Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (5 μέλη και 42 επισκέπτες)

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Χαμός γίνεται , όμορφα πράγματα....έτσι πρέπει για να έχει ενδιαφέρον
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Θα διαφωνήσω σχετικά με την ιριδα.
Μηχανικες κινήσεις δεν το χει γενικά αν κ προσπαθεί.
Κ σωμα πολυ κακό για την ηλικία
Της, γεμάτη ψωμάκια... Φρατζολες βασικά
Δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναεπαιρνα

Απλα ,μια συμπαθητική προσπάθεια που θέλει πολύ δουλειά από τη συγκεκριμένη κοπέλα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: gepap

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Καλημέρα με μια νέα χρονιά πολύ καλή για όλο το κόσμο...

Εντυπωσιακή παρουσία η Χριστιάνα από το luxx , μια ξανθιά πολύ όμορφη κοπέλα μου την έστειλαν χθες φωτογραφία, αλλά αν κάποιος έχεις και γνωρίζει περισσότερες λεπτομέρειες θα ήθελα να με βοηθήσει...

Συνάντηση με μια πολύ νέα κοπέλα στο χώρο , Τζένη από velvet , παίρνοντας το ρίσκο γιατί φοβήθηκα μήπως ήταν χαμένη ώρα και χρημάτα....πιτσιρίκα καστανοξανθη.... ντροπαλή τόσο όσο αλλά με την ώρα ξετιλιξε το ταλέντο της... ευτυχώς δεν το μετάνιωσα.... φραπεδακι ως έξτρα ..

Και επίσης αν κάποιος τώρα τελευταία έχει κάνει συνάντηση με Βαλέρια από deluxe..... φοβερο πρόσωπο και μάτια.
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Όλοι παιρνετε από velvet κ εγω οπότε τους παίρνω τηλ είμαστε σε αναστολή μου λένε.
Δούλεμα πέφτει
 
  • Like
Αντιδράσεις: wack34

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
Όλοι παιρνετε από velvet κ εγω οπότε τους παίρνω τηλ είμαστε σε αναστολή μου λένε.
Δούλεμα πέφτει


Ναι ισχύει κ εγώ που έστειλα πριν καμια 10αρια μέρες μου λένε ότι δεν δουλεύουν καθόλου αυτές τις μέρες! και εδώ μέσα διαβάζω για velvet συνεχεια!! απλα δουλεουν μονο με VIP πελατες αυτη την περιοδο!
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Όλοι παιρνετε από velvet κ εγω οπότε τους παίρνω τηλ είμαστε σε αναστολή μου λένε.
Δούλεμα πέφτει

Όχι φίλε μου, το ξέρω και γω αυτό , απλά το συγκεκριμένο γραφείο δουλεύει αυτή τη περίοδο μόνο με πελάτες, γενικά είναι σε αναστολή όπως λες και δίκιο έχεις. Και επειδή το προφίλ μου είναι αληθινο και όχι με κάποιο ψευδώνυμο για να κρύβομαι, αυτό που λέω φίλε μου είναι η αλήθεια.
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Πρόσφατη δοκιμή με Αφροδίτη από joy , πάρα πολύ καλή ....την προτείνω ανεπιφύλακτα σε όσους αρέσουν τα δύσκολα
 

Giannis(7)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2020
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος σχετικά με το massage now αν προχωράνε τα κορίτσια η είναι στα δεν. Όποιος ξέρει παρακαλώ να με ενημερώσει ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Firstblood

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2020
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.
Θα ήθελα να ρώτησω για osmose (λιγα πράγματα βρηκα εδω στο site).
Πιστεύω να απαντήση κάποιος διότι συνέχεια διαβάζω για τεα deluxe kai velvet μάγκες μου ήρθε η ώρα να μάθουμε και για άλλα ...
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.
Θα ήθελα να ρώτησω για osmose (λιγα πράγματα βρηκα εδω στο site).
Πιστεύω να απαντήση κάποιος διότι συνέχεια διαβάζω για τεα deluxe kai velvet μάγκες μου ήρθε η ώρα να μάθουμε και για άλλα ...

Γραφείο με αρκετές αξιόλογες επιλογές , συνήθως πέρα από μασάζ προχωρουν σε έξτρα υπηρεσίες και το τερματίζουν ...

Είναι επιλογή γράφειου για όσους θέλουν έξτρα υπηρεσίες πέρα από το μασάζ.

Εμπειρία είχα μόνο με Βίκτωρια και Νίκη και δεν το μετάνιωσα καθόλου.

Κάποιος άλλος συνάδελφος σίγουρα θα έχει περισσότερες πληροφορίες από μένα.

Γενικά είναι στα ναι.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
125
Like
21.691
Πόντοι
28.900
Καλησπέρα παιδιά θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος σχετικά με το massage now αν προχωράνε τα κορίτσια η είναι στα δεν. Όποιος ξέρει παρακαλώ να με ενημερώσει ευχαριστώ εκ των προτέρων



Δεν γνωρίζω αν προχωράνε, αλλά αν διαβάσεις τι προσφέρει η κάθε μια αφήνουν υπονοούμενα ότι προχωράνε κανόνικα.
Επίσης το λένε και στο τέλος της σελίδας τους για το bachelor μασάζ. Πάρε τηλέφωνο να σου πούμε τις εκπλήξεις στο συγκεκριμένο πρόγραμμα. Έτσι λένε!!!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
125
Like
21.691
Πόντοι
28.900
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.
Θα ήθελα να ρώτησω για osmose (λιγα πράγματα βρηκα εδω στο site).
Πιστεύω να απαντήση κάποιος διότι συνέχεια διαβάζω για τεα deluxe kai velvet μάγκες μου ήρθε η ώρα να μάθουμε και για άλλα ...

Γραφείο με αρκετές αξιόλογες επιλογές , συνήθως πέρα από μασάζ προχωρουν σε έξτρα υπηρεσίες και το τερματίζουν ...

Είναι επιλογή γράφειου για όσους θέλουν έξτρα υπηρεσίες πέρα από το μασάζ.

Εμπειρία είχα μόνο με Βίκτωρια και Νίκη και δεν το μετάνιωσα καθόλου.

Κάποιος άλλος συνάδελφος σίγουρα θα έχει περισσότερες πληροφορίες από μένα.

Γενικά είναι στα ναι.

Και σε τι βαλάντια κειμενονται;;;
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Συνάντηση με Ίριδα ... σύσταση απο την ΤΕΑ η οποία για τα δικά μου γούστα πάντα ειναι κορυφή σε αυτό που κάνει ,,,
Ανεξαρτητη πλέον εχει μαζί της και την Ίριδα την οποια με παρότρυνε να δοικμάσω και ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ,, φοβερό μωρό
φοβερό πρόσωπο , πολύ ωραιο κορμί , και το πρόγραμμα της απο τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ που εχω κανει και δεν εχω κανει και λίγα
Μασάζ αρκετά καλό και το 2 μέρος με πολλές εκπλήξεις ...

Για πες μας και καμία τιμούλα να πάρουμε μία ιδέα !
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
952
Κριτικές
2
Like
3.257
Πόντοι
446
Καλή Πρωτοχρονιά σε όλους...με υγεία,λιγότερα νεύρα και ψυχολογικά και περισσότερη δράση...με λίγα λόγια...ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ!!!!!!
 

Συνημμένα

  • Mia sex 17.gif
    Mia sex 17.gif
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 56

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Όποιος θέλει να γαμησει με τη μία γιατί να δώσει +50 η 70.
Πάμε 120 γιούρια...Στον μάγο η στο γκλαμουρ η στα αγγελάκια πηδάς με αυτά τα φράγκα μια ώρα....
Και μη μου πεις κάποιος είναι η φάση και κλπ.
Γιατί άμα είναι η φάση φτάνεις μέχρι φραπέ με ένα εξτραδακι και κομπλέ.Δε παρακαλάς να τη γαμησεις....Οκ;
Εξαρτάται από τα κυβικά του καθενός. Εγώ για παράδειγμα δεν θα μπορούσα ποτέ να πάρω από μάγο ή γκλάμουρ. Οι κοπέλες εκεί είναι για όσους έχουν αντοχές. Εγώ προτιμώ να δώσω τα χρήματα μου σε μασάζ με φραπέ και καλαμάκι ή έστω και λίγο μπριζόλα. Αυτό με ευχαριστεί περισσότερο και είμαι οκ.
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Υγεία σε όλο το κόσμο , καλή πρωτοχρονιά εύχομαι σε όλους τους συναδέλφους και συναγωνιστές που δεν το βάζουν κάτω...

Η νέα χρονιά να είναι αισιόδοξη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom