Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 920K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ίων

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
α γεια σου τύπε..
το όνειρο του κάθε μπουρδελιάρη είναι να σκάσει κανένα 200αρη στο μοντελάκι της μιας ώρας για να μπει στο club και να γαμήσει την 50αρα wife next door :2funny: :2funny: :2funny:

όσο για τα club (και γενικά χώροι) που διοργανώνουν ao gangbangs είναι εντελώς άλλη ιστορία και φιλοσοφία από το "γαμάω με το πορτοφόλι"  ;)

200 γιὰ νὰ πάρουν συνοδό σὲ τέτοιο μαγαζί, σκάνε λίγοι. καὶ πρόχειρα, μοῦ ἔρχονται στὸ μυαλό 3-4 ὀνόματα "χορηγῶν" νὰ σοῦ πῶ!
ἂν εἴχες πάει στὸ νιρβάνα, θὰ εἶχες δεῖ τὰ fake ζευγάρια. πολλοὶ τύποι, παίρνουν πρεζάκια-βίζιτες μ'ἕνα 20άρικο, ἴσα-ἴσα γιὰ νὰ μποῦν στὸ μαγαζι καὶ νὰ προσπαθήσουν νὰ γαμήσουν.
κι ὅπως εἶπες, οἱ χώροι γιὰ τὰ gangbangs, εἶναι ἄλλη ἱστορία! δὲν γίνεται νὰ τὰ μπλέκουμε ὅλα! swinging, gangbangs, βίζιτες....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.666
Κριτικές
31
Like
12.307
Πόντοι
5.097
200 γιὰ νὰ πάρουν συνοδό σὲ τέτοιο μαγαζί, σκάνε λίγοι. καὶ πρόχειρα, μοῦ ἔρχονται στὸ μυαλό 3-4 ὀνόματα "χορηγῶν" νὰ σοῦ πῶ!
ἂν εἴχες πάει στὸ νιρβάνα, θὰ εἶχες δεῖ τὰ fake ζευγάρια. πολλοὶ τύποι, παίρνουν πρεζάκια-βίζιτες μ'ἕνα 20άρικο, ἴσα-ἴσα γιὰ νὰ μποῦν στὸ μαγαζι καὶ νὰ προσπαθήσουν νὰ γαμήσουν.
κι ὅπως εἶπες, οἱ χώροι γιὰ τὰ gangbangs, εἶναι ἄλλη ἱστορία! δὲν γίνεται νὰ τὰ μπλέκουμε ὅλα! swinging, gangbangs, βίζιτες....
φωτογραφιζεις πασιγνωστο μελος της κοινοτητας μας  :grin:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
φωτογραφιζεις πασιγνωστο μελος της κοινοτητας μας  :grin:


frog%20(15).gif

χαχαχαχααα  :2funny:
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
ὅλοι οἱ ὑπολογιστὲς τὸ ἔχουν προεγκατεστημένο. ῥίξε μιά ματιά ἐδῶ : :)
Έχω κι εγώ αυτό το σύστημα αλλά δοκιμαστικά για 90 μέρες κι έστειλα χθες μνμ για να το έχω μόνιμα κι ακόμα περιμένω...Εσύ πως το έβαλες;;;
 

Mpourdeliarisss

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
47
Like
46
Πόντοι
0
Γεια Ελλάδα μιλάμε χα χα χα χα

Οντως πετυχημένη φωτο !!!


Βαλέ και καμια με παπάδες κτλ
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
643
Πόντοι
86
εγω ειπα να υπαρχουν μερες που να μπενουν μονοι αντρες και οχι με να πρεπει να πληροσουν 80 και 150 ευρο ετσι παμε και σε ενα ωραιωτατο μπουρδελακι και περναμε ποιο καλα ετσι θα υπαρχει διαφορα το ενα μαγαζι απο το αλλο και δεν θα ειναι τα ιδια το 40% το ζευγαριων ειναι fake ειναι αντρες που πανε με μια φιλη η καπια βιζιτα εγω προσωπικα παω με φιλη γιατι δεν εχω την δινατοτητα να πληρωσο 200 ευρο γιατι ενα 2 ημερο στο αμστερνταμ θα μου ερθει ποιο φθηνα απο το να παω 2 μερες εδω σε καπιο απο τα swingers club ετσι καντε κατι το διαφορετικο παιδες γιατι τα ζευγαρια swingers δεν πανε πλεων στην ελλαδα της κρισης σε μαγαζια μαζευοται σε σπιτια και περνανε καλητερα με τους φιλους τους μια λογικη φαση για την ελλαδα σε ενα τετιο μαγαζι μια φωρα την εβδομαδα να μπενουν μονοι αντρες ελευθερα με μια εισοδο στα 20 με 50 ευρο απλα και να εχουν προσβαση παντου
 

aaa+

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
ἡ εἴσοδος τῶν 20 εὐρῶ γιὰ τὰ ζευγάρια τοῦ πριβέ καὶ τὰ 30 γιὰ τὰ ὑπόλοιπα, ἱσχύει παρασκευοσάββατα ποὺ εἶναι κλάμπ. τὶς ὑπόλοιπες ἡμέρες ποὺ λειτουργεῖ 6 τὸ ἀπόγευμα μὲ 1 τὸ βράδυ, δὲν ὐπάρχει εἴσοδος. καὶ  τὸ 10αρικο γιὰ ν'ἀνέβεις ἐπάνω, δὲν ὑπάρχει καμμία μέρα....
τώρα γιὰ τὴν ἀρπαχτή ποὺ εἶπες, εἶσαι λάθος. βρέθηκε κάποιος κι ἔῤῥιξε πολλά λεφτά γιὰ νὰ φτιάξει ἕναν ὥραῖο χώρο νὰ κάνουμε τὸ χόμπυ μας καὶ νὰ φύγουμε ἄπ'τὴν ὑπόγα. λεφτά ποὺ θὰ τὰ πάρει πίσω σὲ 2-3 χρόνια. καὶ μὲ 12-13 ἄτομο προσωπικό, μόνο ἀρπαχτή δὲν κάνεις!
ὅσο γιὰ τὸν μπουφέ, τὸ βρίσκω μιὰ πολὐ καλὴ ἰδέα! μπουφέ, ὄχι ἐστιατόριο! μὴν τρελλαθοῦμε κιόλας!

Τα μπατιρολιγούρια θέλουν να μπαίνουν τζάμπα δεν το κατάλαβες από αυτά που γράφουν
 

aaa+

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Ξέρεις πολλά μαγαζιά που να έχουν είσοδο 20 και 30 Ευρώ;  :think:
Το αν, πως και γιατί έκανε την επένδυση, δε νομίζω ότι αφορούν κανέναν άλλον εκτός από εκείνον. Εδώ μιλάμε ως πιθανοί πελάτες.

Αγαπητέ φίλε σε έπιασε κανείς από το λαιμό να πας? άμα νομίζεις ότι είναι πολλά μην πας Όταν λες "μιλάμε" τι εννοείς εκπροσωπείς καμιά κοινότητα?
 

panino74

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
θα γραψει καμια πληροφο

ορια καποιος  που πηγε?ειναι σαν το νιρβανα?μπορεις να κανει  σοφτ  παιχνιδι ενα ζευγαρι?μπορεις να διαλεξεις τι θα κανεις?η μονο παιχνιδια κατω και μονο ανταλαγες επανω?
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Πήγα εγώ μια βόλτα από την περιοχή σήμερα για να κόψω κίνηση. Πέρασα όλη τη Δερβενακίων από πάνω ως κάτω δύο φορές και δεν υπάρχει πουθενά το Casablanca. Στο δρόμο εκείνο υπάρχουν μόνο 2 μαγαζιά. Μια ταβέρνα "Το Προπολεμικό" και το club "2+2"
Επειδή ο τίτλος παραπέμπει λίγο σε ζευγάρια, υπέθεσα ότι ίσως να έχει αλλάξει όνομα. Πλησίασα, είδα χαμηλό φωτισμό μέσα, αλλά οι πόρτες ήταν κλειστές. Ώρα επίσκεψης ήταν 20:30. Υποτίθεται ότι τις καθημερινές λειτουργεί από τις 18:00 το απόγευμα.

 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Τι έγινε ρε αλάνια;; Δεν ξέρει κανένας τίποτα;;
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Mε βάση τα τελευταια σχόλια εδώ μέσα, και το γεγονος ότι το site εξαφανίστηκε, να υποθέσω ότι το Casablanca κατέβασε ρολα;

Αν προσθεσουμε κ το γεγονος οτι το Νιρβανα κανει νερά, τότε ερχονται δυσκολοι καιροι για τους swinger-curious.. :S
 

GiwrgosOR

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά δουλεύει το μαγαζί; Λέω να το τιμήσω απόψε.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Άμα το βρεις να το τιμήσεις και να μας γράψεις μια κριτική. Εγώ που πήγα πάντως δεν το βρήκα. Δες τα προηγούμενα posts μου και θα καταλάβεις.
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
ειναι σχετικα ανετα (καμια σχεση με το σιχαμα του νιρβανα)
 

Deus46

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Την ιδια ερωτηση εκανα και στο τοπικ για το νιρβανα, με συγχωρειτε αν γινομαι κουραστικος...
Παιδες, μια ερωτηση, εχω μια καραπουταναρα γνωστη που της αρεσουν οι παρτουζες... μιλαμε οτι γουσταρει να την γαμανε 6-7 αντρες, ακομα και bukkake party θελει να κανει.. σε ποιο μαγαζι να τη παω για να εκπληρωσει το ονειρο της? και με την ευκαιρια να εκμεταλευτω κ εγω την καταστση να γαμησω κανα γκομενακι αλλο? Η τυπισσα ειναι καλη, μεγαλο βυζι, λιγο κοντη, αρκετα χουφτωματα, αλλα τετλεια παρτουζιαρα!!!!
Δεν λεει ομως να τη ν βαλω να πληρωσει 20-30 ευρω για να τη  γαμησουν ,δεν ειναι και μαλακω... το λεω αυτο γιατι ειδα εδω για τιμες ειδοδου περιεργες.. και ουτε ειμαι διατεθειμενος να τα βαλω εγω... αλλα τεσπα, ποια ειναι η γνωμη σας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom