Νέα

6+1 λογους που αγαπαμε τις ρωσιδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Ειναι πολυ βασικο στο "ονειρο" να ξερεις εκδοχες του πως τελειωνει !! :2funny: :2funny:

Εσυ ?? Πως παει ο εγαμος βιος στο κιεβο ??

Κι εγώ ζωντόχηρος είμαι φίλε μου.

Αλλά με τα πόδια σταθερά στο έδαφος.

Αυτό το άνευ όρων λιβανιστήρι των ρωσίδων πάντως μου είναι πολύ διασκεδαστικό.

Μιλάμε για γυναίκες που έρχονται από ένα αξιακό/ηθικό σύστημα αθεΐας/καταναλωτισμού/καλοπέρασης που από την μια τις έχει κάνει να πάρουν επ' ώμου όλο το call girl/city tour industry της δυτικής Ευρώπης, αφ' ετέρου χωρίζουν πολύ πιο εύκολα (οι μη επαγγελματίες) γιατί το DNA της μετασοβιετικής Ρωσίας (και υπόλοιπης ΕΣΣΔ) δεν καταλαβαίνει από τις ηθικές συμβάσεις, ειδικά συντηρητικών κοινωνιών όπως η ελληνική. Όχι οτι και να ζεις με συμβάσεις είναι απαραίτητο καλό αλλά να ξέρουμε με τι έχουμε να κάνουμε.

Και εδώ εγώ διαβάζω οτι οι Ρωσίδες είναι λέμε κάτι μεταξύ Πηνελόπης του Οδυσσέα και Μητέρας Τερέζας.  :2funny:

Λοιπόν για να το λήξουμε, τουλάχιστον από πλευράς μου. Οι Ρωσσίδες και όλες οι παρόμοιες μας αρέσουν γιατί ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ. End of the story. Από κει και πέρα η οποιαδήποτε σχέση μαζί τους θα έχει τα ίδια βασικά χαρακτηριστικά και θα υποστεί την ίδια φθορά όπως και κάθε σχέση με γυναίκα, το πώς δε θα χειριστούν αυτή την φθορά οι δύο άνθρωποι θα έχει να κάνει με το τι είναι ο καθένας ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. Όχι ποιά είναι η εθνικότητα του, αν και ξαναλέω, η Ρωσίδα θα έχει λιγότερους ενδοιασμούς να σε κλάσει. και αυτό όχι γιατί είναι κακός άνθρωπος αλλά γιατί από τέτοιο γαλαξία έρχεται.

Όλα τα άλλα είναι τα ροζ γυαλάκια γεροντοπαλίκαρων που τους κάθισαν πιο πολλές ρωσσίδες από ελληνίδες (λογικό και αναμενόμενο). Αλλά πάλι γεροντοπαλίκαρα μείνανε.

 

Επισκέπτης
Μπορεις να γινεις λιγο πιο σαφης ??

Το διπολο quixotic - introvert που περιγραφεται στο link πως ακριβως σχετιζεται με την φροντιστηριακη μου "ενδυναμωση" ??

Εἰς τὸ σύνολον τοῦ ἐν λόγῳ ἱστοτόπου ἀναφέρομαι - ἔχει νὰ εἰπῇ πολλὰ διὰ τὸν κακὸν χαρακτήραν τῶν γυνῶν τῆς Δύσεως. (Αἱ Ἑλληνίδαι εἶναι δυτικαὶ ἄνευ χρημάτων). Ὅλοι κατὰ συνέπειαν ἐστράφημεν κάποτε πρὸς τὴν Ἀνατολὴν διὰ τὴν ἀνεύρεσιν τῆς Μούσας ἡμῶν. Καὶ δὲν μετενοήσαμεν.

Ἀλλὰ αφοῦ τὸ παρετηρήσατε, ἐὰν εἶσθε νέος (<35), τὸ ἐλεύθερον ἡμερήσιον παίγνιον ἄνευ δισταγμῶν (quixotic), θὰ πρέπῃ νὰ τὸ ἐπιδιώξητε.

Υ.Γ. Ὁ έν λόγῳ ἱστόπος ΔΕΝ ἀσχολεῖται μὲ τὴν πορνείαν.
 

Επισκέπτης
Όλα τα άλλα είναι τα ροζ γυαλάκια γεροντοπαλίκαρων που τους κάθισαν πιο πολλές ρωσσίδες από ελληνίδες (λογικό και αναμενόμενο). Αλλά πάλι γεροντοπαλίκαρα μείνανε.

Δὴλ. διὰ νὰ ἐκφράσῃ τις γνώμην περὶ γυνῶν πρέπει νὰ ᾖ νυμφευμένος;
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Κι εγώ ζωντόχηρος είμαι φίλε μου.

Αλλά με τα πόδια σταθερά στο έδαφος.

Αυτό το άνευ όρων λιβανιστήρι των ρωσίδων πάντως μου είναι πολύ διασκεδαστικό.

Μιλάμε για γυναίκες που έρχονται από ένα αξιακό/ηθικό σύστημα αθείας/καταναλωτισμού/καλοπέρασης που από την μια τις έχει κάνει να πάρουν επ' ώμου όλο το call girl/city tour industry της δυτικής Ευρώπης, αφ' ετέρου χωρίζουν πολύ πιο εύκολα (οι μη επαγγελματίες) γιατί το DNA της μετασοβιετικής Ρωσίας (και υπόλοιπης ΕΣΣΔ) δεν καταλαβαίνει από τις ηθικές συμβάσεις, ειδικά συτηρητικών κοινωνιών όπως η ελληνική. Όχι οτι και να ζεις με συμβάσεις

Και εδώ εγώ διαβάζω οτι οι Ρωσίδες είναι λέμε κάτι μεταξύ Πηνελόπης του Οδυσσέα και Μητέρας Τερέζας.  :2funny:

Λοιπόν για να το λήξουμε, τουλάχιστον από πλευράς μου. Οι Ρωσσίδες και όλες οι παρόμοιες μας αρέσουν γιατί ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ. End of the story. Από κει και πέρα η οποιαδήποτε σχέση μαζί τους θα έχει τα ίδια βασικά χαρακτηριστικά και θα υποστεί την ίδια φθορά όπως και κάθε σχέση με γυναίκα, το πώς δε θα χειριστούν αυτή την φθορά οι δύο άνθρωποι θα έχει να κάνει με το τι είναι ο καθένας ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. Όχι ποιά είναι η εθνικότητα του, αν και ξαναλέω, η Ρωσίδα θα έχει λιγότερους ενδοιασμούς να σε κλάσει. και αυτό όχι γιατί είναι κακός άνθρωπος αλλά γιατί από τέτοιο γαλαξία έρχεται.

Όλα τα άλλα είναι τα ροζ γυαλάκια γεροντοπαλίκαρων που τους κάθισαν πιο πολλές ρωσσίδες από ελληνίδες (λογικό και αναμενόμενο). Αλλά πάλι γεροντοπαλίκαρα μείνανε.
ακου λοιπον τοτε και απο εμενα που ειμαι νεος και εχω κανει σχεσεις με ρωσιδες και με ελληνιδες. οι ελληνιδες φιλε μου καλε εχουν αυτο το παπατζιδικο στυλ που εχουν ολοι οι λαοι στα βαλκανια, ενω οι ρωσιδες μεγαλωνοντας σε μια διαφορετικη κουλτουρα απο οτι οι ελληνιδες εχουν αλλα βιωματα που τις καθηστουν τις καλυτερες γυναικες στον κοσμο οχι μονο σε ομορφια αλλα και γενικα στην συμπεριφορα και στη φινετα τους
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
1.ενω οι ρωσιδες μεγαλωνοντας σε μια διαφορετικη κουλτουρα απο οτι οι ελληνιδες εχουν αλλα βιωματα που

2.τις καθηστουν τις καλυτερες γυναικες στον κοσμο οχι μονο σε ομορφια αλλα και γενικα στην συμπεριφορα και στη φινετα τους

1. ακριβώς, μάθε λοιπόν για αυτήν την κουλτούρα πριν τσουρουφλιστείς μικρέ.

2. είδες οτι είσαι μικρούλης, σαν 15χρονος γράφεις. Δεν υπάρχουν "καλύτερες γυναίκες στον κόσμο"

Θα μάθεις, έχεις καιρό μπροστά σου...
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
για σπιτι μονο αφρικανες
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
1. ακριβώς, μάθε λοιπόν για αυτήν την κουλτούρα πριν τσουρουφλιστείς μικρέ.

2. είδες οτι είσαι μικρούλης, σαν 15χρονος γράφεις. Δεν υπάρχουν "καλύτερες γυναίκες στον κόσμο"

Θα μάθεις, έχεις καιρό μπροστά σου...

μπα δεν νομιζω δικε μου εχω τσουροφλιστει απο τις ελληνιδες και αν σου λεω κατι ξερω. ειμαι ενας 30αρης δεν ειμαι και πολυ μικρος για να μην ξερω εξαλου εχω κανει με 900 γυναικες σεξ απο τη μερα που γενιθηκα που θα παει μια μερα θα τον φτασω τον σπαλιαρα
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Κι εγώ ζωντόχηρος είμαι φίλε μου.

Αλλά με τα πόδια σταθερά στο έδαφος.

Αυτό το άνευ όρων λιβανιστήρι των ρωσίδων πάντως μου είναι πολύ διασκεδαστικό.

Μιλάμε για γυναίκες που έρχονται από ένα αξιακό/ηθικό σύστημα αθεΐας/καταναλωτισμού/καλοπέρασης που από την μια τις έχει κάνει να πάρουν επ' ώμου όλο το call girl/city tour industry της δυτικής Ευρώπης, αφ' ετέρου χωρίζουν πολύ πιο εύκολα (οι μη επαγγελματίες) γιατί το DNA της μετασοβιετικής Ρωσίας (και υπόλοιπης ΕΣΣΔ) δεν καταλαβαίνει από τις ηθικές συμβάσεις, ειδικά συντηρητικών κοινωνιών όπως η ελληνική. Όχι οτι και να ζεις με συμβάσεις είναι απαραίτητο καλό αλλά να ξέρουμε με τι έχουμε να κάνουμε.

Και εδώ εγώ διαβάζω οτι οι Ρωσίδες είναι λέμε κάτι μεταξύ Πηνελόπης του Οδυσσέα και Μητέρας Τερέζας.  :2funny:

Λοιπόν για να το λήξουμε, τουλάχιστον από πλευράς μου. Οι Ρωσσίδες και όλες οι παρόμοιες μας αρέσουν γιατί ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ. End of the story. Από κει και πέρα η οποιαδήποτε σχέση μαζί τους θα έχει τα ίδια βασικά χαρακτηριστικά και θα υποστεί την ίδια φθορά όπως και κάθε σχέση με γυναίκα, το πώς δε θα χειριστούν αυτή την φθορά οι δύο άνθρωποι θα έχει να κάνει με το τι είναι ο καθένας ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. Όχι ποιά είναι η εθνικότητα του, αν και ξαναλέω, η Ρωσίδα θα έχει λιγότερους ενδοιασμούς να σε κλάσει. και αυτό όχι γιατί είναι κακός άνθρωπος αλλά γιατί από τέτοιο γαλαξία έρχεται.

Όλα τα άλλα είναι τα ροζ γυαλάκια γεροντοπαλίκαρων που τους κάθισαν πιο πολλές ρωσσίδες από ελληνίδες (λογικό και αναμενόμενο). Αλλά πάλι γεροντοπαλίκαρα μείνανε.

Σωστος σε ολα.  :hi: :hi:
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
1. ακριβώς, μάθε λοιπόν για αυτήν την κουλτούρα πριν τσουρουφλιστείς μικρέ.

2. είδες οτι είσαι μικρούλης, σαν 15χρονος γράφεις. Δεν υπάρχουν "καλύτερες γυναίκες στον κόσμο"

Θα μάθεις, έχεις καιρό μπροστά σου...

1. κανουν το καλυτερο σεξ
2. ειναι καλες νοικοιρες
3. δεν σου τα πριζουν οταν εχεις σχεση μαζι της
4. δεν λενε ποτε οχι στο σεξ ακομη και οταν εχουν πονοκεφαλο η περιοδο
4. γινονται καλες μαμαδες
5. δεν παιρνουν το πανω χερι ποτε σε μια σχεση γιατι οι ανδρες ειναι το ισχυρο φυλο
6. παντα προσεχουν την σιλουετα και την εμφανιση τους ανεξαρτητου ηλικιας
+1. της αρεσει ο πειραματισμος και οι καινουργιες εμπειριες με τον συντροφο της πανω στο σεξ

ειδικα το 4 αφορα ολα τα γεροντοπαληκαρα που απετυχαν στη ζωη τους με τις ελληνιδες
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
βλεπω επιμενεις ελληνικα πρωτιμας το ενχωριο προιον αλλα μεχρι να την πατησεις και εσυ οπως πολλοι εμπειροι σεξουαλικα αντρες σαν εμενα και οχι ηλικιακα
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
μπα δεν νομιζω δικε μου εχω τσουροφλιστει απο τις ελληνιδες και αν σου λεω κατι ξερω. ειμαι ενας 30αρης δεν ειμαι και πολυ μικρος για να μην ξερω εξαλου εχω κανει με 900 γυναικες σεξ απο τη μερα που γενιθηκα που θα παει μια μερα θα τον φτασω τον σπαλιαρα
Εκανες λοιπον σεξ με 900 γυναικες οι περισοτερες απο τις οποιες πουτανες και εμαθες τις γυναικες ??

Το προτυπο σου ειναι ο Σπαλιαρας ??

Μαλλον καπου το εχεις παρει λαθος το πραγμα φιλαρακο. Αλλα δικαιωμα σου !! Ο καθενας ειναι αρχιτεκτονας της ζωης του.




 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86

Nα συνεισφέρω στην επιστήμη ήθελα. Ευχαριστώ.

Για την ιστορία, αν πέσεις σε σωστή Γερμανίδα, έχεις κάνει την πιο πλήρη σχέση που μπορεί να υπάρξει στον πλανήτη σε σωματικό/εγκεφαλικό/πνευματικό επίπεδο.

Μειοψηφική άποψη στο σάιτ και στο θρεντ αλλά στ' αρχίδια μου.

Όπως είπα οι Ρωσίδες για γαμήσι καλές είναι. Αν και το πιο λατινοαμερικάνικο τρελλό γαμήσι στην Ευρώπη θα σου το κάνει η Ρουμάνα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
βλεπω επιμενεις ελληνικα πρωτιμας το ενχωριο προιον αλλα μεχρι να την πατησεις και εσυ οπως πολλοι εμπειροι σεξουαλικα αντρες σαν εμενα και οχι ηλικιακα

Δεν επιμενω ελληνικα φιλαρακο. Επι 20 χρονια ταξιδευω για επαγγελματικους λογους σε ολο το κοσμο.
Πσνω απο 11 χρονια ζουσα μονιμα στο εξωτερικο. Αρα αποψη μαλλον μπορω να εχω.

Δεν τρεφω ιδιαιτερη εκτιμηση στις ελληνιδες. Ομως δεν τρεφω και γενικοτερες αυταπατες για την "υπεροχη" οποιασδηποτε "Φυλης".

Αρα οχι μονο δεν επιμενω στις ελληνιδες, αλλα εχω μαθει να μην επιμενω με τις γυναικες οποιασδηποτε φυλης γενικως. Σε οποιες γουσταρουμε και μας γουσταρουν και για οσο αυτο συμβαινει. Τα αλλα ειναι "φιλολογια".




 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Εκανες λοιπον σεξ με 900 γυναικες οι περισοτερες απο τις οποιες πουτανες και εμαθες τις γυναικες ??

Το προτυπο σου ειναι ο Σπαλιαρας ??

Μαλλον καπου το εχεις παρει λαθος το πραγμα φιλαρακο. Αλλα δικαιωμα σου !! Ο καθενας ειναι αρχιτεκτονας της ζωης του.

οχι ρε αδερφε οχι δεν ηταν ολες πουτανες
για να σου δωσω να καταλαβεις οταν σπουδαζα στο πανεπιστημιο γαμησα περιπου 100-120 συμφοιτητριες μου
εκανα σοβαρη σχεση με 3 ρωσιδες
αλλα εχω γαμησει και πολλες πουτανες ολων των εθνικοτητων
 

Επισκέπτης
Ἄ, καὶ κάποιος διαμεσολαβητὴς νὰ τὸ διορθώσῃ τὸ ῥημάδι:
6+1 λογοι που αγαπαμε τις ρωσιδες
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Nα συνεισφέρω στην επιστήμη ήθελα. Ευχαριστώ.

Για την ιστορία, αν πέσεις σε σωστή Γερμανίδα, έχεις κάνει την πιο πλήρη σχέση που μπορεί να υπάρξει στον πλανήτη σε σωματικό/εγκεφαλικό/πνευματικό επίπεδο.

Μειοψηφική άποψη στο σάιτ και στο θρεντ αλλά στ' αρχίδια μου.

Όπως είπα οι Ρωσίδες για γαμήσι καλές είναι. Αν και το πιο λατινοαμερικάνικο τρελλό γαμήσι στην Ευρώπη θα σου το κάνει η Ρουμάνα.
βαθια νυχτωμενος εισαι αδερφε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom