Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 932K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

guru

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
114
Like
6
Πόντοι
1
Συμφωνω απολυτα με αυτό. Κι εμείς με τα site δεν εχουμε καλη σχεση, στο μαγαζι βλεπεις πολυ καλυτερα και τους αλλους και τα ορια σου. Προχωρηστε το ετσι οπως λες, και παντα με επικοινωνια και συζητηση πριν και μετα. Καλη τυχη :)
Εμεις παλι ρε παιδια, εχοντας αρνητικη εμπειρια με τα τα του δικτυου και τις αγγελιες, πηγαινουμε εστω σε αυτα τα ελαχιστα μαγαζια (νιρβανα μονο εως πριν απο λιγο), και βγαζουμε τα ματια μας και η γυναικα μου κι εγω και μαζι και μονοι. Μακαρι να μεγαλωνει ουσσιαστικα η κοινοτητα των swingers στην Αθηνα, Ειναι μονο καλο για ολους.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.428
Κριτικές
124
Like
6.701
Πόντοι
5.097
ηταν ολοι ντυμενοι. ο ιδιοκτητης του 2+2 εχει και μαγαζια στο Βερολινο και θελει να μη το κανει μπατεσκυλοαλεσταδικο. καλα κανει και εχει αυστηρη πορτα.

:o :o :o.Έλα ρε σορντ,ήσουν μέσα ρε μορφή :idiot: :think: :sunglasses: :sunglasses:.Και δεν μου λες πως σου φάνηκε με την στολή του φυλακισμένου :rolleyes: :S :S.Εγώ δεν έπαιζε να το κάνω,αν παίξει κανα άλλο κόνσεπτ...
 

ίων

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινοβραδινή απόπειρα επίσκεψης στο στέκι  :grin: :sunglasses:,μιας και τελικά μου συνέβη κάτι που πίστευα ότι μέσα στην κρίση δεν υπήρχε περίπτωση να πάθω :o :o :S :S :S.Εχθές ήταν θεματική βραδιά όπως είχε ενημερώσει κι ο σορντ ;) ;),το κονσεπτ όμως δεν με ενθουσιάζε και δεν μου ταίριαζε κι ο ρόλος του φυλακισμένου :headbang: :headbang:.Φυσικά δεν υπήρχε περίπτωση να δώσω και 15 ευρώ για να νοικιάσω μια τέτοια στολή για ένα 3ωρο-4ρο :tickedoff: :tickedoff:.Έτσι λοιπόν με το που μπαίνω με ρωτάει ο ψευτόμαγκας καράφλας στην είσοδο αν έχω στολή και του απαντάω όχι.Μου λέει μέσα είναι όλοι ντυμένοι,δεν μπορώ να σε αφήσω να περάσεις :jerking: :jerking:.Εντάξει του λέω ρε φίλε αφού είναι έτσι δεν πειράζει θα πάω κι εγώ στο Νιρβάνα που μπαίνεις και χωρίς στολές ;) ;) :rockon: :rockon:.Έφυγα τσαντισμένος και ξενερωμένος με αυτή την αντιεπαγγελματική συμπεριφορά και την κοροιδία που παίχτηκε μόνο και μόνο για να πάρουν 30 ευρώ παραπάνω :jerking: :jerking:.Ευτυχώς συνέχισα στο Νιρβάνα και σώθηκε η βραδιά :grin: :grin: :rockon: :rockon:

2-3 πραγματάκια πρὸς ἐνημέρωσι... ὁ ¨ψευτόμαγκας¨, εἶναι πρωταθλητὴς Ἑλλάδος στὸ body building.
δεύτερον, ἐφόσον ἔχει ἀνακοινώσει παντοῦ πὼς ἔχει θεματικὴ βραδυά, πρέπει ὅποιος πάει νὰ ακολουθήσει τοὺς κανόνες. ἄν δὲν θὲς νὰ ντυθεῖς κρατούμενος, πάς ἐκεῖνο τὸ βράδυ swingclub4 ἤ νιρβάνα. τἰς στολὲς, τὶς εἶχε ἐκεῖ σἐ συμφωνία μὲ κάποιο μαγαζί ἀποκριάτικων γιὰ δικὴσας διευκόλυνσι ( ποῦ νὰ βρεῖς τώρα ἀποκριάτικα) καὶ δὲν νομίζω νὰ ἔβαλε κάτι στὴν τσέπη. τώρα, ὅσον ἀφορά τὴν ἐπαγγελματικὴ συμεριφορά, ὅντως, εἶναι γιὰ τὸν πούτσο... εἶχε τουλάχιστον 4 ἄτομα μέσα μὲ κανονικὰ ῥοῦχα...
 

ίων

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
ειναι σχετικα ανετα (καμια σχεση με το σιχαμα του νιρβανα)

τὶ εἶναι;; ἄνετα;;;; :2funny: :2funny: :2funny:
στὸ κάθε δωματιάκι χωράνε 4 ἄτομα μὲ τὸ ζόρι καὶ δὲν ἔχει οὔτε ἕνα σεντόνι;; κάτι πετσετάκια ἔχει γιὰ να κάθεσαι πάνω...
 

ίων

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
η συμπεριφορά τους ήταν επαγγελματικότατη από την στιγμή που ηταν ΟΛΟΙ οι αλλοι ντυμένοι καλα εκανε και σε εδιωξε

ἦσουν ἐκεῖ κι εἴδες πὼς ὅλοι ἦταν ντυμένοι;;;; μᾶλλον δὲν ειδες καλά! :)
 

ίων

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
ηταν ολοι ντυμενοι. ο ιδιοκτητης του 2+2 εχει και μαγαζια στο Βερολινο και θελει να μη το κανει μπατεσκυλοαλεσταδικο. καλα κανει και εχει αυστηρη πορτα.

sword, ἤ συγγενής του εἶσαι, ἤ σὲ κερνάει γιὰ νὰ τὰ γράφεις αὐτά!  :think: :think:
τὸ ὅτι ἔχει μαγαζιά (κτίρια ποὺ τὰ νοικάζει-δὲν τὰ δουλεύει ὁ ἴδιος)  στὸ βερολίνο, δὲν σημαίνει κάτι...
δὲν ἤταν ὅλοι ντυμένοι κι ἔχει γίνει ἀρκετὸ καιρὸ τώρα μπάτε σκύλοι ἀλλέστε κι ἀλλεστικὰ μὴν δίνεται... μπαίνει ὅποος θέλει ὅπως στὸ νιρβάνα, ἔχουν μπεῖ ἄντρες μόνοι κι ἔχουν γενικῶς γίνει πολλὰ εὐτράπελα...
ἀλήθεια, ξέρεις πολλὰ μαγαζιά νὰ χρεώνουν 5 εὐρώ τὴν coca cola ποὺ συνοδεύει τὸ μπουκάλι οὐίσκι;;;;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.265
Like
11.893
Πόντοι
2.606
2-3 πραγματάκια πρὸς ἐνημέρωσι... ὁ ¨ψευτόμαγκας¨, εἶναι πρωταθλητὴς Ἑλλάδος στὸ body. building
δεύτερον, ἐφόσον ἔχει ἀνακοινώσει παντοῦ πὼς ἔχει θεματικὴ βραδυά, πρέπει ὅποιος πάει νὰ ακολουθήσει τοὺς κανόνες. ἄν δὲν θὲς νὰ ντυθεῖς κρατούμενος, πάς ἐκεῖνο τὸ βράδυ swingclub4 ἤ νιρβάνα. τἰς στολὲς, τὶς εἶχε ἐκεῖ σἐ συμφωνία μὲ κάποιο μαγαζί ἀποκριάτικων γιὰ δικὴσας διευκόλυνσι ( ποῦ νὰ βρεῖς τώρα ἀποκριάτικα) καὶ δὲν νομίζω νὰ ἔβαλε κάτι στὴν τσέπη. τώρα, ὅσον ἀφορά τὴν ἐπαγγελματικὴ συμεριφορά, ὅντως, εἶναι γιὰ τὸν πούτσο... εἶχε τουλάχιστον 4 ἄτομα μέσα μὲ κανονικὰ ῥοῦχα...

αυτο απο μονο του δεν βοηθησε εναν αλλοδαπο πολλακις πρωταθλητη ελλαδος να μεινει ζωντανος για πολυ 
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
:o :o :o.Έλα ρε σορντ,ήσουν μέσα ρε μορφή :idiot: :think: :sunglasses: :sunglasses:.Και δεν μου λες πως σου φάνηκε με την στολή του φυλακισμένου :rolleyes: :S :S.Εγώ δεν έπαιζε να το κάνω,αν παίξει κανα άλλο κόνσεπτ...

δεν ημουν (δε μου αρεσε το concept) απλά τα εμαθα.
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
τὶ εἶναι;; ἄνετα;;;; :2funny: :2funny: :2funny:
στὸ κάθε δωματιάκι χωράνε 4 ἄτομα μὲ τὸ ζόρι καὶ δὲν ἔχει οὔτε ἕνα σεντόνι;; κάτι πετσετάκια ἔχει γιὰ να κάθεσαι πάνω...

στο event αλα EWS δεν ειχε τα πετσετακια κτλ και ηταν ανετα, μαλλον τωρα διαμορφωνουν τον χωρο αναλογα τα κεφια.
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
sword, ἤ συγγενής του εἶσαι, ἤ σὲ κερνάει γιὰ νὰ τὰ γράφεις αὐτά!  :think: :think:
τὸ ὅτι ἔχει μαγαζιά (κτίρια ποὺ τὰ νοικάζει-δὲν τὰ δουλεύει ὁ ἴδιος)  στὸ βερολίνο, δὲν σημαίνει κάτι...
δὲν ἤταν ὅλοι ντυμένοι κι ἔχει γίνει ἀρκετὸ καιρὸ τώρα μπάτε σκύλοι ἀλλέστε κι ἀλλεστικὰ μὴν δίνεται... μπαίνει ὅποος θέλει ὅπως στὸ νιρβάνα, ἔχουν μπεῖ ἄντρες μόνοι κι ἔχουν γενικῶς γίνει πολλὰ εὐτράπελα...
ἀλήθεια, ξέρεις πολλὰ μαγαζιά νὰ χρεώνουν 5 εὐρώ τὴν coca cola ποὺ συνοδεύει τὸ μπουκάλι οὐίσκι;;;;

μπα, τιποτα δεν του ειμαι και πιστεψε με δεν εχω καμια αναγκη απο κερασματα, απλα βαρεθηκα το Νιρβανα και γι'αυτο στηριζω τα 2 νεα μαγαζια (2+2 και Swing Club 4). Μονο αν υπαρχει ανταγωνισμος θα ανεβει η ποιότητα.
 

ίων

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=Swordmaster link=topic=189427.msg5331117#msg5331117 date=139566585 απλα βαρεθηκα το Νιρβανα και γι'αυτο στηριζω τα 2 νεα μαγαζια (2+2 και Swing Club 4). Μονο αν υπαρχει ανταγωνισμος θα ανεβει η ποιότητα.
[/quote]

:) μὲ βρίσκεις ἀπόλυτα σύμφωνο! ὅσες περισσότερες ἐπιλογές, τόσο τὸ καλλίτερο γιὰ τὸν κόσμο!
γιατὶ ὁ ἄλλος, τὸ εἶχε μονοπώλειο τόσα χρόνια καὶ τὸ εἶχε ξεφτιλίσει... καὶ μὲ τὸ δίκιο του.
ἔνα ἦταν, θέλαμε δὲν θέλαμε, κάποια στιγμή θὰ πηγαίναμε...
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
:) μὲ βρίσκεις ἀπόλυτα σύμφωνο! ὅσες περισσότερες ἐπιλογές, τόσο τὸ καλλίτερο γιὰ τὸν κόσμο!
γιατὶ ὁ ἄλλος, τὸ εἶχε μονοπώλειο τόσα χρόνια καὶ τὸ εἶχε ξεφτιλίσει... καὶ μὲ τὸ δίκιο του.
ἔνα ἦταν, θέλαμε δὲν θέλαμε, κάποια στιγμή θὰ πηγαίναμε...

έτσι..... :-)
 

nikanag

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως δεν συμφωνω οτι ειχε χαλασει το Νιρβανα, εμεις ειχαμε ρικσει τρελα γαμησια στο μπικινι  :fuck2: :fuck2: εχουμε πολυ καιρο να παμε οποτε δεν ξερω αν αληθευουν αυτα που λετε εδω οτι εχει χαλασει κτλ δεν παει πια καλος κοσμος; θυμαμαι τις παρασκευες περσι και προπερσι γινοταν χαμος τωρα εδω και κανα εξαμηνο ξενεροσε η δικια μου και δεν γουσταρει οποτε με εχει χαλασει πολυ λογικα θα βρω αλλη να συνεχισω τις εξορμισεις στα ιδρυματα γιατι γουσταρω

εχει χαλασει το νιρβανα;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.428
Κριτικές
124
Like
6.701
Πόντοι
5.097
Πάντως δεν συμφωνω οτι ειχε χαλασει το Νιρβανα, εμεις ειχαμε ρικσει τρελα γαμησια στο μπικινι  :fuck2: :fuck2: εχουμε πολυ καιρο να παμε οποτε δεν ξερω αν αληθευουν αυτα που λετε εδω οτι εχει χαλασει κτλ δεν παει πια καλος κοσμος; θυμαμαι τις παρασκευες περσι και προπερσι γινοταν χαμος τωρα εδω και κανα εξαμηνο ξενεροσε η δικια μου και δεν γουσταρει οποτε με εχει χαλασει πολυ λογικα θα βρω αλλη να συνεχισω τις εξορμισεις στα ιδρυματα γιατι γουσταρω

εχει χαλασει το νιρβανα;

Έχω κάνει ενημέρωση για Νιρβάνα φίλε στο αντίστοιχο θρεντ για προηγούμενη παρασκευή που πήγα ;) ;) :grin: :grin:
Ίωνα καλώς ήρθες στην παρέα :sunglasses: :sunglasses:,ήσουν πολύ κατατοπιστικός στο θέμα με την θεματική της παρασκευής ;) ;) :rockon: :rockon:.Απ'ότι θυμάμαι κι εγώ μόνο το πρώτο δωμάτιο δεξιά όπως ανεβαίνεις είναι κάπως άνετο,όλα τα μέσα είναι ακριβώς για 4  :S :S
 

guru

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
114
Like
6
Πόντοι
1
2-3 πραγματάκια πρὸς ἐνημέρωσι... ὁ ¨ψευτόμαγκας¨, εἶναι πρωταθλητὴς Ἑλλάδος στὸ body building.
δεύτερον, ἐφόσον ἔχει ἀνακοινώσει παντοῦ πὼς ἔχει θεματικὴ βραδυά, πρέπει ὅποιος πάει νὰ ακολουθήσει τοὺς κανόνες. ἄν δὲν θὲς νὰ ντυθεῖς κρατούμενος, πάς ἐκεῖνο τὸ βράδυ swingclub4 ἤ νιρβάνα. τἰς στολὲς, τὶς εἶχε ἐκεῖ σἐ συμφωνία μὲ κάποιο μαγαζί ἀποκριάτικων γιὰ δικὴσας διευκόλυνσι ( ποῦ νὰ βρεῖς τώρα ἀποκριάτικα) καὶ δὲν νομίζω νὰ ἔβαλε κάτι στὴν τσέπη. τώρα, ὅσον ἀφορά τὴν ἐπαγγελματικὴ συμεριφορά, ὅντως, εἶναι γιὰ τὸν πούτσο... εἶχε τουλάχιστον 4 ἄτομα μέσα μὲ κανονικὰ ῥοῦχα...

σιγα μη σπασει κανα πουτσο ο πρωταθλητης  :kissass2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom