόν πάντα πρόθυμες για παρτούζες βασικά με τις Σλάβες στις περισσότερες περιπτώσεις η σχέση καταλήγει σε τρίγωνο ή τετράγωνο.
Σου γνωρίζουν δηλαδή τις φίλες τους με σκοπό να τις γαμήσεις δεν είναι άσχημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom