Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (12 μέλη και 46 επισκέπτες)

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
137
Like
255
Πόντοι
21
Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου! Έχεις κάποιο ξενοδοχείο να προτείνεις?
Εγώ προτείνω madison στην Κατεχάκη έχω βέβαια πολύ καιρό να πάω αλλά όσες φορές είχα πάει ήταν πολύ καθαρό
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Κριτικές
15
Like
6.372
Πόντοι
8.345
Στείλε στο insta εγώ εκεί έστειλα και μου απάντησε εντός 20 λεπτών , μου έγραψε οι υπηρεσίες της είναι μόνο στα πλαίσια του μασάζ και δεν κάνει κάτι άλλο , τώρα αν από κοντά κάνει τι να πω εγώ γράφω εδώ πράγματα που γνωρίζω.
ok να σαι καλα θα στειλω και εκει. εσυ καλα κανεις αφου αυτο σου ειπε, εμεις απλα κανουμε θεωριες
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
137
Like
255
Πόντοι
21
Στείλε στο insta εγώ εκεί έστειλα και μου απάντησε εντός 20 λεπτών , μου έγραψε οι υπηρεσίες της είναι μόνο στα πλαίσια του μασάζ και δεν κάνει κάτι άλλο , τώρα αν από κοντά κάνει τι να πω εγώ γράφω εδώ πράγματα που γνωρίζω.
Και σε μενα τα ίδια είπε στο fb μπορεί να είναι κ αυτή σαν την ποπεσκου να έχει σταματήσει τα εξτραδακια η να παίζει σ πολύ στενό κύκλο
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Εγώ προτείνω madison στην Κατεχάκη έχω βέβαια πολύ καιρό να πάω αλλά όσες φορές είχα πάει ήταν πολύ καθαρό
Φίλε και εγώ το προτείνω το μαντισον. Καλο καθαρό ξενοδοχείο. Το μόνο κακό που εχει είναι ότι δυο φορές που είχα πάει πριν 1 ,1μιση μήνα ήταν γεμάτο και περίμενα πολύ ώρα.
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Velvet οντως δυστυχώς έχει εξελιχθεί σε

Συμφωνω και επαυξάνω μπήκε και το velvet μπλακ Λιστ....εμπειρια προ ημερών με Αννα....από μασαζ σχεδόν άσχετη από happy ending ούτε να το σκεφτείς...η τηλεφωνήτρια καλο θα ήταν να πάει να πλύνει κάνα πιάτο μου σπάσαν τα νεύρα...χ τεράστιο στο μαγαζάκι αυτό..πεταμενα λεφτα..πεταμενα λεφτα Και στο prive massage...δηλαδή καμία σχέση η φωτό με τη πραγματικότητα...μου σκάσε μια φοράδα μεγατόνων με ανύπαρκτο μασαζ...αλλά δεν φταίει κάνεις..εγώ ο Μαλακας φταίω που ενώ είχα είσαι ας μνήμη εμπειρια από το βελβετ ξαναπηρα και επιπλέον αφού διαβαζω για το πριβέ ότι είναι η φολα του αιώνα ψώνισα από κει...μακριά πεταμενα λεφτα..
Φίλε εγώ την πάτησα περισσότερο. Εδώ και ένα χρόνο και - μου χε σπάσει τα νεύρα η τηλεφωνήτρια από το βελβετ και δεν έπαιρνα από κει. Είχα διαβάσει πριν κανένα 3μηνο εδώ μέσα ότι άλλαξαν τηλεφωνήτρια και μετά από έρευνα αγοράς έκανα και εγώ με την Αννα. Κοντουλα πολύ αδύνατη γύρω στα 20 μασαζ ανύπαρκτο άσχετη για φραπέ το ξεχάσαμε απτό πρώτο λεπτό. Αφού έφαγα την φόλα με την Αννα έκανα με άλλη μικρή την ΜΑΡΙΝΑ. Μασαζ ανύπαρκτο και αν μπορούσε να μου βάλει και 10 πετσέτες θα μου έβαζε. Δεν ψάχνω ντε και καλά για φραπέ η καλαμάκι αλλά τουλάχιστον Καλο μασαζ και να συζητιούνται για κάτι παρακάτω. Έστω να ψήνονται.Να υπάρχει παιχνίδι. Τι παιχνίδι να κάνω μαυτα. Είμαι διατεθημένος να κάνω και δυο και τρεις φορές με την ίδια για να την ψήνω. Αυτές οχι μόνο δεν ψήνονται αλλά δεν ξέρουν και μασαζ. 2 στα 2. Όσο για την τηλεφωνήτρια είναι η ίδια!!!! Απαντάει με το ίδιο ύφος που απαντούσε και πριν ένα χρόνο. Και αν δεν είναι η ίδια έβαλαν άλλη κομπλεξική. Ήθελα αλλαγές. Καλά να πάθω.
 

George stam

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Καλημερα και Καλη Εβδομαδα

DELUXE

Αυτες τερματιζουν τον αγωνα με μπριζολα

Ζωη Μιλφ ( εμπειρια την εχω παρει κ εγω κ φιλαρακια )

Πενυ ( εμπειρια την εχω παρει κ εγω κ φιλαρακια)


ΒΕΛΒΕΤ

Χριστιαννα τερματιζει το αγωνα , την δοκιμασα κ σε μενα δεχθηκε τα παντα
25αρα ελληνιδα - Καλη σε γενικες γραμμες

Ευγενεια τερματιζει το αγωνα επιλεκτηκα ( Δεν την εχω παρει εγω )

ΤΖΟΙ

Ιωαννα τερματιζει το αγωνα , την δοκιμασα κ σε μενα δεχθηκε τα παντα ( πολυ καλη την εχω παρει εγω )

Μαιρη τερματιζει επιλεκτηκα το αγωνα μετα το 2ο Ραντεβου ( πολυ καλη την εχω παρει εγω )


VIP Massage

Αυτες τερματιζουν τον αγωνα με μπριζολα

Μαριλια 25 ετων Ελληνιδα ( την εχω παρει πολυ καλη )

Χρυση 30 ετων Ελληνιδα ( την εχω παρει πολυ καλη )

Γιουλη Ρωσιδα 35αρα ( Δεν την εχω παρει εγω , θα την παρω συντομα γιατι φαινεται ωραιο μωρο )

Μαρκελα 26 αρα ( Δεν την εχω παρει )


Υ.Γ

ΓΕΝΙΚΑ Συνηθως

οι κοπελες του Φουλ Δεν ειναι Αστερια στο Μασαζ , οποτε μην γκρινιαζετε να παρετε φουλ χωρις το σουπερ μασαζ , ειναι Λογικο !


Για τους λατρεις του Μασαζ , θα πατε σε απλα κοριτσια διπλανης πορτας που ειναι επαγγελματιες θεραπευτες ,
με το φραπε κ το καλαμακι στη καλυτερη τους.......

π.χ ΝΤΕΛΟΥΞ -- > Καλο Μασαζ + Φραπες για Χαλαρωση Ψυχης και Σωματος...
Ωραιος ρε μαγκα.το κακο με το deluxe ειναι οτι δε πανε σε ξενοδοχεια προς το παρων!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Καλησπέρα συναγωνιστές
Ποιες από το joy προχωράνε φουλ;
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των προτερων
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Ποιες από το joy προχωράνε φουλ;
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των προτερων
Θα περιμένουμε να τις δοκιμάσεις φίλε μας και να μας ενημερώσεις ποιες θα σου κάτσουν! Αναμένουμε ενημέρωση σου!
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Joy εμεινα πολύ ευχαριστημένος με Αννα διμετρος πιπίναρος με δυνατά χερια καλή τεχνική και τελεια κατάληξη..προχωράμε αφοβα με το κορίτσι...

deluxe προ μιας βδομάδας περίπου μασαζ με Αφροδίτη μου την έστειλαν στο viber..είδα κάνει χωρίς πετσέτα ωραία κοπέλα είπα να δοκιμάσω....δεν ξέρω αν με βλέπει ο μάγκας που έχει το deluxe αλλά αυτή η νταλικερισα δεν κάνει ούτε για ταξιτζου....μπήκε μέσα στο δωμάτιο με ύφος καρδιναλίων και μαγκιά κλανια...αγενέστατα σαν να μίλαγα με μπεταντζη....τους πήρα και τους έκραξα...αναγωγή μέχρι αηδίας...
 

Psaras6

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2021
Μηνύματα
51
Like
193
Πόντοι
0
Joy εμεινα πολύ ευχαριστημένος με Αννα διμετρος πιπίναρος με δυνατά χερια καλή τεχνική και τελεια κατάληξη..προχωράμε αφοβα με το κορίτσι...

deluxe προ μιας βδομάδας περίπου μασαζ με Αφροδίτη μου την έστειλαν στο viber..είδα κάνει χωρίς πετσέτα ωραία κοπέλα είπα να δοκιμάσω....δεν ξέρω αν με βλέπει ο μάγκας που έχει το deluxe αλλά αυτή η νταλικερισα δεν κάνει ούτε για ταξιτζου....μπήκε μέσα στο δωμάτιο με ύφος καρδιναλίων και μαγκιά κλανια...αγενέστατα σαν να μίλαγα με μπεταντζη....τους πήρα και τους έκραξα...αναγωγή μέχρι αηδίας...τέτοιες παρουσίες δεν πρέπει να έχει κανένα γραφείο και πρέπει να τις διώχνουν με συνοπτικές διαδικασίες...ήταν να μην αρχίσω να κράζω γραφεία και θεραπεύτριες...να μπουν στη θέση τους και οι προμοτορες και όλοι..τα ξαναλέμε σύντομα
 

nitromg

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
225
Πόντοι
21
Καλησπέρα

Όπως ειχα πει ειχα σκοπό να κανω το κασκαντεριλικι με τη MassageLifestyle by Dimitra (πρωην Γεωργιαννα του Βελβετ)

Το ραντεβού έγινε στο χώρο μου...! Η κοπέλα ήρθε ευδιαθετη και στο προσωπο είναι συμπαθητική, ιδια ακριβως όπως στη φωτο που στελνει... Το σώμα της για τα γούστα μου είναι στα "ΔΕΝ" με κιλά παραπάνω και μεγάλη περιφέρεια... Ωστόσο δεν με χάλασε, γιατι ετσι κ αλλιως ρούχα δε βγάζει και το προσωπο της μου άρεσε και ηταν ότι ειχα δει στη φωτο.

Στα του μασαζ...

Μπρούμυτα - Μασαζ χωρις πετσετα σε ολο το σώμα... Γενικα ηταν ΟΚ και σε οποια σημεία της ζήτησα να επικεντρωσει και βαλει περισσότερη πίεση, το εκανε με επιτυχία... Εκανε CC swipes και περάσματα χαϊδεύοντας της μπάλες μου, το οποίο με καύλωσε ιδιαιτέρως...! Γενικα παντως θα ελεγα ότι η τεχνική της Γεωργίας από Βελβετ ηταν καλύτερη και θα τη προτιμούσα!

Ανάσκελα- Μου ζήτησε να γυρισω και άρχισε να μου κανει μασαζ σε πόδια, κοιλιά και στήθος και στο τελος προχωρησε στο παρασύνθημα όπου με τελειωσε με ωραια φραπεδια.. Να σημειώσω εδώ ότι ενώ είχα αναφέρει ότι ενδιαφέρομαι για εξτραδακια, δεν ειχα πει τι ακριβώς και οτι θα το συζητούσαμε από κοντα... Παρόλα αυτά το ξεχασα και δεν ανέφερα τιποτα, ωστόσο η κοπέλα προχώρησε από μόνη της στη φραπεδια (που ηταν και αυτο που ηθελα) το οποίο το εκτίμησα!

Συνοψίζοντας
Εμφάνιση - 5/10
Μασαζ - 6.5/10
Διαθεση - 8.5/10
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
986
Κριτικές
4
Like
3.339
Πόντοι
446
Συνάντηση με ΑΓΑΠΗ από deluxe, μασάζ αρκετά καλό σε σχέση με αυτά που κυκλοφορούν, ευδιαθετη καλή παρουσία, πήρα ενώ ήξερα ότι δεν θα πάρω κάτι παραπάνω από φραπέ κλπ και όντως έτσι έγινε. Δεν με χάλασε όμως εφόσον ήξερα τι διάλεγα. Καλή περίπτωση για μασαζ κ μόνο.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Συνάντηση με ΑΓΑΠΗ από deluxe, μασάζ αρκετά καλό σε σχέση με αυτά που κυκλοφορούν, ευδιαθετη καλή παρουσία, πήρα ενώ ήξερα ότι δεν θα πάρω κάτι παραπάνω από φραπέ κλπ και όντως έτσι έγινε. Δεν με χάλασε όμως εφόσον ήξερα τι διάλεγα. Καλή περίπτωση για μασαζ κ μόνο.
αν το μασαζ ειναι καλο κ αν το μωρο ειναι ωραιο
και ο φραπες καλος ειναι

Ωραιο Μωρο η Αγαπη
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom