Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
εχει κανενα καλο granny που να κάνει μασαζάκι στο χωρο της;
πολυ δυνατό granny με δυνατό μασαζακι και τα σχετικά μπορείς να δεις Αλίκη από deluxe massage...από τα πολύ δυνατά του χώρου..απλά δεν έχει χώρο πρέπει να έρθει στο δικό σου η σε χοτελι..

Την έχεις συναντήσει? Αν ναι μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες για την συνάντησή σας (πρόγραμμα κλπ)?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.061
Like
2.930
Πόντοι
456
εχει κανενα καλο granny που να κάνει μασαζάκι στο χωρο της;
πολυ δυνατό granny με δυνατό μασαζακι και τα σχετικά μπορείς να δεις Αλίκη από deluxe massage...από τα πολύ δυνατά του χώρου..απλά δεν έχει χώρο πρέπει να έρθει στο δικό σου η σε χοτελι..

Την έχεις συναντήσει? Αν ναι μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες για την συνάντησή σας (πρόγραμμα κλπ)?
Καλό μασάζ ,χέρι σίγουρα ,κάποιοι έχουν αναφέρει και λίγο παραπάνω μαζί με γδύσιμο,μέτρια εμφάνιση ,ευχάριστος άνθρωπος!
 

st14

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2020
Μηνύματα
5
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Άγνωστο σπορ για εμένα το μασάζ στο σπίτι και θα ήθελα από τους πιο έμπειρους να μου πουν αν γνωρίζουν το heaven massage Athens και αν έχει extra υπηρεσίες. Σας ευχαριστώ

γνωριζω οτι εκει παιζει η παλια λουιζα ως ζοσι του λιντο..απλα λογω καταστασης κορονοιου δεν εχω δοκιμασει!!!
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.378
Πόντοι
1.011
εχει κανενα καλο granny που να κάνει μασαζάκι στο χωρο της;
πολυ δυνατό granny με δυνατό μασαζακι και τα σχετικά μπορείς να δεις Αλίκη από deluxe massage...από τα πολύ δυνατά του χώρου..απλά δεν έχει χώρο πρέπει να έρθει στο δικό σου η σε χοτελι..

Την έχεις συναντήσει? Αν ναι μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες για την συνάντησή σας (πρόγραμμα κλπ)?
Καλό μασάζ ,χέρι σίγουρα ,κάποιοι έχουν αναφέρει και λίγο παραπάνω μαζί με γδύσιμο,μέτρια εμφάνιση ,ευχάριστος άνθρωπος!
για ποια λες?
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.973
Πόντοι
201
55+ λέει ο άλλος... δηλαδή αυτοί οι τύποι σκάνε επίσκεψη σε γηροκομείο και καυλώνουν;;; Γιαγιάκα να σου πάρω την πίεση να μου πάρεις μια πίπα;;; Ρε τι τραβάμε ρε...
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Άγνωστο σπορ για εμένα το μασάζ στο σπίτι και θα ήθελα από τους πιο έμπειρους να μου πουν αν γνωρίζουν το heaven massage Athens και αν έχει extra υπηρεσίες. Σας ευχαριστώ

Νομίζω φίλε μου πως είναι από τα αξιόλογα και γω το παρακολουθώ το συγκεκριμένο....δεν έχω ακόμη πάρει κοπέλα από κει...

Εμπειρία προσωπική έχω μόνο από luxx και velvet.... σοβαρά γραφεία και κάθε τρεις και λίγο ανανεώνονται.
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
914
Πόντοι
360
Χρόνια Πολλά σε όλους,

το νήμα έχει καταντήσει 9 στις 10 να είναι κράξιμο ή στεγνό πρόμο. Βαρετό. Προσωπικά έχω τοποθετηθεί δημόσια μόνο με κριτικές από όλα τα γραφεία. Ξενερώνω αφάνταστα όταν σε όποια ερώτηση κάνω δεν λαμβάνω καμία απάντηση δημόσια ή σε πμ. Εκεί πραγματικά μου βρωμάει ότι τα γραφεία πετάνε "τυράκια" για να τσιμπήσουμε. πχ: έχει αναφερθεί η Μαίρη από joy και η Αναστασία από your. Τι δημόσια, τι σε pm στην ερώτηση αν προχωράνε και μέχρι πόσο δεν έχει λάβει κανείς καμία απάντηση!! Μάλλον λοιπόν δεν προχωράνε και οι προμότορες το πετάνε ότι είναι γυναικάρες για να τσιμπήσεις και να ψωνίσεις. Τι κάνει νιάου νιάου... αλλιώς το να ξέρεις και να μην απαντάς είναι απλά αγένεια.

Κλείνω το θέμα για τους αγενείς ή τους προμοτοράδες και προχωράω με κριτικές όπως κάνω πάντα για αυτούς που πραγματικά ενημερώνονται από αυτό το νήμα και τους αρέσει το μασάζ κατ' οικον:

Ρίτα από velvet: Πολύ καλή μικρή και άνετη μέχρι χέρι σε μένα. Μασάζ ψιλο αδιάφορο. Εμφάνιση μελαχρινή, πετίτ με ωράιο κορμάκι. Πολύ κουλ χαρακτήρας και ορεξάτη. Θα δοκιμαστεί ξανά άμεσα

Νίκη από joy: πολύ ωραία γυναίκα, κάνει ένα πολύ χαλαρωτικό μασάζ που σε ανατριχιάζει. χωρίς πετσέτα αλλά δεν προχωράει με τίποτα. τουλαχιστον σε μένα.

Έλενα από joy: όπως έχει πει συναγωνιστής πιο πάνω. κοντούλα με έκφυλο μουτράκι, πολύ ναζιάρα που πουλάει καλά τον εαυτό της. Δεν προχωράει όμως και σε αφήνει με την όρεξη. Αναγκάστικα να την πα΄ρω 3 φορές για να αρχίσει να γίνεται πιο άνετη αλλά και πάλι με δυσκολία. Από εμένα είναι όχι.

Δήμητρα από art: Δυνατή παρουσία. σε εμένα έμεινε με εσώρουχα και προχώρησε σε ένα απολαυστικό φραπέ. Μασάζ μέτριο. Από ότι κατάλαβα σε πιο στανταρ πελάτες προχωράει και περισσότερο. Θα δοκιμαστεί σίγουρα πάλι!

Αυτά είναι τα τελευταία updates από εμένα. Αν κάποιος Χριστιανός έχει την καλοσύνη να μοιραστεί δημόσια ή σε πμ πληροφορίες για Αναστασία your ή Μαίρη από joy θα είμαι εγνώμων.

Καλές υπόλοιπες γιορτές σε όλους
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.973
Πόντοι
201
Χρόνια Πολλά σε όλους,

το νήμα έχει καταντήσει 9 στις 10 να είναι κράξιμο ή στεγνό πρόμο. Βαρετό. Προσωπικά έχω τοποθετηθεί δημόσια μόνο με κριτικές από όλα τα γραφεία. Ξενερώνω αφάνταστα όταν σε όποια ερώτηση κάνω δεν λαμβάνω καμία απάντηση δημόσια ή σε πμ. Εκεί πραγματικά μου βρωμάει ότι τα γραφεία πετάνε "τυράκια" για να τσιμπήσουμε. πχ: έχει αναφερθεί η Μαίρη από joy και η Αναστασία από your. Τι δημόσια, τι σε pm στην ερώτηση αν προχωράνε και μέχρι πόσο δεν έχει λάβει κανείς καμία απάντηση!! Μάλλον λοιπόν δεν προχωράνε και οι προμότορες το πετάνε ότι είναι γυναικάρες για να τσιμπήσεις και να ψωνίσεις. Τι κάνει νιάου νιάου... αλλιώς το να ξέρεις και να μην απαντάς είναι απλά αγένεια.

Κλείνω το θέμα για τους αγενείς ή τους προμοτοράδες και προχωράω με κριτικές όπως κάνω πάντα για αυτούς που πραγματικά ενημερώνονται από αυτό το νήμα και τους αρέσει το μασάζ κατ' οικον:

Ρίτα από velvet: Πολύ καλή μικρή και άνετη μέχρι χέρι σε μένα. Μασάζ ψιλο αδιάφορο. Εμφάνιση μελαχρινή, πετίτ με ωράιο κορμάκι. Πολύ κουλ χαρακτήρας και ορεξάτη. Θα δοκιμαστεί ξανά άμεσα

Νίκη από joy: πολύ ωραία γυναίκα, κάνει ένα πολύ χαλαρωτικό μασάζ που σε ανατριχιάζει. χωρίς πετσέτα αλλά δεν προχωράει με τίποτα. τουλαχιστον σε μένα.

Έλενα από joy: όπως έχει πει συναγωνιστής πιο πάνω. κοντούλα με έκφυλο μουτράκι, πολύ ναζιάρα που πουλάει καλά τον εαυτό της. Δεν προχωράει όμως και σε αφήνει με την όρεξη. Αναγκάστικα να την πα΄ρω 3 φορές για να αρχίσει να γίνεται πιο άνετη αλλά και πάλι με δυσκολία. Από εμένα είναι όχι.

Δήμητρα από art: Δυνατή παρουσία. σε εμένα έμεινε με εσώρουχα και προχώρησε σε ένα απολαυστικό φραπέ. Μασάζ μέτριο. Από ότι κατάλαβα σε πιο στανταρ πελάτες προχωράει και περισσότερο. Θα δοκιμαστεί σίγουρα πάλι!

Αυτά είναι τα τελευταία updates από εμένα. Αν κάποιος Χριστιανός έχει την καλοσύνη να μοιραστεί δημόσια ή σε πμ πληροφορίες για Αναστασία your ή Μαίρη από joy θα είμαι εγνώμων.

Καλές υπόλοιπες γιορτές σε όλους
Γεια σου φίλε... Η Μαίρη προχωράει σίγουρα σε φραπέ... πιτσιρίκι πετίτ με αρκετά τατουάζ
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Χρόνια Πολλά σε όλους,

το νήμα έχει καταντήσει 9 στις 10 να είναι κράξιμο ή στεγνό πρόμο. Βαρετό. Προσωπικά έχω τοποθετηθεί δημόσια μόνο με κριτικές από όλα τα γραφεία. Ξενερώνω αφάνταστα όταν σε όποια ερώτηση κάνω δεν λαμβάνω καμία απάντηση δημόσια ή σε πμ. Εκεί πραγματικά μου βρωμάει ότι τα γραφεία πετάνε "τυράκια" για να τσιμπήσουμε. πχ: έχει αναφερθεί η Μαίρη από joy και η Αναστασία από your. Τι δημόσια, τι σε pm στην ερώτηση αν προχωράνε και μέχρι πόσο δεν έχει λάβει κανείς καμία απάντηση!! Μάλλον λοιπόν δεν προχωράνε και οι προμότορες το πετάνε ότι είναι γυναικάρες για να τσιμπήσεις και να ψωνίσεις. Τι κάνει νιάου νιάου... αλλιώς το να ξέρεις και να μην απαντάς είναι απλά αγένεια.

Κλείνω το θέμα για τους αγενείς ή τους προμοτοράδες και προχωράω με κριτικές όπως κάνω πάντα για αυτούς που πραγματικά ενημερώνονται από αυτό το νήμα και τους αρέσει το μασάζ κατ' οικον:

Ρίτα από velvet: Πολύ καλή μικρή και άνετη μέχρι χέρι σε μένα. Μασάζ ψιλο αδιάφορο. Εμφάνιση μελαχρινή, πετίτ με ωράιο κορμάκι. Πολύ κουλ χαρακτήρας και ορεξάτη. Θα δοκιμαστεί ξανά άμεσα

Νίκη από joy: πολύ ωραία γυναίκα, κάνει ένα πολύ χαλαρωτικό μασάζ που σε ανατριχιάζει. χωρίς πετσέτα αλλά δεν προχωράει με τίποτα. τουλαχιστον σε μένα.

Έλενα από joy: όπως έχει πει συναγωνιστής πιο πάνω. κοντούλα με έκφυλο μουτράκι, πολύ ναζιάρα που πουλάει καλά τον εαυτό της. Δεν προχωράει όμως και σε αφήνει με την όρεξη. Αναγκάστικα να την πα΄ρω 3 φορές για να αρχίσει να γίνεται πιο άνετη αλλά και πάλι με δυσκολία. Από εμένα είναι όχι.

Δήμητρα από art: Δυνατή παρουσία. σε εμένα έμεινε με εσώρουχα και προχώρησε σε ένα απολαυστικό φραπέ. Μασάζ μέτριο. Από ότι κατάλαβα σε πιο στανταρ πελάτες προχωράει και περισσότερο. Θα δοκιμαστεί σίγουρα πάλι!

Αυτά είναι τα τελευταία updates από εμένα. Αν κάποιος Χριστιανός έχει την καλοσύνη να μοιραστεί δημόσια ή σε πμ πληροφορίες για Αναστασία your ή Μαίρη από joy θα είμαι εγνώμων.

Καλές υπόλοιπες γιορτές σε όλους

Με Ρίτα από Βελβετ θα συμφωνήσω και γω , μετα από εμπειρία που είχα μαζί της , είναι ένα πολύ καλό πιτσιρίκι που έχει θεληση και πολύ καλή διάθεση.... σίγουρα θα την προτιμήσω πάλι..

Επίσης για Αναστασία από your , σίγουρα με ενδιαφέρουν και μένα κάποιες πληροφορίες...οποίος έχει γνώμη και άποψη .

Στο Γκόλντεν μου έστειλαν πριν λίγο καιρό και μια μαυρουλα πολύ όμορφη κοπέλα Μάντυ.

Επίσης οποίος έχει πληροφορίες ας στείλει
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
472
Κριτικές
24
Like
1.344
Πόντοι
1.071
Kαλησπέρα η αλίκη από deluxe massage εκτός απόμασάζ έχει κι άλλες υπηρεσίες?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.655
Κριτικές
190
Like
48.904
Πόντοι
41.443
εχει κανενα καλο granny που να κάνει μασαζάκι στο χωρο της;


ρωτα,ψαξε και μαθε για την Λιουντα στη Νεα Σμυρνη αν εργαζεται ακομα. :confused::confused::grin:
εγω δεν εχω ινφο παντως. μολις την ειδα αρχισα το σπριντ.
ρωτα τους σκληροπυρηνικους χυστες και θα σου πουν.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.655
Like
25.847
Πόντοι
5.006
εχει κανενα καλο granny που να κάνει μασαζάκι στο χωρο της;


ρωτα,ψαξε και μαθε για την Λιουντα στη Νεα Σμυρνη αν εργαζεται ακομα. :confused::confused::grin:
εγω δεν εχω ινφο παντως. μολις την ειδα αρχισα το σπριντ.
ρωτα τους σκληροπυρηνικους χυστες και θα σου πουν.
:tooth: χρόνια πολλά με υγεία..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.655
Κριτικές
190
Like
48.904
Πόντοι
41.443
εχει κανενα καλο granny που να κάνει μασαζάκι στο χωρο της;


ρωτα,ψαξε και μαθε για την Λιουντα στη Νεα Σμυρνη αν εργαζεται ακομα. :confused::confused::grin:
εγω δεν εχω ινφο παντως. μολις την ειδα αρχισα το σπριντ.
ρωτα τους σκληροπυρηνικους χυστες και θα σου πουν.
:tooth: χρόνια πολλά με υγεία..

ε μα τον τρωει ο κωλαρακος του.
να του πω να σου στειλει πμ??:grin::grin:





ΥΓ επισης χρονια πολλα
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Χρόνια πολλά σε όλο το κόσμο με υγεία και καλή χρονιά.....
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Πολυ αρνητικη ενεργεια τελευταια τι φαση..Λοιπον στα σημαντικα.δοκιμη απο gold massage τη Λινα.Καλη, κοντοπουτανο, ανετη για φραπε μονο αλλα πιστευω με λιγο πιεση και χρημα θα τα κανει ολα. Θα ενημερωσω οταν ξαναπαρω. Επισης δοκιμη και απο Ελινα βελβετ.μικρουλα, ανετη και πωω καβλιαρα.ακομα καβλωμενος ειμαι εφυγε πριν λιγο..χεχε.. δεν εχω αλλη προς το παρον αλλα θα παρω και αλλες αυτο το καιρο οποτε θα ενημερωσω.

Ξερει κανεις τιποτα για Αναστασια απο your η γενικα καμια αλλη μικρουλα μοντελε που να μην εχει βγει απο μοναστηρι;

Φίλε μου διάβασα που γράφεις για Ελίνα από Βελβετ , είναι στις επόμενες εκλογές μου....αν τυχόν θέλεις να μου δώσει ς κάποιες πληροφορίες έξτρα θα χαρώ
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Επίσης αν έχεις κάποιος πλήροφοριες για Μαρία , νομίζω από το λουξ , μια κοπέλα με Τατουάζ ας στείλει καμία πληροφορία
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους, γνωρίζει κάποιος η έχει εμπειρία από μια κοπέλα Ονόματι Λάνα στη Νέα Σμύρνη που δουλεύει μόνη της ανεξάρτητη?
 

sifounas1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, εχει κανεις πληροφορίες για για μυρτω ή Σαιρινα απο massage your senses ?? (οποίος θέλει με ρωτάει και εμένα για άλλες που τον ενδιαφέρουν:) )
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.973
Πόντοι
201
Καλησπέρα συναγωνιστές, εχει κανεις πληροφορίες για για μυρτω ή Σαιρινα απο massage your senses ?? (οποίος θέλει με ρωτάει και εμένα για άλλες που τον ενδιαφέρουν:) )
Σαϊρήνα φραπεδιάζει η Μυρτώ είναι στα ΔΕΝ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom