Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
6
Like
890
Πόντοι
360
Καλημερα σε ολους. Κάποιοι ρωτάνε για το Your. Η Έλενα από to your ΔΕΝ προχώρησε σε μένα. Επίσης δεν προχώρησε η Μιρνα και η Αναστασια. Πολύ καλές εντυπώσεις μου έχει αφήσει η Ελίνα και η Ριτα από velvet. Το ζούνε πολύ χωρίς βαρεμάρα και αγγαρεία. Θέλω να δοκιμάσω Κατερίνα από Private και Αθανασία από joy! Έχει κανείς εμπειρία να μοιραστεί;
Ευχαριστώ!
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
6
Like
890
Πόντοι
360

Πάρε μια Βαλέρια από lux....
Μια Μιλανα από deluxe...
Να γουστάρεις...
[/quote]

Φίλε Buda τις έχεις δοκιμάσει αυτές που ανέφερα; Την Μιλάνα δεν την πετυχαίνω ποτέ. Τη δε Βαλέρια την έχω πάρει. Μια χαρά είναι αλλά όχι και το καλύτερο μου μέχρι στιγμής. Θεωρείς ότι δεν πρέπει να ασχοληθώ με αυτές που ρωτάω ή ότι η Μιλάνα και η Βαλέρια είναι καλύτερες;; Σε ευχαριστω
 

Tararas1234

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξέρει κάποιος για την Βικτόρια;
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
362
Κριτικές
16
Like
881
Πόντοι
371
Κατερίνα από Private αρκετά καλή, χαρούμενη με ωραίο μασάζ και επικοινωνιακή .
Χριστίνα από osmose έχει κάποιος να πει κάτι?
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους. Κάποιοι ρωτάνε για το Your. Η Έλενα από to your ΔΕΝ προχώρησε σε μένα. Επίσης δεν προχώρησε η Μιρνα και η Αναστασια. Πολύ καλές εντυπώσεις μου έχει αφήσει η Ελίνα και η Ριτα από velvet. Το ζούνε πολύ χωρίς βαρεμάρα και αγγαρεία. Θέλω να δοκιμάσω Κατερίνα από Private και Αθανασία από joy! Έχει κανείς εμπειρία να μοιραστεί;
Ευχαριστώ!
Έχω στο πρόγραμμα τις επόμενες ημέρες Λάουρα από λουξ και Αγγελική Ευγενία από velvet και Αγγελική από your. Ακόμη δεν τα έχω καταφέρει να κλείσω ραντεβού αλλά είναι στα άμεσα σχέδια μου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Έχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής Ριτα από βελβετ ;
Προχωράει ;
Αξίζει;

Απάντηση και με πμ
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
καλησπερα παιδια
τι κανετε>?
ξερετε τι παιζει με αυτες
κανουμε εκτονωση ή πιπα?
και πως το ζηταω.
ευχαριστω


Εννοείται κ δεν θα το ζητήσεις μέσω viber απλα θα διαλεξεις αυτη που θες κανονιζιες το ραντεβου και οτι βγει στη διαρκεια του ραντεβου βεβαια αλλες σε ρωτανε και αλλες οχι! θα δεις εσυ πως παει το ραντεβου και πραττεις αναλογα! επίσης άμα γυρίσεις στις προηγούμενες σελίδες θα διαβάσεις για πολλές κ από αλλά γραφεία :wink:
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.270
Πόντοι
446
Καλησπέρα συναγωνιστές....εχει κανεις εικόνα τι παιζεται με best1 massage???Βλέπω στο insta εχει κάποια πολύ δυνατα όπλα αλλα δεν ξέρω κατα ποσο προχωράνε σε εξτρα παροχες και με τι αντίτιμο...εχει κανεις ασφαλή εικόνα???
 

Vasskaran

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
149
Like
20
Πόντοι
1
Μάγκες η Ελινα από velvet φαίνεται πολύ καλό μπορεί να δώσει φώτα κάποιος και αν προχωράει σε φραπέ από πρώτο ραντεβού;
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Μάγκες η Ελινα από velvet φαίνεται πολύ καλό μπορεί να δώσει φώτα κάποιος και αν προχωράει σε φραπέ από πρώτο ραντεβού;
Κατά την γνώμη μου από τα καλύτερα πιτσιρίκια του χώρου. Προχωράει σε φραπέ και καλαμάκι με το καλημέρα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Μια μεγάλη χειμωνιάτικη Καλησπερα σε όλα τα μέλη και μπαίνω κατευθείαν στην ουσία χώρις προμοτοριλικια και αηδίες....σύνοψη προηγούμενης εβδομάδας..

Ξεκινώντας από το τελευταίο μασαζ προς την αρχή..

Διάβαζοντας για σοφια από velvet καλώ το γραφείο και ρωτάω αν έχει μικρη να κάνει καλο μασαζ άνετη και καινούργιο αίμα...μου στέλνει Viber φωτογραφίες..σταμπάρω σοφια αν και κάτι μου θύμιζε..παίρνω ρωτάω αν είναι νεα κοπέλα στο χώρο η σεριφισα του γραφείο λέει ναι ναι με σιγουριά..ελληνιδα λέω;;θέλω ελληνιδα..ελληνιδα αναφέρει..την κλείνω για μιά ώρα και τους λέω ίσως κάνω μιάμιση αν είναι τοπ....οκ και κλείνουμε...αναμονή στο χώρο μου πάνω το μπανάκι μου και με ανυπομονησία περιμένω να χτυπήσει κουδουνάκι...ανοίγω Πορτα...

ΠΡΩΤΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ.....η κλασική σοφια που έχει αλλάξει 200 γραφεία...Αλβανία γύρω στα 37..την είχα δοκιμάσει από deluxe massage πριν δυο χρόνια..κλασική περίπτωση να σου φάει ότι έχεις στο πορτοφόλι με υπηρεσία εσκορτ..μασαζ της πλάκας άσχετη δυστυχώς και τότε και τώρα..τιμοκατάλογος
Θες αυτό θέλω 100 θες το άλλο θέλω 150...δεν μενοχλεισε η κοπέλα γιατί σέβομαι ότι ότι κάνει το κάνει για να ζήσει...το γραφείο όμως που δεν με
Προστάτευσε πραγματικά με εξόργισε...μάγκες όταν ρωτάμε αν έχει βγει ξανά στην αγορά και λέτε όχι να το εννοείτε..καμία εμπιστοσύνη από μενα στο velvet μετά από το περιστατικό αυτό...

Πάμε παρακάτω..

Αλεξανδρα από deluxe massage..

Κατοπιν προτροπής της τηλεφωνήτριας μετά από μασαζ με Μιλανα και δαναη..


Φιλη Δανάης λοιπόν..νόστιμο ελληνακι της διπλανής πόρτας...χαρούμενο..άνετο τυπακι δρν έχει θέμα με το γυμνό..φάση της άνοιξα γυμνός τη Πορτα και γέλαγε ομορφα..δεν αντέχεις μου λέει...σωστα όλα...βασικά σχεδόν όλα....και το λέω γιατί η τεχνική της είναι οκ αλλά όχι όπως πρέπει..θέλει δουλεια στις πιέσεις..καταταλλα ευχαριστήθηκα μασαζ Στους γλουτούς και ανάμεσα..

Vip massage χρυσά..μετά από pm με συναγωνιστές είπα να δω τι διάολο είναι αυτό το dance massage..

Ρε παιδιά δηλαδή έλεος..τι θα βγάλετε ακόμα για να μας κάνετε να σας καλέσουμε...μιλάμε το επικίνδυνο και αδιανόητα αισχρό μασαζ...χωρίς να θέλω να τη προσβάλω τη κυρία αλλά μου ήρθε μια τυπισα γύρω στα 52 με καμένο ξανθό από τη βαφή Μάλι με προκοιλι τρίτο τέταρτο ντύσιμο και ψυχρή..σαν φοβισμένη μην είμαι και γω δεν ξέρω τι....dance massage με τη Θεια μου δεν προχώρησε και δεν ο Λόγος που δεν την έδιωξα είναι γιατί παντα δίνω μια ευκαιρία και δρν θέλω να φαίνομαι σκάρτος..αλλά η αλήθεια να λέγετε....για τύπους που έχουν οιδιπόδειο και γουστάρουν Gilf
Με μαυρακια στα μπροστινά δόντια ναι είναι σούπερ..

Πάμε για ναταλι από massage joy..

Ω ρεεε μάγκες αληθέια ανυπομονούσα
Να κράξω το l’avrò..αλλά
Χώρις να το ξέρω το παλικάρο νόμιζα αδίκως του τη πέφτουμε..

Ναταλι οντως κατεμε είναι καυλαρος...το κορίτσι είναι πραγματικά hot...είναι όμορφη ότι και να λέμε....κάνει καλο μασαζ...πολύ καλο..χώρις πετσέτα
Και επειδή έχω θέμα με γλουτιεους μπορώ να πω ότι τα πήγε σούπερ...σε κάτι ανεβοκατεβάσματα αντέδρασε μου λέει ηρέμησε...γύρισα ανάσκελα συνέχισε προσαγωγούς αλλά δεν την κατάφερα για ευχάριστο τέλος...παρολαυτα τα κατάφερα μόνος μου και εκείνη γέλαγε..δεν ήταν κακό...


Από Massagejoy μετά από εισήγηση συναγωνιστή σε
Pm δοκιμη με νανσυ..

Καθυστέρηση μισή ώρα και εκνευριστικά πολύ με το γραφείο...Δηλαδή ρε παιδία όταν λέμε κάτι πραγματικά μην μας
Σπάτε ταρχιδια με την ώρα...έχουμε δουλεια και χιλια δυο πράγματα να κάνουμε..δεν γίνετε να είμαστε με το ανχος και μετά ν απολαμβάνουμε το μασαζ...next time tτο ακύρωσα και δεν με
Νοιάζει τίποτα..

Νανσυ λοιπόν με τη δικαιολογία στο στόμα...με εκνεύρισε στην αρχή....όμως είναι όμορφη αρκετά Κόντουλα μελαχροινή ομορφα χαρακτηρίστηκα....φανταστικό μασαζ το κατά ευχαριστήθηκα...αμετη
Χώρις πετσέτα το μασαζ της στους Γκουτιεους και ανάμεσα στους προσαγωγούς ήταν ονειρικό κατεμε...πολύ ευχάριστο τέλος
Και ένα μεγάλο συγνώμη από το γραφείο για τη καθυστέρηση έσωσε τη κατάσταση..

Ίσως ξανά δοκιμάσω ναταλι την προσεχή εβδομάδα αλλά νόμιζω
Είναι η σειρά για τις πιτσιρίκες
Άλλου γραφείου που δεν είχαν χρόνο την προηγούμενη εβδομαδα..δεν θέλω να κατονομάσω το γραφείο για ευνόητους λόγους ...παλιό γραφείο ελπίζω να με κερδίσει ειδικά με τη μια τη μελαχροινή του..

Καλή εβδομάδα σε όλους και ελπίζω ο Χιόνιας να μη μας γαμησει το μασαζοπρογραμμα..

Μπράβο και ευχαριστούμε φίλε nionios ! Έτσι γράφονται οι εμπειρίες λεπτομερείς και περιεκτικές ! Και τα θετικά κσι τα αρνητικά προς γνώση και συμμόρφωση . Δίχως διαφωνίες , παραθέσεις και αντιπαραθέσεις που δυναμιτίζουν το κλίμα ... εδώ αναζητούμε να βρούμε τρόπο να χαλαρώνουμε γνωρίζοντας ότι δεν είναι κάθε ημέρα άσπρη μέρα . Και τα κορίτσια έχουν τα δικά τους και από εμάς εξαρτάται πολλές φορές πως θα συμπεριφερθούν . Ηρεμία , σεβασμός γιατί δεν είναι εύκολη δουλειά αυτό που κάνουν . Και ότι και να πούμε υπάρχει ρίσκο στο αποτέλεσμα της συνάντησης .
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Μάγκες η Ελινα από velvet φαίνεται πολύ καλό μπορεί να δώσει φώτα κάποιος και αν προχωράει σε φραπέ από πρώτο ραντεβού;
Κατά την γνώμη μου από τα καλύτερα πιτσιρίκια του χώρου. Προχωράει σε φραπέ και καλαμάκι με το καλημέρα.
σχετικό είναι αυτό, εμένα δεν προχώρησε σε καλαμάκι, σε αντίθεση με τη Μαίρη που μου έκανε από την αρχή κ δεν άφησε κ σταγόνα!
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Μάγκες η Ελινα από velvet φαίνεται πολύ καλό μπορεί να δώσει φώτα κάποιος και αν προχωράει σε φραπέ από πρώτο ραντεβού;
Κατά την γνώμη μου από τα καλύτερα πιτσιρίκια του χώρου. Προχωράει σε φραπέ και καλαμάκι με το καλημέρα.
σχετικό είναι αυτό, εμένα δεν προχώρησε σε καλαμάκι, σε αντίθεση με τη Μαίρη που μου έκανε από την αρχή κ δεν άφησε κ σταγόνα!
Ναι μπορεί όντως είναι σχετικό , νομίζω πως είναι πολύ ξεκάθαρο , ότι όλες δεν τα κάνουν όλα, με όλους. Συμφωνώ μαζί σου.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Μάγκες η Ελινα από velvet φαίνεται πολύ καλό μπορεί να δώσει φώτα κάποιος και αν προχωράει σε φραπέ από πρώτο ραντεβού;
Κατά την γνώμη μου από τα καλύτερα πιτσιρίκια του χώρου. Προχωράει σε φραπέ και καλαμάκι με το καλημέρα.
σχετικό είναι αυτό, εμένα δεν προχώρησε σε καλαμάκι, σε αντίθεση με τη Μαίρη που μου έκανε από την αρχή κ δεν άφησε κ σταγόνα!
Καλημέρα! Σε ποιο γραφείο δουλεύει η Μαίρη?
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Μάγκες η Ελινα από velvet φαίνεται πολύ καλό μπορεί να δώσει φώτα κάποιος και αν προχωράει σε φραπέ από πρώτο ραντεβού;
Κατά την γνώμη μου από τα καλύτερα πιτσιρίκια του χώρου. Προχωράει σε φραπέ και καλαμάκι με το καλημέρα.
σχετικό είναι αυτό, εμένα δεν προχώρησε σε καλαμάκι, σε αντίθεση με τη Μαίρη που μου έκανε από την αρχή κ δεν άφησε κ σταγόνα!
Καλημέρα! Σε ποιο γραφείο δουλεύει η Μαίρη?
massagejoy.gr εχει κανει μεταγραφή και μια νανσυ Πολύ καλή δοκιμάστηκε επιτυχως..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους! Όποιος θέλει θα με ενδιέφεραν κάποιες πληροφορίες για Αλεξάνδρα από deluxe , inbox ή εδώ. Ευχαριστώ!
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.616
Κριτικές
9
Like
3.323
Πόντοι
736
Καλησπερα, εχει παρει κανεις την Παμελα απο private massage? Φαινεται δυνατο μουνετο αλλα ειναι παντα κλεισμενη καθε Σαββατο,οπως μου ανεφερε η κυρια στο τηλεφωνικο:confused:
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Για αθανασία από joy έχει κανείς καμιά πληροφορία;;
Αν μπορεί εδώ η pm.
Ευχαριστώ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom