Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

antegeia20000

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
25
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα φίλοι μου. Χθεσινή δοκιμή με ριτα από Velvet. Το κορίτσι το ζει όσο πιο πολύ μπορεί εξαιρετική φρέσκια Παρουσία πάρα πολύ άνετη νομίζω ότι θα γίνει στανταράκι. Συναγωνιστής δοκίμασε χτες τη Χριστιάνα από το ίδιο γραφείο Επίσης με πολύ καλή ανταπόκριση το οποίο το επαυξάνω και εγώ μετά από δική μου δοκιμή. Όσοι ρωτάνε για την χρυσάννα είναι πάρα πολύ ζωντανή σε όλα και αξίζει τον κόπο όμοιος και η Πάμελα από το prive massage

Το prive massage που το βρίσκουμε?? Έχουμε κπ λινκ??
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.634
Κριτικές
190
Like
48.778
Πόντοι
41.443
Εχει κανεις εμπειρια απο Μαιρη Best Massage INSTAGRAM ?
γεια σου αρχοντα συναδελφε.λυπαμαι που δεν μπορω να βοηθησω γιαυτες που ανεφερες,δεν εχω ινσταγκραμ ουτε τις ξερω.θα σου πω ομως για μια μικρη καυλιτσα,τωρα που θα την δοκιμασω.εντος ολιγων ημερων που θα ερθω,θα τσεκαρισθει και θα ενημερωθεις.

Καλημερα

να σαι παντα καλα φιλε μου

Καλα να περνας και εσυ και ολη η παρεα με υγεια ....

ελα παμε ολοι μαζι να ευθυμησουμε με αλλη μια ενημερωση απο φρανκ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ





 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Εχει κανεις εμπειρια απο Μαιρη Best Massage INSTAGRAM ?
γεια σου αρχοντα συναδελφε.λυπαμαι που δεν μπορω να βοηθησω γιαυτες που ανεφερες,δεν εχω ινσταγκραμ ουτε τις ξερω.θα σου πω ομως για μια μικρη καυλιτσα,τωρα που θα την δοκιμασω.εντος ολιγων ημερων που θα ερθω,θα τσεκαρισθει και θα ενημερωθεις.

Καλημερα

να σαι παντα καλα φιλε μου

Καλα να περνας και εσυ και ολη η παρεα με υγεια ....

ελα παμε ολοι μαζι να ευθυμησουμε με αλλη μια ενημερωση απο φρανκ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
σαλτα και γαμισου ρε μπουλη,που θελεις και ενημερωση,τρομαρα σου.θα ενημερωνω οποιον θελω και οπως θελω και οταν εχω κατι να πω.οχι να προμοταρω και να τρολαρω.τι νομιζεις ρε αργοσχολε,οτι ολοι μπορουμε να ειμαστε εκει και να συναντιομαστε με τις γυναικες καθε μερα ,καθε βδομαδα?
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.465
Like
3.683
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους. Χρωστάω κριτική στην Αφροδίτη απο Deluxe. Δε πολυκατάλαβα τι παίζεται εδώ μέσα με ψεύτικα προφιλ συκοφαντίες και κόντρες. Αυτό που έχω να πω είναι ότι το κορίτσι είναι άριστο σε όλα της.
Από την άνω το μετρίου ως πολύ καλή εμφάνιση, ζωντάνια σε όλη τη διάρκεια της τρίωρης συνεδρίας και τελευταίο ραντεβού της μέρας, χιούμορ και αίσθημα.Από τα καλύτερα αν όχι το καλύτερο μασάζ που είχα ως τώρα...και δεν είχα λίγα. Μπράβο Αφροδίτη, να παραμείνεις έτσι σου εύχομαι.
Καλα ρε φιλε 3 ωρες τι κανατε?
Την εβαλες να σου φτιαξει και σπανακοπιτα?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.634
Κριτικές
190
Like
48.778
Πόντοι
41.443
Εχει κανεις εμπειρια απο Μαιρη Best Massage INSTAGRAM ?
γεια σου αρχοντα συναδελφε.λυπαμαι που δεν μπορω να βοηθησω γιαυτες που ανεφερες,δεν εχω ινσταγκραμ ουτε τις ξερω.θα σου πω ομως για μια μικρη καυλιτσα,τωρα που θα την δοκιμασω.εντος ολιγων ημερων που θα ερθω,θα τσεκαρισθει και θα ενημερωθεις.

Καλημερα

να σαι παντα καλα φιλε μου

Καλα να περνας και εσυ και ολη η παρεα με υγεια ....

ελα παμε ολοι μαζι να ευθυμησουμε με αλλη μια ενημερωση απο φρανκ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
σαλτα και γαμισου ρε μπουλη,που θελεις και ενημερωση,τρομαρα σου.θα ενημερωνω οποιον θελω και οπως θελω και οταν εχω κατι να πω.οχι να προμοταρω και να τρολαρω.τι νομιζεις ρε αργοσχολε,οτι ολοι μπορουμε να ειμαστε εκει και να συναντιομαστε με τις γυναικες καθε μερα ,καθε βδομαδα?


χαχαχαχαχαχ μα αυτο σου λεμε ολοι εδω φρανκιιιιιιιιιιιιιιιιιι
δεν ενημερωνεις ποτέ.
ολο θα και θα και θα εισαι.
τωρα που θα ανεβω Αθηνα και τωρα που θα ερθω και και και και. χαχαχαχααχαχ

αντε να κανεις λαικ σε καναν κωλο τωρα που θα δεις σε φωτογραφια χαχαχαχαχαχαχα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Πριν από λίγη ωρα τελείωσε μια δίωρη συνεδρία με την Μόνικα από την ομάδα της Τέας ( diamonds massage gr ) Instagram, πολύ επιτυχής και πλήρης ! Προ διήμερου άφιξη στην χιονισμένη Αθήνα , κίνηση τους δρόμους μηδενική . Χθες ξεκίνησε η διαδικασία των επαφών με διάφορα γραφεία για κατ´οικον . Μετά από την βοήθεια που βρήκα εδώ με τις εμπειριες φίλων πρέπει και εγώ να καταθέσω την πρώτη που ήταν επιτυχής σε όλα τα στάδια !
1. Η Τεα πααααρα πολύ καλή και επικοινωνιακή σε όλα τα ερωτήματα μου με λεπτομέρειες και πρόταση . Μπορεί και να την κούρασα λίγο πριν έρθω Αθήνα , αλλά τώρα όλα καλά ! Λόγω της ασχολίας της με το γραφείο που ρυθμίζει δήλωσε αδυναμία για προσωπική συμμετοχή κσι έτσι μου πρότεινε την Μονικα που την είχα έτσι και αλλοιώς στα υπόψη μετά από τα γραπτά φίλων που τους ευχαριστώ !
Αποφασίστηκε δίωρη συνεδρία μ όλα τα προγράμματα που έχει στην σελίδα της ( ξύρισμα , υπηρεσίες γκέισας , μπάνιο πριν και μετά από την Μονικα , body to body , όλα άνετα και ωραία !
2. Μονικα .. οι φωτογραφίες την αδικούν γιατί το κορίτσι είναι πολύ γλυκό, όμορφο , τσουπωτό ,ωραίο πρόσωπο και σώμα , ικανοποιητικό στήθος , όμορφο σφριγηλό με πιασίματα πισινό . Όμως αυτό που ήταν απίστευτο είναι η διάθεση της σε όλη την διάρκεια του δίωρου , χαμόγελα , γελάκια , όμορφη επικοινωνία και πρόγραμμα παρά πολύ καλό και αποδοτικό . Περιποίηση εκ μέρους μου , ανταπόδοση στο πολλαπλάσιο από την Μόνικα ! Ούτε ένα λεπτό χαμένο ,120 πλήρη και γεμάτα !
Ευχαριστώ Μονικα , παρομοίως και την Τεα για την πολύ καλή επικοινωνία και πρόταση της .
Να περνάτε όλοι πολύ καλά !
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Εχει κανεις εμπειρια απο Μαιρη Best Massage INSTAGRAM ?
γεια σου αρχοντα συναδελφε.λυπαμαι που δεν μπορω να βοηθησω γιαυτες που ανεφερες,δεν εχω ινσταγκραμ ουτε τις ξερω.θα σου πω ομως για μια μικρη καυλιτσα,τωρα που θα την δοκιμασω.εντος ολιγων ημερων που θα ερθω,θα τσεκαρισθει και θα ενημερωθεις.

Καλημερα

να σαι παντα καλα φιλε μου

Καλα να περνας και εσυ και ολη η παρεα με υγεια ....

ελα παμε ολοι μαζι να ευθυμησουμε με αλλη μια ενημερωση απο φρανκ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
σαλτα και γαμισου ρε μπουλη,που θελεις και ενημερωση,τρομαρα σου.θα ενημερωνω οποιον θελω και οπως θελω και οταν εχω κατι να πω.οχι να προμοταρω και να τρολαρω.τι νομιζεις ρε αργοσχολε,οτι ολοι μπορουμε να ειμαστε εκει και να συναντιομαστε με τις γυναικες καθε μερα ,καθε βδομαδα?


χαχαχαχαχαχ μα αυτο σου λεμε ολοι εδω φρανκιιιιιιιιιιιιιιιιιι
δεν ενημερωνεις ποτέ.
ολο θα και θα και θα εισαι.
τωρα που θα ανεβω Αθηνα και τωρα που θα ερθω και και και και. χαχαχαχααχαχ

αντε να κανεις λαικ σε καναν κωλο τωρα που θα δεις σε φωτογραφια χαχαχαχαχαχαχα
για να σοβαρευτουμε μπουλη.και ενημερωση με κριτικες εχω κανει και σε νηματα εχω γραψει ,οπου δεν υπηρχε καρτελα κριτικων,και σχολια για κοπελες,παντα με σεβασμο για την δουλεια τους.το εχω κανει για κοπελες που εχω δει απο τοτε που ειμαι μελος,οχι για πριν και με αυτες που εχω να πω θετικα πραγματα.δεν θελω να αναφερομαι στις λεγομενες φολες.αρα οτι εχω γραψει και πει ειναι αληθινο και πραγματικο.για προμοτορα και οτι αλλο δεν μπορει να με κατηγορησει κανεις.ουτε εχω γραψει κατι για καποια που να μην εχει γινει συναντηση.γιατι γινεται και αυτο.και σε π.μ συντροφων εχω βοηθησει.και λαικ σε κριτικες υπαρχουν και εσυ εχεις κανει.λαικ σε φωτογραφιες δεν κανω ρε βλακακο,δεν τους βλεπω καν τους κωλους που λες,παρα μονο σε αυτες που ξερω και εχω συναντησει η που θελω να συναντησω.τελος παντων αυτα δεν εχουν σημασια.ολα καλα και για να μην κανουμε αλλο σπαμ στο νημα,να ξερεις οταν μπορω και εχω να γραψω κατι καινουργειο για κοπελα θα το κανω.κανε λοιπον την δουλεια σου και μην ασχολησαι με μενα.βρες κανεναν αλλο.
 

ermis1964

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
22
Like
240
Πόντοι
2.017
Πριν από λίγη ωρα τελείωσε μια δίωρη συνεδρία με την Μόνικα από την ομάδα της Τέας ( diamonds massage gr ) Instagram, πολύ επιτυχής και πλήρης ! Προ διήμερου άφιξη στην χιονισμένη Αθήνα , κίνηση τους δρόμους μηδενική . Χθες ξεκίνησε η διαδικασία των επαφών με διάφορα γραφεία για κατ´οικον . Μετά από την βοήθεια που βρήκα εδώ με τις εμπειριες φίλων πρέπει και εγώ να καταθέσω την πρώτη που ήταν επιτυχής σε όλα τα στάδια !
1. Η Τεα πααααρα πολύ καλή και επικοινωνιακή σε όλα τα ερωτήματα μου με λεπτομέρειες και πρόταση . Μπορεί και να την κούρασα λίγο πριν έρθω Αθήνα , αλλά τώρα όλα καλά ! Λόγω της ασχολίας της με το γραφείο που ρυθμίζει δήλωσε αδυναμία για προσωπική συμμετοχή κσι έτσι μου πρότεινε την Μονικα που την είχα έτσι και αλλοιώς στα υπόψη μετά από τα γραπτά φίλων που τους ευχαριστώ !
Αποφασίστηκε δίωρη συνεδρία μ όλα τα προγράμματα που έχει στην σελίδα της ( ξύρισμα , υπηρεσίες γκέισας , μπάνιο πριν και μετά από την Μονικα , body to body , όλα άνετα και ωραία !
2. Μονικα .. οι φωτογραφίες την αδικούν γιατί το κορίτσι είναι πολύ γλυκό, όμορφο , τσουπωτό ,ωραίο πρόσωπο και σώμα , ικανοποιητικό στήθος , όμορφο σφριγηλό με πιασίματα πισινό . Όμως αυτό που ήταν απίστευτο είναι η διάθεση της σε όλη την διάρκεια του δίωρου , χαμόγελα , γελάκια , όμορφη επικοινωνία και πρόγραμμα παρά πολύ καλό και αποδοτικό . Περιποίηση εκ μέρους μου , ανταπόδοση στο πολλαπλάσιο από την Μόνικα ! Ούτε ένα λεπτό χαμένο ,120 πλήρη και γεμάτα !
Ευχαριστώ Μονικα , παρομοίως και την Τεα για την πολύ καλή επικοινωνία και πρόταση της .
Να περνάτε όλοι πολύ καλά !
Τό κόστος της συνεδρίας?Υπήρξαν καί κάποια εξτρα ?
 

Makis99

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
346
Κριτικές
14
Like
1.406
Πόντοι
2.285
Ρε παιδιά ξέρουμε τπτ για Αφροδίτη από massage joy? Φαινεται αρκετά καλό.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Κόστος τόσο όσο γράφει στην σελίδα τους στο Instagram diamonds massage gr με τα προγράμματα και χρόνους φίλε .Αναφέρω τι κάναμε στο δίωρο . Αξίζει
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Παίχτες , έχει κανείς εμπειρία από prive massage Κατερίνα ή Άννα?
 

Arnigioulmpasi

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
Καλημερα εχουμε ιδεα
Που πηγε η νινα απο αρτ; Επισης βλεπω μια καινουρια καταχωρηση αννα εχουμε που φαινεται τρομερα καλο εχουμε κανα review?
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Παίχτες , έχει κανείς εμπειρία από prive massage Κατερίνα ή Άννα?
Πριν μια εβδομάδα περίπου δοκιμή με Κατερίνα φίλε. Μελαχρινό τούμπανο με φοβερό μπροστινό σύστημα. ...έμεινα πολύ ικανοποιημένος.

Και χθες με Αγγελική από βελβετ ... εξαιρετική συνεδρία.

Για Κατερίνα , κάποιος συνάδελφος εδώ μέσα την χαρακτήρισε υπερόπλο ....όπως πάντα ,επειδή είμαστε και λίγο υπερβολικοί σαν Έλληνες , ήθελα να έχω τη δική μου γνώμη. Αλλά όντως είναι πολύ καλή και γενικά προχωραει body to body .
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Καλημέρα φίλοι μου. Χθεσινή δοκιμή με ριτα από Velvet. Το κορίτσι το ζει όσο πιο πολύ μπορεί εξαιρετική φρέσκια Παρουσία πάρα πολύ άνετη νομίζω ότι θα γίνει στανταράκι. Συναγωνιστής δοκίμασε χτες τη Χριστιάνα από το ίδιο γραφείο Επίσης με πολύ καλή ανταπόκριση το οποίο το επαυξάνω και εγώ μετά από δική μου δοκιμή. Όσοι ρωτάνε για την χρυσάννα είναι πάρα πολύ ζωντανή σε όλα και αξίζει τον κόπο όμοιος και η Πάμελα από το prive massage
Ρίτα πολύ καλή και συμπαθητική , ωραίο μασάζ και φοβερή εκτόνωση.
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Πριν από λίγη ωρα τελείωσε μια δίωρη συνεδρία με την Μόνικα από την ομάδα της Τέας ( diamonds massage gr ) Instagram, πολύ επιτυχής και πλήρης ! Προ διήμερου άφιξη στην χιονισμένη Αθήνα , κίνηση τους δρόμους μηδενική . Χθες ξεκίνησε η διαδικασία των επαφών με διάφορα γραφεία για κατ´οικον . Μετά από την βοήθεια που βρήκα εδώ με τις εμπειριες φίλων πρέπει και εγώ να καταθέσω την πρώτη που ήταν επιτυχής σε όλα τα στάδια !
1. Η Τεα πααααρα πολύ καλή και επικοινωνιακή σε όλα τα ερωτήματα μου με λεπτομέρειες και πρόταση . Μπορεί και να την κούρασα λίγο πριν έρθω Αθήνα , αλλά τώρα όλα καλά ! Λόγω της ασχολίας της με το γραφείο που ρυθμίζει δήλωσε αδυναμία για προσωπική συμμετοχή κσι έτσι μου πρότεινε την Μονικα που την είχα έτσι και αλλοιώς στα υπόψη μετά από τα γραπτά φίλων που τους ευχαριστώ !
Αποφασίστηκε δίωρη συνεδρία μ όλα τα προγράμματα που έχει στην σελίδα της ( ξύρισμα , υπηρεσίες γκέισας , μπάνιο πριν και μετά από την Μονικα , body to body , όλα άνετα και ωραία !
2. Μονικα .. οι φωτογραφίες την αδικούν γιατί το κορίτσι είναι πολύ γλυκό, όμορφο , τσουπωτό ,ωραίο πρόσωπο και σώμα , ικανοποιητικό στήθος , όμορφο σφριγηλό με πιασίματα πισινό . Όμως αυτό που ήταν απίστευτο είναι η διάθεση της σε όλη την διάρκεια του δίωρου , χαμόγελα , γελάκια , όμορφη επικοινωνία και πρόγραμμα παρά πολύ καλό και αποδοτικό . Περιποίηση εκ μέρους μου , ανταπόδοση στο πολλαπλάσιο από την Μόνικα ! Ούτε ένα λεπτό χαμένο ,120 πλήρη και γεμάτα !
Ευχαριστώ Μονικα , παρομοίως και την Τεα για την πολύ καλή επικοινωνία και πρόταση της .
Να περνάτε όλοι πολύ καλά !
Αν έχεις φίλε μου έξτρα πληροφορίες για Μόνικα και μπορείς ,στείλε μου πμ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Έχει πάρει κάποιος συναγωνιστής τη χριστιαννα από velvet
Αξίζει ;
Ξέρει κάποιος αν προχωράει φουλ
Απάντηση και με πμ
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Έχει πάρει κάποιος συναγωνιστής τη χριστιαννα από velvet
Αξίζει ;
Ξέρει κάποιος αν προχωράει φουλ
Απάντηση και με πμ

Δεν την εχω παρει , αλλα νομιζω χτες εγραψε καποιος οτι περασε καλα.

Να πω οτι η Κατερινα του Πριβε μαλλον ειναι η Αμαρυλλις της Τεας με τα τεραστια στηθη και το ομορφο προσωπο. Νομιζω την εχουν αναφερει και ως Ολυμπια του vip.Χαμος απο μετακινησεις.
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
καλημερα πως βλεπουμε τα κοροτσια της τεας? υπαρχει καποιο site?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom