Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 919K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.392
Κριτικές
8
Like
11.152
Πόντοι
3.786
Παιδια για πειτε γνωμες αξιζει να παει καποιος σημερα μονος πιστευετε θα εχει κοσμο η μαπα το καρπουζι θα κλαψουμε το 80αρικο?
Αν δε σου αρέσει το ρίσκο ,ψάξε ποια σεξεργάτρια έχει μόνο καλές κριτικές (που και εκεί παίζεις με κάποιο ρίσκο γιατί υπάρχει πάντα ο υποκειμενικός παράγοντας). Όπως όταν ματσάρεσαι στο tinder και μιλάς σε μια άγνωστη δεν ξέρεις που μπορεί να σε βγάλει, έτσι και στο εν λόγω μαγαζί. Ναι μεν θα συναντήσεις ανθρώπους που τους αρέσει να πηγαίνουν εκεί και να κάνουν σεξ ,αυτό όμως δε σημαίνει ότι περιμένουν εσένα ειδικά.
Βάλε τα δυνατά σου, αυτοπεποίθηση και υπομονή. Μη φύγεις στη μία ώρα. Και για να μην έχεις άγχος να σκέφτεσαι τα λεφτά που θα δώσεις σαν να τα έχασες στο στοίχημα ακριβώς πριν μπεις μέσα.
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
246
Κριτικές
6
Like
641
Πόντοι
301
Αν δε σου αρέσει το ρίσκο ,ψάξε ποια σεξεργάτρια έχει μόνο καλές κριτικές (που και εκεί παίζεις με κάποιο ρίσκο γιατί υπάρχει πάντα ο υποκειμενικός παράγοντας). Όπως όταν ματσάρεσαι στο tinder και μιλάς σε μια άγνωστη δεν ξέρεις που μπορεί να σε βγάλει, έτσι και στο εν λόγω μαγαζί. Ναι μεν θα συναντήσεις ανθρώπους που τους αρέσει να πηγαίνουν εκεί και να κάνουν σεξ ,αυτό όμως δε σημαίνει ότι περιμένουν εσένα ειδικά.
Βάλε τα δυνατά σου, αυτοπεποίθηση και υπομονή. Μη φύγεις στη μία ώρα. Και για να μην έχεις άγχος να σκέφτεσαι τα λεφτά που θα δώσεις σαν να τα έχασες στο στοίχημα ακριβώς πριν μπεις μέσα.
Αν και δεν έχω πάει ποτέ γιατί είμαι κότα… σωστή λογική.
 
Εγγρ.
5 Μαρ 2022
Μηνύματα
101
Like
240
Πόντοι
21
35€ το ζευγάρι με 1 ποτό ο καθένας.
σκεφτομαι να επισκεφτω και γω το μαγαζι με την δικια μου αλλα εκεινη κομπλαρει φοβαται μηπως αν δεν γουσταρει καποια φαση μην γινει ιστορια για δωστε τα φωτα σας αν δεν γουσταρεις συμετοχη υπαρχει προβλημα;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.303
Πόντοι
11.956
σκεφτομαι να επισκεφτω και γω το μαγαζι με την δικια μου αλλα εκεινη κομπλαρει φοβαται μηπως αν δεν γουσταρει καποια φαση μην γινει ιστορια για δωστε τα φωτα σας αν δεν γουσταρεις συμετοχη υπαρχει προβλημα;
Όχι φίλε ...το πολύ πολύ να κάτσεις εσύ ....δεν τρέχει κάτι ...
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
462
Κριτικές
3
Like
608
Πόντοι
301
Αν δε σου αρέσει το ρίσκο ,ψάξε ποια σεξεργάτρια έχει μόνο καλές κριτικές (που και εκεί παίζεις με κάποιο ρίσκο γιατί υπάρχει πάντα ο υποκειμενικός παράγοντας). Όπως όταν ματσάρεσαι στο tinder και μιλάς σε μια άγνωστη δεν ξέρεις που μπορεί να σε βγάλει, έτσι και στο εν λόγω μαγαζί. Ναι μεν θα συναντήσεις ανθρώπους που τους αρέσει να πηγαίνουν εκεί και να κάνουν σεξ ,αυτό όμως δε σημαίνει ότι περιμένουν εσένα ειδικά.
Βάλε τα δυνατά σου, αυτοπεποίθηση και υπομονή. Μη φύγεις στη μία ώρα. Και για να μην έχεις άγχος να σκέφτεσαι τα λεφτά που θα δώσεις σαν να τα έχασες στο στοίχημα ακριβώς πριν μπεις μέσα.
ευχαριστω πολυ φιλε μου!!!:grin:
:grin::grin:
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
462
Κριτικές
3
Like
608
Πόντοι
301
Παιδια μια ερωτηση κυριακη το μαγαζι σε μονους ανδρες τα επανω δωματια επιτρεπονται μονο μετα τισ 1:30??
 

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
σκεφτομαι να επισκεφτω και γω το μαγαζι με την δικια μου αλλα εκεινη κομπλαρει φοβαται μηπως αν δεν γουσταρει καποια φαση μην γινει ιστορια για δωστε τα φωτα σας αν δεν γουσταρεις συμετοχη υπαρχει προβλημα;
Κανένα πρόβλημα απολύτως. Πάτε παίρνετε το ποτό σας κ κάθεστε.
Επιλέξτε τα ψηλά τραπέζια στο πίσω μέρος του μαγαζιού για λίγο παραπάνω διακριτικότητα.
Αφού πιείτε το ποτό σας, πηγαίνετε και δείτε στο πάνω όροφο το παιχνίδι που θα έχει ήδη αρχίσει. Είναι ξεχωριστά δωμάτια οπότε μπορείς να δεις χωρίς απαραίτητα να εμπλακείς.

Επίσης υπάρχει και το κλουβί που μπορείτε να παίξετε μεταξύ σας βλέποντας άλλα ζευγάρια χωρίς να πρέπει να πάρξει αλληλεπίδραση αν δε το θέλετε. Απλά για να πάρετε μια γεύση για το πώς είναι να κάνετε σεξ με άλλους στον ίδιο χώρο.

Γενικά υπάρχει άνετο κλίμα για τους πρωτάρηδες και σίγουρα δε θα είστε μόνοι. Μπορείτε να βρείτε κάποιο ήσυχο ζευγάρι και να μιλήσετε αφού ίσως να είναι και δικιά τους πρώτη φορά.

Καλή διασκέδαση.
 

snowrider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
527
Πόντοι
281
Καλησπέρα σε όλους ,γνωρίζει κανείς τι παίζει με την μελαχρινή βίζιτα Εβίτα που συχνάζει στο μαγαζί ; Μου είπαν ότι πάει κάθε Πέμπτη και Κυριακή
αυτη την εβιτα αφου ειναι βιζιτα που την βρισκουμε? εγω αμφιβαλλω παντως...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.634
Κριτικές
61
Like
39.861
Πόντοι
21.555
:kiss-mark: :rockon:
 

Συνημμένα

  • received_709623340248648.jpeg
    received_709623340248648.jpeg
    94,1 KB · Εμφανίσεις: 111

James Blend

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
256
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες!
1) Έχει παει κανένας solo σχετικά πρόσφατα να μοιραστεί την εμπειρία του; Για solo αξίζει περισσοτερο Πέμπτη ή Κυριακή ;;
2) Η είσοδος τελικά είναι στα 80 ή έχει ανέβει, όπως και στα ζευγάρια ;;
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
Καλησπέρα μάγκες!
1) Έχει παει κανένας solo σχετικά πρόσφατα να μοιραστεί την εμπειρία του; Για solo αξίζει περισσοτερο Πέμπτη ή Κυριακή ;;
2) Η είσοδος τελικά είναι στα 80 ή έχει ανέβει, όπως και στα ζευγάρια ;;
Πεθαμενες μερες... Και θα δωσεις 80 ευρω... Και τι θα κανεις... Παρε μια γκομενα και πηγαινε...
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
203
Like
1.635
Πόντοι
201
Το Σάββατο έχει θεματικό πάρτι πολύ δυνατο κ μπράβο του ......ευκαιρία οι γυναίκες να ντυθούνε όπως δεν θα μπορούσανε άλλου να ανεβάσουν λίγο την θερμοκρασία ....ελπίζω να μπορέσουμε να πάμε !!
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
203
Like
1.635
Πόντοι
201

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
203
Like
1.635
Πόντοι
201
Για πες τυπε, τερμα αποτυχια παλι??
Δεν έχει γίνει ρε παιδιά ακόμα !!!!! Βέβαια όπως είπα το σωστό όταν κάνεις θεματικό πάρτι είναι η υποχρέωση ......αλλά αυτό θέλει κ κάποια κουλτούρα να το υποστηρίξεις κ σαν πελάτης κ σαν μαγαζί.Ειναι κρίμα να έρθω με την γυναίκα μου που έχουμε φετίχ με τα θεματικά κ τα outfit .......να έρθουμε ντυμένοι κ καυλωμενοι κ δίπλα να είναι ντυμένη η άλλη λες κ έχει πάει για καφέ απόγευμα στο συνοικιακό.Νομιζω πάντως ότι υπάρχει κόσμος που τα γουσταρη τα θεματικά πάρτι .....απλά χρειάζεται κ το θάρρος από το μαγαζί να υποστηρίξει τον εαυτό και το μαγαζί να μην βάλει κόσμο όταν δεν ακολουθούν το θέμα κ όχι να σκεφτεί τα λεφτά της εισόδου.Σε άλλα μέρη πως τα κάνουν είναι κ έχει τεράστια επιτυχία?!?!?!
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81
Δεν έχει γίνει ρε παιδιά ακόμα !!!!! Βέβαια όπως είπα το σωστό όταν κάνεις θεματικό πάρτι είναι η υποχρέωση ......αλλά αυτό θέλει κ κάποια κουλτούρα να το υποστηρίξεις κ σαν πελάτης κ σαν μαγαζί.Ειναι κρίμα να έρθω με την γυναίκα μου που έχουμε φετίχ με τα θεματικά κ τα outfit .......να έρθουμε ντυμένοι κ καυλωμενοι κ δίπλα να είναι ντυμένη η άλλη λες κ έχει πάει για καφέ απόγευμα στο συνοικιακό.Νομιζω πάντως ότι υπάρχει κόσμος που τα γουσταρη τα θεματικά πάρτι .....απλά χρειάζεται κ το θάρρος από το μαγαζί να υποστηρίξει τον εαυτό και το μαγαζί να μην βάλει κόσμο όταν δεν ακολουθούν το θέμα κ όχι να σκεφτεί τα λεφτά της εισόδου.Σε άλλα μέρη πως τα κάνουν είναι κ έχει τεράστια επιτυχία?!?!?!
Απο οτι ξερω το c4c για να στησει την Κυριακη του βρηκε ... η ψυχη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom