Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Συγνώμη ρε παιδιά, μόνο εγώ βλέπω ότι το προφίλ στο fb της κοπέλας είναι καραμούφα;;;
Όλες οι φώτο φαίνονται ψεύτικες κ κλεμμένες. Δεν πρέπει να είναι καν βγαλμένες εδώ στην Ελλάδα.
Αποκλείεται να είναι αυτή
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Diamondsmassage.gr είναι η εταιρία της Τέας στο instagram kai facebook όπου αρχίζει να ανεβάζει πληροφορίες, φωτογραφίες και θεραπεύτριες -θεραπευτές με τα προγράμματα τους.Καλή η αρχική προσπάθεια. Προσεγμένη σελίδα.
 

milfaros2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0
Σήμερα έχω όρεξη για μασαζάκι μετά από πολύ καιρό! Είδα Ηλέκτρα από Βέλβετ. Ξέρεις κανείς τίποτα;
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Σήμερα έχω όρεξη για μασαζάκι μετά από πολύ καιρό! Είδα Ηλέκτρα από Βέλβετ. Ξέρεις κανείς τίποτα;
Με Ηλέκτρα πέρασα πολύ καλά, χαμηλών τόνων αλλά πολύ καλή στη δουλειά της και στα έξτρα. Αλλά πριν πολύ καιρό.
 

milfaros2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0
Σήμερα έχω όρεξη για μασαζάκι μετά από πολύ καιρό! Είδα Ηλέκτρα από Βέλβετ. Ξέρεις κανείς τίποτα;
Με Ηλέκτρα πέρασα πολύ καλά, χαμηλών τόνων αλλά πολύ καλή στη δουλειά της και στα έξτρα. Αλλά πριν πολύ καιρό.
Σε ευχαριστώ πολύ!
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Επόμενες καταδρομικές , για Τζιανα από your senses, Αλεξάνδρα από deluxe (πρόταση φίλου) και Αφροδίτη από velvet. Καλό σαββατοκύριακο και καλά να περάσετε.
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Σήμερα έχω όρεξη για μασαζάκι μετά από πολύ καιρό! Είδα Ηλέκτρα από Βέλβετ. Ξέρεις κανείς τίποτα;
δεν την πιάνει το μάτι σου είναι κορίτσι της διπλανής πόρτας όμορφο με πιασίματα πολύ καλό παιδί και χαμηλών τόνων παρόλα αυτά είναι πολύ δυνατή στα έξτρα
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Συμπολεμιστές έγινε επαναληπτικό τεστ με τη Νίκη από όσμωση με πάρα πολύ καλά αποτελέσματα. Πριν 4 μερες πήρα το Κατερινάκι από private μασάζ δεν δαγκώνει άλλα είναι σούπερ. Και σήμερα για να αντιμετωπίσω τη δύσκολη εβδομάδα που έρχεται έχω κανονίσει με Ρίτα από Velvet ο φραπές της συγκεκριμένης Είναι απίστευτος το ζει με κάθε τρόπο
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.927
Κριτικές
47
Like
7.134
Πόντοι
5.646
Καλημερα και Καλο ΣΚ

Ριξτε προτασεις και εμπειριες απο Κοπελες Ανετες που προχωρανε στανταρτ και ειναι Απο ΝΤΕΛΟΥΞ

Ευχαριστω πολυ

Καλη συνεχεια
αφού τις έχεις δει όλες....
Θες φραπεδιά να προχωρήσει στάνταρτ...;lux έχεις πάρει καμία;
Βαλέρια,Ινεσα; Χριστίνα;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Συμπολεμιστές έγινε επαναληπτικό τεστ με τη Νίκη από όσμωση με πάρα πολύ καλά αποτελέσματα. Πριν 4 μερες πήρα το Κατερινάκι από private μασάζ δαγκώνει άλλα είναι σούπερ. Και σήμερα για να αντιμετωπίσω τη δύσκολη εβδομάδα που έρχεται έχω κανονίσει με Ρίτα από Velvet ο φραπές της συγκεκριμένης Είναι απίστευτος το ζει με κάθε τρόπo

Private massage στην αναζήτηση βγάζει τρία μασατζίδικα που είναι γνωστά ...μάλλον κάτι λείπει σε ότι γράφω στην αναζήτηση
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλημερα και Καλο ΣΚ

Ριξτε προτασεις και εμπειριες απο Κοπελες Ανετες που προχωρανε στανταρτ και ειναι Απο ΝΤΕΛΟΥΞ

Ευχαριστω πολυ

Καλη συνεχεια
αφού τις έχεις δει όλες....
Θες φραπεδιά να προχωρήσει στάνταρτ...;lux έχεις πάρει καμία;
Βαλέρια,Ινεσα; Χριστίνα;

Καλησπερα Φιλε μου

Ναι να προχωρανε σιγουρα σε ενα φραπε τουλαχιστον....

Απο Ντελουξ Ξερω τις παλιες κλασικες κοπελες , Δεν εχω παρει Φετος καθολου .

Το τελευταιο διαστημα επαιρνα μονο Οσμοσε .

Αν υπαρχει κατι καλο καινουργιο που να προχωραει απο ντελουξ , πειτε μου

η αλλιως μου αρεσει και απο βελβετ εχει ωραια μωρα

Με το Λουξ Δεν εχω παρει - Δεν ασχοληθει γενικα τι παιζει....
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Συμπολεμιστές έγινε επαναληπτικό τεστ με τη Νίκη από όσμωση με πάρα πολύ καλά αποτελέσματα. Πριν 4 μερες πήρα το Κατερινάκι από private μασάζ δαγκώνει άλλα είναι σούπερ. Και σήμερα για να αντιμετωπίσω τη δύσκολη εβδομάδα που έρχεται έχω κανονίσει με Ρίτα από Velvet ο φραπές της συγκεκριμένης Είναι απίστευτος το ζει με κάθε τρόπο


Το ειδα και εγω στο ινσταγραμ το Πριβε μασαζ

και θα το τιμησω με τη πρωτη ευκαιρια

ωραιες και οι 2 κοπελες του πριβε

Μαλλον τη ψηνουν τη μπριζολα χααχαχ
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
Σήμερα έχω όρεξη για μασαζάκι μετά από πολύ καιρό! Είδα Ηλέκτρα από Βέλβετ. Ξέρεις κανείς τίποτα;
δεν την πιάνει το μάτι σου είναι κορίτσι της διπλανής πόρτας όμορφο με πιασίματα πολύ καλό παιδί και χαμηλών τόνων παρόλα αυτά είναι πολύ δυνατή στα έξτρα
ποσο πηγε το μαλλι και για τι υπηρεσιες αδερφε ?απο μασαζ τι λεει ?μην ψαχνουμε κανα πλευρο ...
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2021
Μηνύματα
50
Like
85
Πόντοι
0
Νεα Αποκτηματα του Οσμοσε



+ μια κινεζα που δεν εχουν ανεβασει ακομα


Πολυ Καλες Ατζελινα + Νικη απο Οσμοσε


( ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΥΑ - ΟΣΜΟΣΕ )
Παληκαρια γραφει η Μαρια ειναι 20 ετων και ασχολειτε με το μασαζ 5 χρονια.Πλακα μας κανουν?
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.927
Κριτικές
47
Like
7.134
Πόντοι
5.646
Diamondsmassage.gr είναι η εταιρία της Τέας στο instagram kai facebook όπου αρχίζει να ανεβάζει πληροφορίες, φωτογραφίες και θεραπεύτριες -θεραπευτές με τα προγράμματα τους.Καλή η αρχική προσπάθεια. Προσεγμένη σελίδα.
Σιγά τη προσπάθεια...:confused:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Επόμενες καταδρομικές , για Τζιανα από your senses, Αλεξάνδρα από deluxe (πρόταση φίλου) και Αφροδίτη από velvet. Καλό σαββατοκύριακο και καλά να περάσετε.
Αλεξάνδρα από deluxe καλή επιλογή.:wink:
Επίσης και η Δανάη...!
Και γενικά το deluxe έχει καλές επιλογές.
Και πολύ καλή η κοπέλα στο τηλέφωνο!
Από τις τοπ σε εξυπηρέτηση.
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Νεα Αποκτηματα του Οσμοσε



+ μια κινεζα που δεν εχουν ανεβασει ακομα


Πολυ Καλες Ατζελινα + Νικη απο Οσμοσε


( ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΥΑ - ΟΣΜΟΣΕ )
Παληκαρια γραφει η Μαρια ειναι 20 ετων και ασχολειτε με το μασαζ 5 χρονια.Πλακα μας κανουν?
Ναι γιατι τα υπολοιπα που γραφουν ισχυουν....:cheesy:
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Αγαπημένοι μου συνάρρωστοι είχα ενημέρωση πριν από λίγο από ξάδερφο και φίλο για τρεις διαφορετικές περιπτώσεις και μπήκα από το κινητό να σας ενημερώσω. Ο ένας έπαιξε μπάλα με Καρολίνα πολύ δυνατά χθες και σήμερα θα έχει μάλλον συνέδρια με Κατερίνα από private. Ο φίλος έπαιξε με Αφροδίτη από Velvet φραπέ κανονικά και προχωράει στα επόμενα ραντεβού
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom